MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
hledám pro babičku (70) vhodný krém pro zralou pleť.
Do teď používala ten s kaviárem a byla spokojená, ale možná je čas na změnu.
Poradíte prosím?
Děkuji,
Dolotina

Dobrý den Kamilo,

jednoznačně doporučuji naš nej, nej Aktivující výživný krém s ASCIII - lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti, výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti, regeneruje a hydratuje pokožku. JAK ŘÍKÁM NÁŠ MILÁČEK :)

Z Ryoru zdraví Renata

 

Dobrý den, prosím o radu při výběru vhodné kosmetiky pro celkovou péči o pleť. Poslední dobou (aniž bych cokoli změnila) se mi zhoršila pleť. Mám lehký atopický exém od dětství. Nikdy jsem výrazně netrpěla na akné. Aktuálně se mi objevují suchá místa na bradě a pupínky na čele a semtam boláček na tvářích. Dlouho se vše hojí a zůstávají červená místa ještě dalších x týdnů. Celkově je pleť napnutá, začervenalá, někdy pocit až hřejivý. Byla jsem na kosmetice, kde paní používá francouzskou značku a osypal se mi celý obličej virážkou. Ráda bych se o pleť starala, vyzkoušela značku Ryor, ale nevím co vše a které výrobky se hodí.
Mockrát děkuji za odpověď.
Veronika

Dobrý den Veroniko,

obávám se, že tohle kosmetikou asi nevyřešíme. Možná by jste měla zvážit návštěvu kožního lékaře. Velice těžko (když Vás nevidím osobně) mohu vybrat to nejlepší. Ale i tak bych začala očistou jak se říká zevnitř a to tak že budete po dobu 6týdnů popíjet Čaj Lymfodren - čaj obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému.Má výrazný vliv na zlepšení kvality vlasů, nahtů a pleti. A také Vám tedy navrhnu kompletní péči, ale opravdu nedokážu posoudit konečný výsledek. Ale každopádně je pro Vás velice důležité důkladné čištění pleti a její následná ochrana.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, ta na pleť vůbec nepatří, pokožku dráždí, vysušuje a narušuje velice cenný ochraný kožní film)

2)Pleťové krémy budete muset aplikovat lokálně, na místa aknózní Kokopný korekční krém pro problematickou pleť (součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin. Krém je ideální pro pleť  s občasným výskytem problematických partií a pupínků). Na místa suchá Konopný výživný krém s kmenovými buňkami (Výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší problémy citlivé pleti. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kmenové buňky spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky)

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Aplikace stejná jako ráno, Konopný korekční krém pro problematickou pleť na místa s akné , Konopný výživný s kmenovými buňkami na místa suchá.

Vhodné by pro Vás také bylo promazávat extrémně suchá místa Konopným výživným gelem který výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu a okamžitě promazává i extrémně suchá a podrážěná místa. Na místa výskytu akné bodově nanášet Aknestop roll-on oblíbený přípravek, který nyní kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš Kolagenový gel na vråsky, zda je vhodný pro moji smíšenou, pörovitou pleť. Je mi 42 let. Děkuji, přeji hezký den. S pozdrav Marika.

Dobrý den Mariko,

Kolagenový gel na vrásky je velice jemný a lehký, tudíž vhodný i na smíšený typ pleti s rozšířenými póry. Otázkou pouze je zda chcete řešit póry nebo vrásky :) ? Tento fantastický produkt Vám zaručí krásnou, pevnou pleť bez jediné vrásky, ale póry Vám nestáhne :). Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek. ASC III je látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro kvalitu pleti zásadní. Kalpariane je extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 80%.

Z Ryoru zdraví Renata

 

 

 

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť a miluji vrstvenou péči a kosmetiku Ryor. Ráno používám Denní sérum s magnolií a mechem, na to Sérum s retinolem, Výplň vrásek a Denní krém s kaviárem. Večer používám Noční sérum se sněžnou řasou, Sérum s retinolem, Výplň vrásek a Výživný krém s ASC III. K tomu používám 2x týdně Liftingovou masku s ASC III nebo Kolagenový gel jako masku. Prosím o radu, kam nebo případně místo kterého kroku zařadit Kyselinu hyaluronovou - gel. A ještě přemýšlím nad zařazením Kolagenového gelu do rutiny jako jeden z kroků, ale prosím o radu, v jakém pořadí, kam ho přesně přidat. Moc děkuji!!

Dobrý den Marcelo,

vrstvená péče je super, ale nesmí se to přehánět :). Ideální by bylo vrstvení obden střídat. Jako příklad uvedu: 1.denráno Kyselina hyaluronová-gel (tu je nutné přestříkat nap. Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou) na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti  , následovat bude Denní sérum s magnólií a mechem a to vše na závěr překryjete Denním krémem s kaviárem2.den ráno bude vše totožné, pouze VYMĚNÍTE Denní sérum s magnólií a mechem za Sérum s retinolem1.den - večer Kyselina hyaluronová-gel, na oční okolí Výplň vrásek pro korekci pleti, následovat bude Noční sérum se sněžnou řasou a to vše překryjete Aktivujícím výživným krémem s ASCIII2.den-večer bude vše totožné, pouze VYMĚNÍTE Noční sérum se sněžnou řasou za Sérum s retinolem. Kolagenový gel na vrásky bych zatím ponechala pouze 1-2x týdně jako pleťovou masku :)

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, mám suchou, spíše citlivější pleť. Po porodu jsem začala trpět na rozšířené pory a černé tečky. Co bych měla používat?
Děkuji moc za radu.

Dobrý den Martino,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Ještě připomínám,že nejdůležitějším krokem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací učinek.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační ,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek a minimalizuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a redukuje i vrásky.Tento krém je vhodný pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozupstné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie, nechte 5-10 min. působit a poté zbytky masky smyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

v zimním období se můj obličej stává přecitlivělým. Projevuje se to zejména v oblasti očních víček a očního okolí. Presušená pleť, zarudnutí, výrazná tvorba šupin a vrásek (aniž bych změnila kosmetiku).
Z tohoto důvodu hledám řešení. Zatím jsem začala používat váš hyaluronový gel pro innzivní ošetření pleti, který mi velmi vyhovuje.
Po týdnu používání jsem vyzkoušela vzorek Konopného krému s kmenovými buňkami, který mi byl doporučen. Ten mě ovšem na postižených místech výrazně pálí, víčka zčervenají a lehce napuchnou a objevilo se i zčervenání na tvářích, kde problém nemám.
Chápu, že nemohu usuzovat ze dvou použití, zvláště, když jsem ho použila na podrážděnou pleť. Myslíte, že jde pouze o prvotní reakci, která ustoupí nebo mi doporučíte jinou alternativu na výraznou hydrataci, zklidnění a zároveň vrásky. Nechci ve svých letech vypadat jako stoletá želva.

Děkuji
Lenka V.

Dobrý den Lenko,

nejste v tom sama, u spousty žen (i mužů) se projevuje v zimním období přecitlivělost pokožky. Je to způsobeno mimo jiné přechodem z tepla do zimy a také pobývání v přetopených prostorách. Na kůži  máme uloženy povrchové termoreceptory (tepelné senzory), které snižují nebo zvyšují teplotu organismu prostřednictvím reflexů no a tím jak stále přecházíme z tepla do zimy dáváme prostě pokožce pěkně zabrat :) a následkem je pak začervenalá, podrážděná a přecitlivělá pokožka. Je potřeba ji chránit. Jak tedy na to ? Začít se musí už u důkladného čištění pleti a to tak že večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí , následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť , na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Probiotická kultura (Lactobacillus pentosus) vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé, extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky :). Pokud by jste měla pocit, že je na vás málo mastný, doporučuji překrýt Krémem s amarantovým olejem - ten je ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný. Ideální pro suchou a velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. Ráno pleť osvěžíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (žádná voda!) následovat bude stejně tak jako ráno, aplikace Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám a následné překrytí Krému s amarantovým olejem :) Kyselinu hyaluronovou-gel si samozřejmě můžete ponechat a zařadit ji vždy jako první vrstvu na DŮKLADNĚ vyčištěnou pleť.

Z Ryoru zdraví Renata 

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
je mi 51 let a chtěla bych Vás požádat o doporučení vhodné kosmetiky pro ošetření pokožky obličeje a očního okolí. Mám normální, místy suchou pokožku. na čele a v okolí očí hlubší vrásky. Občas je pokožka, zejména ráno po umytí, suchá a velmi napnutá.
Děkuji za doporučení vhodné kosmetiky. Jana

Dobrý den Jano,

začnu tím že voda na pleť nepatří, pokud si přeci jen obličej vodou opláchnete je důležité vodu z pleti odstranit např. Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  až pak můžete aplikovat krém. To znamená: ráno - osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt , na oční okolí a čelo aplikujete Výplň vrásek pro korekci pleti  (ta obsahuje dvě unikátní aktivní látky, první aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin, druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním) , následně překryjete Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie  (Jemný, dobře vstřebatelný krém s vysokým obsahem aktivních látek - arganových kmenových buněk, arganového másla a kyseliny hyaluronové. Specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek.) Večer - pleť odlíčíte a očistíte Dvoufázovou odličovací emulzí  , následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt, na takto vyčištěnou pleť aplikujete stejně tak jako ráno, lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti, překrýt Výživným kréme s kmenovými buňkami z argánie.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, ve svém věku (38 let) stále řeším problémy s akné, ale zároveň se začínají objevovat první vrásky. Potřebovala bych poradit, jakou vhodnou péči zvolit. Děkuji

Dobrý den Heleno, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem rpo normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidaňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje pleť a je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V totmo kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký ,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

V případě dalších problémů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
podle nejrůznějších dotazů a odpovědí v této sekci jsem podle své úvahy zvolila pro péči o pleť tyto přípravky Ryor: dvoufázová odlič.emulze, tonikum Hydroperfekt, pivní masku,krém na černé tečky (nos) ,revit.serum s Au a arg.olejem, denní a noční krém s Au a arg.olejem. Jsem spokojena, přesto se ptám - máte, prosím, pro mě a mou věkovou kategorii jiné doporučení ? Děkuji. Gita
P.S. cca poslední 2 roky se stala problematickou má brada - boláčky, vyrážky...

Dobrý den paní Gito,

děkujeme za váš dotaz.Poduk vám produkty,které používáte vyhovují,tak já osobně bych je neměnila , je vidět že pokožce dělají dobře.Ale pokud by jste přeci jenom chtěla nějakou změnu,tak bych vám doporučila vyzkoušet Sérum s retinolem místo Revitalizačního séra a  Aktivují výživný krém s ASAC III místo denního a nočního Arganu.Všechny ostatní produkty ponechte a používejte je dál,tak jak jste zvyklá.

Sérum s Retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydtační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti.Omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.Toto sérum aplikujte ráno a večer vždy pod denní nebo noční krém.

Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký ,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku. Tento krém je vhodný na denní i noční péči.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit jaké přípravky z vaší řady bych měla používat k celkovému čištění pleti a starání se o pleť? Mám citlivější, suchou pleť, občas se mi tvoří suché šupinky kolem úst a nosu a černé tečky na nose. Nikdy jsem se o pleť moc nestarala a teď bych ráda začala s vaší kosmetikou. Děkuji Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme za váš dotaz a věřím,že vybereme produkty ,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Základem v péči o pleť je důkladné čištění pleti a pro by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.Při pravidelné aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek k ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.Zlepšuje regeneraci pleti.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a zároveň redukuje i vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti.Tento krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i vpřípadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečisroty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydratují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20min. působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková