MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, chtěla bych poradit co mám dělat s vlasy, mám je hrozně jemné, rozlétané a navíc mi elektrizují. Mám to tak dva měsíce a už nevím co s tím, ani je nefénuju ale pořád je to stejné. Kosmetiku Ryor používám, pleťový krém a sem moc spokojená. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Kamilo, sice Vás to asi moc nepomůže, ale nejste v tom sama :) V tomto ročním období má stejný problém opravdu mnoho žen. Je to způsobeno mnoha vlivy, přechod z tepla do zimy, přetopené prostory, pokrývky hlavy, šály dotýkající se vlasů atd.... Mě osobně se velice osvědčil Vlasový keretin sprej - ten si každé ráno lehce vmasíruji do suchých vlasů a ty jsou potom poslušnější :). Samozřejmostí je výběr kvalitního šamponu a kondicionéru např. Bylinný šampon s panthenolem , Regenerační kondicionér s panthenolem obsahují směs bylin, panthenol a keratin :) 

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
je mi 40 let, od puberty používám kosmetiku pro problematickou pleť se sklonem k akné od různých značek - stále bez výsledku zlepšení. Mám mastnější T-zónu, černé tečky po čele, nose, části lící kolem nosu a na bradě. Sem tam bolavé pupínky, uhříky. Stále na obličeji něco je, nevím už, jak vypadá čistá a hezká pleť. Začínají se mi také dělat dělat vrásky.
Mamince je 70, tmavé kruhy pod očima, hluboké vrásky, pleť je unavená, ale jinak čistá.
Obě prosíme o radu, jak o pleť pečovat - čištění, ošetření krémem.....
Děkujeme.

Dobrý den Petro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme pro vás i vaší maminku produkty,které vám budou vyhovovat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

PRODUKTY PRO VÁS

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

 2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum, které má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek,určený především k ošetření očního okolí. Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pleti. Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.Je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make -up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť,včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.

1 x týdně požijte Masku na černé tečky tato maska obsahuj komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.

PRODUKTY PRO VAŠÍ MAMINKU

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť ocistí a osvěží Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek. Zároveň je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikuje Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s modermí aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,která cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratauje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odlíčí pomocí Dvoufázové odličovací emulze 

2) Pleť dočistí pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt 

3) Na celý obličej včetně očí opět aplikuje Výplň vrásek pro korekci plet 

4) Jako noční krém použije Aktivující výživný krém  s ASC III 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím poraďte mi, chtěla bych péči proti vráskám a na zpevnění povolené pleti, to nejlepší a nejsilnější, co nabízíte prosím :o) Jinak mám smíšenou pleť, rozšířené pory, občas ucpané, ale hlavně mě trápí povolená pleť a vrásky, i ty budoucí! :o) Moc děkuji!

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kaviárem je to jemný polomastný krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu,avokádového a makadamového oleje.Tento krém zajišťuje hydrataci pleti.Napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti.Rozjasňuje pleť a omezuje tvorbu vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze  a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční péči použijt Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační noční krém s obashem kaviárového extraktu,makadamového oleje a vitamínu E.Tento krém výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Ovlivňuje hydrataci a regeneraci pokožky.Zajišťuje výrazný protivráskový efekt a podporuje obnovu buněk.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně můžete použít jako masku Kolagenový gel na vrásky tento přípravek obsahuje dvě cíleně vybrané aktivní látky ,ASC III a Kalpariane,které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce,zajišťují vysokou hydrataci a výrazně omezují tvorbu vrásek.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté zbytky nevstřebaného gelu vpracujete do pleti.NEODLIČUJTE.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
zakoupila jsem si u Vás 1. Čisticí gel pod galvanickou žehličku a 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku. Při žehlení galvanickou žehličkou mi brní rty a prsty na žehličce. Brnění přetrvává ještě chvíli po galavanizaci. Je to běžné?
Děkuji za odpověď
Petra

Dobrý den Petro,

velice důležité je používat Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku ten mimo jiné zlepšuje vodivost gelů. Brnění pleti rozhodně není standartní efekt. Pokud toto neodezní ani když zařadíte Zvlhčující roztok, doporučuji galvanickou žehličku reklamovat.

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den, je mi 28 let a mám velmi suchou a dehydrovanou plet. V oblasti T zóny jsem spíše mastnější a tvoří se mi hodně černé tečky. Potřeboval abych doporučit krém aby pleť byla pružnější a hydratovanější. Zároveň, ale nechci používat žádné speciální krémy s Anti-Aging.
Z Vaší nabídky mě zaujala řada s argonovým olejem, ale ráda bych doporučení nechala na Vás.
Děkuji a přeji hezký den
Nikola

Dobrý den Nikolo, základním a tím nejdůležitějším krokem v péči o pleť je její správné a důkladné čištění, ráno i večer. Bez toho to opravdu nejde. Pokud se pleť nečistí nebo jsou špatně zvolené přípravky, dokáže to na pleti napáchat pěknou neplechu. Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Na takto vyčištěnou ještě vlhkou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou -gel - pleť po aplikaci bude pevná, svěží a rozjasněná.

