MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

po vysazení HA pozoruji výrazné zhoršení pleti, pleť se více mastí, na nose a čele se těžko zbavuji ucpaných pórů a na tvářích bojuji s akné. Již delší dobu sháním vhodný krém, který by mi posloužil zároveň jako báze pod minerální makeup (aby tedy hydratoval, nedělal žmolky a zároveň aby pokud možno na pleti v rozumné vrstvě nepůsobil mastně, protože lesk pod makeupem opravdu není žádoucí). Zároveň jsem pátrala po krému, který bude splňovat výše zmíněné plus bude mít i SPF, protože na doporučení kožní lékařky aplikuji na noc sérum s retinoidy a 2x do týdne provádím chemickou exfoliaci a musím se tedy chránit proti UV záření denně. Zaujal mě proto Váš krém Trio SPF 30 a chtěla jsem se zeptat, zda by splňoval výše zmíněné a byl vhodný i pro mastnější pleť s komedony a občasným akné na tvářích?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Kateřina

Dobrý den Kateřino,

Trio-aktivní krém SPF 30 je vzhledem k vyššímu ochrannému faktoru mastnější, tudíž pro váš typ pleti né moc vhodný, mnohem lehčí konzistenci a také dostačující UV ochrannu má Duo aktivní krém SPF 15. Nicméně, pokud budeme chtít řeši vaši (problematickou) pleť jednoznačně doporučuji Krém s fytosfingosinem a irisem ten obsahuje přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Výrazně zlepšuje stav pleti a mírní akné :). Krém aplikujte ráno i večer, vždy na DŮKLADNĚ VYČIŠTĚNOU PLEŤ, neboť to je nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti !!!! Jak správně čistit problematickou pleť neleznete zde http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1344347348-pece-o-aknotickou-plet---videoclanek  Žádoucí je též, očistit se , jak se říká zevnitř a to popíjením Čaje lymfodren ten obsahuje bylinny vhodné na pročištění lymfatického systému, má výrazný vliv na zlepšení stavu pleti, vlasů i nehtů.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobry den , potrebuji dokoupit oblicejovou kosmetiku, neb prave dochazi posledni kousek-denni krem-od vas...pouzivam bud s kys.hyal. a nebo s morskou rasou...no ,ale radeji bych pripravky lepe zacilila primo na sebe. Mam dve mensi deti 5 a 2,5 roku. Kuze na obliceji zacina byt povadla, pri kojeni deti jsem i vyrazne zhubla-hodne v obliceji a nevyspani take dela sve...vrasky okolo oci uz sou celkem vyrazne a rada bych to nejak zarazila :)...kuze je rekla bych normalni spise sussi, obcas jiz pigm. skvrna. Po kterych pripravcich bych se mela prosim kouknout? Dekuji. Petra

Dobrý den Petro, jak stále opakujeme, základem je správné a důkladné čištění, to totiž nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti !!! Dovolím si vám navrhnou kompletní péči. Ráno osvěžíte a vyčistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou) na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti  -  přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek. Následně překryjete Výživným krémem s ceramidy  tento báječný krém nejen zpevňuje kontury pleti a řeší vrásku, ale zároveň také hloubkově hydratuje :). Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Výplň vrásek pro korekci pleti, tu následně překryjete Výživným krémem s ceramidy. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

 

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, má pleť je smíšená s tvorbou zanícených pupínků, či takových těch malých nebolestivých ucpaných pórů, které nejsou vidět, ale na pohmat jsou cítit, zvlášť na bradě. Ráda si pleť odličuju bez použití odličovacích tamponků, včetně očí. Ráda bych se Vás zeptala, jestli je i u vás nějaký takový přípravek k odlíčení bez užití odličovacích tamponku, eventuelně, zda je to pro moji smíšenou pleť vhodné? Nyní už používám krém konopný korekční a kyselinu hyaluronovou, ráda si sbírku rozšířím o další produkty.

Předem moc děkuji za odpověď. Markéta

Dobrý den Markéto,

Konopný korekční krém pro problematickou pleť máte zvolený skvěle:), pokud trváte na odličování bez použití tamponků, tak vás zklamu ): vy samozřejmě můžete používat na večerní odlíčení Mycí gel s minerály který šetrně odstraní make-up a běžné nečistoty, ALE po smytí zbytků gelu z pleti vodou je nezbytně nutné pleť dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť !!!!!!! Tonikum použijete také ráno na osvěžení a očištění pleti (tonikum nikdy neoplachujte vodou). Vhodné je také zařadit Antiakné roll-on ten nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné. Ideálně doplnit ještě hluboce čistící Gelovou maskou slupovací ,maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, od porodu se mi zhoršila pleť. Kolem očí a i tváři mám dost ochlablou kůži. Po odliceni mam plet dost suchou az svedici. Vrasky mi pribily a t-zóna je permanentně oseta černými teckami. Kdyz nanesu jakýkoliv krém, tak ihned se černé tečky objeví. Jako i řadu bych měla používat? Moc děkuji za odpověď. Veronika

Dobrý den Veroniko,

to že se vaše pleť po porodu zbláznila :) je zcela běžné, ale nebojte se vše se dá napravit :). Jdeme tedy na to.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film a pokožka se pak stává velice citlivou ). Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem , sérum při pravidelné aplikaci  posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci. Sérum následně překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, také kyselinu hyaluronovou, arganové a bambucké máslo které pokožku hydratují, vyživují a regenerují. 

Večer pleť odlíčíte a vyčistíte Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt -  tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - kyselina hyaluronová společně se sněžnou řasou zajišťují hloubkovou hydrataci a vyplnění pleti, první výsledky jsou vidět již po dvou týdnech pravidelné aplikace. Sérum následně překryjete Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami. 

1x týdně, lokálně na problematické partie aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, aké produkty používať v každodennej péči o pleť.
Mám zmiešanú pleť, suché červené líca a mastnú T zónu, nos mám neustále červený, mám ho podráždený a mám “čierne tečky”, taktiež sa vyhadzujem často na brade a pozdĺž čeluste a niekedy na čele.
Vopred ďakujem.

Dobrý den Michale,

vaše každodenní péče by měla být následující :

Ráno osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film), na takto vyčištěnou pleť nanesete Konopný korekční krém pro problematickou pleť lehký hydratační krém který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. 

Večer vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, na takto vyčištěnou pleť budete aplikovat Konopný korekční krém pro problematickou pleť. 

1x týdně, lokálně na problematické partie budete aplikovat Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobry den, prosim o doporuceni vyrobku tzv. od A po Z (cisteni, kremy, masky) pro mou plet, ktera je v oblasti nosu sucha, v oblasti T- zony mam rozsirene pory, obcas pupinek, ale jinak mam normalni plet. A dale prosim o radu, manzel (34 let) ma potize se suchou pokozkou, vznikaji mu az supinky, ktera se mu loupou, na hrudi, ve vousech a ve vlasech (obcas i svedi). Mohlo by neco pomoci? Dekuji, Petra.

Dobrý den Petro,

začneme u manžela, velice důležité je šetrné mytím, na vlasy doporučuji Konopný šampon se zklidňujícím efektem na mytí těla a vousů je ideální Konopný sprchový olej  , ráno i večer pak bude vysušená místa promazávat Konopným výživným gelem tento výrazně mastný gel obsahuje vysoké množství účinného kanabidiolu (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.  

Péče pro vás

RÁNO osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří) na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami  - lehký krém s hloubkovou hydratací.  Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte Antiakné roll-on ten kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.  Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následuje dočištění Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt, na takto vyčištěnou pleť nanesete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný krém s vysokým obsahem vitaminu E. 1x týdně, lokálně na místa s rozšířenými póry aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, začala jsem používat celou řadu vašich výrobků na pleť a jsem ze všeho nadšená. Především z matujícího krému s mořskými řasami, to je zázrak! Již po krátkodobém používání mám pleť jednoznačně lepší a ráda bych nějakou péči o pleť darovala i mamince. Mamka za poslední rok shodila kvůli velké nadváze cíleně spoustu kil a i když je to skvělá proměna, tak se jí to bohužel podepsalo na obličeji. Objevily se jí vrásky, které nikdy neměla a to jak ty mimické, tak i ty hlubší. Pleť má jinak normální, možná trochu sušší, ale nikdy s ní žádné problémy neměla. Jaká kombinace vašich výrobků by pro ni byla nejvhodnější a nejúčinnější prosím?
Děkuji Adriana

Dobrý den Adriano, moc nás těší že jste spokojená a ještě chcete obdarovat maminku :). Podle toho co píšete, bude pro maminku vhodná tato kombinaci : ráno i večer jako první Výplň vrásek pro korekci pleti  je to unikátní přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek , následovat bude překrytí Aktivujícím výživným krémem s ASCIII tento krém je taková naše jednička :) lehký, výživný s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Prosím poraďte mi, jakou kosmetiku si pořídit. Rada se odlišují ve vane. Plet mam spíše normální s T zónou. Teď nic poradně nepoužívám. Odličujise tekutym mydlem a občas se namazu krémem s mořskou soli. Vyzkoušela jsem vzoreček a byl skvělý nevím co to bylo černý s ruzovou kytkou. Nemám rada nic mastného a těžkého. Dekuju

Dobrý den Pavlíno, asi vás tím co teď napíši nepotěším, ale chudák vaše pleť ):, vy jí tedy dáváte. Správné a důkladné čištění pleti je ZÁKLAD, ale jak se říká , nikdy není pozdě :). Dovolím si vám navrhnou jednoduché základní kroky, jak o pleť správně pečovat.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (žádné oplachování vodou ani mycím gelem a už vůbec ne takutým mýdlem) na takto vyčištěnou pleť nanesete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami  - velice jemný a lehký krém s vysokým obsahem hydratace. 

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Mycím gelem s minerály , ten následně dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť. Nas takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami. 

Vzoreček který popisujete byl podle všeho některý z produktů z řady Every Day 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobry den,rada bych vas pozadala o radu ohledne pece o plet ted z jara. Pouzivam krem na normalni a smisenou plet. Krem vyzivny s ceramidy a nocni morske rasy. Jaky pouzivat ted na jaro. Mam i pigmentove skvrny. Dekuju za radu

Dobrý den Jano,

pokud vám tyto přípravky vyhovují, není potřeba je na jaře měnit, záleží vždy jen na vašem pocitu :). Múžete také zařadit Kyselinu hyaluronovou-gel ta dodá pleti potřebnou hydrataci a rozjasnění, aplikuje se vždy na důkladně vyčištěnou, ješte vlhkou pleť, vždy před nanesením krému. V případě dalších dotazů, pište :) velice rádi vám na vše odpovíme.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit péči o pleť, jelikož jsem v prosinci vysadila HA, moje pleť je stále rozházená,co jsem používala doposud mi nejak úplně nesedí a to věci na suchou pleť. Dělají se mi pupínky, ale přitom je pleť spíš sušší, hlavně mě trápí taková krustička na čele a dělají se mi i malé pupínky občas brada a kolem nosu. Nevím jestli mám vyčkat nebo zařadit do péče nějakou změnu. Děkuji předem za odpověď, přeji krásný den Martina.

Dobrý den Martino, jednoznačně doporučuji začít už u důkladného čistění pleťi, to je pro její kvalitu VELICE zásadní! Také je vhodné zařadit užívání Čaje lymfodren ten vás jak se říká :) pročistí zevnitř. Péče by měla být následující: ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť tento unikátní krém je určen právě pro pleť která se, jak se říká zbláznila :) (stresové období, období menstruace, vysazení antikoncepce, menopauza...) obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Večer pleť odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích, následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete Konopný korekční krém pro problematickou pleť. 

Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

1x týdně doporučuji zařadit Enzymatický peeling ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky. Po jeho aplikaci je pleť sjednocená a hydratovaná.

Z Ryoru zdraví Renata :)