MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, měla bych zájem o radu ohledně péče o pleť a kosmetických přípravků (denní a noční krém, pleťové tonikum). Nyní používám řadu na suchou pleť a amarantovým olejem, ale bohužel mi asi úplně nevyhovuje. Trápí mě kožní problémy (dermatóza) a dnes jsem byla u kožní lékařky a byla mi doporučena mast s Ichtamolem 3%. Chtěla jsem se tedy poradit jaké krémy na běžné používání byste mi doporučili vy. Mám Vaši značku moc ráda, a tak bych chtěla používat i nadále a najít řadu, která by mi opravdu vyhovovala. Měla jsem na vyzkoušení konopný krém s kmenovými buňkami a ten mi celkem pomáhal. Myslíte, že by to byla dobrá varianta, nebo mi můžete nabídnout ještě něco jiného? Děkuji za Vaši odpověď, Drábková

Dobrý den Šárko,

pokud máte s pletí problémy a navštěvujete kožního lékaře, měla by jste dodržovat postup péče o pleť který vám byl doporučen. My vám pouze můžeme navrhnou ucelenou péči o pleť citlivou a podrážděnou, ale vzhledem k tomu že neznáme příčinu vašich kožních problému, nemůžeme zaručit jejich účinnost. 

 Začnu připomenutím důležitosti odličování a čištění pleti.  Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem.   Naše doporučení je následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně regeneruje. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo pokožku hydratují, vyživují a regenerují.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami . 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den, doporučíte mi prosim nějaké pripravky o péči pro pleť. Je mi 13 let ,pleť mam normální občas se mi udelá pupínek. Jeste jsem se docetla v příspěvcích ze kdyz si vycistim pleť tonikem tak uz se neolachuje vodou ?to mam pak na to dat rovnou krém. Děkuji za radu Magda

Dobrý den Magdo,

začnu od konce :) ano, po použití pleťového tonika již pleť neoplachujete vodou, aplikujete ihned pleťový krém. 

Správný postup by měl být následující :

Ráno osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť , na takto vyčištěnou pleť aplikovat Krém s fytosfingosinem a irisem  tento vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a komplex extraktu z irisu, zinku a vitaminu A, dále pak vitamin E a extrakt z mořských řas. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění projevů akné, regulaci tvorby mazu, zmírnění začervenání a celkovému zklidnění pokožky.

Nepostradateným pomocníkem se vám jistě stane Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer odlíčit a vyčistit pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s fytosfingosinem a irisem. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den,
prosím o doporučení výběru kosmetiky na zimní období s ohledem na moji suchou, citlivou pleť a věk 47 let. Moje pleť je v létě tolerantnější, jakmile však poklesnou venkovní teploty musím kosmetiku vyměnit, pleť začne pnout, je suchá, stávající přípravky začnou i štípat, objeví se šupiny. Pleť pravidelně čistím, zařadila jsem nyní také vaše tonikum hydroperfekt-je příjemné a pleť nedráždí. Naopak dvoufázová emulze mi moc dobře nedělá. Bylo by pro hydrataci pleti během dne vhodné použití mlhy? Děkuji za doporučení denní a noční péče, Petra

Dobrý den Petro,

je velice dobře že zmiňujete čištění, neboť to je ten nejdůležitější úkon který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem. Naše doporučení je následující :

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně regeneruje. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo pokožku hydratují, vyživují a regenerují.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Pleťovým mlékem čistícím Arnika pro suchou a citlivou pleť  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami . 

Osvěžující mlhu s kyselinou hyaluronovou  jednoznačně doporučuji používat několikrát během dne i přes make-up, po aplikaci bude pokožka svěží, vláčná a hydratovaná:)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, Vaši kosmetiku používám a jsem s ní spokojená. Chtěla bych se ale zeptat, jestli byste mi mohly doporučit nějaký krém pro sjednocení tónu pleti. Obličej se spíše mastí se sklony k zarudnutí. Používám Váš krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám, ale okolo úst je pleť vždy světlejší. Např při prudší změně teplot nebo po fyzické námaze je to dost viditelné, hlavě i protože nepoužívám žádný makeup a ani bych s tím nechtěla začínat.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den Terezo,

připojuji se k doporučení co napsala Jana:), jen si dovoluji připomenout  ,,Nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem"  

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobry den, normálně mam smíšenou plet, ale teď pritvrdili s chlorem ve vodě a celodenní noseni rousky mi taky nepomaha. Plet se mi na tvarich vysusila. Udelali se mi supinky a na celem onliceji mam cervene flicky. Co by mi mohlo prosim pomoct. Dekuju moc

Dobrý den Anno,

jednoznačně nedoporučujeme vodu na pleť!!!! Voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem. Nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. 

 Naše doporučení je následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně regeneruje. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo pokožku hydratují, vyživují a regenerují.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami . 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chci se zeptat, jaký druh kosmetiky bych měla používat vzhledem ke svému věku. Mám smíšený typ pleti a v poslední době se mi tvoří na bradě suché šupinky.
Děkuji za odpověď

Dobrý den Marcelo,

je škoda že jste nám nenapsala jak jste o svou pleť až do teď pečovala, velice by nám to pomohlo s následným doporučením správného postupu a výběru vhodných produktů. Hned v úvodu si dovolím připomenout to že, nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. A pozor si dejte také na vodu, voda má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem.   Naše doporučení je následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný hydratační denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Krém obsahuje také extrakt z mořských který řas pleť zklidňuje. V případě suchých míst doporučuji překrýt Výživným krémem s přírodními oleji .

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky její zklidnění a hydrataci.

Z RYORU zdraví Renata :)

  

 

Dobrý den,
mám mastnější pleť. používala jsem od vás krém denní a noční s mořskými řasami, ten mi vyhovoval, ale ráda bych věděla, jak vůbec správně postupovat v ošetření pleti s vašimi přípravky. Vrásky téměř žádné nemám, pouze trochu výraznější nosoretní rýhu a na čele.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den Katko,

velice důležité je přípravky aplikovat vždy na důkladně vyčištěnou pleť a to i ráno a večer. Správný postup je následující :

Ráno osvěžit a očistit pleť pleťovým tonikem dle typu pleti (pro vás doporučuji Hydroperfekt-hydratační pleťové tonikum ), následuje aplikace očního krému ( Rozjasňující oční krém s peptidy ) ten doporučuji aplikovat také na čelo a nosoretní rýhy, na závěr příjde denní krém ( na zimní období doporučuji Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem který je vhodný do mrazu na rozdíl od Denního krému s mořskou řasou )

Večer vyčistit a odlíčit pleť (Hydratační micelární vodou ) následně dočistit a dodat hydrataci (Hydroperfekt-hydratační pleťové tonikum), aplikace přípravku na oční okolí + čelo+nosoretní rýhy (Rozjasňující oční krém s peptidy), na závěr noční krém (Noční krém s mořskou řasou )

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
Prosím o radu jaký krém mohu použít v těhotenství - 9měsíc na pleť.Teď na konci těhotenství mi naskočily červené fleky na tváři,svědí a pne a celkově pleť vypadá hrozně,unaveně atd.Před pár dny byla ješte ok,dokonce bych řekla nadstandardně dobře.Kosmetiku ryor používám běžně a sedí mi velice dobře,žádný problém s ní nemám.Předem děkuji za radu.

Dobrý den Drahomíro,

těhotenství má zásadní vliv na změnu kvalitu pleti, vlasů i nehtů, prostě si ty poblázněné hormony dělají co chtějí :) Škoda, že jste nám nenapsala jaké přípravky používáte a jak pleť čistíte a odličujete. Usnadnilo by nám to následné doporučení, ale nevadí :) navrhnu vám kompletní postup péče o vaši pleť. 

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně regeneruje. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo pokožku hydratují, vyživují a regenerují.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

Věří že vám tyto přípravky zpříjemní poslední měsíc těhotenství :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

 

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, co by jste mi doporučili za krém na obličej a na okolí očí? Je mi 58 let a nikdy jsem nic nepoužívala, nikdy jsem si obličej ničím nemazala. Mám jen začínající drobné vrásky. Ale myslím, že je akorát čas začít používat kosmetiku. Děkuji předem za radu.

Dobrý den Romano,

nikdy není pozdě :), jen se obávám že toho na vás, vzhledem k tomu že jste žádné krémy a tudíž předpokládám ani žádné přípravky na čištění pleti nepoužívala, bude mnoho informací a úkonů :)  Protože nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Pokud pleť nevyčistíte správným způsobem, zanášíte si nečistoty hlouběji do pleti a ty tam pak dělají ,,paseku". Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří), na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy  - velice jemný neparfémovaný přípravek který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci vrásek. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný hydratační denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Krém obsahuje také extrakt z mořských který řas pleť hydratuje, vyživuje a posiluje. 

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,mám 46 let,vrásky mám na čele a v okolí očí,pod očima kruhy.Pleť suchou nemám
,používám na den krēm Ryor matujicī s pudrovým efektem a večer Ryor arganový olej -tím si masíruji obličej a dekolt.Odličuji se odličovací vodou a olejem s Bisabolem,po odličeni použivám termålni vodu ve spreji(vyhýbám se chlorované na obličej).Råno dávám tonikum na normální až smīšenou pleť s vitaminem E .Dvakrát týdně dávám pleťové masky s Q 10 a jednou za tři týdny jemný peeling .Na oční okolí ráno a večer vklepåvåm oční krém proti vråskam a otokům,jelikož mám pylovou alergii,dost často mně slzí oči ,mívám problém přijmout jakýkoliv oční krém ,u kazdēho mě více slzí oči a i s tímto ,co teď používám mám problém. Prosím o radu,zda se starám o pleť správně či nikoli,popř.doporučit jiný výběr kosmetiky, nebo očního krému,který by více vyhovoval i přes alergii.Předem děkuji za radu .Martina .

Dobrý den Martino,

popravdě musím říci, že netuším proč jste zvolila na denní péči Matující krém s pudrovým efektem ( ten je ideální pro pleť výrazně mastnou která potřebuje redukovat tvorbu mazu) a noc Arganový olej ( ten je naopak vhodný pro pleť suchou a přesušenou), ale dejme k tomu k masáži ano, ale ne jako noční krém. Aplikace pleťových masek 2x týdně je v naprostém pořádku, pleťový peeling můžete používat klidně 1x týdně.  Naše kompletní doporučení by bylo následující:

Ráno osvěžit a očistit pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - (výjimečné pleťové tonikum s obsahem hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek), na oční okolí jemným vklepáním pomocí konečků prstů nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy - neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí. Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje a zároveň snížení výskytu váčků pod očima. Na ostatní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Díky svému unikátnímu složení je vhodný také do nastávajícího mrazivého počasí :)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem - restrukturalizační noční krém s arganovým olejem, ASC III, hydrolyzovaným hedvábím a betaglukanem cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky. Lipozom ASC III stimuluje tvorbu kolagenu v místě aplikace :)

Z RYORU zdraví Renata