MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mám mastnou pleť se sklonem k nedokonalostem, nicméně poslední dobou mě trápí velká citlivost pleti. Pleť (zejména tváře) mívám zarudlé a obličej mě pálí. Existuje nějaký šetrný produkt, který by mi s tímto problémem mohl pomoci, ale zároveň nepromašťoval? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Zuzano,

základem správné péče o pleť je její důkladné čištění, je škoda, že jste neuvedla jak o svou pleť pečujete, jak čistíte a jaké přípravky používáte. Je totiž možné, že se Vaše pokožka bouří díky nešetrnému čištění a nesprávné péči. Ale nesmíme zapomínat ne to, že stav naší pleti se mění v průběhu celého roku, v závislosti na ročním období (teplo, mráz), velký vliv na naši pokožku má těž, sres, hormonální změny a strava. Je toho zkrátka mnoho. Napíši Vám jak by péče o Vaši pleť měla správně vypadat :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonik je bez parfemace, vhodný i na citlivou pleť, díky obsahu bylin je ideální k dočištění pleti se sklonem k nedokonalostem)

2)Aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám s obsahem dubu korkového a mořských řas které výrazně snižují zarudnutí a vytváří na pleti ochrannou bariéru. Tento krém používejte dokud nebude Vaše pleť zklidněná, bez zarudnutí a pocitu pálení. Pak doporučuji nahradit Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří pupínky různého druhu :). Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které zajišťují bohatou hydrataci. Krém je lehký, bez parfemace.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Hydratační micelární vodou tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Přibližně za měsíc začněte používat Enzymatický peeling který díky obsahu AHA-kyseliny a enzymu jemně a cíleně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti a urychluje tím obnovu pokožky. Pleť je pak sjednocené bez vyditelných nedokonalostí. Aplikujte 1x týdně, nechte působit max. 5 minut, poté opláchněte vodou a dočistěte pleťovým tonikem.

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, mám suchou pleť v oblasti nosu, tváří a obočí. Zároveň se mi dělají černé tečky na nose a bradě a začínají se tvořit vrásky na čele. Můžete mi poradit jakými přípravky o pleť pečovat? Děkuji

Dobrý den Lenko,

jak již jistě víte, základem správné péče o pleť je její důkladné čištění, bez toho to prostě nejde. Můžete používat sebelepší krémy, ale pokud není pleť správně vyčištěna, nemohou se aktivní látky přes nečistoty do pleti dostat.

Doporučím Vám následující postup :

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte  a osvěžíte pleť Hydratačním tonikem Hydroperfekt 

2)Lokálně, na místa kde se Vám tvoří vrásky nejvíce, aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti díky kombinaci dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek,  včetně vrásek v oblasti citlivého očního okolí.

3)Aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem který je perfektně vstřebatelný, s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a extraktu z mořských řas.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu zplodiny z ovzduší, make-up, kožní maz apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Hydratačním tonikem Hydropefekt tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Lokálně aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujte Výživný krém s ceramidy který díky vysokému  obsahu ceramidů dlouhodobě udržuje v pleti hydrataci, která je nezbytná pro pružnost pleti, při pravidelné aplikaci odezní pocit suchosti pokožky. Krém můžete používat i na den a to tak, že překryjete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  na místech která jsou extrémně suchá.

Černých teček a rozšířených pórů se zbavíte pravidelnou aplikací (1x týdně ) Masky na černé tečky , aplikace se provádí lokálně na problematické partie, nechá se působit 5-10 minut, poté zbytky masky odstraníte tonikem dle typu pleti.

 

V případě nejasností, či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, čtu si pravidelně poradnu a musím se přidat k několika zákaznicím, po použití bylinného tonika Aknestop mi rovněž zčervenala pleť a silně pálila. Vypadalo to jako kožní alergická reakce. Dodávám, že pleť citlivou nemám a tonikum jsem používal roky, nyní ale vysadil. Šarži bohužel nemám, tonikum fičelo do koše a místo něj Hydroperfekt, které toleruji dobře. Vypadá to na nějaký systémový problém ve výrobě, neměnili jste složení, jiná konzervace, kontaminace?? Tomáš

Dobrý den Tomáši,

 

děkujeme za vaši zprávu. U bylinného tonika Aknestop jsme žádnou změnu neprovedli, ale tento výrobek obsahuje vyšší mnoství bylinných extraktů, které jsou samozřejmě přírodního původů a stejně jako se občas trochu dle "úrody" mění barva, vůně, tak je i možné, že některá "úroda" nesedne každému.

 

Také je při dlouhodobém používání některých produktů obvyklé, že prostě přestanou vyhovovat, kůži si na některou látku může vypěstovat alergii.

 

Teoreticky je také možné, že je kůže rozdrážděná nějakou jinou reakcí a může se stát, že na žádnou látku obsaženou v tomto výrobku vyloženě alergii nemáte, ale třeba si nesedí s jinou. Těmto jevům se říká "křížová reakce", může to být i v souvislosti s jídlem, léky, apod. Je to také v souvislosti s počasím nebo hormonálním stavem - musím se přiznat, že např. v období mrazu, podzimu nebo jara mám já osobně zkušenost, že moje obvykle normální pleť je dost citlivá a reaguje někdy dost překvapivě.

 

Bez konkrétního čísla šarže se bohužel ohledně vašeho konkrétního případu nemůžeme na šarži podívat, ale z každé šarže u nás vyrobené uchováváme vzorky a ty průběžně v době expirace hodnotíme a u tohoto konkrétního výrobku jsme nezaznamali žádný výrobní ani mikrobiologický (kontaminace) problém.

 

Jsme rádi, že vám vyhovuje Hydroperfekt!

 

Přeji vám krásný den a v případě dalších dotazů nám napiště

Veronika Čížková

 

Dobrý den, reaguji na vaši odpověď, koupila jsem si vše podle doporučení, ale po použití bylinného tonika a použití očního kremu s Matrixylem je má pleť cervena a pálí, sice to pár minutách přejde, ale je to nepříjemné...poraďte prosím jestli nedělám neco spatne, děkuji ta odpověď Jana Furstova

Dobrý den Jano,

někdy je nutné citlivé oční okolí čistit JEN Dvoufázovou odličovací emulzí , já osobně to tak také mám. Co se týká Aktivního séra s Matrixylem , ač je to přípravek určený na citlivé oční okolí, je možné, že Vám některá aktivní látka v krému obsažená nedělá dobře, i to se může stát. Doporučuji tedy : nejdříve odličovat pouze Dvoufázovou odličovací emulzí a dál používat Aktivní sérum s Matrixylem, podle reakce zjistíte zda Vám nevyhovuje čištění či sérum. Pokud reakce nastane, je zřejmé, že Vám nevyhovuje sérum. V tomto případě ho již nepoužívejte a nahraďte ho Výplňí vrásek pro korekci pleti .

Napište prosím jaký bude výsledek, držím palce :)

Sluníčkový den přeje Renata

 

 RÁNO pleť osvěžíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem které restruturalizuje kožní 3D sítě a je zaměřen především na citlivé oční okolí, po té následuje aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť je to lehký krém s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který řeší většinu zásadních problému pokožky ( pupínky, rozšířené póry, nedokonalosti pleti..).Součástí přípravku je též kyselina hyaluronová, rostlinné ceramidy, extrakt z irisu, vitamin E, zinek, arganové máslo a lecitin.

VEČER pleť odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí , dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť . Na oční okolí apikujete Aktivní sérum s Matrixylem , následuje stejně tak jako ráno aplikace Konopného korekčního krému pro problematickou pleť

 

Doporučuji používat pravidelně 1x týdně Enzymatický peeling který díky komplexu aktivních látek odstaňuje odumřelé buňky a tím sjednocuje pleť a hydratuje pokožku.

V případě nejasností, či dalších dotazů

Renata Voláková

 

Můžete mi prosím.doporučit oční péči? Trápí mne především otoky a samozřejmě stárnutí pleti okolo očí.Děkuji.

Dobrý den Ilono,

Kaviderm - krém na redukci kruhů a váčků pod očima, je to co Vaše očka potřebují :) - vysoce intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek jako je zelený čaj, panthenol, peptid, kyselina hyaluronová a bambucké máslo. Aplikujte ráno i večer jemným vklepáním. Pro vyšší účinek přípravek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren  který obsahuje byliny, vhodné na pročištění lymfatického systému, podpoře činnosti ledvin a odvodňuje organismus.Čaj pijte teplý 1-2x denně, po dobu 6 týdnů. 

 

Hodně úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
mohli byste mi prosím poradit vhodné přípravky pro pleť? Mám sušší tváře a nos, čelo a bradu mastnější se sklonem k akné, a prohlubující se vrásky okolo očí. Zatím používám:
Ráno:
Tonikum Hydroperfekt
Oční krém s matrixylem
Konopný krém s kmenovými buňkami (v létě matující krém s pudrovým efektem)

Večer:
Dvoufázová odličovací emulze
Tonikum Hydroperfekt
Oční krém s koenzymem Q10
Konopný krém s kmenovými buňkami

Pokud mě ,,zlobí" akné, tak na čelo a bradu nanáším krém s fytosfingosinem a irisem, většinou se ale objevuje stále dokola. Hlavně na bradě.
S Ryorem jsem velmi spokojená, jen mám pocit, že má pleť působí pořád unaveně a vrásky okolo očí by snesly i něco silnějšího. Doporučíte mi nějaké další produkty?

Dobrý den Evo,

děkujeme že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.O svou pleť pečujete správně ,důležité je ,že nezápomínáte na důkladné čištění pleti.

V čištění pleti pokračujte s produkty na ktré jste zvyklá,máte je velice dobře zvolené.Jenom bych vám přidala,ale i vyměnila některé produkty za jiné.

Níže vám napíši postup jak je používat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci vrásek.Po aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná bez pociti suchosti.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrasek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami tak jak jste zvyklá

VEČERNÍ OŠTŘENÍ:

1) Pleť odlčte pomocí Dvoufázové odličovací emulze

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu Hyaluronovou -gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

5) Jako noční krém zkuste použít Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém, který obsahuje vzácný kanabidiol, který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze náctiletých.Tento krém by vám měl pomoci,při řešní problémů s akné. 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku a tím jí zpevňuje.Aplikace: naneste na obličej nechte 20min. působit,zbytky masky vetřete do pleti.

Lokálně na pupínky použijte Aknestop Roll-on tento přípravek výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Můžete ho použít několiktár za den.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o vytipování Vašich produktů, které by se mi hodily na mou pleť: mastná T zóna, nyní sušší tváře a okolí očí, viditelně červené žilky-zarudnutí pleti, sem tam nějaký ten pupínek... Moc děkuji, Markéta

Dobrý den Markéto,

děkujeme za váš dotaz a věřím, že najdeme produkty přesně pro vaší pleť.Důležtým krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké prdukty požít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci,ale i postupnou redukci drobných vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný regenerační přípravek uřčený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Zlepšuje kožní bariéru.Po aplikaci mizí pocit suchosti.

4) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů,který působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty,které je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol,který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které již nejsou problémem pouze náctiletých.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
je mi 62 let a mám suchou pleť.Vzhladem k věku ale nemám téměř vrásky.Pleť si musím mazat ale 2xdenně,jinak cítím svědění a napnutí kůže.Problém nastává v létě,když je teplo.Po namazání se začnu pod krémem potit .Někde dělám chybu:-)Můžete mi doporučit na co se zaměřit,nebo konkrétní váš produkt?Ryor krém večerní a denní používám již dlouho a jsem max.spokojená.
Děkuji Alena

Dobrý den Aleno, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím ,že najdeme produkty přesně pro vaší pleť. Důležíté je nezapomínat na důkladné čištění pleti, je to zásadní krok v péči o pleť.A i když píšete, že nemáte téměř vrásky ,tak bych vám ještě doporučila přípravek na oční okolí, o které je potřeba se také starat.

Píšete,že již nějaký náš krém používáte , Já osobně bych vám doporučila na váš typ leti tyto produkty:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydratacia a postupnou redukci vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zjišťuje zpevnění,hydrataci a redukci vrásek.                                              V letním období můžete tento krém vyměnit a začít používat na den- Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zaručuje celodenní ochranu pleti a její hydrataci.Redukuje drobné vrásky a zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte Pleťovým mlékém čistícím Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpusné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska hydratuje pokožku a tím jí zpevňuje.Aplikace: naneste na obličej, nechte 20min.působit,poté zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň,
dnes som si zakúpila prvý krát produkt od Vašej značky RYOR Aknestop
bylinné tonikum pro problematickou pleť. Hneď po použití v mieste aplikaci zčervenanie celej tváre. Chcem sa spýtať, či ste sa s niečím takým stretli, ako odporúčate aplikovať prípravok, resp. je možné ho ďalej používať, vymizne táto reakcia?

Dobrý den Zuzano,

  

velice nás mrzí, že Vám výrobek nevyhovuje, může to být z různých důvodů – např. můžete mít alergii na nějakou látku obsaženou ve výrobku.

 

Velké sklony k alergickým reakcím mají citlivější jedinci zejména v období podzimu, jara a hlavně zimy (mrazu), kdy je pleť vlivem počasí rozdrážděná a ještě více citlivá. Může se také jednat o tzv. křížovou reakci, kdy se v těle sejdou dvě různé látky (např. i ze stravy) a nastane alergická reakce, která by na samotný výrobek třeba vůbec nebyla.

 

Jiank toto tonikum je určeno na problematickou pleť se sklonem k akné a zvýšené mazotvorbě, obsahuje větší množství různých bylin, teoreticky můžete mít opravdu reakci na některou z těchto bylin.

 

Občas se také stává, že reakce na nový výrobek po čase zmizí, pokud je to ale hodně vyrazné, bolestivé a nepolevuje to, tak je lepší výrobek nepoužívat.

 

Víme, že klientkám s citlivou pletí vyhovuje Hydratační tonikum Hydroperfekt. Tak eventuelně doporučuji vyzkoušet toto tonikum.

 

Pro vyloučení nějakého problému a závadnosti výrobku vás případně poprosím o zaslání č. šarže, které najdete vytištěné na výrobku a předám na oddělení kvality na ověření. Ale neregistrujeme žádné reakce, takže to spíš bude alergická reakce.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nám napište.

Veronika Čížková

 

Dobry den,

od te doby co pouzivam Vasi kosmetiku (bylinne tonikum na problematickou plet,hydratacni micelarni vodu a vyzivny krem s ceramidy pro ranni osetreni) se mi plet znatelne zlepsila. Rada bych osetreni doplnila o vhodny nocni krem a take o krem na ocni okoli,ktery by mi pomohl s drobnymi vraskami kolem oci.Ma plet je smisena,obcas trpim drobnym akne.

Predem dekuji za radu.
Hezky den

Dobrý den Aneto, 

je báječné, že Vaší pleti Ryor vyhovuje a plní svoji úlohu :)

Vhodný krém na noc pro Vás, je jednoznačně Konopný korekční krém pro problematickou pleť ,ten bych Vám doporučila po zimně používat i jako denní krém. Je to lehký hydratační krém s velkým množstvím aktivních látek jako je kyselina hyaluronová, kanabidiol, rostliné ceramidy, vitamin A, zinek, lecitin a arganové máslo.Díky tomuto unikátnímu složení řeší většinu zásadních problémů pokožky. Prostě a jasně ideální krém právě pro Vás :)

 Na oční okolí Vám nabídnu Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem který restrukturalizuje 3D kožní sítě, vypíná a vyhlazuje vrásky, hydratuje, regeneruje a zlepšuje kožní bariéru pokožky.

Velmi důležité je nezapomínat na důkladné čištění pleti, VEČER - Hydratační micelární voda+Bylinný tonik pro problematickou pleť nebo Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť . RÁNO - Bylinný tonik na problematickou pleť nebo Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť.

Hodně dalších úspěchů s Ryorem Vám přeje Renata :)

Renata Voláková