MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den.Prosím o radu,potřebuji noční pleť.krém na smíšenou pokožku.Děkuji předem za radu.

Dobrý den Heleno,

nočních krémů které by pro Vás byly vhodné je samozřejmě více, vybrala jsem pro Vás podle mne ten NEJ :) a to Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - restrukturalizační noční krém s BIO arganovým olejem, ASC III, hydrolyzovaným hedvábím a betaglukanem cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky. Hydratuje, regeneruje a vyživuje :)

Dovolím si připomenou důležitost čištění pleti a to ráno i večer, vždy před aplikací krému. Viz. odkaz http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/ 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
je mi 18 let a po vysazeni antikoncepce, kterou jsem drala 2 roky a v poslední době mi úplně nevyhovovala, mám pleť mastnější a tvoří se mi akné. Z Vaší kosmetiky aknestop jsem začala používat pěnu, tonikum a slupovací masku, a již po několika dnech vidím velké zlepšení. Cítím, že mám večer pleť opravdu čistou, avšak mám pleť citlivou a vždy, když si pěnou obličej vyčistím, mám ho pak celý červený, pokožka se mi pne a pálí a tonikum mi k tomu nejspíš taky moc nepřidává. Přibližně po půl hodině se vše dá do pořádku, a pleť je pak čistá a svěží. Nevím čím to může být, protože při použití přípravků na dekolt a záda je vše v pohodě a taky vidím velké zlepšení. Tak nevím, zda mám řadu aknestop dále používat i přes zčervenání a pálení, když mi na akné pomáhá a nebo se zaměřit na jiný typ Vaší kosmetiky. Delší dobu také používám matující krém s pudrovým efektem a mořskými řasami a ten si nemohu vynachválit, nemá na mou pleť žádné špatné účinky.
Děkuji za radu, Mája

Dobrý den Marie, 

Čistící pěna s mořskými řasami  i Bylinné tonikum na problematickou pleť  obsahují bylinné extrakty např. ze šalvěje, jalovce, tea tree, je tedy možné že Vaše pleť na nějakou z těchto přírodních látek reaguje začervenáním a pálením. V tuto chvíli doporučuji na krátký čas vyřadit Čistící pěnu a nahradit ji při večerním čištění Hydratační micelární vodou   a tu následně dočistit Bylinným tonikem na problematickou pleť. Ráno pleť očistíte a osvěžíte pouze Bylinným tonikem na problematickou pleť. Pokud by i nadále setrvávolo pálení a začervenání, dejte nám prosím vědět, vybereme pro Vás jinou alternativu :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, dlouho používám Váš denní i noční krém s koenzymem Q10 a jsem s ním moc spokojená, ale poslední dobou mám extrémně suchou pleť na obličeji. Cítím, jak je napjatá, někdy až skoro pálí, dělají se mi hlubší vrásky a mám pocit, že můj dosavadní krém na to přestává stačit. Existuje nějaký krém, který by byl vhodný na tento problém? Děkuji. Daniela

Dobrý den Danielo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že dokážeme vybrat produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti a vyřeší váš stavající problém.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

3) Jako dennní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a učinně redukuje vrásky. Je vhodný pro sušší ,podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravím,
Zajímaly by mě Vaše typy na péči o moji pleť. Pleť mám normální až smíšenou, černé tečky na nose a na bradě,občas se objeví nějaký pupínek. V chladnějším počasí mám pleť vysušenou.
Děkuji

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Pro váš typ pleti bych vám doporučila tyto produkty.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Jako denní krém použijte Výživný krém s ceramidy je to vysoce účinný ,dobře vstřebatelný krém s komplexem ceramidů,které dlouhodobě hydratují a regenerují pleť.Tento krém udržuje vlhkost pleti a dlouhodobou hydrataci. Je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem akné. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují černé tečky. Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit.Poté zbytky masky smyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravim
rada bych si koupila denní, nocni a ocni krem, ale nevim, kterou radu zvolit. Mam 47 let a citlivou plet s jemnými vráskami kolem oci.
Diky
Jana

Dobrý den Jano,

velice ráda Vám sestavím kompletí péči o Vaši pleť, neboť zejména u pleti citlivé je velice důležité důkladné a šetrné čištění pleti.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  tonikum NIKDY neoplachujte vodou !!

2)Na oční okolí aplikujete Výlň vrásek pro korekci pleti  - Přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek včetně vrásek v oblasti okolí očí.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  ( Obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek. Emulze není parfemována )  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
je mi 57 let ,měla bych dotaz, jaký bych měla používat krém na vrásky kolem očí .
Děkuji L.

Dobrý den Leono,

velice důležité je mít před aplikací krému důkladně vyčištěnou pleť, až pak mohou aktivní látky z přípravku plnit svůj úkol :). Doporučuji tyto 3 přípravky, záleží na tom jakou máte ráda konzistenci. První produkt má klasickou krémovou konzistenci a je to Oční krém s kaviárem , druhý produkt má konzistenci lehkou sérovou a je to Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  , třetí produkt je kompromis mezi krémem a sérem a je to Výplň vrásek s arganovým olejem . Všechny tyto přípravky mají maximální účinné látky, posilují kontury očního okolí, vyživují, regenerují a vypínají oční okolí :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala jakou zvolit cestu/přípravky na mou pleť, kterou bych nazvala vyšťavenou, což plně koresponduje s mým denním nasazením a životním stylem :D

Poslední měsíce pozoruji šupinky okolo nosu a mezi obočím až na čele, tj. dehydrovaná řádně. Což by se mi teď v zimních měsících určitě ještě zhoršilo.

Předem děkuji a přeji hezký den,

Soňa D.

Dobrý den Soňo,

děkujeme že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu Hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Při pravidelné aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Materixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vylazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek ,řeší současně problémy jak citlivé pleti ,tak účinně redukuje vrásky. Je vhodný pro sušší, podrážděné,šupináté typy pleti s vráskami.Regeneruje,zpevňuje a hydratuje pleť.Je vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu Hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konpný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1 x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pleť a nechte 20 min. působit. Poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.Neoplachujte.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li je Ochranný krém z řady Every day vhodný i pro mne. 39 let, smíšená pleť, sporadicky ještě akné. Používal jsem Konopný korekční krém, po kterém se pleť výrazně zlepšila, ale mám pocit, že nyní už potřebuji krém lehce výživnější. Nebo byste doporučily úplně jiný na den a noc? děkuji za radu. Tomáš

Dobrý den Tomáši,

Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty je skvělá volba:) Unikátní jemný, snadno vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky. Díky obsaženým aktivním látkám a pravidelné aplikaci získá pleť matný a hedvábný efekt. A co je také skvělé, je vhodný i do MRAZU. Doporučuji používat jako denní krém, na noc si ponechte Konopný korekční krém pro problematickou pleť .

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den mám problé s mou pletí ,myslela jsem že mám smíšenou pleť ale zatím jsem nenašla to co by mi vyhovovalo.Jelikož už mám sem tam i vrásky ,pleť mám citlivou zárověň suchou a sem tam se objeví i akné .chtěla bych od vás radu jaké výrobky mám používat ,Jinak se moc nelíčím jen když jdu nanějakou akci .
Moc děkuji.

Dobrý den Ludmilo,

příčinou toho, že jste stále neobjevila krém který by Vám vyhovoval může být i nesprávně vyčištěná pleť, pokud pleť totiž důkladně nevyčistíte, může pokožka po nanesení krému reagovat neadekvátně. Dovolím si Vám tedy navrhnou kompletní péči o Vaši pleť.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť, tonikum nikdy neoplachujte vodou !!

2)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - vysoce účinný regenerační přípravek určený především k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

3)Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký regenerační krém který zaručí Vaší pleti celodenní hydrataci, výživu a ochranu. Vhodný i do mrazivého počasí.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -   tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém na problematickou pleť - krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť so starostlivosťou o pleť na tvári a v dekolte. Moja pokožka je cez deň mastná, lesklá, sem tam sa mi vyhodia vyrážky a čierne bodky. Ale na druhej strane v okolí nosa je veľmi suchá a citlivá, rýchlo začervená, štípe a po sprche mám na niektorých miestach až šupinky. Po očami mám tmavé kruhy ktoré nemiznú ani pri dostatku spánku. Navyše ma veľmi trápi akné v dekolte, sú to drobné, niekedy zapálené vyrážky, s ktorými neúspešne bojujem už mesiace. Ďakujem

Dobrý den Deniso,

základem je vždy důkladné čištění pleti až pak přichází na řadu výběr vhodného krému. Dovolím si Vám tedy navrhnou kompletní péči o Vaši pleť.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, tonikum nikdy neoplachujte vodou !!

2)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima  - obsahuje extrakty z mořských řas, kyselinu hyaluronovou, avokádový a jojobový olej a další multifunkční aktivní látky. Při pravidelné aplikaci se pokožka stává rozjasněnou a jemnou. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním čaje Lymfodren.

2)Na ostatní části pleti aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný krém s extraktem z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.
Obahuje také kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry a zaručuje tak celodenní ochranu pleti a hydrataci. Je vhodný i do mrazu. Pokud máte pleť opravdu hodně mastnou a viditelně se leskne, doporučuji ještě překrýt Matujícím krémem s pudrovým efektem 

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -   tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima  

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

Dekolt si myjte ráno i večer Čistící pěnou s mořskými řasami - jemná čisticí pěna, obsahující extrakt z mořských řas, umožňuje důkladné čištění mastné a aknózní pleti. Neobsahuje mýdlo a zachovává přirozenou hodnotu pH pokožky. 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková