MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, jak často mohu používat kafrovou masku pro vypnutí pleti,mohu ji použít i pod oči,kde jsou vrásky znatelnější? Děkuji za radu, Blanka.

Dobrý den Paní Blanko,

děkujme za váš dotaz .

Kafrovou masku můžete použít 1x týdně,ale na oblast  kolem očí by se neměla používat.Tato maska má lehce adstringentmí účinek.

Pro vypnutí pleti a lifting bych vám ještě mohla doporučit 

Lifting masku ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím účinkem.Obsahuje lipozom ASC III ,který podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. Tato maska intenzivně zvyšuje hydratci,pevnost a elasticitu pleti.Vypíná pleť a vyhlazuje vrásky. Tuto masku můžete použít 1x až 2x týdně  a můžete aplikovat i kolem očí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý vecer,
Je možné použít jakykoli krém na krém vypl korekci vrasek? Děkuji

Dobrý den Nino,

Dekujeme za váš dotaz.

Ano na Výplň vrásek pro korekci pleti můžete použít jakýkoliv náš krém. Je to zcela na vašem výběru a typu pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych Vas poprosit o radu. Jsem maminka dvou dětí 9,5 a 11ti měsíčního miminka. Mám suchou, citlivou pleť. Po nalíčení se mi třeba pleť i leskne, hodně citlivá se sklon k zarudnutí je na bradě a dělá se i akné. Trápí mne i kruhy pod očima, vrásky sem tam už také vykukuji. Prosím o radu, jak správně pleť čistit, jaké sérum použít, masku, krém, zda i denní a noční, péče kolem očí.. Jaké přípravky by jste mi prosím poradili? Předem moc děkuji.

Dobrý den Jarmilo, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. 

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující učinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima  je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které redukují kruhy a váčky pod očima.Intenzivně regeneruje a hydratuje pleť.Redukuje drobné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužijete make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

5) Jako noční krém opět použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
prosím o radu při výběru kompletní péče o pleť. Jakou řadu z kosmetiky Ryor používat pro ženu zralého věku po 50-ce se smíšenou pletí a váčky pod očima?
Děkuji za rady Zuzana

Dobrý den paní Zuzano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které hydratuje a vypíná pleť.Je vhodné i pro citlivou pokožku.

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém zajišťuje vysokou hydrataci  a regeneraci pokožky a redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kavárem je to jemný,polomastný krém,který zajišťuje hydrataci pleti.Napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti. Rozjasňuje pleť a omezuje vznik vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí použijte Oční krém s kaviárem je to přípravek určený k ošetření citlivého očního okolí,který hydratuje a vyživuje oblat kolem očí.Viditelně zpevňuje oční okolí a vyhlazuje drobné vrásky.

4) Jako noční péči použijte Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační noční krém,který zpomaluje přirozené stárnutí.Hydratuje a regeneruje pokožku.Dodává pokožce energii a zajišťuje výrazný protivráskový efekt.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych doporučit konkrétní výrobky vhodné pro moji 10-ti letou dceru, která nemá žádný problém s pletí, jen se zajímá a vyjadřuje zájem o péči o pleť a dožaduje se nákupu kosmetiky. I přes mou nelibost si občas nařasí řasy a celkově kopíruje trend svých spolužaček, které už často v tomto věku do školy líčí. Na druhou stranu si říkám, že základní péče je výborný návyk, tak ji to nechci zakazovat. Má po mě suchou a citlivou pleť, já sama jsem ve svých 14-ti letech začala používat denní krém s tekutými krystali od značky Ryor, který mi neuvěřitelně vyhovoval (škoda, že už není v nabídce) a čistící mléko a vodu, nevím už ale které konkrétně. Myslím, že dcera má velmi podobný typ pleti.
Děkuji a těším se na vaši odpověď, s pozdravem Helena Brdičková

Dobrý den Heleno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a pro vaší dceru bych vám dopučila tyto produkty:

Níže vám napíši jak je bude používat:

RANNO:

1) Pleť očistí a osvěží Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní péči použije Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím je to lehký krém pro citlivou pleť se sklonem k podráždění,má vysoký regenerační účinek.Tento krém rozjasňuje,zjemňuje a dodává výrazný pocit zvláčnění.

VEČER:

1) Pleť odlíčí pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že ještě nepoužívá make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistí pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

Pokud by měla večer pocit pnutí na pokožce může opět aplikovat Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

 

Jana Šebková

 

Dobrý večer, prosím o radu. Trápí mne mastná pleť s rozšířenými póry, sem tam pupínek, hlavně v T-zóně. Jemné vrásky kolem očí a vzhledem k věku také trošku povislé tváře. Noční krémy nepoužívám, jsou na mě moc hutné a mastné. Dále potřebuji poradit i jaký krém na noční směnu...bez UV filtru.
Jestli mohu poprosit ještě o doporučení produktů pro svoji 13-letou dceru. Pleť má jemnou, jemné pory, nemastí se. Jen T-zóna plná akné a černých teček.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Jitko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vám i vaší dceři.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste něj neměly zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

Pro vás

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem tento krém,vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Je to lehká emulze,která optimálně hydratuje pleť.Zklidňuje, absorbuje kožní maz a zpevňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v příppadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který je ideální pro normální a smíšenoupleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Podukty pro vaší dceru:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistí a osvěží Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop

2) Jako denní krém použije Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop je to vysoce účinný krém,který zmírňuje projevy akné,reguluje tvorbu mazu,zmírňuje začervenání a celkově zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odlíčí pomocí Hydratační micelární vody  stejný postup jako u vás musí odlíčit nečistoty,které se jí usadí na pleti přes den.

2) Pleť dočistí pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť z řady Aknestop

3) Jako noční krém použije opět Krém s fytosfingosinem a irisem 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na problematické partie a pupínky lokálně použije Aknestop roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáha redukovat aknotické projevy nedostatky na poleti.Může používat nekolikrát denně i pří prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den přeji, prosím o radu jakou kosmetiku vybrat z Vaší nabídky. Potřebuji něco na odlíčení, čištění pleti, dívala jsem se na eshop, ale popravdě nevím co zvolit. Při nesprávné volbě kosmetiky se mi hodně ucpávají póry, póry mám hodně viditelné, rozšířené. T-zonu mám mastnější, na tvářích občas suchá svědivá místa. Už roky se nemohu zbavit krupičky kolem rtů a brady. Ráda bych tedy něco na čištění a samozřejmě pleťový krém. Na čele už mám docela viditelné vrásky.
Těším se na odpověď, děkuji za Váš čas a přeji hezké dny.
S pozdravem Monika

Dobrý den Moniko,

ano máte pravdu, je velice složité vybrat z tak široké nabídky produktů ten správný. Samozřejmě není jednoduché trefit ty správné produkty jen podle co nám napíšete, mnohem snadnější by byla osobní návštěva kosmetické poradny nebo kosmetického salonu, ale nebojte se VYBEREME JEN TO NEJLEPŠÍ :)

RANNÍ PÉČE - VŽDY začínejte důkladným čištěním pleti

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť tonikum NIKDY NEOPLACHOVAT VODOU !!!

2)Jako první aplikujte, na celý obličej, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - sérum viditelně stahuje póry a díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.

3)Sérum překryjte Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  - lehce vstřebatelný hydratační krém s UV filtry. Obsahuje extrakt z mořských řas které pleť zklidňují a regenerují.

VEČERNÍ PÉČE - VŽDY začínejte důkladným čištěním pleti

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí ( naprosto jedinečná emulze bez parfemace s obsahem extraktu světlíku lékařského a komplexu hydratačních látek ) -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť -

tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujte na celý obličej, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  , v případě pnutí pokožky ( opravdu záleží jen na Vašem pocitu, sérum se nemusí na noc překrývat krémem ) překryjte Nočním krémem s mořskou řasou  - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém.

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky  - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň STAHUJE PÓRY. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

V případě nejasností, nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví 

Renata Voláková

 

Dobrý den. Dočetla jsem se zde, že budete mít tři novinky na podzim. Od kdy je bude možné zakoupit na Vašem eshopu? Děkuji za odpověď. Eva, Praha

Dobrý den Evo,

ano máme přichystané 3 NOVINKY ( a další budou brzy přibývat ). Předpokládaný termín prodeje na E-shopu a na značkových prodejnách je v pátek 13.9 :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky RYOR (denní + noční + oční + serum). Mám jemnou suchou pleť. Mohla bych si objednat celou řadu v nejbližší prodejně? Bydlím v Praze 9. Děkuji Eva

Dobrý den paní Evo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je čištění a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum,které má vysoký obsah kyeliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydrataci a redukci drobných vrásek.Pleť je po pravidelné aplikaci pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlohodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postuný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný výživný krém,který zajišťuje hloubkovou hydrataci,regeneraci a výživu pleti.Zajšťuje zpevnění pokožky a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka Arnika pro suchou a citlivou pleť a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný,lehký,jemně mastný krém s vysokým obsahem arganového oleje. Má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu.Zabraňuje pocitu suchoti pokožky.Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den, chcela by som vyskusat Serum s retinolom. Mohli by ste mi prosim poradit, aky krem (denny aj nocny) je vhodny kombinovat so serom. Mam 35r, zmiesana plet. Dakujem:)

Dobrý den Moniko,

děkujeme za váš dotaz a velice nas těší,že jste si vybrala naší kosmetiku RYOR. 

Sérum s retinolem je velice dobrá volba toto sérum je lehké,dobře vstřebatelné,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.Aplikujte ráno i večer vždy pod krém.

Jako denní krém pro váš typ pleti použijte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy je to lehký,jemně parfémovaný krém,který stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.Viditelně vyhlazuje drobné vrásky.Zpeňuje pleť.

Jako noční péči pro váš typ pleti použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vśtřebatelný krém,který zpeňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E -vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková