MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. Úvidem slova chvály na kosmetiku Ryor. Funguje a je za rozumnou cenu. Dotaz, chystáte na podzim nějaké novinky do vašeho sortimentu? Děkuji Petra

Dobrý den Petro,

móoóóc děkujeme za pochvalu :)

Ano, na podzim představíme tři novinky, konkrétně se jedná o Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty z řady Every Days, Konopný sprchový olejBylinné tělové máslo. 

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobrý den,
ráda si nechám poradit,jak pečovat o svou pleť, Mám mimické vrásky kolem očí, nosoretní vrásky, vrásky už i na tvářích, kde svou pleť vnímám jako "papírovou". V létě se pleť obličeje dost potí.Hlavně v T-zóně.
Taky mě trápí podbradek a zrovna tak i vrásky na krku i dekoltu.
Děkuji moc za pro mně cenné rady.
S přáním příjemných dní
Lenka Veselá

Dobrý den paní Lenko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Jedním z nejdůležitejších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej včetně očí,podbradku,krku a dekoltu aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlohodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu.Tento krém cíleně podporuje tvorbu kolagenu v pleti.Zvyšuje elesticitu a pevnost pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.Zpomaluje přirozené stárnutí.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí,podbradku,krku a dekoltu opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

DOPŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem.Intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožky.Vypíná pleť a vyhlazuje vrásky.Aplikujte na obličej krk i dekolt,nechte 20min.působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosila bych o radu ohledně výběru správných přípravků pro mou pleť. Pročítám jednotlivé dotazy, ale někde se u podobných dotazů vybrané produkty liší, proto prosím o konkrétní posouzení. Je mi 45. Pleť mám dle názoru jedné kosmetičky mastnou, dle druhé suchou :-) Tím možná myslí, že je potřeba hydratovat. S tím souhlasím. Pravda je, že se neustále lesknu. Jakýkoliv make up je za chvíli pryč, ani pudr, ani matující papírky nepomohou, stále lesk jako blesk :-) Obě kosmetičky použily vše, co dle jejich zkušeností určitě pomůže. Nic, jen vyhozené peníze... Mám tedy opravdu vizuelně i na omak hodně mastnou pleť, černé tečky na nose a bradě a vrásky kolem očí, plus hlubší rýhu na čele. Nějakou tu červenou žilku, což asi žádný krém už nezachrání. Také sklon k pigmentovým skvrnám, ale ty prosím řešit pomocí Ryor krémů nechci. S výrobky Ryor mám zkušenosti velmi dobré, proto bych uvítala konkrétní a komplexní ucelený návod na péči, včetně doporučení séra proti vráskám apod. Předem děkuji za váš čas a za odpověď. Eva


Dobrý den Evo,

děkujme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti,ale hlavně vyřeší vás stávající problém.Ještě bych chtěla upozornit,že nejdůležitějším krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí apllikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem tento krém,vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Je to lehká velmi dobře roztíratelná emulze,která optimálně hydratuje pleť a absorbuje kožní maz.Zároveň zklidňuje a zpevňuje pokožku a chrání před volnými radikály.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v připadě,že nepoužijete make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na očníokolí opět aplikujte Sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný snadno vstřebatelný krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x týdně použijte Masku na černé tečky  tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý večer, rada bych se s vámi poradila, zda by pro moji pleť byla vhodná řada Luxury Care. Vyhlídka jsem si ji na vašich stránkách, ale nejsem si jistá, zda tato řada není vzhledem k mému věku příliš silná. Mám 31 let a mojim cílem je dodat pleti elasticitu a předejít tak tvorbě vrásek, které se mi začínají zviditelňovat na čele a očním okolím. Nechtěla by jsem začinat s kyselinou hylauronovou a v každém případě bych nechtěla používat zbytečně silné výrobky vhodné spíše pro zralejší pleti. Předem Vám děkuji za radu.

Dobrý den Milano,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Ohledně vašeho dotazu na řadu Luxury Care,produkty z této řady jsou řazeny mezi naše top produkty,ale ve vašem věku bych tuto řadu ještě nedoporučila. A co se týče kyseliny hyaluronové,tak z té nemusíte mít vůbec strach.Kyselina hyaluronová má intenzivní hydratační učinek . Řeší drobné vrásky a rozjasňuje pleť.

My máme v nabídce Kyselinu hyaluronovou-gel je to sérum,které můžete použít ráno i večer pod krém.

Jako denní a noční krém použijte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami je to lehký jemně parfémovaný krém ,který výrazně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Zajišťuje hydrataci pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění pleti.Tento krém má liftingový efekt.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, moc ráda bych poznala vaše výrobky, ale... Jsem od malička ekzematik, ekzem se mi teď tvoří hlavně kolem očí, rtů a na prstech. Navíc mam smíšenou pleť s rozšířenými póry a občas se vyskytne i akné. Můžete mi prosím poradit jakými produkty o takovou pleť pečovat? Ne že bych o sebe nepečovala, ale chci začít s vaší kosmetikou a ráda bych zainvestovala do těch správných produktů... Předem děkuji za odpověď. Petra

Dobrý den Petro,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. V případě vaší ekzematicé pleti vám můžeme nabídnout řadu Canabis derma care,je to řada speciálně zaměřená na problémy s ekzémem.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je vhodný pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody  a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na problematické partie kolem očí,rtů a na prstech použijte Konopný výživný gel tento gel obsahuje vysoké množství učinného kanabidiolu ( CBD ),který okamžitě promašťuje extrémně suchá místa a výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu.Je vhodný k péči o šupinatou ,zarudlou a podrážděnou pokožku. 

Na celé tělo použijte jedinečné Konopné tělové mléko toto mléko je určené pro velice citlivou pokožku se sklonem k podráždění,šupinatění a zarudnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,chci se zeptat , zda je vhodné při večerním čištění pleti používat místo pleťového mléka váš mycí gel. Následně používám tonikum a noční krém z řady Q10
Díky za odpověď
Jitka

Dobrý den Jitko,

ano, můžete používat Mycí gel s minerály  na večerní odlíčení a očištění pleti, ale za nás RYORačky :) , doporučuji Mycí gel používat jen občas, ideálně ho nahraďte Za naši jedinečnou Dvoufázovou odličovací emulzi ta obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek. A již několikrát obdržela cenu ( Doporučeno asociací vizážistů a stylistů České repuliky ) jako nejlepší odličovadlo v ČR :)

Z Ryoru zdraví 

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych si nechala poradit ohledně péče o pleť. Mám pleť aknozni, mastnou, s cervenymi jizvami po akné, misty supinky. Poradili byste mi jak plet hydratovat, aby se tolik nemastila a zaroven brat v potaz jeji aknozni sklony?
Dekuji

Dobrý den Anno,

Ryor nabízí samozřejmě i ucelonou řadu Aknestop na problematickou pleť. Dovolím si Vám navrhnou kompletí péči od čištění až po pleťovou masku :)

RANNÍ PÉČE

1)Pleť kvalitně vyčistěte Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť  - obsahující extrakt z mořských řas, umožňuje důkladné čištění mastné a aknózní pleti. Neobsahuje mýdlo a zachovává přirozenou hodnotu pH pokožky

2)Dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť - tonikum obsahuje extrakty ze šalvěje, jalovce a tea tree oil které napomáhají výrazně redukovat projevy akné.

3)Aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem - při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

Už při prvních příznacích,kdykoliv během dne aplikujte, bodově, na místa s výskytem akné Anestop roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu, který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti v rámci nadměrné produkce mazu.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odličte pleť Hydratační micelární vodou 

2)Pleť kvalitně vyčistěte Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť 

3)Dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

4)Aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem 

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Gelovou masku slupovací   - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

Z Ryoru zdraví 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla bych používat pouze kosmetiku Ryor, ale nedokážu si sama vybrat z Vaší rozsáhlé nabídky, navíc se všemi mými požadavky, proto Vás prosím o radu - potřebuji něco na smíšenou pleť již s prvními vráskami a zároveň s povislými konturami (je vidět, jak pleť ochabuje), mívám šupinky suché kůže kolem nosu i při mastném téčku, je to vidět když nanesu make-up (dehydrovaná pleť?), mám černé tečky, rozšířené pory, viditelné červené žilky na nose a tvářích a taky pigmentové skvrny. Sem tam se mi objeví pupínek. A taky kruhy pod očima - tmavé, vpadlé, jakoby "výplně"... Prosím najde se u Vás něco pro mě? Moc děkuji.

Dobrý den Ludmilo,

děkujeme za Váš dotaz, velice nás těší že jste se rozhodla pro naši značku Ryor. Vyberu pro Vás jen to nejlepší :) Základem je vždy důkladné čištění pleti a to ráno i večer, pak teprve následuje výběr vhodných sér, krémů, masek.... Někdy je potřeba tělo pročistit tzv. zevnitř neboť : Na zevnitř vyčištěný organismus působí zvnějšku používaná kosmetika daleko lépe :) Proto Vám doporučuji začít užívat Čaj Lymfodren - obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení, měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy, třapatka podporuje přirozený imunitní systém a přispívá k fyzické pohodě. Tak a teď jdeme na to nejdůležitější :

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tonikum nikdy NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Jemným vklepáním v oblasti očního okolí aplikujte Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima

3)Na ostatní části pleti aplikujte Sérum s retinolem - Sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

4)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek, extrakt z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Na oční okolí aplikujete, tak jako ráno Kaviderm- krém na redukci kruhů a váčků pod očima  

4)Na ostatní části pleti aplikujete tak jako ráno Sérum s retinolem 

5)Sérum překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami -
výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.

1x týdně lokálně a cíleně na problematické pertie aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

Již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte bodově několikrát denně Antiakné roll-on 

V případě nejasností či dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobry den, prosím o radu ohledně pece o pleť - mám pleť smíšenou, ale dehydratovanou, občas pupínek, již první vrásky, pigmentové skvrny, popraskane zilky, černé tečky, rozšířené ucpavajici se pory, nerovnomerny povrch a barvu pleti. Bez make-upu se neobejdu. Moc dekuji!

Dobrý den Marcelo,

základem péče o pleť je její DŮKLADNÉ čištění, ale to vy jistě víte a tak jdeme na výběr vhodných přípravků :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - výjimečné pleťové tonikum, s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek. Tonikum nikdy NEOPLACHOVAT vodou !!

2)Aplikujte, naprosto dokonalé :) Sérum s retinolem -
Sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny:) :) :)

3)Sérum překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť - lehký hydratační krém s obsahem vzácného kanabidiolu ( CBD ), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, bez viditelných problémů. Dle potřeby aplikujte Rozjasňující make-up 8v1 -
Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujete, tak jako ráno Sérum s retinolem, večer už není nutné překrývat krémem, záleží pouze na Vašem pocitu. Jinak překrýt Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť.

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z Ryoru zdraví 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,

vaši kosmetiku mám velmi ráda a používám ji mnoho let. Nyní jsem začala pracovat jako uklizečka v pekárně a zjišťuji, že po skončení směny mám na pleti nečistoty, o které moc nestojím, např. olej a černou špínu. Co myslíte, bylo by vhodné si dávat na pleť make-up z řady Decorative care jako ochranu? Od své kosmetičky jsem dostala vzorek a make-upu je opravdu skvělý. Zvažuji, že si ho objednám. Mám pleť bez akné, jen mírně mastnější pleť v oblasti T-zóny a sem tam rozšířené cévky, které make-up bez problémů překryje.
Mějte se krásně a těším se na odpověď :-)

Dobrý den Andreo,

děkujeme za váš dotaz a co se týká našeho make-upu,tak ten určitě můžete použít.Je to lehký  make-up,který minimalizuje póry,sjednocuje pleť a nerovnosti na pleti.Zmírňuje zarudnutí a zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Má celodenní ochranu pleti. Hydratuje a zárověň redukuje drobné vrásky.

Náš Rozjasňující make-up 8v1 se vyrábí ve třech odstínech LIGHT,MEDIUM,DARK

Po celém dni je důležité make-up určitě dokonale odlíčit a dočistit tonikem,tak bude zase vaše pleť svěží a připravená příjmout jakýkoliv pleťový krém.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková