MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, chci se zeptat jestli některé z vašich produktů obsahují Peruánský balzám. Ráda používám krémy a čistící řadu vaší kosmetiky, kterou střídám podle ročního období a nyní se ukázalo, že jsem na něj alergická, dívala jsem se konkrétně na krém s ceramidy ale nikde jsem nenašla složení a krabičky už mám vyhozené. Děkuji za odpověď. Lucie

Dobrý den Lucie,

děkujeme za váš dotaz a co se týče Peruánského balzámu,tak ten do našich produktů nepřidáváme.Takže pokud jste s naší kosmetikou spokojená a vyhovuje vám,tak jí určitě můžete používat dál.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

Prosím o radu jaké přípravky používat, pokud mám citlivou pleť se sklonem k akné a zároveň tvorba prvních vrásek na čele. děkuji

Dobrý den Jano,

zejména u citlivé pleti je velice důležité důkladné a správné čištění pleti. Hlavně příliš neodmašťovat (vodou, mýdlem, mycími gely apod.) a vyhnout se častému střídání kosmetických značek. Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tonik nikdy NEOPLACHUJTE VODOU !!!

2)Vzhledem k Vašemu věku, se pravděpodobně nejedná o vrásky stařecké, ale mimické ( neboli-vrásky od smíchu :) ), na čelo doporučuji tedy aplikovat Výplň vrásek pro korekci pleti

3)Na ostatní části pleti aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří pupínky a jiné nedokonalosti.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Krém obsahuje též kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Byliným tonikem pro normální a smíšenou pleť  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3,4)Stejně tak jako ráno - aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti na čelo, Konopný korekční krém pro problematickou pleť na ostatní části pleti.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
pravidelně používám vaše výrobky už řadu let a jsem velmi spokojená. Protože bych chtěla časem i zaměnit krém za jiný, potřebovala bych poradit, které jsou pro mne nejvhodnější. Mám pleť suchou, citlivou ( sklon k ekzémům, perorální dermatitidě), ale občas na určitých místech ( brada) mírné projevy akné. Samozřejmě vzhledem k věku i péče proti vráskám.
Děkuji Andrea

Dobrý den Andreo,

děkujeme za váš dotaz a vzhledem k vašemu typu pleti bych vám doporučila tyto produkty.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pleti.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami díky vysokému obsahu aktivních látek,řeší současně problémy citlivé pleti a účínně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti.Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty,které je potřeba důkldně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém použijte opět Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na místa ,kde se vám vyskytuje ekzém nebo perorální dermatitida lokálně aplikujte Konopný výživný gel tento gel má vysoký obsah kanabidiolu (CBD) .Okamžitě promašťuje extrémě suchá místa,pomáha obnovovat ochranný kožní film.Je vhodnýk péči o šupinatou,zarudlou a podrážděnou pokožku.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
celý život jsem měla problémy s pletí a po přechodu mám stále občas problémy s akné i se suchými místy, které šupinatí. Děkuji za radu.

Dobrý den Ivano,

na stavu naší pleti se (podepisuje) : nevhodná strava, stres, hormonální vlivy, znečištěné ovzduší, chemické látky, nedostatečné či nesprávné čištění pleti, používání nevhodné kosmetiky aj.

Níže postup jak by jste měla o svou pleť pečovat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem - kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej. Sérum je určeno k ošetření citlivého očního okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky.

3)Vzhedem k tomu, že je Vaše pleť suchá, ale s výskytem akné, budou potřeba krémy dva a to z řady CANNABIS DERMA CARE - ta je vyjímečná obsahem aktivních látek a to především aktivní látkou kanabidiol (CBD)-ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky. Na místa s výskytem akné budete aplikovat Konopný korekční krém pro problematickou pleť ten je určen pro pleť které už není -náct, ale stále se na ní tvoří akné a jiné nedokonalosti. Krém je lehký a díky obsahu kyseliny hyaluronové a rostlliných ceramidů vysoce hydratační. Na místa suchá, šupinatá aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami které spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky. Krém je vhodný zejména pro pleť šupinatou, podrážděnou a zarudlou.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí 

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum s Matrixylem 

4)Stejně tak jako ráno, aplikujete dle stavu pleti - Konopný korekční krém pro problematickou pleť , Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Lokálně, na místa kde se Vám tvoří akné, několikrát během dne, i přes make-up aplikujte Antiakné roll-on  - směs obsažených essenciálních olejů se postará o to, aby se akné nerozrůstalo a nezanítilo. Je to takový malý zázrak :)

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

1x týdně, na vyčištěnou pleť aplikujte Enzymatický peeling -obsažené AHA-kyseliny a enzym jemně a cíleně odstraňují odumřelé buňky a tím urychlují obnovu pokožky. Hydratuje pokožku a sjednocuje pleť.

  

Renata Voláková

 

doporučíte mi prosím řadu péče o pletˇ pro můj věk 50 let(jsem zvyklá používat pleť.mléko, vodu, oční, noční,denní krém, sérum)? nemám skoro vrásky, spíš ochabující kontury, lehce váčky pod očima, pleť spíše sušší. eventuelně i řadu péče o tělo. děkuji

Dobrý den Renato,

děkujeme za Váš dotaz a jdeme rovnou na to :)

RANNÍ PÉČE

Na očištění a osvěžení Pleťové hydratační tonikum Hydroperfekt , na oční okolí Kaviderm - krém na redukci kruhů a váčků pod očima s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktu z mořských řas, jojobového a avokádového oleje. Na ostatní části pleti Aktivující výživný krém s ASC III tento UNIKÁTNÍ krém s aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolegenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. 

VEČERNÍ PÉČE

Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  , dočistíte Pleťovým hydratačním tonikem Hydroperfekt , na oční okolí aplikujete Kaviderm - krém na redukci kruhů a váčků pod očima , na ostatní části pleti Aktivující výživný krém s ASCIII 

Při pocitu suchosti pleti, doporučuji používát ráno i večer před aplikací krému Saténové hydratační sérum s ceramidy intenzivní sérum určené pro suchou a dehydrovanou pleť obličeje, krku i dekoltu.

PÉČE O TĚLO

1-2x týdně si dopřejte luxusní péči v podobě Zjemňující cukrového peelingu Lemongrass či Cukrového peelingu s japonskou třešní díky tomu bude Vaše pleť jemná a vláčná :). Jako každodení ranní i večerní péči o Vaše tělo můžete vybírat z řady Body Form - modelace těla  kompletní program na ošetření celulitidy, redukci tukových polštářků, modelaci a zpevnění pokožky těla.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
prosila bych o doporučení Vašich výrobků pro starší ženu, mam smíšenou pleť, nemám zatim moc vrásek, mám černé tečky a obcas mám trochu akné. Ještě mam dotaz, jestli máte nějaké produkty s retinolem.
Děkuju za odpověď a preji pěkný den. Eva.

Dobrý den paní Evo,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty ,které budou vyhovovat přesně vašemu typu pleti.Důležitým krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.Přípravek s retinolem máme v nabídce zahrnu ho do vašeho ošetření pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum,které zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.  Toto sérum bohužel nejde zakoupit přes e-shop,ale můžete si ho zakoupit v jakékoliv naší značkové prodejně.

3) Na oční okolí aplikujte Sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC IIIje to lehký výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III,která je na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pleti.Zvyšuje elasticitu a pružnost pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.Zpomaluje přirozené stárnutí pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s rertinolem

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

DOPLŇKOVÁ PÉČE: 

1x týdně aplikujte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematická místa,nechte působit        5-10min.,následně zbytky masky smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, vaši kosmetiku mám velmi ráda a používám ji několik let. Jen si trochu nevím rady s výběrem pleťového krému. Pleť mám hladkou, bez akné, není suchá, ani mastná. Co mě ale trápí, jsou praskající žilky a sem tam i nějaké ty vrásky. Za radu mockrát děkuji, hezký den :-)

Dobrý den Andreo, 

moc nás těší, že Ryor používáte a že jste s ním moc spokojená :)

Na rozšířenéné žilky jsou určeny 2 výrobky :

  1. Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám   obsahuje vysoké množství specifických látek, které současně pleť zklidňují, hydratují, redukují začervenání, posilují žilní stěnu a zlepšují ochranou bariéru pleti. Mezi tyto aktivní látky patří probiotika (kmen Lactobacilllus pentosus), extrakt z dubu korkového, extrakt z mořských řas a lipozomy s obsahem vitaminu A, C a E. Aplikace ráno i večer na vyčištěnou pleť.

2.  Třezalková maska na rozšířené žilky ta obsahuje mimo jiné třezalkový extrakt bohatý na rutin, který napomáhá správné funkci cév a zabraňuje tak jejich rozšiřování. Aplikuje se 1x týdně na vyčištěnou pleť.

Až se Vám pleť zklidní ( zmírnění rozpraskaných žilek ), můžete Krém proti zarudnutí a rozšířenýn žilkám vyměnit za Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný krém s extraktem z mořských řas který pleť zklidňuje a působí proti začervenání. Cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje hydrataci pleti a redukci vrásek.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Mam 15 rokov a trápi ma akné na čele, ktoré je zapálené bolestivé niekedy to vypadá, ako keby mi rašili rohy. Líca a okolie očí je suché, mdlé a citlivé, no keby použijem mastné krémy, tak sa mi tvoria vyrážky. Pod očami mám veľké čierne kruhy, na ktoré nič nezaberá. Ďakujem za radu.

Dobrý den Tatiano,

děkujeme za váš dotaz a doufám,že naše produkty na problematickou pleť vám budou vyhovovat a pomohou vám vyřešit váš problém.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očitěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro problematickou pleť 

 2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na kruhy a váčky pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.

3) Jako denní krém použijte Krém s fytosfingosinem a irisem vysoce učinný krém,který je vhodný pro aknózní pleť ( včetně těžší formy akné).Výrazně zlepšuje stav pleti a omezuje tvorbu mazu,a tím akné.Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné,zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro problematickou pleť  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4) Jako noční krém opět použijte Krém s fytosfingosinem a irisem 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, měla bych pár dotazů na produkt Kyselina hyaluronová gel.
1. Chci se zeptat, zda je možné jej používat i na oční okolí, resp. mimické vrásky kolem očí
2. Zda je možné používat tento výrobek i v těhotenství
děkuji za odpověď.

Dobrý den Kateřino,

1) Kyselina hyaluronová -gel je určena k ošetření celého obličeje včetně očního okolí.

2) Kyselinu hyaluronovou můžete používat během těhotenství.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, poraďte prosím kosmetické přípravky ( od čištění pleti až k závěrečné péči a make-upu ). Má pleť je aknózní, ale citlivá s prvními vráskami kolem očí a na čele. Vyzkoušela jsem během let kosmetiku z lékárny i drogerie, ale není to stále ono. Některé mi nevyhovují vůbec ( Eucerin, kosmetika s Tee-tree oil ), některé částečně ( La Roche-possay, Bioderma ). Předem děkuji. Ivona

Dobrý den Ivono,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty přesně pro váš typ pleti.V případě vašeho typu pleti bych se nejdříve zaměřila na akné až poté co se vám zlklidní tento problém ,bych nasadila produkty proti vsákám.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘNÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pleti.Vypíná a vyhlazuje vrásky a zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovilňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Po zklidnění pokožky a zmírnění projevů akné můžet použít jako denní krém, Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém ,který obsahuje Uv filtry a tím zaručuje celodenní ochranu pleti. Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. Zklidňuje a působí proti začervenání.

4) Potom vyzkoušejte náš Rozjasňujíci 8v1 make-up  je lehoučký,neucpává póry,je hydratační,ochranný,nevytváří na pleti masku,ale naopak krásně sjednocuje pleť.Je k dispozici ve třech odstínech.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužijete make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro nornální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

4) Jako noční krém opět aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na problematická místa (pupínky) lokálně aplikujte Roll-on Aknestop tento přípravek výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostaky na pleti.Přípravek můžete použít několikrát za den i při prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková