MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, rozhodla jsem se vyzkoušet vaše produkty, koupila jsem si krém s arganovým olejem a kys. hyl., mycí gel, masku na pleť, dvoufázový odličovač, tělové mléko s moř. řasami a aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem. Když použiji aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem začnou mi slzet oči. Dříve jsem používala výhradně přírodní kosmetiku nebo olejíčky. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

u všech očních krémů je nutná správná aplikace.

Aplikujte od vnitřního koutku oka směrem ven a následně aplikujte těsně pod obočí.

V případě, že i nadále budou oči slzet máte alergickou reakci na některou aktivní látku, parfemaci nebo konzervační látku z výrobku.

V tomto případě alergií zjistí dermatolog.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
sháním péči o pleť pro mou babičku.
Co se týče typu pleti, myslím, že má normální. Ani se jí nijak zvlášť nemastí, ani se neloupe. Má však velmi citlivou pleť a umývá si ji proto pouze vodou. Jakýkoliv dosavadní přípravek jí, především v oblasti okolo úst a nosu, vytvořil začervenání.
Proto bych se ráda zeptala, jaký přípravek na mytí a následně jaký krém by byl vhodný pro její pleť?
S pozdravem Eliška.

Dobrý den,

jestliže má pleť citlivou, vodu z vodovodu vůbec nedoporučujeme. Na čištění pleti je každý večer nutné aplikovat Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně pleť dočistíme Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na pleť Vaši babičky doporučuji výrobky z řady Ryamar.

Více o výrobcích ZDE

Věřím, že bude babička spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, jsem studentka střední školy a dostala jsem za úkol vypracovat srovnání výroby kosmetiky dnes a kosmetiky kolem roku 1950. Je dosti obtížné se dohledat aspoň základních surovin které se přidávají do kosmetiky, proto se obracím na Vás s otázkou jestli by jste neměli nějaké informace. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v rámci této problematiky aktivních látek a surovin, prosím kontaktujte naše oddělení vývoje vyvoj@vyvoj.cz

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, prosím o doporučení denního krému bez UV filtru vhodný k mému věku, pleť mám normální, nějak si nemohu vybrat :)

S pozdravem Kaiprová

Dobrý den,

doporučuji Vám Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o krému ZDE

Dále je možná a vhodná aplikace Krému s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den má plet je spíse mastnejsí leskne se celo a nos tvare lepsí ale taky rozsireny pory a navic citliva po nekterych kremech pnutí.Oblibila jsem si kremy od teto znacky rozhoduji se jaky krem v letnim období vyhovuje mi krem morske rasy s kmenovymi bunkami.Ale uz par let se mi v lete delaji na cele po stranach pigment.skvrny tak premyslim nad kremem duo aktiv spf 15.opali se dobre.jeste dotaz jaky ochrany faktor ma krem morske rasy a kmen.bunky dekuji

Dobrý den,

jestliže se Vám dělají pigmentové skvrny, tak 100% doporučuji na den Duo - aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

Na noc doporučuji Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami (SPF cca 4, ale přírodní z aktivních látek)a nebo Noční krém z řady Mořské řasy.

Je nutné výrobky měnit dle ročního období.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

jakou řadu kosmetiky, pro denní ošetření pleťi, mám zvolit. Typ pleti odpovídá věku(52).

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto a nastávajícím období doporučuji řadu Mořské řasy.

Více o mořských řasách ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, chcem sa opýtať aký typ kozmetiky by ste mi odporučili. Keď som bola mladšia mala som mastnú pleť ale s pribúdajúcim vekom sa mi vysusila. Mávam obcas čierne bodky alebo pred menštruáciou sa objaví aj vyrážka. Prilis mastne krémy mi nerobia dobre, iba v zime kedy mám suchú pleť, avšak po zvyšok roka mávam suché len líčka a t- zóna je mastnejsia. Kozmetička mi definovala pleť ako zmiešanú avšak dehydrovanu.
Vo vašej ponuke ma zaujala levandulova rada. A čo použiť na čistenie?
Vďaka. Iva

Dobrý den,

na čištění pleti každý večer použijte Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo v případě líčení použijte Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně večer po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Doporučuji též péči kolem očí, aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti. Více o séru ZDE

V tomto a nastávajícm období doporučuji výrobky z řady Mořské řasy.

Denní a Noční krém z řady Mořské řasy. Více o mořských řasách ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

prosím o radu. Včera mi byla potvrzena alergie na konzervační přísadu KATHON CG (velké otoky a zarudnutí v obličeji), Mnoho let používám vaše výrobky. Velmi jsem si mimo jiné oblíbila "Klidnící krém s panthenolem" Můžete mi prosím poradit, zda vaše přípravky tento konzervant obsahují - případně jaké množství a doporučit mi některou vhodnou kosmetiku z vašich výrobků. Pleť mám spíše smíšenou.

Děkuji
Fialová Jana

Dobrý den,

Kathon CG  jsou MITy a ty ve svých výrobcích nepoužíváme již od července. Zítra dokonce vyprší i termín pro stažení výrobků z trhu, které MITy měly a byly vyrobeny před datem 16.7. 2015. Aby jste měla jistotu, že nenarazí na nějaký historický výrobek s MITem, arganová řada nikdy MITy neměla, nehrozí tedy nebezpečí, že by se Vám dostal do ruky. Též pivní řada by Vám na Váš typ pleti mohla vyhovovat.

Více o výrobcích ZDE a ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

můžete mi doporučit péči o oblast krku a brady, poslední dobou mi výrazně ochabuje pokožka.

Děkuji

Dobrý den,

na tyto partie Vám doporučuji aplikovat Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty a proteiny z řady Body Form.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Více o emulzi ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
doposud nemám vyhraněnou značku - střídám různé. Nyní bych ráda používala českou přírodní kosmetiku Ryor. Používám mycí emulzi, denní a noční krém, odličovač. Na tělo sprchový šampon a tělové mléko. Mám normální pleť. Vzhledem k věku a štíhlé postavě dost vrásek. Můžete mi prosím doporučit vhodné přípravky vaší značkky. Děkuji a jsem s pozdravem. Ilona

Dobrý den,

nezbytě nutné je důkladné čištění pleti, kdy použijete na odlíčení Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Mycí gel nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť.

Následně je vždy nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako denní i noční sérum aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Následně jako denní i noční krém aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Na tělo doporučuji výrobky z řady Face + Body Care.

Více o výrobcích ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor