MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobry den.Prosim vas o radu.Pouzivam jako denni krem od Ryora s kyselinou hyaluronovou.Nyni jsem se koupila Ryor revitalizavni serum.Da se serum pouzit i jako podkladovy krem pod makeup nebo je nutno nejprve aplikovat serum a pak jeste denni krem.Nepali ani nestipe.Tak nevim.Dekuji za radu.Pekny den.

Dobrý den Lenko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.

Co se týče vašeho tazu, tak Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem ,můžete použít místo krému jako podklad pod make-up.Je to pouze na vašem pocitu , jestli vám toto sérum bude stačit .Konzistence tohoto séra je lehká ,takže poukd by jste měla pocit pnutí,tak sérum budete muset překrýt denním krémem a až poté nanést make-up.

V případě dalších dotazů pište radi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

potřebovala bych doporučení produktů na smíšenou pleť s rozšířenými póry, mastná T-zóna, zbytek sušší, občasné černé tečky.

Děkuji.

V.

Dobrý den Veroniko,

děkujeme za váš dotaz a ve vašem případě bych vám doporučila tyto produkty.Prvním a nejdůležitějším krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry je to vysoce zklidňující sérum , které snižuje tvorbu mazu a viditelně stahuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to regenerační přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypína a vyhlazuje vrásky a zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který zajišťuje celodenní hydaratci a ochranu pleti.Obsahuje UV filtr.Redukuje drobné vrásky a má zklidňující účinek. Je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě, že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz ,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pokožky.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleťv tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

5) Jako noční krém použijte Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou je to lehký snadno vstřebatelný krém, který zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti.Zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Maska na černé tečky 1x týdně použijte masku na černé tečky obsahuje komplex ovocných kyselin,který účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Aplikace - naneste lokálně na problematická místa nechte 5-10 min. působit,poté opláchněte vodou.

V případě dalších dotazů pište rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
nyní jsem zkoušela jiné značky, ale chci se vrátit k Ryoru.
Je mi 55 let, mám suchou a citlivou pleť, na nose póry a ten se i trochu mastí, okolo očí vrásky.
Prosím o doporučení výrobků.
Moc děkuji, Naďa

Dobrý den Naďo,

velice nás těší, že se navracíte k našemu báječnému českému Ryoru:)

Začneme pěkně od začátku :

RANNÍ PÉČE

1)Očistěte a osvěžte pleť Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2)Lokálně, ( oční okolí, nosoretní rýhy ..) aplikujte Výplň vrásek pro koreci pleti která díky kombinaci dvou vysoce aktivních látek zajišťuje okamžitý a dlouhodobý účinek při redukci vrásek.

3)Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), kyselinu hyaluronovou, arganové a bambucké máslo. Díky tomuto unikátnímu složení, řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odličte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí, tímto odstraníte nečistoty typu kožní maz, make-up, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt , tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Stejně tak jako ráno, aplikujte lokálně, Výplň vrásek pro korekci pleti 4) Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

RÁNO I VEČER, aplikujte na místa kde se Vám tvoří rozšířené póry ( nos ) Zklidňující sérum na rozšířené póry které nejen stahuje póry, ale redukuje též nadměrnou produkci mazu. V mrazivém počasí překryjte Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami.

1x TÝDNĚ aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku která zajišťuje vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme

Krásný den přeje Renata :)

 

 

  

Renata Voláková

 

Dd,mám zájem používat Vaši kosmetickou značku,ale nevím jak na to. Mám ruzovku, mohli by jste mi poradit jak o pleť pečovat? Předem děkuji ????

Dobrý den Markéto,

děkujeme za váš dotaz a pro váš typ pleti bych vám vybrala tyto produkty.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť ošistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný regenerační prípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypína a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Na odlíčení pleti použijte Pleťové mléko čistící Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up,přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

4) Jako noční krém opět použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Moc se omluvám,ale bylo mi divné že jste mi ještě neodpověděli a tak svůj dotaz napsala ještě jednou a pak jsem sjela roletkou a našla vaší odpověd. Děkuji za informace a hned se podle nich zařídím Veselá

Dobrý den, paní Veselá, 

nic se neděje, hlavně, abyste byli spokojení :)

Hezký den 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
mám galvanickou žehličku značky Nu skin a ráda bych vyzkoušela vaše produkty, jenže nevím jaký program na žehličce zvolit pro jednotlivé výrobky. Poradíte mi?

Dobrý den,

Ošetření galvanickou žehličkou vyžaduje specifické přípravky na ošetření. Nelze používat běžné funkční přípravky, ale pouze přípravky – speciální gely, které mají příslušný elektrický náboj a zaručují určitou, přesně zadanou funkci.

Princip použití gelů:

  1. Krok – ČISTÍCÍ GEL POD GALVANICKOU ŽEHLIČKU

Na pleť aplikujte 1. Čisticí gel, který má záporný náboj. Polarita aktivní elektrody žehličky je rovněž záporná. Dva stejné elektrické náboje se odpuzují a důsledkem těchto sil dochází k tomu, že gel č.1 je vtlačován do kůže, kde svým působením uvolňuje nečistoty. Pleť při aplikaci gelu č.1, musí být zvlhčována přípravkem Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku, aby nezůstala suchá. Na závěr aplikace gelu č.1 je nutné pleť vyčistit a osvěžit Zvlhčujícím roztokem.

Čisticí gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek také extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.

  1. Krok – VYŽIVUJÍCÍ GEL POD GALVANICKOU ŽEHLIČKU

Jako druhý krok na pleť aplikujte 2. Vyživující gel, který má kladný náboj a v této aplikační fázi je nutné přepnout polaritu aktivní elektrody žehličky na kladnou. Dva stejné elektrické náboje se odpuzují. 2. Vyživující gel je vtlačován do kůže. V této fázi je zároveň 1. Čisticí gel s uvolněnými nečistotami „vytažen“ z hloubky pórů- Aby se zvýšila kluznost žehličky na pleti, je nutné pleť zvlhčit opět přípravkem Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku. Žehlička nesmí být používána na sucho. Na závěr aplikace vyživujícího gelu č.2 je pleť vyčištěna a osvěžena Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

  1. Vyživující gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex obsahující glycerin, ureu, mléčnany a kyselinu mléčnou, inositol, sodium PCA a fruktózu.

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a komplex látek – glycerin, ureu, mléčnany a další látky podporující hydrataci.

Před samotným použití galvanické žehličky je nezbytně nutné důkladně vyčistit pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a dočistěte tonikem dle typu pleti. Doporučuji Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt.

Výhody přípravků RYOR pod galvanickou žehličku

  • Gely jsou plněny do hygienických 50 ml dávkovačů
  • Jestliže jsou použity 4ml od každého přípravu – tedy gelu č.1 a gelu č.2 (stejné množství jako 1 ampule) vystačí jedno balení obou přípravků na 12 kompletních ošetření.
  • Cena jednoho ošetření za použití obou typů gelů je cca do 70 Kč.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den, jelikož u nás změnili TopDrogerii na Tetu a ta Vaše výtečné výrobky neprodává, úplně mi v okolí vymizel zdroj kvalitní kosmetiky, dovyužívala jsem co jsem měla a chystám se nakoupit na eshopu veškerou, hlavně pleťovou kosmetiku. Doposud jsem používala bylinné tonikum a krém DUO denní. Noční krém si už moc nepamatuji který to byl. v současné době mi všechny výrobky docházejí a chtěla bych požádat o radu co si koupit. Pleť mám normální, nijak citlivou. klasická T zóna, nos a čelo mastnější, ale ne nikterak moc. začínají se mi tvořit vrásky a tak bych určitě chtěla zaměřit kosmetiku právě na ně. Jsem maminka na mateřské, čekám druhé miminko a tak péči o pleť věnuji hlavně ráno, večer to bývá většinou rychlovka, téměř se nelíčím, jen vyjímečně. Dále bych chtěla poradit nějaká krém nebo třeba i peeling na ruce. Mám je hodně vysušené a takové "bez života". Předem moc děkuji Andrea

Dobrý den Andreo,

děkujeme, že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím, že vybereme produkty přesně pro vaší pleť. Prvním a nejdůležitejším krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  je to lehce střebatelný denní krém, který zaručuje celodenní hydrartaci a redukci drobných vrásek.Má zklidňující účinek.Obsahuje UV filtr a je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě, že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důlkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Dočistěte pleť pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomot kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s matrixylem

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem je to krém ,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Zároveň zajišťuje hydrataci pleti.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na suché ruce použijte Pivní krém na ruce ,tento krém obsahuje chmelový extrakt, bambucké máslo a lecitin. Po a plikaci jsou ruce jemné a vláčné. Zajišťuje ochrannou bariéru pokožky.

A jako třešničku na dortu bych vám doporučila náš cukrový peeling Lemongrass nebo cukrový peeling Sakura. Tento peeling můžete použít nejen na ruce,ale i na celé tělo.Odstraní veškeré odumřelé buňky a pleť je jemná a vláčná.Teď už je jenom na vás ,kterou vůni si vyberte, ale jsem si jistá,že až tento peeling vyzkoušíte,tak si ho určitě zamilujete.

V případě dalších dotazů pište.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Pěkný den,
prosím Vás o radu ohledně péče o obličej. Mám pleť se sklonem k akné, na čele, nose i bradě se mi dělají černé tečky, nos se mi ale současně i loupe a zároveň např. po vysprchování cítím na celém obličeji pnutí. Poradíte mi prosím, jaké přípravky používat ráno i večer? A jak se o pleť starat po sportování? Mockrát děkuji, s pozdravem Anička

Dobrý den Aničko,

začnu odpovědí na to, proč po vysprchování cítíte na obličeji pnutí, je to tím, že voda obsahuje malé množství chlóru a ten narušuje Vaši kožní bariéru, pokožka je pak podrážděná a vysušená. Od této chvíle :) VŽDY po osprchování, ( i ráno po opláchnutí obličeje vodou)  osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tím odstaníte zbytky chlorované vody, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému !!!!

A teď hezky od začátku :

RÁNO

1)Osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematiclkou pleť s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který řeší většinu zásadních problémů pokožky ( černé tečky, akné ...). Je to lehký krém určený pro pleť které už není -náct, ale stále bojuje s výskytem nežádoucích pupínků.

3)V mrazivém počasí překryjte Výživným krémem s ceramidy je to výživný, dobře vstřebatelný krém, který Vaši pleť nezatíží a přitom perfektně ochrání i ve velmi mrazivém počasí.

VEČER

1)Odlíčíte pokožku Hydratační micelární vodou v tomto prvním kroku odsraníte nečistoty rozpustné v tucích - typu make-up, kožní maz, zplodiny z ovzduší apod.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Bodově, na místa kde se Vám tvoří pupínky používejte tyčinku Aknestop roll-on je to ten nejbáječnější pomocník, který nedá pupínkům šanci :) , používejte několikrát denně. Dopuručuji nosit stále při sobě !!!

1x týdně aplikujte Gelovou masku slupovací je to hluboce čistící bylinná maska, která se postará o sametově matný vzhled.

PO SPORTOVÁNÍ je důležité pleť vyčistit Hydratační micelární vodou a dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť. Pak následuje aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť. Je tomu tak z jednoho prostého důvodu, při sportu se Vaše pokožka potí, zanášejí se Vám póry a Vy tyto nečistoty musí z pleti odstranit :) 

V případě dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme 

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo vaša kozmetika sa radí medzi CRUELTY FREE?

Dobrý den Dominiko,

 

ano, samozřejmě jsme cruelty free :)

 

Nikdy jsme na zvířatech výrobky netestovali, netestujeme a testovat nebudeme.

 

Výrobky jsou dermatologicky testovány na lidech-dobrovolnících na odborných dermatologických pracovištích, některé testy jsou prováděny in vitro ve zkumavce (na umělých kůžích).

 

Protože nám také na zvířatech velmi záleží, vybíráme si z nových surovin pouze ty, které nejsou pro živočichy nebezpečné, neohrožují přírodu a nemusejí být na zvířatech testovány. 

 

Testování finálních výrobků na zvířatech je v Evropské unii od roku 2003 zakázáno!

 

V kosmetických přípravcích RYOR nejsou použity extrakty z ohrožených druhů rostlin. Při volbě ingrediencí do výrobků a při jejich výrobě respektujeme životní prostředí.

 

Zdraví Vás, Veronika Čížková

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den . používám pleťovou vodu na suchou a citlivou pleť . V létě krem s amarantovym olejem a na noc morske rasy . V zimě gel kyseliny hyaluronovou a výživný krem ceramidy.jednou za čas sérum s ceramidy,na noc morske rasy . je tato peče dostačující,a jakou pleťovou masku z vaši řady by ste mi doporučili,
Pleť mám smisenou s obcasnym pupinkem nic dramatického.

Dobrý den, paní Jano,

Na občasné pupínky bych Vám doporučila vyzkoušet pleťové krémy z konopné řady.

Na noc i den Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Jedná se o výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kmenové buňky spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky. Kyselina hyaluronová a arganové máslo pokožku hydratují, vyživují a regenerují.

Na podzim loňského roku jsme představili novou řadu pleťovým sér Every day.

Denní sérum s magnólií a mechem, s unikátním komplexem aktivních látek pro efektivní ochranu pleti proti stresu z rychlých klimatických změn a z působení negativních vlivů okolního prostředí. Při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí a jemné vrásky. Ideální péče s anti-age efektem pro zralou pleť a pro pleť stresovanou častými změnami klimatu.

Noční sérum se sněžnou řasou se super účinnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku. Při pravidelné aplikaci je pleť dokonale hydratovaná, pevnější a pružnější, dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek a linek. Ideální noční sérum pro zralou pleť.

Všechna séra se používají pod krém a musí být krémem překryta.

Pleťovou masku můžete používat Hydratační s minerály. Jednou týdně nechte 20 minut působit a nevstřebané zbytky vmažte do obličeje, krku a dekoltu. 

Pokud byste chtěla v budoucnu řešit více vrásky, pak je jedničkou Kolagenový gel na vrásky, který můžete používat jednou týdně jako masku nebo jako noční krém.

Vřele je doporučuji, tím posunete péči o svoji pleť ještě o stupínek výše :)

Hezký den

 

 

 

 

Lucie Rysková