MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dneska jsem poprvé vyzkoušela přípravek Hydroperfekt a jsem nadšená! Něco tak úžasné příjemného jsem nezažila. Vaše tonikum a micelární voda, odličovací super, ale tohle je boží ????????

Dobrý den Karlo,

děkujeme za vaší pochvalu a velice nás těší,že vám naše produkty vyhovují. Spokojený zákazník je pro nás to největší ocenění.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás s důvěrou obraťte,rádi vám na něj odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, používáte v kosmetice Ryor síran sodný (sodium sulphate)? Dle knihy Antonie Mačingové se jedná o toxin, díky kterému alergologické ambulance praskají ve švech.

Dobrý den,

velice si ceníme Vašeho zájmu o naše přípravky.

Síran sodný jako takový v našich kosmetických přípravcích nepoužíváme, jedná se o sodnou sůl kyseliny sírové, která se někdy používá na zahušťování přípravků. V naší kosmetice používáme látku od síranu sodného odvozenou - Sodium Laureth Sulfate, což je nejběžnější detergent v kosmetickém průmyslu. Jedná se o látku, která je schopna díky svým vlastnostem odstranit jak z pokožky, tak z jakéhokoli jiného povrchu nečistotu – používá se tedy do sprchových gelů, šamponů, mycích prostředků apod. Obě tyto látky jsou shledány společností CIR za plně bezpečné. Je pravdou, že v určité koncentraci (množství obsažené v přípravku) jsou dráždivé. Kromě koncentrace také závisí na tom, s jakou látkou jsou v receptuře kombinovány. Protože některé látky dokáží dráždivost sulfátů snižovat (typicky látky jménem betainy). Tato výzva je právě na nás vývojářích kosmetiky, abychom zvolili takovou koncentraci a takový poměr sulfátů k ostatním látkám, aby dráždivě přípravek nepůsobil. Co se týká alergií, tak jejich riziko tyto látky nezvyšují, stejně tak nejsou karcinogenní, jak o nich píše mnoho nevzdělaných lidí, kteří k tomu nemají důkazy.

V případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Ing. Karolína Klímová
Oddělení vývoje

Jana Šebková

 

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem produktů na zničené vlasy. Mám je zničené od žehličky a suché. Potřebovala bych je dát do pořádku aby byly zdravé a silné.

Děkuji za pomoc.
Přeji pěkný den.

Březíková

Dobrý den Veroniko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že naše vlasové produkty vám budou vyhovovat a vyřeší váš problém.

1) Pro umytí vlasů použíjte Pivní šampon s keratinem tento šampon má vysoce moderní složení obsahuje chmelový extrakt a keratin. Dodává vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci.

2) Po umytí vlasů použijte Vlasový keratin sprej je to výjimečný vlasový přípravek,který zajišťuje výbornou rosčesatelnost vlasů a zárověň hloubkovou regeneraci.Obsahuje rostilnný keratin, komplex aminokyselin a pantenol. Aplikujte  po každém umytí vlasů,tento přípravek se již neoplachuje.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den. Mám smíšenou pleť s občasným pupínkem. Viditelné vrásky a v létě pigmentové skvrny. Jaké přípravky by bylo vhodné používat ( ráda bych vyzkoušela sérum s retinolem ). Děkuji

Dobrý den Lenko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybeme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,,omezuje tvorbu vrásek,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijt Denní krém s kyselinou hyaluronovou a aragnovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje celodenní ochranu pleti.Hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Zajišťuje hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda používám Vaši kosmetiku, a jsem velice spokojená s každým produktem, který jsem vyzkoušela, a věřte, že jich je dostatek. Teď naposledy jsem vyzkoušela Vaši novou platynkovou masku, mimochodem úžasná a všem doporučuji. Chtěla jsem se poradit, zdá po sundání masky mám použít sérum a noční krém , nebo zda stačí maska sama o sobě.
Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů.
Mgr. Hana Šilhava

Dobrý den paní Hano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší kosmetiku RYOR a jste s ní spokojená. 

