MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Již nějaký čas používám výrobky z řady mořské řasy a velmi mi vyhovují. Chtěla bych se proto zeptat zda je tato řada vhodná i třeba pro mou skoro 14 letou dceru. Její pleť není nijak specifická (není suchá ani mastná a ani netrpí na akné). Děkuji H.

Dobrý den Hano,

denní a noční krém s Mořskými řasami by vaší dceři určitě neublížil,ale já bych jí raději doporučila některý z těchto produktů:

Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou je to lehký ,snadno vstřebatelný krém,který zajišťuje dlohodobou hydrataci pleti.

Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém,který zajišťuje hydrataci pleti a má klidnící účinek.UV filtry omezují negativní vliv slunečního záření.

Matující krém s pudrovým efektem je to lehká ,velmi snadno roztíratelná emulze,která díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť a učinně redukuje kožní maz.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravím, prosím ještě o info, většinou kolem 19.30 se jdu osprchovat a tím pádem si umyju obličej, takže se odlícím, potom použijí pl.vodu a natřu se a teď?Čím se mám natřít, když ještě nejdu spát a noční sérum a krém se má dávat až před spaním? To jdu spát kolem 22.00? Tak se mám natírat tím, čím ráno?Díky, ale je to fakt alchymie ????Alex

Dobrý den Alexandro,

večer, je jedno v kolik hodin, ( někdo si dá koupel třeba už v 18h ), pleť odlíčíte a dočistíte tonikem, pak už následuje aplikace séra a krému určeného na noční péči. Opravdu nevadí pokud je to v 19:30h a spát jdete až ve 22h. Je to prostě už večerní péče, vy už víte, že nikam ven nepůjdete a proto aplikujete přípravky určené na večerní regeneraci, nikoliv na denní ochranu :)

Hezký den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Prosím o radu jak se starat o starnoucibplet, ale je ekzematozni ...tzn. kolem úst a oči se mi objevuje ekzém šupinatí mi to červená a svědí...potřebuji něco co můžu používat aniž by mě to dráždilo nejlépe bez parfémové alkoholu .děkuji..něco na čištění pleti a další ošetření den a noc...také nějaké séra proti vráskám... děkuji

Dobrý den Mileno,

péče o citlivou, podrážděnou a ekzematickou pleť musí být VELMI ŠETRNÁ. Nutností je správné čištění, příliš neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.), vyhnou se častému střídaní kosmetických značek. Níže postup jak by to mělo správně vypadat.

RÁNO

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2)Aplikujete Klidnící sérum  pro intolerantní pokožku je určené pro péči o podrážděnou pokožku kolem úst a nosu, např. s periorální dermatitidou, kontaktním ekzémem.

3)Sérum překryjte Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  tento výživný krém díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) který řeší většinu zásadních problémů pokožky.

VEČER

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Lokálně, na místa s kontaktním ekzémem - aplikujete Konopný výživný gel unikátní extra mastný gel k okamžitému promaštění extrémně suchých a podrážděných míst.

4)Na ostatní části obličeje aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, mám neustálý problém se svou pletí, již deset let zkouším různé přípravky, na cenu nehledím, posledních pět let již pouze přírodní produkty a problém stále přetrvává. Mám světlou, slabou a jemnou kůži v oblasti obličeje, až průhlednou, proto jsem stále zarudlá ve tvářích a někde jsou dokonce znatelné žilky. Problém ale je, že se mi na této pleti tvoří suché fleky. Sami nejsou nějak znatelné, nesvědí, nebolí ale kvůli zarudnutí a dalším nevzhlednostem používám pravidelně make-up a tak pomohu flekům aby vylezly a byly vidět. Na první pohled by problém mohl vypadat jako známá růže/růžovka ale to se u kožního nepotvrdilo. Od vaší firmy jsem zatím produkty nezkoušela, dnes jsem na ně narazila v obchodě a zauvažovala jsem nad tím. Pokud by jste pro mě měli nějaké doporučení, ráda se podívám co nabízíte. A na závěr bych měla technickou otázku, jak dalece jsou vaše produkty přírodní? Děkuji mnohokrát, s pozdravem Barbora Poláková

Dobrý den Barboro,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produtky přesně pro váš typ pleti.Jedním znejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect je to výjimečné pleťové tonoikum,které je vhodné pro velmi citlivou pleť.Má výrazný hydratační účinek.

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek ,určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepužijete make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpusné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém použijte Krém s amarantovým olejem je to ochranný ,mastný,ale dobře vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.Tento krém je vhodný pro sušší a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění.

Naše kosmetika je postavena na přírodních a bylinných extraktech a aktivních látkách, s minimálním použítím konzervačních látek.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Používám Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Chtěla bych doporučit něco mastnějšího. Zkusila jsem Výživný krém se zlatem a arganovým olejem. Ten byl už moc. A ještě nějaké sérum na krk. Pleť mám odpovídající věku.
Citlivá, sušší, sem tam vráska. Děkuji

Dobrý den Renato,

ideální přípravek pro Vás je jednoznačně - Saténové hydratační sérum s ceramidy toto vyjímečné sérum s vysokým obsahem aktivních látek jako jsou rostlinné ceramidy, skvalen, a extrakt z mořské řasy Wakame, je určeno pro pleť citlivou, suchou a dehydrovanou. Aplikuje se na obličej, krk i dekolt, ráno i večer - před aplikací krému. Ve Vašem případě bude aplikace séra předcházet aplikaci Výživného krému s kmenovými buňkami z argánie  a to ráno i večer.

V případě nejasností či dlaších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme

Hezký den přeje Renata :)

 

Renata Voláková

 

Děkuji moc za rady, odlučují se každý den tuhým mýdlem- ráno i večer (mýdla mám kvalitní) pleť vyčistím a pak dočistím pleťovou vodou se sedmikráskou a mandlovým olejem???? Zatím a děkuji

Dobrý den Alexandro, 

mýdla by na pleť neměla VŮBEC přijít, ale je to samozřejmě Vaše volba. Skvěle by bylo pokud by jste začala používat vše co jsem Vám napsal a vydržet u toho min. 6 měsíců, pak už uvidíte zřetelné zlepšení :)

 

Hezký den plný sluníčka Vám přeje Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi tonikem pro normální a smíšenou pleť a tonikem hydroperfekt. Které se hodí pro jakou pleť? Rozhoduji se, které použít.
Děkuji Elena

Dobrý den Eleno,

Bylinný tonik pro normální a smíšenou pleť obsahuje vysoké procento bylinných extraktů a je určen pro pleť normální a smíšenou, nikoliv však citlivou.

Oproti tomu Hydroperfekt-hydratační pleťové tonikum  je určeno i pro pleť velmi citlivou. Obsahuje hydratační látky a aloe vera. Má hydratační a vypínací účinek.

Hezký den Vám přeje Renata

Renata Voláková

 


Dobrý den,
prosím o radu jaké přípravky užívat na pleť zralou a citlivou,dále poraďte komplexní péči o moji pleť. Jakou řadu zn. RYOR mám používat.

Dobrý den Jiřino,

u citlivé pleti je velice důležité : správně čistit, příliš neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.), dodat jí zklidňující látky, používat ochranné krémy - které pleť chrání před zimou, sluncem, větrem, vyhnou se častému střídaní kosmetických značek.

Jednoznačná voba ja tedy řada RYAMAR - velmi citlivá pleť která byla vyvinuta speciálně pro tento typ pleti. Obsahuje vysoké množství cenného amarantového oleje který má regenerační, revitalizační, antioxidační účinky , zpomaluje proces stárnutí kůže a vznik vrásek. 

Níže návod jak by péče o Vaši pleť měla vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním tonikem Hydroperfekt toto vyjímečné tonikum obsahuje vysoké množství hydratačních látek a aloe vera. Má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Aplikujete Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím který má vysoké regenerační a antioxidační účinky. Obsažený extrakt z hedvábí pleť rozjasní a zvláční.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Hydratačním tonikem Hydroperfekt tímto krokem odstraníte pot , tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujete Krém s amarantovým olejem tento ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém je ideální k ošetření suché, citlivé pleti , k zpevnění a redukci vrásek.

Hezký den plný sluníčka Vám přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
jen mi 38 let, mám smíšenou pleť. Ze sluníčka se mi dělají pihy. Kolem očí a na čele mám drobné vrásky. Občas (když mám periodu) se mi udělá sem tam pupínek.
Používala jsem denní krém s Q10, ale je na mě příliš hutný a mám po něm mastnou pleť, na noc krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, ten mi vyhovuje.
Mohla byste mi prosím doporučit nějaký jiný denní krém (chtěla bych, aby měl UV ochranu) a nějaké sérum na vrásky na čele a kolem očí, případně další péči.
Děkuji Nora

Dobrý den Noro,

děkujeme za váš dotaz a věřím, že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Ještě bych chtěla připomenout,že jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť,je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí a čelo aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to příprvek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,obsahuje UV filtry a tím zaručuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

V letním období použijte Duo-aktivní krém SPF15  nebo Trio aktivní krém SPF30 oba dva tyto krémy mají vyšší UV faktor a tím zajišťují ochranu pokožky a zároveň mají hydratační účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí a čelo opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

4) Na noc použijte váš stávající krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami,tak jak jste zvyklá. V období periody můžete použít jako noční krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) ,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravím, prosím o radu, brzo mi bude 40, mám suchou pleť, no tedy tváře a zbytek se mi mastí, mám tam černé tečky a uhry???? nemůžu najít žádný krém, buď je mastný a nebo což je častěji, mi stahuje tváře. Už mě to unavuje, pořád hledat a žádný výsledek.Prosim poradíte? Děkuji Kučerová

Dobrý den Alexandro,

je škoda, že jste nám nenapsala jak pleť odličujte a čistíte, to je v péči o pleť velice důležité, můžete totiž používat seúčinější  krémy, ale bez správného čištění nemá tato péče smysl, protože aktivní látky se přes nečistoty do pleti nedostanou :(

Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým hydratačním tonikem Hydroperfekt toto vyjímečné tonikum obsahuje aloe vera a komplex hydratačních látek, má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti která obsahuje kombinaci dvou vysoce účinných látek zajišťujících okamžitý i postupný účinek při redukci vrásek.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří nedokonalosti ( akné, pupínky různého původu, černé tečky, rozšířené póry apod.), díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD) napomáhá krém řešit většinu zásadních problému pokožky. Obsažená kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy zajistí pleti bohatou hydrataci. Místa, která by se Vám i po aplikaci krému zdála suchá, překryjte Výživným krémem s ceramidy .

VEČERNÍ PÉČE

1)Pleť odličte a očistěte Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu zplodiny z ovzduší, make-up, kožní maz apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistěte Pleťovým hydratačním tonikem Hydroperfekt tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveń pleť hydratujte a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť , suchá místa překryjete Výživným krémem s ceramidy. 

DOPLŇKOVÁ PÉČE 

1X týdně, lokálně na místa s výskytem černých teček aplikujte Masku na černé tečky nechte působit 5-10 minut, poté smyjte pleťovým tonikem.

V případě nejasností, či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková