MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

je možné nějakou cestou získat vzorky produktů? Konkrétně bych měla zájem o vzorek Rozjasňujícíhi make-upu 8v1 odstín light. Lze získat spolu s nákupem?
Dále mne zajímá, jaké tonikum a krém doporučíte po použití slupovací masky pro pleť mastnou s černýma tečkama, zejména v oblasti T - zóny a brady.

Předem Vám děkuji za odpověď
S přáním hezkého dne
Jana

Dobrý den Jano,

pokud budete objednávat přes Ryor E-shop https://eshop.ryor.cz/ napiště prosím do poznámky o jaký vzorek máte zájem. 

Tonikum doporučuji Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť  ,vhodný krém pro vás bude Matující krém s pudrovým efektem ,jelikož není tento krém vhodný do mrazu nahradíte ho v zimním počasí Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty . Večer nezapomeňte nejprve pleť vyčistit a odlíčit Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť zakončíte aplikací krému.

Skvělá maska pro váš typ pleti je také Maska na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

Dobrý den, viděla jsem vaše vysílání na instagramu a prosím o doporučení produktů, které se hodí pro mou věkovou skupinu. Vždy jsem mívala smíšenou citlivější pleť, nyní prostě stárnoucí, bez větších potíží.
Přeji vám další úspěchy a pevné zdraví :-).
Jana

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky a je vodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro koreci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťiuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Tento krém zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku,ale je zároveň vhodný do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej v četně očí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém opět použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den. Prosim, potrebuji poradit s peci o plet. Jake vyrobky by byly pro mě vhodne.
Ma plet je mastna, lesknouci. Rada bych matujici krem, ale take, aby byl hydratacni a vyzivny, vhodny na zimu a vhodny take pro muj vek. Moc dekuji. M.

Dobrý den Michaelo,

Matující krém s pudrovým efektem splňuje všechny vaše požadavky:) až na jeden, není vhodný do mrazu. Doporučuji tedy jeho použití jen ve dnech kdy nebude mráz.

Další možností je Lehký ochranný krém s rostlinými extrakty  ten také zabraňuje nadprodukci kožního mazu. Navíc posiluje přirozenou kožní mikroflóru, podporuje syntézu vlastního kolagenu. A je vhodný do mrazu :)

Velice důležité je krémy aplikovat vždy na důkladně vyčištěnou pleť !!!! Můžete používat sebelepší krém, ale pokud není pleť správně vyčištěná, nebude mít krém žádný efekt. Naše doporučení je následující: ráno osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří) následovat bude aplikace krému. Večer  odlíčit a vyčistit pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť zakončíte aplikací krému.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,
je mi 47 a potřebuji poradit s výběrem denního a nočního krému. Nejsem na nic alergická, pleť smíšená, na tvářích mám mílie. Ráda používám váš krém Q10 a jinak skoro vše, co mi přijde pod ruku.
Velmi děkuji a přeji pěkný den
Petra Hlaváčková

Dobrý den Petro,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu. Velice nás těší,že používáte naší českou kosmetiku RYOR.Ráda vám sestavím váš osobní plán v péči o pleť.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratční a vypínací účinky a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek spojující šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur kolem očí a redukci vrásek a zároveň snižuje výskyt váčků pod očima.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Zaručuje hydratci  pleti a redukci drobných vrásek.Tento krém celkově zklidňuje pleť a je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém s aktivními látkami,které cíleně působí na tvorbu kolagenu , čímž dochází k výraznému omlazení pokožky. Tento krém,také zajišťuje hydrataci pleti,která je pro pokožku velice důležitá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké Vaše produkty by byly nejvhodnější k ošetření mé pleti? Pleť mám na obličeji suchou, s tendencí k rudnutí a začínají se mi objevovat na tvářích červené žilky. Používám Vaše tonikum pro citlivou pleť a krémy s mořskými řasami a na pleť s tendencí k tvorbě červených žilek. Jste první kosmetika, po které mi pleť nepálí. Předem moc děkuji za odpověď. Jana Stehlíková

Dobrý den Jano, 

naše doporučení je následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť ( žádné oplachování vodou ). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy  ,na ostaní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostatní části pleti Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím o radu jak vybrat vhodnou péči pro starší problematickou pleť - kuperoza na bradě (myslím, že jde o pozůstatek po akné), začervenání kolem nosní rýhy. Už potřebuji i nějakou výživu pro pleť na zpevnění kontur. Pokožka mně často svědí.
Dosud ošetřuji ráno mycí pěnou od neutrogeny, pak aplikuji hydratační krém s hyaluronem ještě do vlhké pokožky od mixa, večer opět mycí pěna od neutrogeny a obden používám noční krém /někdo mi řekl, že každou noc krém na pleť nepatří. U kosmetičky jsem nikdy nebyla, nevím jak na komplexní péči. Děkuji za radu. Míla

Dobrý den Milado, 

z našeho pohledu je naprosto nevhodné a nedostačující čištění pleti. Ten hlavní důvod je ponechání vody na pleti a následná aplikace přípravku. Voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem). O to důsledněji u pleti se sklonem k začervenání !!! Naše doporučení je následující.

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť ( žádné oplachování vodou ). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy  ,na ostaní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostatní části pleti Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den :) Ráda bych začala používat na pleť Ryor ???? Je mi 27, akne se vždy ukáže pred zacatkem cyklu, jinak na akne extra netrpím. Když už, hlavně tváře a brada. Trpím na černé tečky, ucpane pory. Pleť smíšená, spíš sušší, občas šupinky.
Mám citlivé oční okolí a kruhy pod očima jsou mi strasakem.

Bude po té problém přípravky na pleť obměňovat postupně? Nejdříve odlicovac a krem, to uz dochází.. az dojde pleťová voda co používám, už koupím Ryor.. slyšela jsem o tom různé názory právě.

Děkuji za odpověď, Anna

Dobrý den Anno,

je zcela na vás jak budete přípravky kombinovat, sama uvidíte co vám vyhovuje :). Naše doporučení péče o vaši pleť je následující :

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt ( žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří naboť má tendenci narušovat ochranný kožní film, který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky. Vodu vždy (a to i při mytí vlasů) odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem). Na oční okolí nanesete Rozjasňující oční krém s peptidy  ,na ostaní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný hydratační denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a výraznou hydrataci. Krém obsahuje také extrakt z mořských který řas který pleť zklidňuje. V případě suchých míst doporučuji překrýt např. Výživným krémem s přírodními oleji .

  V období výskytu akné se vám jistě stane nepostradateným pomocníkem  Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

Večer vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na oční okolí naneste Rozjasňující oční krém s peptidy na ostatní části pleti aplikujete Noční krém s mořskou řasou - lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují výraznou hydrataci.

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z RYORU zdraví Renata :)

   

 

Dobrý den,
již dlouhodobě používám Vaší úžasnou kosmetiku (ráno: hydratační plet´ové tonikum Hydroperfekt, revitalizační sérum s kys. hyal. a arganovým olejem, Kaviderm krém na redukci kruhů pod očima, denní krém s kys. hyal. a arg. olejem. Večer: dvoufázová odličovací emulze, tonikum Hydroperfekt, revitalizační sérum s kys. hyal., Kaviderm a noční krém s kys. hyal. a argan. olejem). Asi poslední půlrok, zaznamenávám větší počet vzniklých jemných vrásek ( kolem očí, na čele, mezi obočím) a pleť vypadá hodně unaveně, až mdle. Tímto bych Vás chtěla poprosit o radu, zda-li by nebylo vhodné péči o pleť pozměnit a jak? Pleť mám spíše citlivou, smíšenou, s rozšířenými póry na nose, bradě a s oteklými kruhy pod očima. Mockrát dekuji Lenka

Dobrý den Lenko,

velká pochvala za bezchybné čištění pleti :). Uděláme tedy jen malou změnu u krémů. Na oční okolí ráno i večer Rozjasňující oční krém s peptidy - komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje a zároveň snížení výskytu váčků pod očima. Dále pak Revitalizační sérum vyměníme za Sérum s retinolem (mimochodem můj nejmilovanější přípravek který dokáže zázraky) - zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Jak říkám, je to pecka :) A to bude pro začátek jistě stačit.

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, která se týká mé dcery (16let). Obě používáme vaše výrobky “ryoráčky”, dcera tedy hlavně řadu Aknestop. Ale trápí jí tmavé kruhy pod očima. Je něco z vašich přípravků pro tento věk?
Děkuji za odpověď
Dáša

Dobrý den Dášo,

jsme moc rádi že používáte naše výrobky ,,ryoráčky" :)

Pro dceru na kruhy pod očima doporučuji Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima  , aplikace vždy ráno a večer na důkldaně vyčištěnou pleť. Pro vyšší účinek je vhodné kombinovat s užíváním čaje Lymfodren (čaj pít teplý 1-2x denně po dobu 6 týdnů)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Dcera (12 let) by ráda začala pečovat o pleť. Zatím nic nepoužívá. Problémy s akné také zatím nemá. Její pleť je naprosto bezproblémová. Co by bylo pro ni vhodné? Děkuji. Iveta

Dobrý den Iveto,

to rádi slyšíme :), málo kdy se nám stane že má někdo pleť bezproblémovou. Ale i o takovou pleť se musí samozřejmě pečovat:) Naše doporučení je následující :

Ráno osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť ,na takto vyčištěnou pleť aplikovat Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou až začne venku mrznout vyměníte ho za Výživný krém s ceramidy 

Večer vyčistit Hydratační micelární vodou  následně dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť na takto vyčištěnou pleť aplikovat Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou 

Z RYORU zdraví Renata