MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den , je mi 50 let a chtěla bych zkusit používat vaší kosmetiku. Pleť mám normální, trochu vrásky, ale nejvíce mě trápí váčky pod očima. Prosím o radu, jaké přípravky bych měla použít pro kompletní péči . Moc děkuji

Dobrý den Jaroslavo,

jsme moc rádi, že jste se obrátila právě na nás, určitě vybereme to nejlepší pro Vaši pleť :)

Jdeme na to

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima - vysoce intenzivní přípravek s multifunkčními aktivními látkami. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním Čaje Lymfodren ten obsahuje byliny vhodné na pročištění lymfatického systému, podporuje činnost ledvin a odvodňuje organismus. Čaj pijte teplý 1-2x denně, kúru provádějte 2x ročně, vždy po dobu 6 týdnů.

3)Na ostatní části pleti aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  - hydratuje, regenuje, zpevňuje a redukuje vrásky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí 

2)Dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

Hezký den a mnoho úspěchů s Ryorem :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,mám spíše trochu mastnejsi pleť, vecet se vzdy odlicim,psk obcas vetru 3% kydrlinu hyaluronovou a pouziji noční krem. Ráno omyji jen vlažnou vodou,použijí denní krém a lehký matujici krém Stačí to takto?
Děkuji

Dobrý den paní Jaroslavo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť a proto vám 

níže napíši jak správně čistit pleť a jaké produkty použít:

RÁNNO:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

poté aplikujte přípravky ,tak jak jste zvyklá např: v tomto pořadí sérum , oční krém a naposledy denní krém.

VEČER:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

Poté si opět aplikujte přípravky,tak jak jste zvyklá např: v tomto pořadí sérum, oční krém a noční krém.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu a doporučení jaké přípravky zvolit na moji pleť. Ráda bych kompletní péči. Moje pleť je spíše suchá, lehce citlivá s vrásky. Je mi 54let. Děkuji za doporučení. Veronika

Dobrý den Veroniko,

děkujeme za Váš dotaz a jdeme rovnou na to :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem obsahuje kaviárový extrakt, makadamový a avokádový olej, pathenol a vitamin E. Viditelně zpevňuje oční okolí.

3)Aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - na rychlou regeneraci a zpevnění pokožky. Je vhodný zejména pro pleť suchou, citlivou a podrážděnou.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, make-up, zplodiny z ovzduší apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s kaviárem 

4)Aplikujete Saténové hydratační sérum s ceramidy - intenzivní hydratační sérum s vysokým obsahem aktivních látek. Určeno pro suchou, citlivou a dehydrovanou pleť. Výsledkem pravidelné aplikace je rozjasněná, hebká a pružná pleť bez vrásek. Sérum můžete (dle pocitu) překrýt krémem.

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - obsahuje chmelový extrakt, BIO arganový olej, skvalen a vitamin E. Zpevňuje, regeneruje, vyživuje a stimuluje pleť.

V případě nejasností či dlaších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, prosila bych o doporučení, jakou kosmetiku používat. Mám velice problematickou pleť a velmi citlivou pleť. Je mi 52 let.Trpím "růžovkou", na kterou ráno používám předepsaný Rozex krém. Pleť mám smíšenou, podle mne znečištěnou uhříky, atd. Vrásky samozřejmě mám, hlavně pod očima. Při "zbavování se uhříků" mám pleť velice červenou a trvá než se vrátí do původní barvy. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Ivano,

Váš dotaz je velmi specifický, opravdu si netroufneme radit takto od stolu. Váše pleť vyžaduje návštěvu kožního lékaře či odborné kosmetičky. Nevhodně zvolené přípravky mohou Vaší pleti ublížit. Níže odkaz na kosmetické salóny ve Vašem kraji 

http://www.ryor.cz/cz/kosmeticke-salony/dalsi-kosmeticke-salony/?region=jihomoravsky-kraj&salon-search=1

Hezký den přeje Jana 

Jana Šebková

 

Dobrý deň, mám 53 rokov, pleť suchá, citlivá so sklonom k vysušeným častiam pri koreni nosa. Prosím, poraďte mi, aké krémy sú pre mňa vhodné.

Dobrý den Jano,

než začnu a výběrem vhodného krému upozorním na nutnost důkladného čištění pleti ráno i večer, bez správného čištění nemají aktivní látky šanci se přes nečistoty do pleti dostat!

Zejména u citlivé pleti je velmi důležité : 

-správně ji čistit, příliš neodmašťovat (vodou, mýdlem , mycími gely apod)

-používat ochranné krémy, které pleť chrání před zimou, sluncem, větrem, klimatizací...)

-vyhnou se častému střídání kosmetických značek

Níže postup jak by jste měla o svou pleť správně pečovat :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  již NEOPLACHOVAT VODOU  !!!

2)Aplikujete Krém s amarantovým olejem - tento ochranný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen má značné antioxidační a regenerační účinky. Je určen pro pleť velmi citlivou, suchou se sklonem k podráždění.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí ta obsahuje extrak ze světlíku lékařského a hydratační komplex, je určena pro čištění i velmi citlivé pleti.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!

3)Aplikujete Amarantový olej pro pleť i tělo 100% PŘÍRODNÍ, NEOBSAHUJE KONZERVANTY, PARFEMACI ani MINERÁLNÍ OLEJE. Je bohatý též na vitamin A, E olivový, jojobový a klíčkový olej. Má výrazné regenerační účinky.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý deň, chcela by som radu aký krém si mám vybrať. Potrebovala by som ľahký krém pre mladú normálnu až zmiešanú pleť so sklonom k začervenaniu. Niečo čo môžem používať každý deň, nezaťaží to moju pleť a môžem si na to aplikovať ľahký makeup. Takisto ak by ste mi vedeli poradiť produkt, ktorý môžem naniesť na vyrážky, lokálne.
Ďakujem za odpoveď. :)

Dobrý den Viktórie,

velice ráda Vám vyberu vhodný krém, právě pro Váš typ pleti. Ale než začnu, upozorním na velmi důležitou věc v péči o pleť a to je její DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ ráno i večer. Také je velmi důležité vědět, že mezi podněty které způsobují nestandartní reakci pokožky (začervenání aj.) patří hormonální vlivy, strava, léky, zvýšená teplota prostředí, pobyt v klimatizovaných prostorách, aplikace nevhodného kosmetického přípravku aj. Účelem krému který je pro Vás vhodný je : obnovit důležitou ochrannou kožní bariéru, pleť zklidnit a hydratovat. 

Níže postup jak by to mělo správně vypadat

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám s obsahem probiotické kultury (Lactobacillus pentosus) která vytváří na pleti ochrannou bariéru, s komplexem vitamínů A, C a E ve formě lipozomů které působí antioxidačně a posilují žilní stěnu. Extrakty z dubu korkového a mořských řas VÝRAZNĚ SNIŽUJÍ ZARUDNUTÍ.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

Doporučuji Rozjasňující make-up 8v1 - jemný, lehký tónovací make-up. Hydratuje, rozjasňuje, ZMÍRŇUJE PROJEVY ZARUDNUTÍ, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Vybírat můžete z odstínů light, medium a dark.

Na vyrážky je vhodný Konopný výživný gel s vysokým obsahem vzácného kanabidiolu (CBD) který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. 

Krásný den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, poprosila bych o výběr kosmetiky, komplet krémy včetně čištění. Je mi 39 let. Mám citlivou pleť, kolem nosu a úst se mi občas vyskytuje perorální dermatitida (nyní čistím jen Jarischovým roztokem).
Děkuji a přeji hezký den

Dobrý den Adélo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrtila na naší poradnu a věřím ,že pro vaší citlivou pleť vybereme produkty,které vám budou vyhovovat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a svěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek , určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky a zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem,je vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje ,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný na podrážděné,šupunaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovliňuje a napomáhá řešit většinu zásdních problémů pokožky.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

V období perorální dermatitidy aplikujte lokálně na problematická místa Konopný výžívný gel tento gel obsahuje vysoké množtví vzácného kanabidiolu,který okamžitě promastí extrémně suchá místa.Výrazně napomáha obnovovat ochranný kožní film.Je vhodný k péči o šupinatou,zarudlou a podrážděnou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám ultrazvukovou špachtli pro domácí čištění pleti. Které vaše kosmetické výrobky doporučujete k užívání s tímto přístrojem?

Dobrý den Evo,

na čištění pleti pod ultrazvukovou špachtli je určen ZMĚKČUJÍCÍ ROZTOK POD ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLI

Změkčující a desinkrustační roztok k uvolnění mazových zátek a změkčení pokožky pro usnadnění a zjednodušení čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Napomáhá uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu vysoce šetrnou cestou, špachtle po kůži perfektně klouže.

Hezký den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
chtěla jsem vás požádat o výběr péče o pleť, tzn. čištění, oční, denní a noční krém. Je mi 48 let, mám normální až smíšenou pleť, bezproblémovou, lehce vrásčitou u očí, jen větším problémem jsou tzv. "pytle" pod očima a vrásčitý dekolt.

Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezké dny
Jitka Tišerová

Dobrý den paní Jitko,

děkukjeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají rudukovat kruhy a váčky pod očima.Zárověň zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky a redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém ,který obsahuje UV filtry ,a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Zaručuje hydrataci pleti a redukuje drobné vrásky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Zajišťuje hydrataci pleti a působí proti volným radikálům.

Na dekolt použijte naší jedinečnou Zpevňující emulzi na tělo s rostlinými extrakty je to lehká,snadno vstřebatelná emulze,která zlepšuje regeneraci kolagenových a elastinových vláken,a tím zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.Emulze zabraňuje předčasnému ochabování a stárnutí pokožky. Tato emulze je vhodná na ošetření celého těla.

V případě dalších dotazů pište ,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den používám na pleť krém Konopný koreční krém pro probl.plet jsem sním spokojena, ale chtěla bych poradit dle mého věku už mě trápí občasné malé vrásky chtěla bych pod krém použít nějaký podklad nebo sérum na vrásky jaké by bylo možné?? děkuji Hanka

Dobý den Hanko,

doporučuji unikátní Sérum s retinolem - obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitamin A, C, E  a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Je to prostě ZÁZRAK :)

Aplikujte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť, před aplikací krému.

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková