MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Mam suchou pleť a rty, taktéž dlouhé vlasy (odbarvovane dlouhodobě doma). Jaké přípravky bych měla používat. Děkuji

Dobrý den Jano,

pro Vaše vlasy doporučuji tuto ucelenou péči :

Pivní šampon s keratinem -
Vysoce moderní složení šamponu zahrnuje chmelový extrakt a keratin, dodává vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci.

Pivní balzám na vlasy s keratinem - vysoce regenerační a posilující oplachová péče. Doporučuji kombinovat s Vlasovým keretinem.

Bezoplachový Vlasový keratin sprej -Výjimečný vlasový přípravek zajišťuje nejen výbornou rozčesatelnost vlasů, ale i jejich hloubkovou regeneraci. Obsahuje rostlinný keratin, komplex aminokyselin a panthenol. Vlasy jsou po aplikaci pevné, pružné a lesklé. Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy a pokračujte v běžné úpravě vlasů.

PÉČE O PLEŤ

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  , ihned následuje aplikace Extra výživného krému s arganovým olejem - zabraňuje pocitu suchosti, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

Večer očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  , následuje dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  , v tuto chvíli je pokožka připravena na aplikaci Extra výživného krému s arganovým olejem .

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Na rty používejte Konopný výživný gel  - okamžitě promastí extrémně suchá místa, výrazně regeneruje.

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, jsem velmi štíhlé postavy, má tvář je tudíž ,,bez tuku,, povadlá a vráskatá , kolem úst, očí,. Jakou by jste mi doporučili celkovou péčí, jaké produkty?
Děkuji.

Dobrý den Ivo,

velice ráda Vám vyberu přípravky přesně na míru :)

Jdeme rovnou na to a to pěkně popořádku :

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Aplikujete, včetně očního okolí a dekoltu - Denní sérum s magnólií a mechem - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Následuje překrytí séra Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - UNIKÁTNÍ krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a minimalizuje tak tvorbu vrásek a redukuje vrásky stávající. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujete, včetně očního okolí a dekoltu Noční sérum se sněžnou řasou  - sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti !!!!! Je to takový malý ZÁZRAK :)

4)Sérum překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII 

Jako tzv. třešničku na dortu doporučuji naprosto jedinečný a nepřekonatelný Kolagenový gel na vrásky  -Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.
ASC III je látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro kvalitu pleti zásadní.
Kalpariane je extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 8O%.
Obsahuje také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které zpevňují pokožku a působí proti rozpadu (degradaci) kolagenu v pokožce.
Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou 100% účinnosti :). Aplikovat můžete denně jako nadstandartní noční přípravek nebo jako masku 2x týdně.

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
se značkou zkušenosti nemám, ale chtěla bych ji na doporučení začít používat. Má pleť je celá spíše mastná, t-zona opravdu hodně. Když ráno nanesu makeup, po pár hodinách už se celá lesknu, nejvíce mezi obočím. Zároveň mě trápí černé tečky na nose a rozšířené póry v oblasti pod očima. Sem tam se mi také udělá větší pupínek.
Mohla bych Vás poprosit o radu, jaké produkty by byly ideální, počínaje tonikem, až po noční krém?
Děkuji, Tereza

Dobrý den Terezo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem toto sérum má vysoký obsah kyseliny hyaluronové a arganového oleje, má optimální hydratační účinek a viditelně stahuje póry.

3) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem je to lehká,velmi snadno roztíraztelná emulze ,která optimálně hydratuje pleť. Vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Účinně absorbuje kožní maz.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužijte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol,který ovlivňuje a napomáha řešit vetšinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme,jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze náctiletých.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na černé tečky použijte 1 x týdně Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit, poté smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

Na občasné pupínky použijte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedokonalosti na pleti. Použijte nekolikrát denně i při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
využívám nabídky a poněvadž jsem s některými produkty Vaší fy. spokojená, prosím o doporučení, které by byly pro mne nejvhodnější.
Je mi 74 let, mám suchou pleť, vrásčitou, hlavně pod nosem a výrazné rýhy od nosu k ústům, které mi způsobují v této oblasti povislé tváře.
Děkuji za doporučení. Alena Rohová

Dobrý den Aleno,

velice ráda Vám doporučím přípravky které budou pro Vaši pleť to nejlepší. Dovolím si nabídnou ucelenou péči, tedy od čištění až po pleťovou masku :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2)Lokálně - oční okolí, nosoretní rýhy, aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti -
Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti očního okolí očí, rtů, krku i rukou.

3)Následuje aplikace Extra výživného krému s arganovým olejem  - jedinečný jemně mastný krém s vysokým obsahem BIO arganového oleje, posiluje ochrannou bariéru pokožky, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Následující postup je stejný jako ráno, tedy lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti následuje překrytí Extra výživným krémem s arganovým olejem .

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den, který krém na pokožku se hodí při používání vašeho depigmentačního krému. Píšete o krému s ovocnými kyselinami, ale nemohu ho najít. Prosím o radu. Děkuji

Dobrý den Lenko,

Krém s ovocnými kyselinami se již nevyrábí ):

Správná aplikace Depigmentačního krému je následující :                1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Enzymatický peeling -obsažené AHA-kyseliny a enzym jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky a sjednocují tím barevný tón pleti. Následuje každodenní aplikace Depigmentačního krému , který je NUTNÉ překrýt krémem s vysokým ochranným faktorem z řady Cílená UV ochrana pleti . Na noc překryjte Depigmentační krém jakýmkoliv oblíbeným nočním krémem. 

Hezký den přeje

Renata Voláková

 

Dobrý den,
chci se zeptat jak správně aplikovat sérum gel kyseliny hyaluronové. A hlavně když ji aplikuji tak na ní tonikum? Jak? Tamponem ji přece setřu. Moc děkuji za radu ????

Dobrý den Karlo,

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v našem těle, ovšem vlivem vyššího věku její množství klesá, a tak je potřeba ji doplňovat. Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe dokáže navazovat vodu, a to až v tisícinásobku své vlastní hmotnosti!!!!! Proto je nezbytně nutné následné přestříknutí pleťovým tonikem.    Pokud kyselina hyaluronová nemá co na sebe navazovat, nebude fungovat tak, jak má. Bude zkrátka jen čekat, po čase zmetabolizuje a adieu ( prostě a jednoduše jí vyčůráme ) :):):)

Aplikace Kyseliny hyaluronové-gel vypadá následovně : ráno na důkladně vyčištěnou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou-gel, následuje buďto, přestříkání Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou  , nebo tzv. přeťapkávání (nikoliv stírání) tampónkem navlhčeným v pleťovém toniku dle typu pleti, nejlepší volbou je jednoznačně Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt  . Následuje aplikace denního krému. Večer je postup stejný, liší se pouze v tom že už nemusíte překrývat nočním krémem, záleží pouze na Vašem pocitu, pokud budete mít pleť jakoby staženou, je aplikace nočního krému žádoucí :)

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jak použít kolagenový gel s tonikem.Jestli na vyčištěnou pleť použít gel a následně nanést tonikum pro lepší účinek? Děkuji Hana

Dobrý den Hano, 

chválím za skvělý výběr našeho TOP výrobku :)

Kolagenový gel na vrásky - se aplikuje na důkladně vyčištěnou pleť jako nadstandartní  noční přípravek a to denně, nebo jako pleťová maska 2x týdně. Tonikum po nanesení gelu aplikovat můžete, ale není to nutnost. Tonikum se MUSÍ používat pouze po aplikaci Kyseliny hyaluronové - gel - tam je to nezbytná nutnost, neboť Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe dokáže navazovat vodu, a to až v tisícinásobku své vlastní hmotnosti.

A co vlastně obsahuje Kolagenový gel na vrásky a proč je tak báječný :

Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.
◾ASC III - látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro pleť zásadní.
◾Kalpariane - extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 80%.

Obsahuje také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které zpevňují pokožku a působí proti rozpadu (degradaci) kolagenu v pokožce.

Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou účinnosti a výsledek je okamžitě viditelný :)

Hezký den přeje

Renata Voláková

 

Dobrý den,potřebovala bych nějaký pletový krém.Tváře mám sušší,mám na nich i trošku žilky,t-zona mastnější.Vrásky kolem očí.
Děkuji za odpověd.
Pavla

Dobrý den Pavlo,

na oční okolí ráno i večer aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - aktivní látka Matrixyl restrukturalizující kožní 3D sítě je zaměřena především na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky. Pokud by jsme se zaměřily na rozšířené žilky a zarudnutí, volba padne jednoznačně na Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám ( s probiotiky) - vysoce účinný lehký krém s výrazným zklidňujícím účinkem. Posiluje žilní stěny a předchází tak jejich praskání a následnému začervenání. Hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Aplikace ráno i večer. Druhou možností je Denní krém s kyselinou hyaluronovoua arganovým olejem - lehký krém s UV filty zaručuje celodenní ochranu pleti a vysokou hydrataci. Díky obsahu extraktu z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

Dovolím si připomenou velice důležitý krok v péči o  pleť ( vlastně ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ) a to DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI ráno i večer !!!! V případě, že není pleť dostatečně vyčištěna, zůstávají póry ucpané a aktivní látky z krému nemají šanci se přes nečistoty do pokožky dostat. Viz. odkaz http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/  

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme .)

Hezký den přeje

Renata Voláková

 

Dobrý den,
v nabídce máte pleťovou vodu čisticí pro smíšenou a mastnou pleť. Zajímalo by mě, pro koho je určena. V odpovědích doporučujete totiž i zákaznicím s mastnou pletí používat bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť. Vím, že tonikum je bez alkoholu, zatímco voda s alkoholem. Naposled v obchodě jsem se přehmátla a koupila si pleťovou vodu. Během léta ji spotřebuji :-) mám smíšenou pleť (T zóna). Přesto děkuji za odpověď, názor.

Dobrý den paní Marcelo,

děkujeme za váš dotaz. 

Pleťová voda pro smíšenou a mastnou pleť je určená pro celkově mastný typ pleti, který se hodně mastí a potřebuje odstranit maz. Může se použít i u smíšené pleti,ale pouze na mastnější T-zónu,protože suché tváře by ještě víc vysušovala. A ještě jí mohou použít lidé,ketré trápí rozšířené póry,protože má stahující účinek.

Pokud jste si zakoupila tutu pleťovou vodu  a máte klasickou smíšenou pleť ,tak jí používejte pouze na mastnější T-zónu.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková