MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, chtěla bych poradit s péčí o pleť. Bohužel nevím jaký přesný typ pleti mám. Dělají se mi pupínky a černé tečky a občas trpím na kruhy pod očima. Pupínky se mi dělají po celém obličeji a nejméně na čele. Make-up nepoužívám. Bohužel žádný krém teď nepoužívám, protože jsem vždycky volila asi špatný a bylo to ještě horší. Děkuji za radu.

Dobrý den Lucie,

výběr vhodného krému je velice důležitý, ale základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří)

2)Na oční okolí jemným vklepáním nanesete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

3)Na ostatní části pleti aplikujete Krém s fytosfingosimen a irisem  - tento vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

Nepostradateným pomocníkem se vám jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3)Na oční okolí nanesete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4)Na ostatní části pleti aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem 

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte lokálně a cíleně na problematické partie Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z RYORU zdraví Renata :)

   

 

Dobrý den,prosím o info Sérum s retinolem i když je v popisu psáno dobře
vtřebatelné jestli nemá lepkavé gelové složení ?? a je tak,trochu složením podobné Revitalizačnímu séru se zlatem a argan.olejem,které je skvělé.
Děkuji a přeji hezký den....

Dobrý den Lenko,

Sérum s retinolem není gelové ani lepkavé a ano má podobnou konzistenci jako Revitalizační sérum se zlatem a arganovým olejem , ale složení má samozřejmě úplně jiné (obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny). Mimochodem mé nejoblíbenější sérum :)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, letos jsem oslavila 50 let. A mám prosbu, jak nejlépe o pleť pečovat, jaké krémy a přípravky mohu používat v tomto letním období. Mám smíšenou pleť, vrásky jen lehce v koutcích úst, trošku pod očima. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Kamilo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. 

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pokožky. Tento přípravek můžete aplikovat i kolem úst.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pokožce celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty aty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém s obsahem aktivních látek,které cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Tento krém,také zajišťuje hydrataci pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
pleť v oblasti obličeje mám normální až citlivou. Vrásky jsou úměrné věku. Pleť má sklon k tvorbě pigmentových skvrn a kruhů pod očima. Již nějakou dobu používám výrobky značky Ryor , ale pomohlo by mi navrhnout celkovou péči s vhodným denním krémem vzhledem k věku 49 let.
Děkuji
Martina

Dobrý den paní Martino,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek  a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s obsahem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém zároveň zajišťuje pleti vysokou hydrataci  a redukci drobných vrásek.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Také zaručuje hydrataci pokožky a redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto krou odličujeme nečostoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém.Aktivní látky obsažené v tomto krému cílene působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pleti.Tento krém zároveň hydratuje pokožku.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

  

Jana Šebková

 

Chcela by som vas poprosit o info ohladom produktov pre 40-tnicky.Dakujem

Dobrý den Stani,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Budu vycházet z toho,že vaše pleť je normální bez problémů a tak bych vám v tomto případě doporučila tyto produkty.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte  a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.Po aplikaci je pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek ,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí.Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky a zároveň redukuje váčky pod očima.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím tajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. 

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém  s aktivními látkami,které cíleně působí na tvorbu kolagenu ,čímž dochází k výrazmému omlazení pokožky.Tento krém zároveň zajišťuje pleti hydratci.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

zaujali mě Vaše nové deodoranty, sháním vhodný deodorant pro syna (aktuálně 9,5 let), při větší aktivitě již bývá cítit nepříjemným potem. Doporučili byste tedy Vaše deodoranty i dětem, nebo neplánujete vývoj deodorantu přímo pro děti? Co jsem se dívala na trhu, není aktuálně téměř žádný výběr.

Předem děkuji za odpověď, Vaši kosmetiku používám již 7. rokem díky své kosmetičce a jsem moc spokojená.

Blanka Jandová

Dobrý den Blanko,

Deodorant pro muže s 48hodinovým účinkem  je postaven na přírodní bázi, akceptuje kožní mikroflóru a tudíž je vhodný i pro vašeho syna :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaký UV filtr má Denní krém s arganovým olejem a zda-li je UV filtr proti UVA i UVB záření. Děkuji za odpověď a zdravím???? Tomáš

Dobrý den Tomáši, 

Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem stejně tak jako Denní krém s koenzymem Q10 a Hydratační krém s amarantovým olejem = (tedy krémy s obsahem UV filtru kde není uvedena hodnota SPF) obsahují SPF 4-6,  UVA i UVB 

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, potřebuji pro zvláštní sváteční příležitost co možná nejvíc potlačit hlubší vrásky nad horním rtem. Prosím o doporučení produktu.
Předem děkuji za radu, hezký den, Ina

Dobrý den Ino,

jednoznačně doporučuji aplikovat ráno i večer (vždy na důkladně vyčištěnou pleť) Výplň vrásek pro korekci pleti - tento přípravek je určen pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek a to díky dvěma unikátním aktivním látkám. První aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin. Druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř :)  Pokud  doplníte ještě  Lifting maskou s ASCIII bude výsledek jedinečný :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem séra pro mou problematickou pleť, která ale potřebuje velkou dávku hydratace. ráda bych se ale zároveň i věnovala pigmentovým skvrnám které mi na pleti zůstávají po pupíncích. Všimla jsem si, že pokud pleť dostatečně hydratuji, pupínky se mi tolik netvoří, proto bych ráda svou péči doplnila nějakým vhodným sérem.
Budu ráda pokud mi doporučíte sérum, které by bylo vhodné :)
Děkuji a s přáním hezkého dne, Lucie.

Dobrý den Lucie,

naprosto jedinečné sérum které řeší hydrataci, akné i pigmetové skvrny je Sérum s retinolem - toto lehké sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny:):):) 

Dovolím si jen připomenout, že základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!!

Vyzkoušejte také naši ,,zázračnou" tyčinku Antiakné roll-on - výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit  stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Možnost vše vyzkoušet máte na naší Značkové prodejně RYOR  Praze-1, PALÁC METRO, Národní třída č.25 , kontakt naleznete ZDE https://www.ryor.cz/prodejny/#lat=50.0824&lng=14.4181&zoom=13&id=9991

Z RYORU zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jsem v jiném stavu a moje pleť je teď lehce poblázněná. Vím, že hormony dělají své, ale je možné pleti trochu nějak pomoci? Skoro na každém místě mi trochu něco vyskočilo. Co začít používat?

Za radu budu vděčná, děkuji předem a přeji hezký den,

Martina

Dobrý den Martino,

jo, jo máte pravdu, poblázněné hormony :) dokážou nadělat pěknou paseku. Ale s trochou trpělivosti a pečlivosti můžeme pleť opět vrátit do pohody. Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem  - při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky. 

Nepostradateným pomocníkem se vám jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následovat bude dočištění Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete opět Krém s fytosfingosinem a irisem.

Z RYORU zdraví Renata :)