MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý deň, chcela by som poradiť s výberom produktov na starostlivosť o moju pleť ????. Moja pleť je normálna, s občasným výskytom akné. Akné sa mi najčastejšie vyskytuje v oblasti brady. Chcela by som si celú starostlivosť o pleť vyzkladať z vašich produktov, preto by som od vás chcela poradiť ktorý produkt by bol najvhodnejší na čistenie a odličovanie mojej pleti, aké pleťové sérum by bolo vhodné, aká maska na tvár na starostlivosť aspoň raz za týždeň a tiež aký pleťový krém by bol vhodný pre moju pleť. Bola by som rada keby bol krém ktorý by som používala ráno aj s SPF. Vopred ďakujem za radu.

Dobrý den Alžběto,

velice ráda vám doporučí kompletní plán péče o vaši pleť. Jdeme tedy na to :)

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , na takto vyčištěnou pleť aplikujete (v období kdy je pleť bez akné) Výživný krém s měsíčkem a klíčkem , (v období výskytu akné) Konopný korekční krém pro problematickou pleť , krémy je možné aplikovat lokálně a vzájemně kombinovat (oblast brady Konopný korekční krém pro problematickou pleť, na oostatní části pleti Výživný krém s měsíčkem a klíčkem )

V boji s akné se vám jistě stane nepostradateným pomocníkem Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího pupínku :)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete dle stavu pleti Konopný korekční krém pro problematickou pleť nebo Výživný krém s měsíčkem a klíčkem. 

Séra ve vašem věku nejsou nezbytná, pokud by jste ale na nějakém trvala pak doporučuji Kyselinu hyaluronovou-gel , aplikovat můžete ráno i večer vždy jako první vrstu na důkladně vyčištěnu, ještě od tonika vlhkou pleť.

Maska vhodná pro váš typ pleti je například hluboko čistící Gelová maska slupovací  nebo krémová Hydratační maska s minerály  

Z RYORU zdraví Renata :)

  

 

Potrebovala by som odporučiť krém na zmiernenie tvorby pigmentovych škvŕn, vašej značky Ryor, ktorú používam a som veľmi spokojná. Ďakujem

Dobrý den,

lokálně na místa s pigmentovými skvrnami aplikujte 1-2x denně Depigmentační krém , přes den je nutné překrytí krémem s UV faktorem, na obličej doporučuji pečující Trio-aktivní krém SPF30 na ruce postačí Opalovací krém SPF50 . Vhodné také je zařadit do pravidelné péče o ruce 1-2x týdně Cukrový peeling s japonskou třešní- Sakura - peeling velice jemně a šetrně odstraňuje z povrchu pokožky zrohovatělou vrstvu a tím zesvětluje a sjednocuje tón kůže.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, mám mastnou pleť se sklony s akné a s prvními vráskami. S akné bojuji úspěšně díky pečlivému čištění (odlíčení dvozfazovým odličovačem, čistící pěna, tonikum). Potom používám kyselinu hyaluronovou v gelu. Chci zkusit i serum s retinolem. Krém nepoužívám žádný. Pleť se mi neleskne a vyhovuje mi to. Je to špatně? Mám používat i krém? Který?

Dobrý den Renato,

to že nepoužíváte pleťový krém je velice špatně!!!! Naše pleť je během dne vystavena mnoha nepříznivým faktorům a tím že nepoužijete žádný denní (ochranný) krém,ale pouze Kyselinu hyaluronovou-gel není vaše pleť nijak chráněna a vy si tím poškozujete a zeslabujete ochranný kožní film. Jednoznačně doporučuji zařadit do denní péče aplikaci lehkého, hydratačního Konopného korekčního krému pro problematickou pleť  .

Sérum s retinolem je skvělá volba - má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné. Ideální kombinace pro vás je, na den Kyselina hyaluronovou-gel kterou překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť, večer aplikovat pouze Sérum s retinolem. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, prosím o radu, ráda bych si koupila krém na noc i den, ale nevím jaký zvolit. Mám spíše sušší a hodně citlivou pleť se sklonem k začervenání.
Děkuji. Hezký den, Popovová

Dobrý den Lucie,

pro váš typ pleti jednoznačně doporučuji na denní i noční péči Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky. Při pocitu suchosti pleti doporučuji překrýt Krémem s amarantový olejem . Nicméně je velice důležité krém aplikovat vždy na důkladně vyčištěnou pleť !!!!! Doporučuji také vyhnout se co nejvíce kontaktu s vodou a to i při mytí vlasů nebo sprchování, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem. Správné čištění pro váš typ pleti je následující : ráno osvěžit a očistit pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou), večer odlíčit a vyčistit pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

Z RYORU zdraví Renata :)
 

 

Prosím o doporučení přípravků k ošetření pleti. Pleť mám normální až suchou. Po přechodu je ale nyní hodně ochabující, povislé rysy, vrásky kolem očí a rtů, kruhy a váčky (vaky) pod očima. Děkuji.

Dobrý den Ivano,

základním a tím nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění. Můžete použít sebelepší krém, ale pokud pleť není správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. Jak tedy správně postupovat ?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní. Celkově se vyhněte co nejvíce kontaktu s vodu a to i při mytí vlasů nebo sprchování, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem)

2)Na oční okolí nanesete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima - pro vyšší účinek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren

3)Na ostatní části pleti aplikujete Aktivující výživný krém s ASCIII - jedinečný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti, výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následovat bude dočištění Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfek (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3)Na oční okolí nanesete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima

4)Na ostatní části pleti aplikujete Aktivující výživný krém s ASCIII

Doplnit můžete 2x týdně aplikací Lifting masky s ASCIII - výživná , vysoce účinná maska s vypínacím efektem. Intenzivně zvyšuje hydrataci, pevnost a elasticitu pokožky. Pravidelným ošetřováním dochází k výraznému vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den. Mám mastnou pleť. Chtěla bych poradit,jaký krém na vrásky a okolí očí. Mám povislá oční víčka a váčky pod očima. Také mám dost mimických vrásek a rozšířené póry. Děkuji za radu.

Dobrý den Moniko,

v prvé řadě musíme začít čištěním pleti a až pak přichází na řadu výběr vhodného krému. Jak tedy správně postupovat ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy - neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí. Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a zároveň snížení výskytu váčků pod očima. Na ostaní části pleti aplikujete Sérum s retinolem  - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek a minimalizuje póry. Sérum následně překryjete Matujícím krémem s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze, která díky jedinečnému složení účinně absorbuje kožní maz a optimálně hydratuje pleť.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem. 

Z RYORU zdraví Renata:)

 

Dobrý den,chtěla bych poradit s pletovým krémem na léto,.Je mi 43 let,plet citlivější.Přes zimu používám Výživný krém Exclusive.Na odlíčení používám dvoufázovou odličovací emulzi,na dočištění pletové tonikum pro suchou a citlivou plet.
Děkuji za odpověd a příjemny den.
Pavla

Dobrý den Pavlo,

Výživný krém Exclusive můžete používat celoročně, pokud vám tedy vyhovuje není důvod ho měnit. V případě, že chcete na léto vyměnit za krém lehčí, doporučuji např. Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry nebo Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, zakoupila jsem si od vás produkty pod galvanickou žehličku. Tu mám od firmy Nu Skin. Od poradkyně mi bylo řečeno, že tyto od Ryoru fungovat nebudou, že je žehlička kompatibilní pouze s jejich (velmi drahými) gely. Můj dotaz tedy zní, zda jsou gely Ryor vhodné pod jakoukoliv galvanickou žehličku... děkuji ????

Dobrý den Edito,

poradkyně od NuSkin nemá pravdu, (potřebují vám pravděpodobně vnutit své předražené přípravky). Pod všechny galvanické žehličky (od všech výrobců) jsou vhodné všechny přípravky (od všech výrobců) určené pod galvanickou žehličku (je to dané tím, že přípravky pod galvanické žehličky musí mít specifické složení které vede galvanický proud). Můžete je tedy kombinovat dle libosti. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobry den,

Zaujimalo by ma, ktory pripravok, ale hlavne krem z mnohych vo Vasej ponuke, by ste mi odporucili pre moj typ pleti.
Mam 31 rokov, okrem ciernych bodiek ma moja plet ma sklon k hlbsim zapalovym prejavom najma v oblasti lic. Plet si pravidelne cistim pripravkami bez obsahu mydla. Pokozku na tvari mam suchu. Po kontakte s vodou je pocit napnutej koze az neznesitelny. Inde na tele tento pocit nemam.Snazim sa dodrziavat pitny rezim, pouzivam iba bambucke maslo a levandulovy olej, max. 1x v tyzdni enzymaticky peeling, no zda sa mi ako keby moja tvar nedokazala absorbovat vlhkost a aspon do istej miery sa sama hydratovat. Napriklad staci, ze si oplachnem usta po umyti zubov a oblast okolo ust je zase v tom napnuti.
Za odporucania Vam dakujem.

Alexandra

Dobrý den Alexandro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu, v první řadě pokud máte podrážděnou,začervenalou a citlivou pleť, tak bych vám doporučila přestat používat Enzymatický peeling.V žádném případě by neměla příjít na pleť voda.A pokud při ranní hygieně použijte na opláchnutí obličeje vodu,tak pleť vždy musíte dočistit tonikem nebo pleťovou vodou.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť. Zpomaluje proces stárnutí.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krastalů s výrazným zklidňujícím účinkem vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. 

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujt Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční krém použijte Krém s amarantovým olejem je to ochranný,výrazne mastný,ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.Je určený pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. Má atioxidační účinky. Ošetřuje vrásky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o doporučení krému na obličej. Ke svému věku bych chtěla vyzkoušet krémy s kaviárem. Zarazil mě denní krém, který je polomastný. Nemohu používat čistě hydratační nebo gelové krémy, které mi stahují pokožku. Takže jsem používala výživné. Trochu se toho bojím.
Moc děkuji za váš názor a radu.
Hezký den

Dobrý den,

když je krém polomastný neznamená to v žádném případě že není výživný. To samé platí u hydratačních krémů, můžeme nabídnou lehký hydratační krém, ale také výživný hydratační krém, v nabídce máme také hydratační sérum které je výrazně mastné díky jedinečnému složení, obsahuje rostlinné ceramidy v olejovém základu. Ale stejně vždy nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti stále zůstává odličování a čištění !!! Pokud krém byť sebelepší aplikujete na pleť která není správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. Předpokládám tedy, že pleť kvalitně čistíte a odličujete. 

Řada Caviar Care vzhledem k obsahu svých aktivních látek patří mezi nejkvalitnější přípravky. Kaviár je bohatý na aminokyseliny - podporují hydrataci, minerály - zpevňují pleť (pokožku), vitaminy A a D - pomáhají při likvidaci vrásek, likvidují volné radikály. Přípravky RYOR Caviar Care obsahují i makadamiový a avokádový olej, který vytváří film velmi podobný přirozenému lidskému kožnímu filmu. 

Pokud vám jde ale pouze o to aby byl krém výživný/mastný můžete použít např. Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť  nebo výrazně mastný Krém s amarantovým olejem

Z RYORU zdraví Renata :)