MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, jaké produkty jsou vhodné pro pleť s klony k akné. Zároveň je moje pleť poměrně citlivá, zarudlá a suchá. Akné se mi tvoří hlavně lokálně, na bradě a čele.

Moc Vám děkuji.

Kateřina

Dobrý den Kateřino,

základem je, jak jistě víte, důkladné čištění pleti a to ráno i večer, bez toho nebude Vaše pleť nikdy krásná a zdravá :)  Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , lokální místa kde se Vám tvoří akné vyčistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť  

2)Aplikujte lokálně Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, jako je ve Vašem případě citlivost pleti a výskyt akné. Na ostatní části pleti aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

Báječný pomocník v boji s akné :) je Antiakné roll-on , nanášejte bodově několikrát běhen dne již při prvních příznacích. Obsažené extrakty a aktivní látky účinně redukují výskyt akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Byliným tonikem pro normální a smíšenou pleť -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Lokální místa kde se Vám tvoří akné dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť .

3)Stejně tak jako ráno aplikujte lokálně na místa s výskytem akné Konopný korekční krém pro problematickou pleť , na ostatní části pleti Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám .

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, veice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý večer, prosim Vás o radu jak pečovat o mastnou pleť? Bohužel se mi stale vytváří akné," jak se říká jednou jste nahoře jednou dole " jsem s tím jak na houpačce ???? děkuji

Dobrý den Nino,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem je lehká,velmi snadno roztíratelná emulze,která hydratuje pleť a vytváří dokonalé matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Zklidňuje,zpevňuje a chrání před volnými radikály.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody  a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť omyjte Čistící pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť ,která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz,dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti.

3) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD) ,který ovlivňuje a napomáhá řesit většinu zásadních problémů pokožky.Tento krém,je vhodný pro pleť s občasným výskytek problematických partií a pupínků.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Prosím o radu..Mám velmi suchou pleť, citlivou...Velmi povadlou ,vrásky okolo očí a otoky pod očima..Prosím o doporučení výrobků. Předem děkuji.Jitka.

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Váš dotaz, velice ráda Vám vyberu kompletí péči pro Váš typ pleti :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt tonikum nikdy neoplachovat vodou !

2)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima  -
Intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek jako jsou např. extrakty z mořských řas, kyselina hyaluronová, avokádový a jojobový olej.Díky obsahu peptidových látek je zajišťěna též  redukce vrásek. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren 

3)Na ostatní části pleti aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  

1-2x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li Váš arganový olej je dezodorizovaný. Děkuji Eliška

Dobrý den Eliško,

ano, náš Arganový olej je dezodorizovaný .

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobry den, rada bych se zeptala na doporuceni pripravku ohledne me pleti. Mam suchou plet a zacinajici vrasky (i pres krem se plet loupe), na ktere se vyskytuje akne /predevsim brada, celo a oblast nosu...dekuji za radu, hezky den m.

Dobrý den Moniko,

velice ráda Vám doporučím vhodné přípravky, od čištění pleti (což je to nejdůležitější v péči o pleť ) až po masku :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  tonikum nikdy neoplachujte vodou !

2)Vzhedem k tomu, že máte pleť suchou ale zároveň s výskytem akné bude trochu složitější takhle na dálku, aniž by jsme Vaši pleť viděli vybrat ten správný krém. V tuto chvíli doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kombinujte s bodovou aplikací Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu, který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Stejně tak jako ráno aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujete Enzymatický peeling - Vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které urychlují odstranění odumřelých buněk, a tím urychlují obnovu pokožky. Při aplikaci postupujete podle návodu na obale.

Doporučuji návštěvu kosmetičky, nejlépe naš značkový salon Praha-6, Dejvice, Lotyšská 10 -  Salon Jitka Černá 777 473 102, salon Anna Marie Barabášová 775 869 102

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych koupila své tchyni jako dárek celou řadu Ryor - denní, noční krém, krém na ruce a tělové mléko. Je jí 76 let, má pleť suchou, hodně vrásčitou. Jaká řada by byla pro ni nejvhodnější? Děkuji

Dobrý den paní Ivano,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a veřím,že vybereme produkty,které budou vaší tchýni vyhovovat.

Níže vám napíši jak bude vaše tchýně postupovat v péči o pleť a jaké produkty použije:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistí a osvěží Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikuje Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako Denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami a arganovým olejem je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou výživu a regeneraci pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličí pomocí Pleťového mléka Arnika pro suchou a citlivou pleťa to i v případě,že nepoužívá make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistí pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikuje Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako Noční krém použije Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný,lehký,jemně mastný krém, který má vynikají vstřebatelnost bez mastného pocitu.Zabraňuje pocitu suchosti pokožky.Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

V případě dalšíéch dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den prosim o radu pokud mi nestaci na noc pouzivat nocni krem s Arganovy olejem s hedvanim a betagklukanem????
rano mam plet skoro suchou neni vlacna?ani jemna jakobych plet neosetrila vubec nekdy i davam pod krem revitaliz.serum z arganove
rady jaky dalsi vhodny krem lze pouzit aby plet nebyla zase naopak mastna?? plet mam normalni-smisena deluji za info preji hezky den

Dobrý den Lenko, 

nenapsala jste jak pleť večer čistíte, to je totiž VELICE důležité. Pokud není pleť správně vyčištěna, nemohou se aktivní látky přes nečistoty do pleti dostat a plnit tak svůj úkol :). Takže raději připomenu jak by to mělo být : 1.Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  2.Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt   3.Aplikujete Výživný krém s kmenovými buňkami z aragánie  - krém s vysokým obsahem aktivních látek - arganových kmenových buněk, arganového másla a kyseliny hyaluronové. Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek. Krém můžete používat ráno i večer, vždy aplikovat na důkladně vyčištěnou pleť !! Tento báječný krém by měl splnit vše co požadujete ( zvláčnění, výživu, hydrataci...).

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobry den, chtela bych se zeptat jaky kremy by jste mi poradily. V tehotenstvi mi holky poradily hydratcni 24h krem s aloe vera a kys. hyaluronovou mela jsem plet T-zonu mastnou a zbytek suchou, ted po porodu mam cely telo vysuseny mi prijde, mastny mam akorat celo, tvare normalni a od nosu ke krku zase hrozny suchy a semtam pupinek. Odlicuji se mlikem s arnikou pro suchou a citlivou plet a pletovou vodou pro smisenou a mastnou plet (zdelavam zbytky) mam uz koupenou dvoufazovku a tonikum hydroperfekt. Premyslim ze bych zkusila konopny korekcni krem pro problematickou plet, jestli by byl pro me vhodny? :) Moc dekuji za odpoved, krasny den Míša

Dobrý den Michaelo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. 

3) Jako denní krém použijte Výživný krém s ceramidy je to vysoce účinný ,dobře vstřebatelný krém s komplexem ceramidů,které dlouhodobě hydratují a regenerují pokožku.Zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém použijte Konopný korekční krem pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Je vhodný pro pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Na suchá místa můžete ješte aplikovat Výživný krém s ceramidy .

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Naneste na vyčištěnou pleť ,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

Na celé tělo použijte naší noviknu Bylinné tělové máslo je to výživné tělové máslo,které je vhodné pro suchou až přesušenou pokožku.Obsahuje rostlinné oleje a aromaterapeutické látky.Po aplikaci je pleť hladká a hydratovaná.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den,

rada bych Vas pozadala o radu pri vyberu denniho kremu.
Mam problemovou plet, trpim na akne a chtela bych nejaky denni krem, ktery mohu pouzit i pod make up.
Pripadne doporucite jiny postup?

Dekuji Vam za odpoved a preji spoustu uspechu celemu RYORu.

Marketa

Dobrý den Markéto, 

výběr vhodného krému je samozřejmě velice důležitý, ale troufnu si říci že mnohem důležitější je důkladné čištění pleti a to ráno i večer. Pokud totiž není pleť správně vyčištěna nemohou se aktivní látky přes nečistoty do pleti dostat. Dovolím si Vám navrhnou kompletní péči o pleť :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť  a to v případě pokud se Vám akné tvoří hodně a často, pokud máte akné občas a v lehčí formě používejte Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - jedinečný krém určený pro pleť které už není -náct :), ale stále ji trápí výskyt akné a jiných nedokonalostí. Krém je lehký s vysokou hydratací, vhodný i pod make-up.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte podle potřeby Bylinné tonikum na problematickou pleť nebo Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť .

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť  

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Gelovou slupovací masku - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Při aplikaci postupujte podle návodu na obale.

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 47let a kosmetiku Ryor jsem začala používat teprve před pár měsíci po precteni kladnych recenzí a opravdu si ji nemůžu vynachválit po vyzkoušení snad všech předražených značek kosmetiky....postupne po arganove řadě (výživný i noční krém jsou vážně super) jsem dokoupila noční serum Every day, gel s kyselinou hyaluronovou, osvezujici mlhu a naposled odlicovaci dvoufazovou emulzi,která je také úžasná...Včera mi v drogerii padlo do oka klidnící serum pro intolerantni pleť, které jiz nemáte v nabídce. Pred 3 lety se mi na bradě a v nosoretnich ryhách objevila perior.dermatitida, pul roku léčena kortikoidy (dle kožní lékařky ji vyvolala kosmetika), která vždy v plné sile vypukne od září. Tzn.suchá, červená, stahujici a šupinata pleť v postižených místech,která se zklidní až příchodem jarního sluníčka. Musím ovšem podotknout,že letos, a to je konec září, po 3mesicnim používání Ryoru mám pouze náznaky předchozích problémů! Ráda bych Vás požádala o radu, zda si klidnící serum pro intolerantni pleť pořídit, protože přímo na Vašem eshopu je staženo z prodeje,ale všude jinde jej eshopy nabizeji...Obsahuje snad nejakou závadnou slozku? Moc Vam děkuji za odpověď i za všechny doposud vyzkoušené skvělé produkty.

Dobrý den Ivo,

velice nás těší že jste spokojená a Ryor Vám vyhovuje :), dovolím si Vám jen připomenout (pokud tedy již tak nečiníte) nutnost večerního dočištění pleti ( po Dvoufázové emulzi) a ranního očištění pleti od potu, pleťovým tonikem. Pro Vás doporučuji Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť  . U Klidnícího séra byl bohužel již ukončen prodej, není tedy možné jeho objednání. Ale mám pro Vás skvělou zprávu :) v nabídce máme jedinečnou řadu Cannabis Derma Care  ta je výjimečná obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje i vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky. Přípravky jsou vhodné pro každodenní péči o pokožku suchou, šupinatou, zarudlou, svědící a podrážděnou. Z této řady Vám doporučuji Konopný výživný gel který výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu, okamžitě promastí extrémně suchá a podrážděná místa, vysoké množství účinného kanabidiolu (CBD) ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Další možností by byl Krém s amarantovým olejem je to ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen. Ideální krém pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková