MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak si poskládat péči o pleť? Mam poměrně suchou pokožku, tvoří se mi často šupinky, přitom se mi ale stále tvoří bílé i černé pupínky, mám pocit, že čím dál víc. Dosud jsem pouzivala Ryor hydratacni micelarni vodu asi rok, teď jsem zkusila Ryor odlicovaci dvoufazovou emulzi. Pote používám Ryor tonikum pro suchou a citlivou pleť. Nakonec namažu Ryor pivnim pletovym kremem. Takto pečuji o pleť ráno i večer. Pleť je ale snad čím dál víc pupinkata a šupin se taky nějak nedokážu zbavit. Máte pro mě nějaké rady? Děkuji Jitka

Dobrý den Jitko, 

zůstaňte prosím u Dvoufázové odličovací emulze a na večerní dočištění a ranní čištění u Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť , VELICE DŮLEŽITÉ je neoplachovat tonikum nikdy vodou a vodu na pleť vůbec NIKDY nenanášet, to znamená ani při mytí vlasů, vždy musíte vodu z pleti odstranit pleťovým tonikem !!! Také je velice důležité pravidelně 1x týdně používat Enzymatický peeling - ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou (to je to co vám vytváří na pleti šupinky) vrstvu pokožky a tím sjednocují pleť. Krém doporučuji vyměnit za Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Pokud by byl pro vás málo výživný a pokožka by byla stále šupinatá, překryjte krém Konopným výživným krémem s kmenovými buňkami  tento krém je díky obsahu arganového a bambuckého másla ideální pro pleť s tvorbou šupinek. Obsažený kanabidiol (CBD) opět zaručí rychlou regeneraci. Krémy aplikujte ráno i večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím o radu na celkovou péči o pleť. Mám sušší pokožku na tvářích, T -zonu s černými tečkami, ale zároveň se mi na nose dělá kuperoza. Začínají vrásky kolem unavených očí. Za rady děkuji.

Dobrý den Lucie, 

děkujeme za váš dotaz, hned v úvodu vás upozrním na to, že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění !!! Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! . Jak správně čištění pleti provádět? Nejprve pleť vyčistíme odličovačem či mlékem a následně dočišťuje tonikem nebo pleťovou vodou. Potom teprve následuje aplikace krému. Ráno se pleť přečistí pouze tonikem a následně se aplikuje ochranný krém.  A teď podrobný postup péče o vaši pleť:)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a vyčistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří)

2)Na oční okolí nanesete jemným vklepáním Výplň vrásek pro korekci pleti 

3)Pro začátek bych doporučovala, vzhledem k problémům vaší pleti Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám a to z tohu důvodu, že je to jedinečný krém s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru a to díky obsažené probiotické kultuře (Lactobacillus pentosus) Tím pádem by to mělo vyřešit všechny problémy vaší pleti najednou :)

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. 

2)Následuje dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť

3)Na oční okolí nanesete Výplň vrásek pro korekci pleti

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

Při pocitu suchosti je možné krém ještě překrýt Krémem s amarantovým olejem 

Lokálně, na místa s výskytem černých teček aplikujte 1x týdně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit s celkovou péčí o pleť. Musím přiznat, že jsem s pletí nikdy neměla velké problémy, a proto jsem jí ani nevěnovala mnoho času, což bych ráda změnila. Přece jen už je načase. Moje pleť má spíše tendenci k tomu být sušší, snad kromě nosu, akné mě nikdy netrápilo. Občas mi na bradě v souvislosti s menstruačním cyklem vyskočí ojedinělý pupínek. Většinou nepoužívám make-up, jen řasenku a rtěnku. Večer na obličej používám čisticí vodu či gel, ale nemám jednu ustálenou značku. Kromě přípravku na čištění pleti bych ráda začala pravidelně využívat i krém/krémy, které by pleť hydratovaly a ideálně působily i proti pomalinku začínajícím vráskám. Předem moc děkuji za radu, s péčí o pleť jsem to doteď spíše "flákala", tak bych chtěla začít znovu a tentokrát pořádně s využitím správných a doplňujících se produktů.

Dobrý den Kateřino,

nikdy není pozdě :), velice ráda vám sestavím kompletní péči. Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Výživný krém s ceramidy - vysoce účinný, výrazně hydratační krém který zvyšuje pevnost a pružnost pleti. 

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete Výživný krém s ceramidy. 

Také si můžete dopřát vydatnou dávku hydratace a to pravidelným používáním Kolagenové masky s kyselinou hyaluronovou  - superjemná maska z biocelulózy, která se po aplikaci na pokožce perfektně přizpůsobí jako druhá kůže. Maska obsahuje aktivní látky jako kolagen, kyselina hyaluronová, aloe vera a dalších. Ty pleť hydratují, zklidňují a zároveň zjemňují vrásky a zlepšují pevnost a pružnost pleti. Výsledkem je vláčná, jemná a zářivá pleť

Mějte prosím na paměti že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ  úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění.

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den paní Renato,

děkuji za odpověď na otázky ohledně použití galvanické žehličky.
Bohužel jsem se z ní dozvěděla pouze to, co je k dispozici na stránkách Ryoru.
Nikoliv odpovědi na otázky "b" (myslím například jaké sérum zažehlit a kterým číslem programu to udělat), "c" a ani "d"
Můžu vás požádat o důslednější odpověď?
S díky a pozdravem
Malinka

Bohužel vám jinou odpověď, než ve vašem předchozím dotazu dát nemohu, z NAŠÍ nabídky pod galvanickou žehličku patří POUZE TYTO TŘI produkty. Ostatní naše produkty NELZE pod galvanickou žehličku použít. U galvanické žehličky je složitější a omezené. Musíte používat pouze tyto tři přípravky (z nabídky RYOR). Tedy žádný libovolný krém, žádná séra dle Vašeho výběru. Musí to být opravdu přípravky, které jsou speciálně měřené na vedení galvanického proudu. Teoreticky by šlo  k Výživnému gelu pod galvanickou žehličku přidat sérum dle libosti, ale ta účinnost tam určitě už nebude taková. Tudíž jsem vám odpověděla na b) i d) :jiný krém použít nemůžete, přípravky na celulitidu z našeho sortimentu nevedou galvanický proud.  c) vzhledem k tomu, že je dnes na trhu obrovský výběr galvanických žehliček (i NuSkin) musíte se řídit pokyny výrobce. 

My obecně jsme spíše příznivci ultrazvuku. Přípravky pro galvaniku jsme vytvořili kvůli velké poptávce. Proč preferujeme ultrazvukovou hlavici? Můžete použít jakékoliv sérum nebo masku, dle Vašeho problému (akne, hydratace, vyplnění vrásek, výživa pleti, celulitida....), přidáte vodivý gel a stačí zapracovat :)

V případě nejasností pište, velice rádi na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata 

 

Dobrý den, mám galvanickou žehličku NuSkin. Chtěla bych si koupit produkty pro galvanizaci od Ryoru. Ale nevím:
a) zda-li je možné je použít pro tento typ žehličky
b) jaké produkty mi doporučíte pro můj věk (52 let)
c) jaké číslo programu zvolit pro jaký konkrétní produkt
d) máte produkt i na galvanizaci celulitidy?
Děkuji za vyjádření
Malinka

Dobrý den Malinko :), 

níže podropný popis jak naše přípravky pod galvanickou žehličku fungují

Ošetření galvanickou žehličkou (ionoforéza) vyžaduje specifické přípravky na ošetření. Nelze používat běžné funkční přípravky, ale pouze přípravky – speciální gely, které mají příslušný elektrický náboj a zaručují určitou, přesně zadanou funkci.

Výhody gelů Ryor pod galvanickou žehličku
Gely jsou plněny do hygienických 50 ml dávkovačů.
Jestliže jsou použity 4 ml od každého přípravku – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2
(stejné množství jako 1 ampule), vystačí jedno balení obou přípravků na 12 kompletních ošetření.
Cena jednoho ošetření za použití obou typů gelů – tedy gelu č. 1 a gelu č. 2 je přibližně 65 Kč.
Princip použití gelů
Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti.
Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou - dočištění, hydratace pokožky.
Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.
Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-),
jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.
Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.
Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou,
kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty,
které se uvolnily při 1. kroku.
Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší
Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku

  1. Čistící gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8185/1.-cistici-gel-pod-galvanickou-zehlicku
  2.  Vyživující gel pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8186/2.-vyzivujici-gel-pod-galvanickou-zehlicku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/x8187/zvlhcujici-roztok-pod-galvanickou-zehlicku  

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Prosím o sestavení péče pro moji pleť na jarní a letní období. Je mi 63 roků. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Při sestavení prosím o využití sér ( ty prosím ponechte ze současné péče), očního, denního a nočního krému a masky. Moje poslední péče : ráno - tonikum, sérum s retinolem, sérum na oční okolí, aktivující výživný krém s ASC III ( tento krém využívám již 2x).
Večer - pleť. mléko, tonikum, kolagenový krém na vrásky, sérum na oční okolí a aktivující výž. krém s ASC III. Děkuji a přeji všem pevné zdraví. Alena

Dobrý den Aleno,

vaše péče je přímo ukázková, staráte se o pleť znamenitě :). Používáte ty nejlepší a nejůčinější přípravky, není prakticky důvod nic měnit, krémy i séra které používáte jsou určené na celoroční péči, tedy i na jaro a léto. Jediné co bych vyměnila je oční péče a to za Výplň vrásek pro korekci pleti . Také bych doporučovala zařadit 1x týdně Enzymatický peeling ten cíleně a jemně díky obsaženým AHA-kyselinám a enzymu odstraňuje odumřelé buňky a tím urychluje obnovu pokožky.  Ideální maska pro váš typ pleti je Lifting maska s ASCIII ta obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III. Dále jsou obsaženy hedvábné proteiny, avokádový a jojobový olej. Pravidelným ošetřováním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

Z Ryoru zdraví Renata:)

 

Dobrý den,
je mi 35 a nevím si moc rady s péčí o pleť. Mám pleť zvenku spíše sušší, ale silně podmaštěnou zevnitř, proto když používám krémy a péči na mastnou pleť, tvoří se mi suchá místa a šupiny a na stranu druhou mám díky mastnému podkladu akné... Také bych ráda předcházela tvorbě vrásek, ale nevím, čím dříve začít... Suchou pokožkou, akné nebo vráskami?
Děkuji za radu

Dobrý den Renato,

začít se musí jednoznačně důkladným čištěním pleti, to nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a její vzhled. Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, ta na pleť nepatří, neboť pleť dráždí a narušuje velice cenný ochranný kožní film !! ). Na takto vyčištěnou pleť nanesete jako první Sérum s retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné. Sérum následně překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť - lehký hydratační krém, který je ideální pro pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, součástí přípravku je také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci.    Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Večer pleť odlíčíte a vyčistíte Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Byliným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra i krému. Na takto vyčištěnou pleť naneste Sérum s retinolem které následně překryjet Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť. 

Věřím, že pokud se budete držet tohoto jednoduchého manuálu, vaše pleť se zklidní a hodí se, jak se říká, do pohody :)

Z Ryroru zdraví Renata :)

 

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jak správně pečovat o pleť po sportovní aktivitě. Každé ráno použiji tonikum, sérum a nakonec nanesu krém. Když jdu však během dne například běhat, zpotím se a určitě se mi na obličeji zachytí spoustu nečistot. Mám poté požít pouze tonikum nebo opakovat celý ranní proces?
Děkuji

Dobrý den Markéto, 

po sportovní aktivitě (pokožka se potí, usazují se na ní nečistoty)je určitě důležité pleť nejprve vyčistit (Dvoufázová odličovací emulze, Pleťové mléko čistící, Hydratační micelární voda, Mycí gel s minerály) a následně dočistit pleťovým tonikem. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den potřebuji poradit s denním a nočním krémem na vrásky a něco na kruhy a také vrásky okolo očí . Mám malého syna a skoro nespím což se hodně podepsalo na mé pleti. Dal bych chtěla doporučuti něco na čištění pleti na černé pupínky a otevřené póry. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den Radko, 

naprosto vás chápu, toto období je hóódně náročné. Velice ráda vám doporučím vhodnou péči, která vaši pleť rozzáří :) Jak tedy na to ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou) na takto vyčištěnou pleť aplikujete, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - sérum viditelně stahuje póry, obsažená kyselina hyaluronová optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Následně sérum překryjete Krémem s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami - Lehký, jemný krém s obsahem rostlinných kmenových buněk, vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a arganového másla. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Na noc sérum překrývat nemusíte, záleží pouze na vašem pocitu. Pokud by jste chtěla sérum překrýt, použijte stejný krém jako na denní péči. 

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť, aplikujte lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedném na obale.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

 

 

Dobrý den,

Potřebovala bych poradit, jaké produkty používat na svou pleť. Pleť mám problematickou, dělají se mi pupínky po celém obličeji. Zároveň ale nemám mastnou pleť. Spoustu výrobků na problematickou pleť mi nevyhovují, jelikož mě po tom pleť pne. Momentálně jsem těhotná.
Děkuji za radu.

Dobrý den Kateřino,

nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování, čištění a tonizace. Pokud je pleť špatně nebo nedostatečně vyčištěna, nadělá to ve výsledku obrovskou neplechu. Jak tedy na to ? 

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum NIKDY neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - ten obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci, součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin.   Bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné budete nanášet Antiakné roll-on - kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích. Následně dočistíte Byliným tonikem na problematickou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Na takto vyčištěnou pleť nanesete Konopný korekční krém pro problematickou pleť. 

1x týdně, vždy na důkladně vyčištnou pleť aplikujte Gelovou masku slupovací - hluboko čisticí gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

Z Ryoru zdraví Renata :)