MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, potřebuji poradit. Leta jsem používala kosmetiku Mary Kay, výborná kosmetika, ale potřebuji změnu jak přípravků, tak finanční. Je to tak. Je mi přes 55 let, o pleť jsem se vždy starala, mám vzhledem k věku pleť poměrně suchou s přiměřeným počtem vrásek okolo očí a úst.
Vaše přípravky jsem kdysi používala, ale je to 20 let a chtěla bych je opět zkusit a používat. Prosím, poraďte. Děkuji, Marešová

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijte Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dokonale dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na noc i den aplikujte jako první Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej. Toto sérum aplikujte i kolem očí.

Více o séru ZDE

Následně jak denní i noční krém aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojená.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je nějaká kosmetika pro moji 11 letou dceru. Občas se ji už udělá nějaký ten pupínek a na nose má i pár černých teček.Někdy má pocit že má tu pleť suchou tak si ji namaže čímkoliv.Ráda bych ji něco pořídila, abych zavčas zamezila větší tvorbě akné.Děkuji za odpověď Katka

Dobrý den,

velmi dobře děláte, jelikož již u velmi mladých děvčat i chlapců dochází k prvním známkám akné.

Doporučuji každý den použít Mycí gel s minerály a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Na černé tečky aplikujte 1x týdně Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Na pupínky bodově několikrát za den aplikujte Aknestop roll-on.

Více ZDE

V případě pocitu suchosti doporučuji jako denní krém nyní z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,mám na Vás dotaz. Byli jsme na dovolené u moře a na čele se mi udělala veliká pigmentová skvrna. Ve vaší online poradně jsem se dočetla o tzv. chemickém pelingu - krém s ovocnými kyselinami ale v nabídce jsem ho bouhžel nenašla. Chtěl bych si koupit depigmentační krém a jako cílenou ochranu pleti použít duo aktivní krém spf30. Myslíte si, že bych v tomto případě mohla použít enzymatický peeling? s pozdravem Moravcvá Marie

Dobrý den,

máte naprostou pravdu. Krém s ovocnými kyselinami se již přestal vyrábět, jelikož doporučujeme aplikovat Enzymatický peeling 1x týdně a nechat působit max. 5 minut.

Není vhodný pobyt na slunci a je nutné pleť důkladně chránit, a proto velmi správně jste zvolila Duo aktivní krém SPF 30.

Jestliže budete kdykoliv nutně vystavena na slunci, doporučuji Opalovací krém SPF 50.

Je nutná pravidelná a důkladná ochrana pokožky již nyní vždy.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
už mnoho let používám Vaši kosmetiku a jsem velmi spokojena. Váš sortiment se rozšířil a já bych potřebovala poradit, jaké z Vašich nových produktů (možno i dražších) bych měla používat v létě. Mám suchou, ale jinak neproblematickou pleť. Zásady každodenního čištění uplatňuji. Také upřednostňuji krémy na noc a den. Jaké prostředky bych měla používat na tzv. vrstvenou péči?
Děkuji a přeji Vaší značce mnoho dalších úspěchů.
S pozdravem
Jindřiška

Dobrý den,

na Vaši pleť doporučuji tyto výrobky a věřím, že budete spokojena.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo použijete Dvoufázovou odličovací emulzi a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako denní i noční sérum aplikujte Výplň vrásek se zlatem a arganovým olejem a následně doporučuji Noční krém se zlatem a arganovým olejem a Výživný krém se zlatem a arganovým olejem.

Více o výrobcích ZDE

Jestliže máte suchou pleť, jsou tyto výrobky z dražších krémů 100% pro Vaši pleť nejlepší.

Zlato pokožku rozjasní.

Dále je možná aplikace výrobků s arganovým olejem bez zlata.

Více ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
potřebovala bych radu, mám přítele který trpí hodně na akné (nejvíce - černé tečky) zejména v oblasti T-zóny, ale trochu i mimo. V t- zóně má pleť mastnou, na tvářích i trochu sušší. Nejsem si tedy jista, zda mám vybírat přípravky pro smíšenou pleť, problematickou, či mastnou....
Díky za odpověď

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy je nutné nejdříve použít Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť a následně Bylinné tonikum na problematickou pleť z řady Aknestop.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

Na černé tečky 1 x za týden aplikujte Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Doporučuji též celkové pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

v časopise Téma byl článek o kmenových buňkách, kde se psalo, že použití kmenových buněk v kosmetických krémech je jen reklamní trik, že nemají účinek. Můžete o tom prosím napsat něco víc?

