MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobry den,
chlapec se nam velmi rychle vytahl a nadelali se mu rustove strie. Mate nejaky pripravek na jejich , alespon castecne stazeni? DekujiDobrý den Iren,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste se obrátila na naší poradnu. V případě problému vašeho syna vám mohu doporučit pouze jedinný přípravek a to Amarantový olej  pro pleť a tělo tento olej obsahuje vysoké procento amarantového oleje s účinnou látkou svalen,která má výrazný regenerační účinek a je vhodný pro preveci tvorby strií. Bohužel jiný speciální produkt přímo na strie v nabídce namáme.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,od mládí mám extrémně mastnou pleť se sklonem k akné a černým tečkám a věkem se to moc nelepší.Spíš se k tomu přidává ještě i citlivost a okolo nosu přesušenost .Antikoncepce pomáhá jen napůl a ani poctivá péče nemá viditelné výsledky.

Dobrý den Jano,

moc vás poprosím o to aby jste nám napsala jak jste až do teď pleť ráno a večer čistila a jaké přípravky jste používala. Velice nám to pomůže s následným doporučením vhodných přípravků a třeba najdeme nějakou chybičku kterou jste nevědomky dělala:)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím kdy aplikovat Depigmentační krém? Ráno - tonikum,oči,sérum,depigmentační krém???,finální krém, nebo mám sérum vynechat? A večer - vyčištění,dočištění,serum,oči,drpigmentace,final?? Moc děkuji, Hanka

Dobrý den Hanko,

ano postup je přesně takový jak píšete :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Hezký den,
ráda bych se s vámi poradila ohledně výběru pleťového krému.
Nemám nijak problematickou nebo mastnou pleť (spíše normální / sušší), v poslední době se mi ale začínají objevovat drobné vrásky kolem očí apod.
Doposud jsem byla zvyklá používat přes den váš matující krém s mořskými řasami a na noc noční krém ze stejné řady.
Doporučili byste mi s tímto pokračovat, nebo mám "přeřadit" na nějaký jiný typ krému? Dívala jsem se, že v řadě mořské řasy máte např. Aktivní krém proti vráskám / Krém s kyselinou hyaluronovou.
Budu moc ráda za radu, které vaše výrobky zvolit a jak je vhodně používat / kombinovat, případně jak výběr přizpůsobit s ohledem na nadcházející zimu.
Moc děkuji za váš čas!
Bára

Dobrý den Báro,

děkujeme za váš dotaz, váš vyběr produktů je správný, ale pouze bych vám vyměnila Matující krém, protože tento krém není vhodný do zimního období.  Celá řady Mořské řasy bohužel není vodná do zimního období. Ale ještě bych chtěla připomenout,jedním z nejdůležitějích kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám tedy napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratční účinek a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Oční krém koenzym Q10 je to spciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje peť.Zpomaluje proces stárnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty je to jemný,snadno vstřebatelnýkrém s obsahem fermentovaného extraktu z medu z černé včely a rostlinnými výtažky.Tento krém posiluje přirozenou kožní mikroflóru,zabraňuje nadrodukci kožního mazu,pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti a chrání proti modrému světlu z elektoniky. Při pravidelné aplikaci získává pleť matný a hedvábný efekt. Tento krém je vhodný do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy tak jako doposud.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám smíšenou pleť. Nemůžu používá hydratační krémy, protože mi okamžitě na čele, nose a bradě vyskočí kapičky potu. Pleť je s přibývajícím věkem citlivější se sklonem k zarudnutí. Na čele a kolem očí mám vrásky a začínají kruhy pod očima. Prosím poraďte, co používat, abych trochu zastavila čas. Děkuji

Dobrý den Lenko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a ovsvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem  je to denní sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti pleti proti stresu z klimatických změn.Toto sérum redukuje začervenání pokožky,zlepšuje elasticitu pokožky a zmírňuje viditelné projevy stárnutí. Při pravidelné aplikaci sérum posiluje  povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pokožky.

3) Na oční okolí aplikujte Kanviderm krém proti kruhům a váčkům pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek ,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém intentivně regeneruje a hydratuje oblast kolem očí a zároveň redukuje drobné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zkldňujícím účinkem,vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.Působí proti zarudnutí,zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Tento krém je vhodný do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečisoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek současně řeší problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti s vráskami.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám spíše smíšenou pleť, a v tomto období, kdy mám na ústech celý den roušku se mi v okolí brady, úst a nosu dělají bolaky a bílé pupínky. Prosím o radu, jak a čím pleť ošetřit, aby se opět vrátila do normálu? Moc děkuji Romana

Dobrý den Romano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť a problematické partie ještě ošetřete Bylinným tonikem na problematickou pleť 

2) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.Je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem pupínků  akné. Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody  a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť a problematické partie opět ještě ošetřete Bylinným tonikem na problematickou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém opět použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na bočáčky a pupínky použijte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedokonalosti na pleti.Aplikujte lokálně na problematická místa několikrát za den i při prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den mám normální pleť a citlivou hlavně očí citlivější v t-zone trochu masnejsi tváře suché vrásky kolem očí a rtů. Děkuji

Dobrý den Evo,

je škoda že jste nám nenapsala jak jste o svou pleť až do teď pečovala, velice by nám to pomohlo s následným doporučením správného postupu a výběru vhodných produktů. Hned v úvodu si dovolím připomenout : nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem.   Naše doporučení je následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný hydratační denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Krém obsahuje také extrakt z mořských který řas pleť zklidňuje.  

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky její zklidnění a hydrataci.

Z RYORU zdraví Renata :)

  

 

Dobrý den, trápí mě velká pigmentová skvrna na čele a rozšířené póry.

Dobrý den Lucie,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Pro tento problém vám mohu doporučit naše :

Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukuje pigmentové skvrny.

Toto sérum budete aplikovat ráno na celý obličej vždy na očištěnou pleť a poté vždy překryjete denním krémem. Taktéž  večer aplikovat budete na celý obličej na odlíčenou a dočištěnou pleť a překryjete nočním krémem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chci si koupit galvanickou žehličku a používat k ní vaše výrobky. Tak bych ráda věděla jakou pořídit aby vše fungovalo jak má.
Děkuji Marcela

Dobrý den Marcelo,

na trhu je opravdu veliký výběr galvanických žehliček, my osobně jsme ale spíše zastánci ultrazvukových přístrojů, tam pouze pomocí Vodivého gelu zapracujete jakékoliv přípravky na pleť (nejlépe séra či masky) i na tělo (celulitida, zpevnění..). U galvaniky jste limitována pouze speciálními přípravky které vedou galvanický proud. Proto vám raději doporučím Ultrazvukový přístroj Maya :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den,prosím o radu. Mám již delší dobu problém s pletí. Řekla bych, že mám pleť do jisté míry citlivou a také spíše suchou a to hlavně v oblasti nosu a lícních kostí. Někdy i zarudlou, ale bude to spíše tou citlivostí. Nemohu používat kde jaky výrobek a to už jak krémy tak dekorativní kosmetiku. Pleť mi zarudne (ne vždy), někdy svědí a také se obsypu. Vytvoří se mi pupínky, které hodně svědí a také bolí. Sklony k akné. Můžete mi poradit jaká řada by byla vhodná? Děkuji

Dobrý den Silvie,

vybrat ten správný krém je důležité, ale mnohem důležitější je aplikovat krém vždy na důkladně vyčištěnou pleť !!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem.   Naše doporučení je následující:

Ráno osvěžit a očistit pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Kmenové buňky které spouštějí rychlou regeneraci a zpevnění pokožky. Také kyselinu hyaluronovou, arganové a bambucké máslo které pokožku hydratují, vyživují a regenerují :). Následovat může aplikace Rozjasňujícího make-upu 8v1 - jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku.

Při výskytu akné se vám jistě stane nepostradateným pomocníkem Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému) , na takto správně vyčištěnou pleť aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

Z RYORU zdraví Renata :)