MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, obracím se na vás přímo - prošla jsem Vaše produkty, ale raději bych se zeptala přímo. Mám smíšenou až mastící se pleť, samozřejmě už nějakou dobu jsem poctivá kvůli tomu i v čištění pleti, ráno a večer.
Ale můj dotaz míří hlavně na doporučení krému denního, nočního nebo kombinace :-) Potřebuji dobře hydratovat a rozhodně ne mastit. Přírodní krémy, co jsem v minulosti zkoušela právě byly na mě většinou mastné.
Moc děkuji a mějte krásný den

Dobrý den Terezo,

můžete nám prosím pro jistotu :) napsat jak pleť ráno a večer čistíte, chybička může být už při čištění :), neoplachujete třeba pleť vodu ? To také dokáže napáchat hodně škody. 

Co se týká vhodných krému na smíšenou až mastnou pleť : ráno jednoznačně Matující krém s pudrovým efektem - lehká, velmi snadno roztíratelná emulze, která díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť. Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz :). Na noc by bylo vhodné pouze nějaké lehké sérum např. Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem nebo Kyselina hyaluronové-gel .

Z Ryoru zdraví Renata 

 P.S nezapomeňte nám prosím napsat jak pleť čistíte :)

 

 

Dobrý den. Mám 52 let, mám suchou pleť. Vzhledem k tomu že jsem hodně zhubla, je také dost povadlá. Ráda bych používala vaší kosmetiku. Můžete mi prosím poradit, které vý robky jsou pro mě vhodné? Jde mi především o denní, noční a oční krém a sérum. Předem děkuji. Petra

Dobrý den Petro,

vzhledem k tomu, že po nás nežádáte doporučení čištění pleti, předpokádám, že pleť kvalitně odličujete a čistíte již teď. Píši to z toho důvodu, že právě odličování a čištění je nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Pro jistotu :) vám navrhnu kompletní péči o vaši pleť.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  toto výjimečné pleťové tonikum  obsahuje hydratační látky a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek (tonikum nikdy neoplachujte vodou, voda na pleť nepatří!!).

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Následovat bude překrytí Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie - specifické složení výrobku zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Při pravidelné aplikaci dochází ke zpevnění, hydrataci a výrazné redukci vrásek až o 26%.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí

(tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému)

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou, sérum obsahuje unikátní aktivní látky, jednou z nich je sněžná řasa která je charakteristická svou mimořádnou odolností a množstvím živin, efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti. Další je kyselina hyaluronová která zajišťuje hloubkovou hydrataci a vyplnění pleti, první výsledky jsou vidět již po dvou týdnech pravidelné aplikace. 

4)Následovat bude překrytí Výživným krémem s kmenovými buňkami z argánie 

Vhodné by bylo zařadit do pravidelné péče 2x týdně aplikaci Lifting masky s ASCIII - výživná , vysoce účinná maska s vypínacím efektem obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III. Dále jsou obsaženy hedvábné proteiny, avokádový a jojobový olej. Maska se aplikuje vždy na důkladně vyčištěnou pleť , po uplynutí 20 minut nevstřebané množství masky vetřete do pleti.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, pořídila jsem si váš produkt Kyselina hyaluronová - gel, u kterého se doporučuje po vstřebání ošetřit pleť tonikem. Přijde mi, že když si pak tedy pleť znova přetřu vatovým tamponem s tonikem, gel tím přeci jenom smyju. Je možné místo toho aplikovat Osvěžující mlhu s kyselinou hyaluronovou? A pak už opravdu není nutné používat žádný krém (v létě)? Co kdybych chtěla celý proces doplnit nějakým výživným krémem, protože gel a mlha jsou spíše hydratující, pokud to správně chápu.
Vždy jsem měla smíšenou pleť, dříve tedy mastnější "téčko". Dnes už mám téčko spíše normální a tváře sušší. Vrásky se mi začínají objevovat zatím jen u očí.

Vyzkoušela jsem také Výživný krém se zlatem a arganovým olejem, se kterým jsem byla velmi spokojená, jen si říkám, jestli na něho nemám ještě pár let čas. Téčko jsem po něm měla přeci jenom víc mastnější. Možná jako dvouměsíční kúra to bylo ok.

Jinak dlouhodobě používám dvoufázový odličovač a Hydroperfekt a jsem velmi spokojená.

Děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem
Marcela

P.S. Poté, co jsem napsala tento dotaz, čtu si Vaši odpověď pro paní Evu, kde jsem asi našla částečně odpověď i pro sebe :)

Dobrý den Marcelo,

Kyselina hyaluronová-gel se opravdu musí po aplikaci na pleť lehce navlhčit tonikem (navlhčeným tamponkem lehce přeťapkáváte po pleti) nebo přestříkat Osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou  , je opravdu jedno který krok zvolíte (úkolem kyseliny haluronové je vázat na sebe molekuly vody a tím zvětšit svůj objem až tisícinásobně a vyhlazovat tak vrásky a rozjasňovat pleť). Jednoznačně doporučuji překrýt ochranným krémem, pro vás by byl ideální např. Denní krém s mořskou a řasou  a Noční krém s mořskou řasou  , na oční okolí doporučuji Výplň vrásek pro korekci pleti 

Výživný krém se zlatem a arganovým olejem je vhodný zejména pro pleť výrazně suchou. Pokud by jste si chtěla dopřát opravdu TOP krém který je výživný, ale zároveň lehký (žádné mastná T-zona) pak doporučuji Aktivující výživný krém  ASCIII - cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

Jaké přípravky mi prosím doporučíte, je mi 48 let, pleť smíšená,v zimě místy susší, vrásky minimální, pleť málo hydratovaná. Včetně čistících prípravků. Děkuji

Dobrý den Evo,

je skvělé, že jste zmínila také přípravky na čištění pleti, protože : Nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je právě odličování a čištění, na což bohužel spousta žen zapomíná. Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří)

2)Na takto, ještě od tonika vlhkou pleť aplikujete a to i včetně očního okolí Kyselinu hyaluronovou -gel - gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci.

3)Následovat bude překrytí Denním krémem s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehký, jemný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a hydrataci.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí

(tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3)Kyselina hyaluronová -gel , aplikace totožná jako ráno.

4)Následovat bude překrytí  Nočním krémem s mořskou řasou  - výsledkem je hydratace pokožky, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení a zvláčnění pokožky.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
moc prosím o radu pro použití přípravku proti zarůstání chloupků na obličeji., jaké Mám suchou a citlivou plet na pleť, děkuji moc.

Dobrý den Jano,

z našich produktů můžeme nabídnou Zpomalovač růstu chloupků ten obsahuje látky, které postupně oslabují vlasovou cibulku chloupku, a tím účinně zpomaluje jeho růst a brání tak i jeho zarůstání. Aplikujte lokálně 2x denně, ráno i večer.

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobrý den, má oblíbená prodejna se uzavřela, tak se na vás obracím formou online. Jsem měsíc před porodem a ráda bych si pořídila vhodný pleťový krém. Napadá me, že bych potřebovala hlavně noční. Nebo noční a denní 2v1, jelikož ochranu před sluncem již mám zakoupenou z lékárny. Mám citlivou pleť, a kolem nosu mám velmi mírnou rosaceu, kterou se mi vhodnými přípravky z lékárny podařilo eliminovat. Zároveň kvůli hormonálním změnám bych nevolila mastný a hutný krém, aby neucpával póry. A začíná léto, tak se mi pleť více leskne, i když mi přijde, že v těhotenství a po porodu musím stále více a více pleť hydratovat. Ještě přidávám, že bych ráda docílila, aby má pleť působila sjednoceněji a jasněji. Tedy jsem vás chtěla poprosit o radu, který přípravek/přípravky zvolit. Děkuji mnohokrát. Marie S.

Dobrý den Marie,

je škoda, že jste nám nenapsal jak svou pleť ráno a večer čistíte, neboť to je nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti !!! Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Ve vašem případě by to mělo vypadat následovně :

Ráno osvěžit a očistit pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť a to z toho důvodu, že voda na pleť a už vůbec ne na pleť citlivou nepatří. Proč ? Voda má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Až na takto vyčištěnou pleť můžete aplikovat denní krém, vaše požadavky nejvíce splňuje Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný nemastný krém vhodný například pro péči o pokožku s rosaceou či periorální dermatitidou. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Obsahuje extrakty z dubu korkového a mořských řas, probiotickou kulturu (Lactobacillus pentosus) a komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu které působí antioxidačně. Krém můžete následně překrýt krémem s ochranným faktorem.

Večer odlíčit a vyčistit pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  která obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek, neobsahuje parfemaci a je určená i pro velice citlivou pleť :)  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

Dobry den,
rada bych se zeptala...pouzivam vas BB cream,mam ho moc rada, vsude se docitam, ze ma UV filtr, ale nikde jsem se nedocetla jak vysoky. Za odpoved budu moc rada, protoze mam dilema, zda mi na leto tato ochrana pred sluncem bude stacit, nebo jestli mam ochranu jeste zesilit.
Dekuji Pavlina

Dobrý den Pavlíno,

děkujeme za váš dotaz. Náš rozjasňující,hydtratační make-up obsahuje základní UV filtr 5 až 8 uv ochranu.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Prosím o sestavení péče pro moji pleť pro letní období. Při sestavení prosím o využití sér, očního, denního a nočního krému, s doplněním zpomalovače růstu chloupků ( ten nanáším nad horní ret a bradu). Prosím o vyjasnění, v jakém sledu vše aplikovat. Moje pleť vykazuje povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Na bradě a nose jsou černé tečky.
Děkuji a přeji všem pevné zdraví. Alena

Dobrý den Aleno,

nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění!!! Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou)

2)Nad horní ret a bradu naneste Zpomalovač růstu chloupků (doporučuji chvilku posečkat než se zpomalovač vstřebá)

3)Následovat bude aplikace a to i včetně očního okolí Denního séra s magnólií a mechem - při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí. 

4)Posledním krokem bude překrytí Denním krémem s kaviárem - napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti, rozjasňuje pleť a omezuje vznik vrásek.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích),

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3)Lokálně Zpomalovač růstu chloupků (nechat vstřebat)

4)Následovat bude aplikace a to i včetně očního okolí Nočního séra se sněžnou řasou - se super účinnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánk:). Sérum již nemusíte překrývat nočním krémem, záleží pouze na vašem pocitu. Pokud budete chtít aplikovat ještě noční krém, pak doporučuji Noční krém s kaviárem který má výrazný protivráskový efekt. 

Pravidelně 1x týdně dopoučuji zařadit Masku na černé tečky , masku aplikujte pouze lokálně na problematické partie nosu a brady. Maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z Ryoru zdraví Renata :)

  

 

Dobrý den,
moc prosím o radu, jaké přípravky Ryor používat. Mám suchou pleť a bohužel se mi udělala i pigmentová skvrna, děkuji moc.

Dobrý den Petro,

jak jistě víte nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (tonikum nikdy neoplachovat vodou), lokálně na pigmentovou skvrnu aplikujte Depigmentační krém  který ovlivňuje a likviduje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn, působením intenzivního slunečního záření a v důsledku věku. Abychom zabránili opětovnému výskytu pigmentových skvrn je nezbytně nutné překrýt Depigmentační krém Trio-aktivním krémem SPF30 - polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas, betaglukanem a vitaminem E. S vysokým stupněm ochrany pleti.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému), na takto vyčištěnou pleť aplikujete lokálně Depigmentační krém, následovat bude překrytí Výživným krémem s přírodními oleji - regenerační krém s vysokým obsahem klíčkového, jojobového, karotenového a olivového oleje, které jsou přirozenými zdroji vitaminu A, E, F. Obsažené přírodní oleje chrání pleť před vysoušením. 

Také doporučuji zařadit pravidelně 1x týdně aplikaci Enzymatického peelingu ten obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky a sjednocují tím pokožku. Při aplikaci postupujte podle návodu uvedeném na obale. 

Z Ryoru zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat,zda je možné u Vás zakoupit výrobky bez parafínu?
Jde mi hlavně o řadu na pleť.
Můžete mi prosím zaslat složení krému na obličej?
Děkuji,
Lenka

Dobrý den Lenko,

ano, možné to je, většina našich krému neobsahuje Paraffinum Liquidum. Jsou to většinou krémy lehké určené pro normální  smíšený typ pleti jako např. Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou  , Výživný krém s měsíčkem a klíčkem  , Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty , Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami , Denní krém s mořskou řasou a mnoho, mnoho dalších :)  

Napište nám prosím o jaký konkrétní krém máte zájem a my vám velice rádi zašleme jeho složení.

Z Ryoru zdraví Renata