MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

Chtěla bych se jen zeptat, zda Vaše výrobky neobsahují Sodium Laureth (SLES) Sulfate/ Sodium Lauryl Sulfate (SLS) a čím je případně nahrazujete ??

Děkuji Vám za odpověď
Přeji pěkný den Žáčková

Dobrý den,

Ve svých výrobcích máme SLES -anionický  tenzid - Sodium Laureth Sulfate, který je používán zejména v mycí oplachové kosmetice. Ve své koncentrované formě může být dráždivý, avšak v kosmetice se používá jako zředěný. Aby byla eliminována ještě případná dráždivost i zředěné formy, používáme ho ve směsi s amfoterními tenzidy, nejčasteji sufosukcináty, betainy a karboxyláty. Tyto látky se SLES vytvoří tzv. směsné micely a jeden z parametrů směsných micel je právě velice nízká dráždivost vodná i pro citlivé typy pleti.

Ve správném poměru je kombinace SLES/amfoterní tenzid velice jemná forma čištění pokožky, která při sprchování/mytí nikterak nenarušuje kožní film.

Hezké odpoledne.

S pozdravem / With kind regards

Ing. Lenka Průšová
úsek vývoje


 

Dobrý den!
Velmi prosím o radu, jaké krémy si pořídit na léto jednak pro běžnou každodenní péči o pleť, ale také na dovolenou. Slunce záměrně nevyhledávám a dovolená má být cestovatelského typu po ČR, žádné
slunění u vody. Pleť mám normální, smíšenou, spíš bledou /tmavé vlasy/.
Předem děkuji za odpověď.
Alexandra

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné dvoufázové čištění pleti. Každý večer je nutné pleť důkladně vyčistit za pomoci Pleťového mléka čisticího pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázové odličovací emulze a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na dovolenou doporučuji jako denní krém Trio - aktivní krém SPF 30. Jedná se o polomastné, ochranný krém.

Více o krému ZDE

Jako noční krém doporučuji Noční krém z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Tyto výrobky je možné a vhodné aplikovat i na běžnou aplikaci.

V případě. že nebudete chtít ochranný faktor, tak doporučuji jako denní krém Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o výrobku ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
mám velmi citlivou, červenající plet. Zakoupila jsem si vaše Klidnící serum pro intolerantní pokožku a ráda bych se poradila jaký krém na něj zvolit? Ted je léto, sluníčko - mám tedy po nanesení séra nanést opalovací krém - třeba váš SPF 50? Anebo mám zvolit Trio - aktivní krém SPF 30? A na večer pak již po vyčištění pouze serum?
A pak mám ještě otázku k čištění pleti: Na vašich stránkách jsem se dočetla, že doporučujete večer na vyčištění mléko + tonikum a ráno pak už jen tonikum. Já byla na kosmetice, kde mi paní kosmetička doporučila nepoužívat tonika-právě kvuli mé citlivé pleti-že tím zbytečně plet dráždím...
Chci se tedy zeptat - je vaše tonikum pro suchou a citlivou plet určené i pro opravdu přecitlivělou plet? Jde mi o to, že bych ráda vaše přípravky vyzkoušela, ale na druhou stranu si nechci podráždit zvlášt ted - v létě plet.
Nemáte prosím třeba nějaké vzorečky mléka a tonika pro citlivou plet?
Poku ano - kde bych si je mohla zakoupit? Ráda bych si je nejdříve odzkoušela abych si nepodráždila pokožku a pak měla 200ml přípravku k ničemu.
Jinak jsem si u nás v prodejně v Opavě v drogerii Klemens zakoupila vaš nový sprchový gel Lemongrass a je úžasný! Naprosto dokonalý zvláště ted na léto.

Děkuji za odpověd a přeji hezký den

Halátková

Dobrý den,

jsme velmi rádi, že navštěvujete VIP prodejnu v Opavě a nakupujete naše výrobky.

Čištění pleti je nezbytně nutné. Každý večer aplikujte Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně je vždy nezbytně nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Správné čištění pleti musí být vždy dvoufázové (mléko nebo emulze + tonikum). Bohužel mléka ani tonika nejsou k dispozici v testerech.

Večer i ráno aplikujte vždy jako první výrobek Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku z řady Derma Ryor.

Následně aplikujte jako denní krém Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry (neparfémovaný krém).

Více o výrobku ZDE

Jako noční krém je možná aplikace Krému s amarantovým olejem z řady Ryamar. Více o krému ZDE

Nebo je možná aplikace Hydratačního séra s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti (sérum je též neparfemované a neobsahuje konzervační látky).

Více o séru ZDE

Jestliže se budete vystavovat na slunci, 100% doporučuji po séru nanést Opalovací krém SPF 50 z řady Sun Care.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, prosím můžete mi poradit, jaké vaše výrobky bych mohla používat? Mám suchou pleť! Chci vědět, jak správně pleť čistit i ošetřovat
Můžete mi prosím doporučit kosmetiku Ryor. Děkuji!


Přeji hezký den! Hrdličková

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto teplém období doporučuji na den Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry a na noc Krém s amarantovým olejem.

Více o výrobcích ZDE

Můžete též aplikovat výrobky z řady Suchá a citlivá pleť.

Jako denní krém aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem a jako noční krém aplikujte Výživný krém s přírodními oleji.

Více o výrobcích ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat proč již nemáte v nabídce Ryor Optimal sérum na podbraky? Budete mít nějakou náhradu? Začíná se mi dělat podbradek a tento výrobek mi pomáhal.
Děkuji moc za odpověď.
Hezký den. Katka Šmahelová :-)

Dobrý den,

bohužel výrobek Optimal měl dlouhou dobu hodně nízký prodej, a tudíž musel být zrušen.

V tomto případě jsou velmi vysoké náklady na aktivní látky a obal a tudíž by se to odrazilo v konečné vysoké ceně výrobku.

Jako náhradu doporučuji Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty a proteiny z řady Body Form.

Více o výrobku ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Mívali jste na webu instruktážní video k tomuto zboží. Konkrétné mě zajímá, jak se provede uvolnění mízních uzlin před masáží gelem. Po roce si chci zase uděla kúru a zapomněla jsem, jak to správně provádět. Je to někde k vidění? Díky.

Dobrý den,

nezbytně nutný je správný pitný režim a pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy.

Více ZDE

Každé ráno je nutné se důkladně, ještě na lůžku prodýchat a nastartovat lymfatický systém (nádech do bříška a výdech, opakovat 3 - 5x)

Následně položit lehce ruce do třísek a lehkým, krouživým pohybem aktivovat lymfatické uzliny.

Každé ráno i večer aplikujte Břečťanový gel na celé nohy, bříško a hýždě. Nejdříve aplikujte rovnými tahy od kolen do třísel, od kotníků ke kolenům a potom protřete celé nohy.

Je nezbytně nutná důkladná a pravidelná péče.

Bohužel video jižna stránkách není bude se předělávat.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

mam suchou plet pouzivam denni krem saramatovym olejem a
hedvabim Ryamar-zvolila jsem spravne
dekuji za odpoved
Marketa

Dobrý den,

jestliže máte suchou pleť, tak jste zvolila řadu Ryamar velmi správně.

V tomto teplém období doporučuji na den raději Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry a na noc Krém s amarantovým olejem.

Můžete též aplikovat výrobky z řady Suchá a citlivá pleť.

Jako denní krém aplikujte Výživný krém s mandlovým olejem a jako noční krém aplikujte Výživný krém s přírodními oleji.

Více o výrobcích ZDE

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

velice mně zaujala Vaše kosmetika a ráda bych vyzkoušela nějaké Vaše přípravky.
Mám smíšenou pleť,se sklonem k černým tečkám a ucpávání porů.
Vlasy mám velice jemné,bez objemu se sklonem k třepení konečků.
Moc děkuji za radu.-)

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Hydratační micelární vodu a následně vždy po mléku i micelární vodě je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

V tomto období jako noční krém aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Jako denní krém nyní aplikujte Duo aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti nebo Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte na černé tečky Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

Omlouvám se, opomněla jsem péči o vlasy.

Na Vaše vlasy Vám doporučuji Pivní šampon s keratinem a Pivní balzám na vlasy s keratinem z řady Pivní kosmetika.

Více o výrobcích ZDE

Na roztřepené konečky vlasů aplikujte po každém umytí Balzám na vlasy s ceramidy.

Více o balzámu ZDE

Věřím, že budete spokojena.

 

Dobrý deň prajem,

mám 32 rokov a v podstate od puberty stále problém s akné a rozšírenými pormi. Vyskúšala som už všetko možné, no akosi si neviem nájsť to správne pre seba. Niektoré prípravky fungujú, no len na chvíľu. Po tých rokoch starostlivosti o aknoznu pleť ju mám teraz zmiešanú. Na čele a okolo nosa rozšírené pory, v okolí úst suchá, zvednutá a akné na lícach a krku. Momentálne reagujem najlepšie na výrobky na citlivú pleť a vďaka kozmetickej ultrazvukovej špachtli je to lepšie s čistením, ale prosím o radu ohľadne každodennej starostlivosti. Zaujali ma Vaše výrobky, no vôbec neviem, či je pre mňa vhodná levanduľový rad, resp. niečo iné. A to už nehovorím, že mám ešte padnuté viečka a nič mi na to nevedeli poradiť ani kozmetičky. Pleť si čistím penou, dočisťujem tonikom, používam sérum + krém na večer. Niekedy po použití hydratačnej masky mám pocit zlepšenia pleti- hlavne čo sa týka porov a akné. Ďakujem vopred veľmi pekne za rady. Ingrid

Dobrý den,

čištění pleti je opravdu nezbytně nutné. Každý večer je vhodná Čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť z řady Aknestop nebo Hydratační micelární voda a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jako noční krém aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Jako denní krém v tomto období aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

V tomto období Vám doporučuji Hydratační masku s minerály z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o masce ZDE

Je nezbytně nutné pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Je mi 30 let a nevím si rady s péčí o svou pleť. Nikdy jsem velice krémy nepoužívala spíše vůbec. Mám poměrně bezproblémovou normální pleť až smíšenou nicméně poslední dobou mi přijde spíše citlivá s T-zonou, rozšířené póry a s vysoce citlivými oči na jakýkoliv krém. Jednou jsem byla na kosmetice, kde mi řekli že je velká pravděpodobnost že mám alergii na pigmenty, protože mé oči velmi špatně snáší i líčení, okamžitě mě pálí, slzím a zarudnou.
Vyzkoušela jsem od vás vzoreček liftingu z mořských řas a hydratačního krému s UV filtry pro normální a smíšenou pleť a byla jsem mile překvapena a spokojena.
Obracím se tedy na vás s prosbou o radu, které výrobky používat ke kompletní péči o pleť abych pokryla čištění pleti, odličování, tonizaci, krém na první vrásky, denní a noční krém a občasnou masku. Mám problém, že po většině,krémů jsem měla mastný film a lesklé čelo a nos.
Velmi děkuji za odpověď. Vaše Martina

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Jako noční krém v tomto období aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

Jako denní krém doporučuji z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

Dále jako denní krém je vhodné použití Hydratačního 24hodinového krému s aloe vera a kyselinou hyaluronovou.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte na celý obličej, krk i dekolt Hydratační masku s minerály z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o masce ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor