MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, prosím pěkně o radu. Je mi 45 let, mám smíšenou až mastnou pleť, což mě rozčiluje ohledně stálého lesku pleti. Mám drobné vrásky, spíše minimální, jen mezi očima vrásčitou rýhu. Trpím na ucpávání pórů a tvorbě tzv. černých teček. Děkuji za radu jaké přípravky používat. Jana.

Dobrý den Jana,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.Viditelně stahuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakt je to jemný,snadno vstřebatelný krém,který posiluje přirozenou kožní mikroflóru.Zabraňuje nadprodukci kožního mazu.Pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti.Chrání před modrým světlem z elektoniky. Při pravidelné aplikaci získává pleť matný a hedábný efekt.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem  

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamím E - vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit, poté zbytky masky odstraňte pleťovým tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, doporučte mi prosím vhodné přípravky pro mou pleť, která je smíšená, T zóna mastnější, na čele mám docela hluboké vrásky a trochu i kolem očí. Na tvářích mám lehce pigmentové skvrny. Na nose se mi dělají černé tečky ( nebo mám zanešené póry .... nevím zda v tom je rozdíl ) Děkuji

Dobrý den Žaneto,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydtratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukukje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje pleť a je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepožíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pleť.Obsahuje vitamín E - vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych abyste mě doporučili prostředky na péči o pleť. Mám problém zejména v oblasti nosoretních rýh a dolní části obličeje, kde pleť již není pevná.

Dobrý den paní Evo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ :

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elesticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

2x týdně použijte Liftingovou masku s ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím efektem.Tato maska intenzivně zvyšuje hydrataci,pevnost a elasticitu pokožky.Pravidelvým požíváním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den.Pořídila jsem si ultrazvukovou špachtli na čištění pleti a hledám produkty k tomu určené.Nikde jsem se ale nedozvěděla přesný postup používání Vašich -tří- produktů a to změkčovadlo na komedony, vodivý gel a změkčující roztok pod ultrazvukovou špachtli. Jaký je v nich rozdíl ? Ten poslední jsem ale v nabídce nenašla. Jaký je tedy správný postup a co použít a kdy.

Dobrý den Jano,

děkujeme za váš dotaz a co se týče ultrazvukové špachtle na čištění pleti,tak v tomto případě použijete pouze jeden produkt a to Změkčující roztok pod ultrazvukovou špachtli.  Tento produkt zakoupíte pouze na značkových prodejnách nebo ho lze objednat u kosmetičky,která pracuje s našimi produkty.

Použijí tohoto přípravku:

Pleť odlíčíte a dočistíte tonikem,poté nanesete na pokožku změkčující roztok.Při čištění špachtlí budete mít navlhčený tampónek roztokem,kterým budete stále navlhčovat pokožku před pohybem ultrazvukové špachtle,aby se vám špachtle lépe klouzala po pokožce.Toto je hloubkové čištění pleti.

Další přípravky jako např: sérum,denní a noční krém zapracujete klasickým způsobem a to ručně.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit jaký přípravek z vaší řady mám použít na pleť. Mám sklony k zčervenání, tvoří se mi šupinky zejména v okolí nosu a k tomu i červené žilky na nose. Děkuji za pomoc
Marcela

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za váš dotaz a na váš stávají problém bych vám určitě doporučila tyto dva produkty.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na nej neměla zapomínat.

RÁNO:

Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krastalů s výrazným zklidňujícím účinkem,vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Tento krém působí proti zarudnutí,pleť hydratuje,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.Zároveň posiluje žilní stěny a tím předchází jejich praskání.Je vhodný i do mrazu.

VEČER:

Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
Doporučíte mi prosím nějaké pleťové pečující přípravky, anti age pro věk +45 i s přípravky proti stařeckým skvrnám? Mám smíšenou pleť bez kož.problémů, hodně mimických vrásek, nelíčím se, nepoužívám makeup. V létě pravidelný pobyt venku na slunci, pihy, sem tam stařecké skvrny v obličeji, dekoltu a rukách.
Děkuji!

Dobrý den Jano,

děkujeme,že jste se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na pigmentové skvrny lokálně aplikujte Depigmentační krém je to pleťový krém vyvinutý speciálně pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.Ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,slunečního záření i věku.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a bezchybnou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krémn s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje trvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárntí pleti.Regeneruje a hydratuje pleť.

VEČERNÍ OSETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličpovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na pigmentové skvrny opět lokálně aplikujte Depigmentační krém 

4) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak bych měla postupovat při péči o pleť když mám citlivější pleť, spíše problematickou nejen v T zóně. Ale zároveň suchou. Děkuji za odpověď

Dobrý den Kláro,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjsňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím je to lehký krém pro péči o citlivou pleť se sklonem k podráždění.Má vysoké regenerační a antioxadační účinky.Rozjasňuje,zjemňuje  a dodává pleti výrazný pocit zvláčnění.Je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovačí emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Jako noční krém použijte Krém s amarantovým olejem je to ochranný,výrazně mastný,ale lehce vstřebatelný krém,který má značné antioxidační účinky.Je vhodný pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den,
potřebuji poradit s výběrem kvalitního denního a nočního krému. Mám spíše normální, občas suchou pleť. Nemám vyzkoušený žádný krém. Děkuji Eva Milotová

Dobrý den Evo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Ještě bych chtěla upozornit,že jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čistění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem hydroperfekt 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny haluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.Při pravidelné aplikaci je pleť pevná, svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi liopozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pleť.Je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i vpřípadě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň,

V jarnom/ letnom období sa mi v oblasti čeluste a líc vo veľkom množstve vytvárajú malé potničky, ktoré zostávajú na tvári pomerne dlho- na jednom mieste sa zahoja a inde sa objavia- v podstate celé leto ich mám. Tvár si riadne čistím čistiacim gélom a prípadne aj pleťovou vodou, avšak nie vždy to stačí. Snažím sa použ=ivať v tomto období aj ľahšie krémy, no napriek tomu sa potničky vytvárajú. Poradili by ste mi vhodnú starostlivosť? Rada by som sa potničkám tento rok vyhla :)

Dobrý den Lindo,

podle toho co píšete usuzuji, že máte pleť mastnou. Pokud tedy chceme vyřešit problém s potničkami, musíme začít už u správného čištění pleti :) (Mycí gel už nepoužívejte, nebo jen občas a nezapomeňte ho vždy dočistit pleťovým tonikem ) Jak tedy na to? Doporučuji držet se následujícího postupu.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou )

2)Tady rozdělíme denní krém podle počasí :), v zimním mrazivém počasí budete používat Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty - Jemný, snadno vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky. Díky obsaženým aktivním látkám a pravidelné aplikaci získá pleť matný a hedvábný efekt. Posiluje přirozenou kožní mikroflóru. Zabraňuje nadprodukci kožního mazu. A zároveň vás bude chránit proti mrazu (pokud tedy ještě nějaký bude :) ) Od jara do podzimu to bude Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze, která díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť a účinně absorbuje kožní maz. Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou   - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - Lehký hydratační krém, který je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

 

 

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co použit. Měla jsem akné, na to už nějaké vaše produkty používám , a i po týdnu mi to pomohlo, že už pupínky se mi nejeví, ale zdá se mi, že po krému na suchou a citlivou pleť s krémem s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami se mi pleť úplně vysušila a mám ji šupinatou, co bych dle vás měla použít, aby byla vyhlazená a krásná a hlavně nebyla suchá dle rady vašich kolegyň ráno pouzivam: tonikum, pěnu, konopný korekční krém a ochranný krém a večer dvou fázovou vodu, pěnu, tonikum a krém s hyaluronem a nebo krém na suchou a citlivou pleť, děkuji za odpověď

Dobrý den Kláro,

pokud máte pocit, že je Vaše pleť suchá, jednoznačně přestaňte používat Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť ta redukuje a citlivě odstraňuje kožní maz, též udržuje matný vzhled pleti a to vy teď určitě nepotřebujete. Ještě by mne zajímalo jaké používáte tonikum, pokud se totiž stav vaší pleti zlepšil a akné se vám již netvoří (nebo jen občas) je pro Vás momentálně vhodné Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť .

Budu velice ráda pokud nám prosím napíšet jaké produkty přesně (celý název)momentálně používáte :)

Z Ryoru zdraví Renata

Renata Voláková