Ohledně vašeho dotazu: po použítí této masky již nemusíte použít sérum ani noční krém je to zcela na vašem osobním pocitu. Ale já osobně bych sérum i noční krém použila pro dokonalé a konečné ošetření pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

dobrý den mám dotaz je mi 41let a potrebovala bych poradit mám normalní až smíšenou plet a kruhy pod odočima,poradite mi jake kramy mám použivát dekuji zpozdravem papezova

Dobrý den Michaelo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a vybrala si naší českou kosmeti RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže ván napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komlexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Zajišťuje intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.Redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry  a tím zaručuje celodenní ochranu pleti. Hydratuje pleť  a redukuje drobné vrásky. Zklidňuje a působí proti  začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Marixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný regenerační noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku. Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které hydratují pleť a tím jí i zpevňují.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký krém je vhodný pro mou pleť. Vaší značku používám už dlouho. Na odličení používám dvoufazovku a tonikum. Jako krém pak na den i noc Hydratační 24h krém s aloe a k.h. Používám od Vás také peling :) ale ráda bych se zeptala jaký krém by pro mě byl vhodný jako taková prevence vrásek, stárnutí pleti. Případně zda je v mém věku (27let) vhodné už používat séra či vyloženě oční krémy. Pleť mám normální, nemastí se, na akné netrpím. Děkuji

Dobrý den Aneto,

velice chválím za perfektní péči kterou své pleti věnujete :)

Na oční okolí můžete začít používat Oční krém s koenzymem Q10 - speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

Na den můžete kombinovat váš krém s Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký, hydratační krém s obsahem extraktu z mořské řasy a UV filtry. 

Vhodné sérum pro Vás je jednoznačně Kyselina hyaluronová- gel jemné gelové sérum které zajišťuje intenzivní hydrataci. 

Hezký den přeje 

 

Renata Voláková

 

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne vhodného krému na pleť. Mám T-zónu, ktorá je jemne mastná, lesknem sa a líca mám začervenané a citlivé. Ďakujem

Dobrý den Adélo,

základním a tím nejdůležitějším krokem péče o pleť je její důkladné čištění a tím také začneme :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 -speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze účinně absorbuje kožní maz, díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť. Extrakt z přímořského heřmánku pokožku zklidňuje, zpevňuje a chrání proti volným radikálům.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - vysoce účinnný jemný krém, působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky.

Hezký den přeje

Renata Voláková

 

Dobrý den,

již poměrně dlouhou dobu neberu hormonální antikoncepci. Před pár lety jsem vyzkoušela hormonální nitroděložní tělísko, které ovšem s největší pravděpodobností odstartovalo moje problémy s pletí. Po cca 11 měsících mi došlo, že problémem by mohlo být ono, nechala jsem si jej vyjmout, postupně se tyto problémy zmírnily, nicméně stále přetrvávají skoro 3 roky se nemohu akné úplně zbavit. Bez odborné pomoci se tedy nejspíš bohužel neobejdu.

Dobrý den Kateřino,

celkovou péči bych začala očistou zevnitř, neboť ,, Na zevnitř vyčištěný organismus působí zvnějšku používaná kosmetika daleko lépe". A to tak že po dobu 6 týdnů bude 1-2x denně popíjet Čaj Lymfodren -
čaj, jehož účinky se projeví nejen na zdraví, kvalitě pleti a vnitřním stavu organismu, ale také na zlepšení funkce lymfatického systému. Působení čaje Lymfodren je zaměřeno na dokonalé pročištění lymfatického systému, hlavně zlepšení funkce sleziny, která je řídícím orgánem tělesného imunitního systému.

Další neméně důležitý krok je čištění pleti a to ráno i večer!!!

RANNÍ PÉČE

1)Vyčistíte pleť Čistící pěnou s mořskými řasami

 2)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť  - tonikum již NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2)Aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  - vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou  nebo Dvoufázovou odličovací emulzí  

2)Pleť kvalitně vyčistíte Čistící pěnou s mořskými řasami

3)Dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

4)Aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  

Doporučuji kouknout na videočlánek :) http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1344347348-pece-o-aknotickou-plet---videoclanek 

Doplňková péče :

Antiakné roll-on - napomáhá VÝRAZNĚ redukovat aknotické projevy, nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích.

Gelová maska slupovací  - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

Hodně úspěchu s Ryorem :), BUDEME MOC RÁDI KDYŽ NÁM DÁTE VĚDĚT, TŘEBA PO PRÁZDNINÁCH, JAK JSTE SPOKOJENÁ :)

Hezký den přeje 

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 57let, má pleť je lesklá v T zóně, jsem zvyklá se každý večer a ráno po očištění pleti krémovat a hledám vhodný pleťový krém. můžete mi nějakou serii z řady RYOR doporučit? Děkuji

Dobrý den Yvetto,

velice ráda Vám doporučím vhodný krém pro Váš typ pleti, dovolím si navrhnout i čištění pleti :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , tonikum již NEOPLACHOVAT VODOU.

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  - Matrixyl restrukturalizující kožní 3D sítě je zaměřen především na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky.

3)Na ostatní čási pleti aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou  -  tímto krokem odstraníte načistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z mořské řasy  - lehký, jemný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.

Hezký den přeje 

Renata Voláková