MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Krásný den všem v RYORu.
Prosím o radu s výběrem krému k vypnutí obličeje.
Je mi 30 a mám stále problematickou pleť, kterou se mi daří "držet na uzdě" s vaší řadou Aknestop a konopným krémem. Chtěla bych ale péči doplnit o nějaký krém k vypnutí pleti obličeje, třeba i proti vráskám. V nabídce jich máte několik, ale nejsem si jistá, který zvolit i vzhledem k problematické pleti.
Děkuji za váš čas a radu.
Mějte se krásně.

Dobrý den Markéto,

děkujeme za váš dotaz  a velice nás těší,že vám naše kosmetika RYOR vyhovuje a proto bych vaše stávající produkty neměnila, pouze bych do vaší péče o pleť zahrnula naše séra z řady Every Day.

RÁNO:

Na očistěnou a osvěženou pleť tonikem aplikujte Denní sérum s magnólií a nechem je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti proti stresu z klimatických změn.Při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost  a odolnost pleti.Zlepšuje elasticitu pleti a zmírňuje viditelné projevy stárnutí.Aplikujte včetně očí. Poté překryjte Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť.

VEČER:

Na odlíčenou a dočištěnou pleť aplikjute Noční sérum se sněžnou řasou je to noční sérum s jedinečnou atktivní látkou ze sněžné řasy,která intenzivně hydratuje avyhlazuje pleť během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemný i hlubších vrásek.Opět aplikujte včetně očí.Poté opět překryjte Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o radu, jak se starat o problematickou pleť. Je mi 20 let, HA neužívám, jiné zdravotní problémy také nemám. Mám smíšenou pleť, T zóna je mastnější, tváře suché. Před pár týdny jsem měla velká ložiska akné, především na čele a na bradě. Nyní se mi občas objeví pupínek i na tvářích. Mám nyní spíš problém s tím, že mám po těch projevech akné velké červené jizvy. Děkuji za radu. Andrea.

Dobrý den Andreo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že naše produkty vám pomohou v boji s problematickou pletí a vyřeší váš satvající problém.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistět a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť v případě ,že se vám zhorší akné tak toto tonikum vyměnte za Bylinné tonikum na problematickou pleť  a používejte ho dokud se opět pleť nezlepší,poté můžete opět použít předešlé tonikum.

2) Jako denní krém použijte Konopný koreční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je vhodný pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem akné a pupínků.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte opět pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť nebo Bylinného tonika na problematickou pleť opět podle momentálního stavu pokožky.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DPLŇKOVÁ PÉČE:

Na pupínky a boláčky použijte Aknestop Rol-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na plet.Aplikujte lokálně na problematické partie několikrát za den i při prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Potřebovala bych pořadít přípravky na pleť. Ve stručnosti. Mám mastnejsi pleť,rozsirene póry které se ucpavaji a dělají se černé tecky. Občas aji nějakej pupinek. Co na čištění a nějaké sérum nebo krém dění a noční. A samozřejmě vrásky hlavně pod očima. Děkuji za odpověď. Radka

Dobrý den Radko,

je dobře, že zmiňujete také čištění pleti, mnoho zákaznic touží pouze po zázračném krému, ale už si neuvědomují že, nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění !!! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou )

2)Na oční okolí aplikujete Výplň vrásek pro korekci plet 

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Sérum s retinolem  - zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.

4)Sérum překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť - lehký hydratační krém, který je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra nebo krému). 

3)Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Na takto vyčištěnou pleť apikujete Sérum s retinolem  , na noc není nutné sérum překrývat krémem, záleží pouze na vašem pocitu. Pokud by jste sérum překrýt chtěla, naneste Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte, lokálně na problematické partie Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den,

mám mastnou pleť se sklonem k ucpaným pórům a tvorbě akné především na tvářích. Už delší dobu uvažuji o vyzkoušení Vašich produktů. Zaujal mě krém Aknestop s fytosfingosinem, který bych ráda používala jako večerní hydratační péči a na ráno pod makeup bych ráda vyzkoušela matující krém s pudrovým efektem z řady Marine Algae. Mám ve vzvyku se vždy před koupí podívat na složení krémů, protože se mi nejednou stalo, že produkt určený pro mastnou pleť přesto obsahoval např. parafin nebo další komedogenní látky, které stav mé pleti výrazně zhoršují. Bohužel nemůžu na internetu najít kompletní složení těchto krémů, a protože se teď nedostanu do kamenného obchodu, ráda bych se zeptala, kde složení najdu?

Děkuji.

Dobrý den Kateřino,

složení přípravků najdete přímo na produktu, nebo si o ně můžete napsat. 

Krém s fytosfingosinem a irisem neobsahuje parafín ani jiné komedogenní látky. Obsahuje z velké části extrakty z bylin jako např. komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, vitamin E. Je to velice oblíbený a lety ověřený přípravek na problematickou pleť:). 

Matující krém s pudrovým efektem také neobsahuje parafín. Díky složení na bázi organogelu, účinně absorbuje kožní maz. Ideální přípravek pokud vám jde o to, aby se vám pleť nadměrně nemastila. 

Ale POZOR, žádný krém nemůže fungovat, pokud ho aplikujete na pleť která není správně a důkladně vyčištěna. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl !!!!!! Je tedy dost možné, že se vám mastí pleť a ucpávají póry právě díky špatnénu čištění pleti. Pro váš typ pleti by mělo čištění vypadat takto: RÁNO Bylinné tonikum na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou)   VEČER nejprve odlíčení a vyčištění Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). 

Vřele také doporučuji Aknestop roll-on - výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti v rámci nadměrné produkce mazu. Nanáší se  bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Dobré zkušnosti máme také s Maskou na černé tečky ta obsahuje komplex ovocných kyselin které účinně redukují výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. A s hluboce čistící Gelovou maskou slupovací  obsahuje extrakt z aloe vera, přesličky a z obilných klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry.

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata 

 

 

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o informace, jak se kompletně starat o pleť. Mám na pleti opravdu rozsáhlý sortiment problémů. Je mi 42 let, v pubertě jsem měla hodně akné. Nyní již nemám ani pupínek, možná je to i tím, že užívám HA. Vyzkoušela jsem hodně druhů kosmetiky, jak z lékárny, tak i z drogerií. Na obličeji mám T zónu někdy mastnější, jinak je pleť suchá a dělají se mi i červené skvrny. Po aplikace jakéhokoliv krému (na suchou, citlivou pleť , normální) se mi krém vůbec nevsákne, zanechá mastný film a mám po něm drobné pupínky. Co se týká očí, mám kruhy pod očima a již i drobné vrásky. Kosmetiku RYOR jsem ještě nepoužívala. Mám od RYOR jen cukrové peelingy a krém na ruce. Děkuji za rady. Hana

Dobrý den Hano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které má hydratační účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém,také  zajišťuje vysokou hydratci pleti a redukci jemných vrásek.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pokožce celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit v tomto kroku odličujeme nečistoty rozupstné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém 

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem tento krém cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omalzení pokožky.Zároveň zajišťuje  tolik potřebnou hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
potrebovala bych poradit s vyberem vhodného krému pro denní a noční použití. Bude to můj první nákup. Mám spíše sušší pleť, občas nějaký pupinek, jaký krem bysme mu doporučila?
Dekuji a pekny den
Tereza :)

Dobrý den Petro,

pokud máte pleť suchou, doporučuji Výživný krém exclusive má velice jemnou svěží parfemaci, příjemně pleť zvláčňuje a regeneruje. Použití ráno i večer. Na smíšený typ pleti by byl vhodnější, lehčí Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou  , aplikace také ráno i večer.

Ale pozor, nesmíte zapomínat na důležitost důkladného čištění pleti. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Na postup správného čištění se můžete podívat zde http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1337083681-videoclanek--naucte-se--spravne-odlicovat-a-cistit-plet!-je-to-zaklad!/ 

V případě nejasností nebo dalších dotazů nám napište, velice rádi vám na vše odpovíme :)

Z Ryoru zdraví Renata 

 

 

 

Dobrý den, ráda bych od Vás radu jak pečovat o pleť.
Pleť mi přijde, že mám smíšenou. Ikdyž je mi 30 let, převážně pak po stranách brady se mi sem tam objeví akné - pleť je zde vždy sušší, v okolí nosu mě trápí černé tečky, kolem očí se mi dělají vrásky a čelo se mi mastí.
Používám od Vás čistící pěnu aknestop , když se objeví pupínky, po té se mi ale na obličeji objeví červené fleky (nepálí, nesvědí) a později zmizí. Cca 1x týdně použiji peeling - intenzivní ošetření pleti.
Odlíčim se dvoufázovou odličovací emulzí (večer), poté použiji aquaton pleťové tonikum nebo bylinné tonikum pro problematickou pleť (ráno a večer).
Z krému docela kombinuji, jen nevím zda to nedělám špatně.
Dle aktuální "nálady pleti" použiji:
1) denní sérum s magnolií a mechem dále konopný korekční krém pro problematickou pleť (ráno),
2) nebo denní sérum s retinolem či denní sérum s magnolií a mechem a dále matující krém s pudrovým efektem (ráno),
3) sérum s retinolem a dále pivní krém s kys. hyaluronovou nebo konopný korekční krém pro problematickou pleť nebo hydratační 24 hodinový krém s aloe vera a kys hyaluronovou (večer).

Předem moc děkuji za odpověď

Dobý den Vendulo,

kombinování produktů zákaznicím většinou rádi doporučujeme, ale u vašeho typu pleti bych se raději držela jednoho typu čištění a jednoho séra a krému. Snadněji pak (minimálně po měsíci) zjistíte zda vám tato, právě zvolená kombinace vyhovuje či nikoliv. 

Doporučuji začít touto kombinací:

Ráno Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť (tonikum je skvělé v tom, že neobsahuje alkohol, naopak obsahuje léčivé byliny jako např. řepík lékařský, šalvěj a měsíček) žádné oplachování vodou!!! Na takto vyčištěnou pleť, na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzimem Q10 Sérum s retinolem nanesete na ostatní části pleti a následně ho překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť . Ve vašem seznamu :) chybí nezbytný pomocník v boji s akné, Antiakné roll-on ten kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji aplikovat již při prvních příznacích vznikajícíjho akné a když budete mít štěsí, pupínek nevyraší :) a ty viditelné krásně zahojí.

Večer odlíčit Dvoufázovou odličovací emulzí  , dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť. Na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10, na ostatní části pleti Sérum s retinolem (večer už není nutné jeho překrytí Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť, záleží na vašem pocitu). 

Peeling nebo ještě lépe Enzymatický peeling používejte 1x týdně i nadále. Kombinujte s Maskou na černé tečky , masku aplikujte lokálně na problematické partie, vždy na důkladně vyčištěnou pleť. Maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den,

chtěla bych poradit s výběrem denního krému, popř. s celou řadou na obličej. Mám mastnou pleť s výraznými póry, cca 15 let lékařsky léčené akné - již bez léčby. Večerní čištění je pomocí mycího oleje a na noc si dávám šípkový olej. Akné ustoupilo.

Moc děkuji Stáňa

Před

Dobrý den Stáňo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věří, že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké naše produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek určený k ošetření očního okolí.Výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

4) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť Je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro smíšenou pleť včetně pletí občasným výskytek akné a pupínků.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych si zakoupila kosmetiku Ryor k ošetření pleti. Kosmetiku bych potřebovala doporučit vzhledem ke svému věku - vrásky :-( , ale také k tomu, že mám stále problematickou pleť s občasným výskytem akné, byť mám suchou pleť.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Hano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek k ošetření očního okolí.Výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť.Zpomaluje proces stárnutí.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný,krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy suché,citlivé pleti a učinně redukuje vrásky.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásdních problémů pokožky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné  tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět apilkujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť s rozšířenými žilkami a zarudnutím ( Rosacea) + mě trápí, jak se mi hodně leskne. Nosím u sebe stále odmašťovací ubrousky. Dostal se mi do rukou Váš krásně provedený katalog, kde mě zaujal krém proti zarudnutí s probiotiky. Chtěla bych poradit, jaké použít čistící přípravky, oční krém a i sérum na moji pleť. Děkuji předem za Váš čas.

Dobrý den Jitko,

odmašťovací ubrousky zahoďte, určitě obsahují alkohol který vaši pleť dráždí, vysušuje ji a ona se pak brání tím, že se začne znovu na obranu mastit. Je to takový začarovaný kruh ):

Dovolím si vám navrhnou kompletní péči o vaši pleť, myslete prosím hlavně na to, že nejdůležitější úkon který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění !!!!! Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým byť sebelepším přípravkem smysl!!!!

Ráno je důležité pleť neoplachovat vodu (voda pleť velice dráždí, způsobuje začervenání ...), ale Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  , na takto vyčištěnou pleť naneste, včetně očního okolí Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem , sérum následně překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  . Pokud by jste měla stále pocit mastné pleti, doporučuji ještě překrytí Matujícím krémem s pudrovým efektem ten velice účinně absorbuje kožní maz a vytváří pudrový efekt bez lepivého pocitu:)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou arganovým olejem, které následně přikryjete Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. 

Z Ryoru zdraví Renata :)