3)Vzhledem k tomu, že máte pleť velmi suchou, ale zároveň v T zóně mastnou, doporučuji vrstvenou péči to znamená, na celý obličej aplikovat Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  ten bude pleť perfektně hydratovat a regenerovat, ale jelikož je jeho konzistence lehká  nebude dostačující pro místa suchá. Tam doporučuji ještě aplikovat Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť - posiluje ochrannou bariéru pokožky, zabraňuje pocitu suchosti pokožky, aktivuje unavenou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť -  tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci krému.

3)Na takto vyčištěnou ještě vlhkou pleť aplikujete Kyselinu hyaluronovou - gel 

4)Jako noční péči doporučuji Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou , suchá místa ještě překrýt Extra výživným krémem s arganovým olejem pro suchou pleť 

1x týdně na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aploikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den, dostala jsem dárek " krém Vichy " takovou alergickou reakci na krém z lékárny jsem nečekala. Chtěla bych poradit krém od vás. Používala jsem od vás krém s uv 30 a byla jsem spokojená. Ráda bych radu na krém přesně pro mě. Citlivá pokožka, pigmentové tmavé skvrny v létě hlavně na čele, nyní tedy na něco alergická ale nevim která složka krému vichy to způsobila. A také bych chtěla vyzkoušet váš makeup. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den Romano,

začnu tím co již určitě víte a to, jak důležité je čištění pleti, až pak přichází na řadu výběr vhodného krému. Dovolím si Vám tedy navrhnou kompletní péči o pleť, až teprve pak budou účinky přípravků 100%  :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujte Sérum s Retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek a redukuje pigmentové skvrny. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.

3)Sérum překryjete Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - obsahuje UV filtry které zaručují celodenní ochranu pleti, zároveň je také vhodný do mrazu. Obsažený extrakt z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání. Po zimě doporučuji vyměnit za Trio-aktivní krém SPF30 . Jako finální vrstvu můžete aplikovat Rozjasňující make-up 8v1 - jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraní nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť -  tímto krokem odstraní pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratuje a připraví na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujete Sérum s Retinolem 

4)Sérum překryjete Krémem s amarantovým olejem - ideální pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. Má vysoké regenerační, revitalizační, antioxidační účinky a posiluje kožní bariéru. 

Do ranní i večerní péče můžete také zařadit (vždy jako první, lokálně) Depigmentační krém .

Ideální by také bylo aplikovat 1x týdně Peeling nabo Enzymatický peeling ( u citlivé pleti se musí ale opatrně ) peelingy slouží k odstranění odumřelých buněk z pokožky a tím dochází k zjemnění a sjednocení pleti (zesvětlení pigmentových skvrn)

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,
prosím o radu o doplnění péče o pleť. Mám smíšenou, citlivou pleť s občasným pupínkem. Používám pravidelně ráno tonikum Hydroperfekt, občas teď v zimě denní sérum s magnolii a mechem a poté konopný korekční krém nebo jen ten korekční krém. Makeup Ryor (vážně super, velké překvapení). Večer pak dvoufázovku, tonikum a buď z konopné řady korekční krém nebo výživný. Hydratační masku sice mám, ale moc nevyužiju, možná by se mi hodila nějaká víc čistící a možná ještě večer nějaké další sérum? Celkově, aby pleť vypadala více fit. Ještě se chci zeptat, má ten antiakné roll on na pupínky stále tak silnou vúni jako kdysi s čajovníkem, nebo je jemnější? Děkuji za rady. Eva

Dobrý den Evo,

doporučuji zařadit k noční péči Noční sérum se sněžnou řasou  to je přímo NAPĚCHOVANÉ :) aktivními látkami jako je např. sněžná řasa, která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti. Aplikovat můžete samostatně nebo pod krém. Pozor si dejte u Konopného korekčního krému pro problematickou pleť když venku mrzne, není totiž určený do mrazu, je nutné ho překrýt např. Lehkým ochranným krémem s rostlinými extrakty ten je skvělý nejen v tom že je vhodný do mrazu, ale chrání také pleť před modrým světlem z elektroniky, podporuje syntézu vlastního kolagenu a posiluje přirozenou kožní mikroflóru.

Perfektní čistící maska je Gelová maska slupovací  složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Atiakné roll-on voní KRÁSNĚ po bylinkách jako je např. levandule, majoránka nebo iris :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, zakoupila jsem si přístroj Maya. Ráda bych se zeptala, jak přesně používat. Jestli se na hlavici dá vodivý gel a sérum se rozetře na obličej a tím se zapracovává? Nebo se sérum taktéž aplikuje na hlavici? Omlouvám se, že se ptám tak hloupě, ale opravdu si nejsem jistá. Druhý dotaz se týká sér, lze takto zapracovat i Saténové hydratační sérum, Luxusní sérum s magnólií a Kolagenový gel na vrásky? Nebo ještě jinak, bylo by možné vypsat všechny produkty, které jsou pod ultrazvuk vhodné? Děkuji mnohokrát za odpověď, Klára

Dobrý den Kláro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu. 

Ultrazvukový přísrtoj Maya se používá,tak jak jste napsala. Jakékoliv sérum nebo masku nanesete na vyčištenou pleť a vodivý gel na ultrazvukovou hlavici a můžete začít zapracovávat. 

Pod utrazvukový přístroj můžete použít všechna naše séra a masky.Platí to i Kolagenový gel na vrásky. Můžete samozřejmě zapracovávat i olejová séra,ale bude asi trvat delší dobu jejich zapracování.Gelové a emulzní séra a masky se vám budou  určitě zapracovávat snadněji.

Ohledně vašeho druhého dotazu,které produkty jsou vhodné pod ultarazvuk Maya,tak jak jsem již psala všechna séra a masky.Těchto produktů máme velké množtví,takže záleží na vás jakou aktivní látku chcete zapracovávat a jaký máte typ pleti.Například jestli chcete řešit HYDRATACI,REGENERACI a VÝŽIVU PLETI, ZPEVNĚNÍ PLETI nebo chcete ŘEŠIT VRÁSKY. 

Vybírat můžete z maloobchodní nadídky nebo řady Skincare profesional (tato řada je určená pro kosmetičky,ale určité produkty mohou používat i zákaznice na domácí použití.)

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
používám vaši kosmetiku vaši kosmetiku krátce, začala jsem dvoufázovou odličovací emulzí a postupně přidala na doporučení i další přípravky :-). Chtěla bych požádat o rady ohledně doladění mé péče.
Je mi 38 let, Tzónu mám mastnější, tváře spíše sušší, kolem očí a na čele slabé vrásky a pak nosoústní rýhy, na tváři menší pigmetovou skvrnu. Na nose rozšířené póry.
Ráno používám – tonikum hydroperfekt, výplň vrásek pro korekci pleti – i na oční okolí, depigmentační krém na skvrnu a pak denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.
Večer používám – dvoufázovou odličovací emulzi, tonikum hydroperfekt, opět výplň vrásek a depigmentační krém a na noc krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.
Byla jsem nyní na wellnes, kde jsem dostala i masku na obličej - masku s kyselou hyaluronouvou, která se do mě všechna vpila. Paní kosmetička říkala, že bych měla pleť více hydratovat.
Chtěla bych se tedy zeptat, co byste mi ještě doporučila doplnit do mojí péče.
1. Ráda bych něco na hydrataci – masku s kyselinou hyaluronovou nebo jinou?
2. Nebo přidat i sérum – revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou nebo jiné? Pokud byste doporučila sérum, kdy ho nanášet? Hned po toniku nebo až po depigmentačním krému a výplni vrásek?
3. Byla by vhodný doplněk i mlha s kyselinou hyaluronovou – v létě?
Dále jestli mi můžete poradit ještě ohledně dalších, omlouvám se za tolik otázek :-)
4. Mám pokleslá horní víčka, zatím nic dramatického, ale už je to znát. Máte nějaký přípravek, který by mi pomohl s tímto problémem.
5. Když je den, kdy se nelíčím, je potřeba i tak používat dvoufázovou odličovací emulzi? Nebo je možné použít nějaký mycí gel a pak tonikum. Který mycí gel byste mi doporučila? Kdy vůbec používat mycí gel – může se každý den i když použiju odličovací emulzi nebo je to už zbytečné? Mám po gelu vždy subjektivní pocit více čisté pleti :-)
6. Pokud jdu sportovat, tak se odlíčím. Jak ošetřit pak pleť po sportu? Stačí tonikum a denní krém?
7. Ráda bych vyzkoušela i váš make-up, ale nevím odstín. Je možné si v prodejnách, kde vaši kosmetiku prodávají odstín vyzkoušet? A jak je to s pudrem? Vím, že ten v nabídce nemáte. Make-up už není potřeba fixovat pudrem?
8. A poslední – rozšířené póry. Zkusila jsem vaši masku na černé tečky, ale měla jsem po ní podrážděnou kůži. Máte nějaký jiný přípravek, který byste mi mohla doporučit?
Předem velice děkuji za všechny odpovědi :-)
Klára

Dobrý den Kláro, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že vám naše kosmetika RYOR vyhovuje.Ohledně vašeho dotazu bych vám do vaší péče pro hydrataci pleti ještě přidala tyto dva produkty:

Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Toto sérum VIDITELNÉ STAHUJE PÓRY.

Pro ještě větší zvýšení hydratace můžet použít Masku s kyselinou hyaluronovou je to lehká,jemná maska pro zvýšení hydratce v pleti.Tato maska dokonale hydratuje,vyživuje pleť,redukuje póry,zachovává pleť vláčnou a mladistvou.

Takže  produkty budete použivat v tomto pořadí:

RÁNO:

1) Hydroperfek    2) Depigmentační krém  3) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem   4) Výplň vrásek  5) Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

VEČER:

1) Dvoufáze + hydroperfek  2) Depigmentační krém  3) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  4) Výplň vrásek  5) Krém s kyselinou hyaluronovou a kmanovými buňkami

 Osvěžující mlha je úžasný produkt na osvěžení a hydrataci pleti v letních měsících,tak že za mě určitě ANO kpoupit.

Produkt na pokleslá víčka v nabídce bohužel nemáme,ale všechny oční přípravky by se stejně neměly aplikovat na pohyblivé víčko pouze na podočnicový oblouk to je pravidlo.

Dvoufázovou odličovací emulzi je třeba použít i v případě,když nepoužijete make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

Ano po sportu stačí tonikum a poté aplikovat denní krém.

Ve většině našich partnerských prodejen mají k dispozici malé vzorečky krémů i make-upů ,stačí jen požádat o vydání těchto vzorků.Neměl by to být žádný problém.A co se týče fixace make-upu pudrem,tak to o pocitu každé zákaznice.

Přípravek na stažení póru bych vám doporučila již zmiňované Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

Doufám,že jsem na nic nezapoměla a odpověděla na všechny vaše dotazy.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
Vaši kosmetiku používám od samého začátku firmy Ryor. Jsem s ní VELMI spokojena. Mám dotaz ohledně péče o tělo. Který výrobek by byl pro mě nejvhodnější, samozřejmě v mém věku mám pleť suchou. Má pro mě význam používat kromě jiného emulzi Lipored?
Koupila jsem si také Váš ultrazvuk Maya. Které produkty by byly pro moji suchou pleť k ultrazvukové péči nejvhodnější?
Velmi ráda používám vrstvenou péči. Musí se u suché zralé pleti moc lišit péče v průběhu roku? Poraďte mi prosím popř. jaké produkty kdy.

Děkuji Vám a přeji hodně radosti a spokojených zákazníků.
Jindřiška

Dobrý den paní Jindřiško,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší kosmetiku RYOR. Co se týče vašeho dotazu,tak péče o plet v zimě a v létě se líší pouze ve správném výběru denního krému v zimním období musíte dávat pozor aby váš krém byl vhodný i do mrazu,ale pokud vám vyhovuje i v létě tak ho samozřejmě nemusít měnit. Dalším z důležitých kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

A co se týče ultrazvuku MAYA tímto přístrojem můžete zapracovávat jakákoliv SÉRA, MASKY podle typu pleti.K tomuto přístroji je vždy potřeba mít VODIVÝ GEL ,který se aplikuje na hlavici přístroje a sérum nebo maska přímo na pleť a poté se zapracuje ultrazvukem .

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je to výživný,lehký,jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje.Má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu.Zabraňuje pocitu suchosti.Vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

Pro váš typ pleti mužete použít pod ultrazvuk MAYA tyto dva produkty.Jsou pleťové masky,každá má jinou účinnost,takže je můžete  při používání střídat.Nezapoměňte vždy použít Vodivý gel 

1) Maska s kyselinou hyaluronovou je to lehká,jemná maska pro zvýšení hydratace v pleti.Tato maska hydratauje,vyživuje pleť a zanechává jí vláčnou a mladistvou.

2) Lifting maska s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem.Intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožky.Pravidelným používáním dochází k k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

A ohledně dotazu na péči o pokožku na těle,tak péče o tělo je důležitá v každém věku, jen záleží jestli chce řešit celulitidu nebo klasické zpevnění pokožky.

Lipored Ultra je přípravek,který napomáhá odbourávání tuků z podkoží a zabraňuje novému usazování.Současně přispívá k redukci celulitidy.Takže se aplikujte lokálně na problematické partie.

Zpevňujíci emulze na tělo s rostlinnými extrakty  je to lehká,snadno vstřebatelná emulze ,která složí k ošetření celého těla včetně ochablé pokožky dekoltu,krku a prsou.Výrazně zlepšuje regeneraci kolagenových a elastinových vláken a tím zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

 

Jana Šebková