Děkuji

Dobrý den,

Bohužel musím konstatovat, že časopis Téma nemá příliš velké odborníky v oboru kosmetologie. Jednou otiskli i jiný článek, kde očerňovali toxikologicky inertní látky a nazývali je dokonce rakovinotvornými. Když jsme na tuto situaci zareagovali, jejich odpověď nebyla ve smyslu, že by se chtěli o oboru něco dozvědět (i přes to,  že jsme podali velice relevantní argumenty).  Od té doby jsme se rozhodli na bludy otištěné v podobných periodikách nereagovat.

Ohledně kmenových buněk, v kosmetice se používají rostlinné kmenové buňky - někteří lidé se mylně domnívají, že živočišné. Tyto kmenové buňky mají velký dělivý potenciál a jsou schopné buď ovlivnit lidské buňky kolem sebe a převzít jejich funkci, nebo indukují nějaký jiný (většinou enzymatický pochod) a aktivují tak určitou metabolickou dráhu, která většinou souvisí s regeneračním procesem.

Dále existuje Nařízení 655/2013, které přímo nakazuje výrobci kosmetiky, že pokud na výrobku je claimován nějaký účinek, musí na tento účinek být i klinická studie, která prokazuje jeho pravost.

Společnost RYOR používá 2 druhy kmenových buněk a k oběma těmto druhům klinickou studií samozřejmě disponujeme a všechny účinky kmenových buněk jsme schopni dokázat.

Hezké odpoledne.

S pozdravem / With kind regards

Ing. Lenka Průšová
úsek vývoje

 

Dobry den, mam zaujem o vasu kozmetiky , konkretne o radu arganovy olej s obsahom zlata. Nie je uvedene pre aku vekovu kategoriu je? Moja plet potrebuje vyzivit a chcem zredukovat zacinajuce vrasky a vypnut plet.Hlavne v okoli oci. Mozem si tuto radu objednat? Nedaju sa zakupit vzorky? Dakujem za radu.

Dobrý den,

výrobky s obsahem zlata doporučujeme od 40 roku. Ve Vašem případě doporučuji jako denní i noční sérum aplikovat Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej a následně krémy. Toto sérum aplikujte i kolem očí.

Více o séru ZDE

Následně dle typu pleti je vhodný Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy nebo Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o výrobcích ZDE a ZDE

Některé vybrané vzorky je možné zdarma získat na našich VIP prodejnách.

Více o prodejnách ZDE

Je také nezbytně nutné dvoufázové čištění pleti. Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, již roky používám Vyši kosmetiku, ale mám dojem, že bych ve svém věku potřebovala možná jiné přípravky. Celý život mám spíše suší pleť, vždy musím používat krém, čisticí kosmetika nemůže být s alkoholem.
Prosím poraďte a také zda existuje zásilkový obchod.
Děkuji!

Dobrý den,

důležité je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Na Vaši pleť doporučuji na noc Výživný krém s přírodními oleji z řady Suchá a citlivá pleť a n den Výživný krém s mandlovým olejem z řady Suchá a citlivá pleť.

Více o výrobcích ZDE

Dále je možná aplikace výrobků z řady Arganový olej. Na noc Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť a na den Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o výrobcích ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
ráda bych se seznámila s vašimi produkty a bohužel jsem zatím nenarazila na žádné vzorky nebo ke koupi minibalení. Prosím vás tedy, pokud máte možnost poskytnout nějaké vzorky o jejich zaslání. Velmi děkuji a jsem s pozdravem

Nikoletta Hrníčková
Pod Homolí 1146
53401 Holice

Dobrý den,

některé vybrané vzorky našich výrobků jsou zdarma k dispozici na našich VIP prodejnách po celé republice.

Více o prodejnách ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
máte také k dispozici dárkové online poukazy - při platbě kartou pošlete obratem do mailu poukaz s kodem?

s díky,
L.

Dobrý den,

nevím o jaký poukaz máte zájem. Zda na nákup kosmetiky nebo na ošetření v kosmetickém salonu a za kolik korun.

S pozdravem kosmetička f. Ryor