MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
dovoluji si Vás požádat o pomoc a radu při výběru pro mě vhodné kosmetiky od Vaší firmy. Několik let používám výrobky firmy Yves Rocher, které mi vyhovují (po vyzkoušení několika značek jsem trvale zůstala u této kosmetiky, jsem s ní spokojená a mám s ní dobrou zkušenost). Pravidelně docházím na kosmetiku, čištění a masáž obličeje, a kosmetička mi doporučuje změnu značky kosmetiky. Prý i když kosmetické přípravky účinně fungují, je žádoucí je po určitém období vyměnit nebo střídat s jinými. Nejsem odborník, ale pokud změna, ráda bych zůstala u přírodní kosmetiky a navíc tuzemské značky. Je mi 39 let, mám sklon k rozšířeným pórům, ale i díky genetice nemám žádné hlubší vrásky, pouze pár téměř neznatelných kolem očí, které jsou patrné při vetší únavě. Pleť nemám příliš mastnou, uvědomuji si, že ji musím především hydratovat. Na jaře a na podzim trpím občas akné. Veškeré nedostatky, tmavší kruhy pod očima se mi daří dobře zakrýt lehkým make-upem. S Vašimi výrobky mám zatím malou, ale vždy dobrou zkušenost. Používám arganový olej, kterým si dvakrát týdně na noc silně promastím a promasíruji obličej, krk a dekolt a jsem s ním opravdu spokojená.
Dovoluji si Vás požádat o radu, jakou kosmetickou řadu tedy zvolit pro svoji pleť. Dosud jsem používala krémy (Yves Rocher) s kosmatcem krystalovým a arabskou gumou, které mají povzbudit tvorbu kolagenu a mTor proteinu v pleti. Používám denní, oční, noční krémy a sérum. A hydratační masku. Prostudovala jsem si Vaši nabídku a ráda bych si nechala poradit, zda zvolit řadu Arganový olej (denní a noční krém, olej a sérum nebo krém s kmen. buňkami), nebo Argan Care with Gold nebo výrobky z řady Mořské řasy s vypínacím a liftingovým efektem. A jakou masku. Popř. dám ráda na jiné vaše doporučení.
Omlouvám se za obsáhlý mail, ale velice stojím o radu odborníků.
Děkuji za odpověď a přeji Vám příjemné dny.
S pozdravem Lenka, Pardubice

Dobrý den,

jsem velmi ráda, že jste se rozhodla pro naše výrobky a věřím, že budete spokojená.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy Každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť. Následně po emulzi i mléku je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

V tomto období jako noční sérum doporučuji Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

V případě pocitu tahu a pnutí nebo po vstřebání séra následně aplikujte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Kolem očí je vhodná aplikace Aktivního séra na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Jako denní krém aplikujte Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte Masku s kyselinou hyaluronovou  z řady Professional Skin Care.

Více o masce ZDE

Doporučuji též výrobky z řady Decorative Care.

Více ZDE

Výrobky z řady Arganový olej doporučuji v zimním období.

V případě dalších dotazů, Vám velmi rádi poradíme.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

ráda bych kombinovala několik pl. krémů a nevím, zda je to vhodné. Jendá se mi i depig. krém, jelikož od dětství mám pihy, dále kombinaci krémů z vaší řady s mořskými řas - jde nanést vyhlazující krém a na něj ještě denní? A následně bázi pod make- up nebo krém trio efekt místo toho denního kr. z m. řas? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vrstvená péče krémů na pleť je vhodná a možná.

Jestliže máte pihy od dětství, nezaručuji, že Vám pomůže Depigmentační krém. Spíše se přikláním k ochrannému dennímu krému.

Na noc je možná tato aplikace Depigmentační krém, Lifting s okamžitým účinkem z řady Mořské řasy.

Na den aplikujte denní krém z cílené ochrany pleti a následně Podkladovou bázi pod make-up a následně make-up.

Více o výrobcích z cílené ochrany pleti ZDE

Více o výrobcích Decorative Care ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den.
Chtěla bych Vás poprosit o radu. Krém si dávám na obličej pouze večer. Před časem jsem si nějaký koupila a po aplikaci se mi na obličeji dělají malé pupínky a kůže červená - ale nesvědí. Ráda bych přešla na značku RYOR. Mohli byste mi, prosím, poradit, jaký si mám koupit?
Děkuji a přeji pěkný den.
S pozdravem
Jitka

Dobrý den,

bohužel jste nenapsala jaký typ pleti máte a dle popisu předpokládám, že normální až smíšený typ pleti se sklonem k citlivosti.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy doporučuji Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jako noční sérum v tomto období aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Můžete též aplikovat Noční krém z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Vždy je nutností používat i denní, ochranný krém.

V tomto případě doporučuji z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkldná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,

je prosím některý z vašich pleťových produktů bez parfemace?
Mám velmi citlivou pleť.
Děkuji

Dobrý den,

na citlivou pleť doporučuji výrobky řady Ryamar, které obsahují amarantový olej.

V tomto období 100% aplikujte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry, který je bez parfemace.

Více o výrobcích ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet k odličování Váš odličovací olej. Mám suchou a citlivou pleť a výrobky Ryoru používám již několik let a jsou stále užasné. Vždy na odlíčení používám mléko i tonikum a chtěla bych zakomponovat do těchto kroků i olej. Citím, že by to do čištění chtělo více hydratace. Musím mléko vynechat a použít pak jen tonikum či nikoli? A dá se olej smíchat s vodou, nedávat na tamponek a následnou emulzí omýt obličej? Poradili byste mi prosím přesný postup? Předem děkuji za odpověď.
Aneta Pavezová

Dobrý den,

jestliže chcete vyzkoušet Odličovací olej hydrofilní, tak určitě neuděláte chybu. Olej je určen pro suché, citlivé typy pletí a proto neobsahuje parfém ani konzervační látky.

Odličovací olej se používá jako první fáze čištění pleti (tudíž místo mléka). Dokonale odlíčí veškerá líčidla a nečistoty na pleti.

Olej naneste na vodou nebo tonikem zvlhčený tampon a vzniklou emulzí odstraňte běžné nečistoty i líčidla. Toto je nejlepší způsob použití odličovacího oleje.

Jestliže máte pocit špatné hydratace při čištění pleti, jako druhý krok v rámci čištění a dočištění pleti použijte Aquaton - pleťovou vodu, která obsahuje velké množství hydratačních látek.

Více o vodě  Aquaton ZDE

V rámci hydratace pleti Vám doporučuji na celý obličej aplikovat Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, mohli byste mi doporučit krém na zlepšení kontur obličeje nebo s liftingovým efektem a také krém na vrásky kolem očí? Mám smíšenou pleť. Děkuji

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Vždy večer i ráno aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovym olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

V tomto období v případě pocitu tahu a pnutí na obličeji, aplikujte následně Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
mohli by jste mi něco doporučit, pokud máte, něco na strie?
Děkuji za odpověď

Dobrý den,

na strie Vám doporučuji z řady Ryamar Amarantový olej pro pleť a tělo.

Více o výrobku ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Již delší dobu si lámu hlavu s problémem, zda - li a v jakém pořadí nanášet ráno na pleť tyto vybrané produkty:
Ochranný krém spf 30
Matujici krém s pudrovým efektem
Podkladová báze
Denní hydratační krém.
Děkuji za Váš čas.
S pozdravem Dagmar

Dobrý den,

budeme muset vynechat denní hydratační krém. Hydrataci pleti Vám zajistí Trio - aktivní krém SPF 30 z řady Cílená ochrana pleti.

Výrobky aplikujte v tomto pořadí:

1. Matující krém s pudrovým efektem

2. Trio - aktivní krém SPF 30

3. Podkladová báze pod make-up

4. Make-up dle barvy pleti

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Pekný deň prajem..prosím vás o radu ci robím správne..pouzivam od vás cis.pena s morskymi riasami,bylinne tonikum na prob.pleť ,krem s fytosfin. a irisom,gelova maska zlupovacia,ocny krém konzeym Q10,"aktivny krém proti vraskam-morské riasy".
Mámcitlivú,mastnú aj suchú pleť,akné tiez mávam hlavne teraz v lete a pri menstruacii.Dobre sa starám o pleť?staci to?A keďže mám už 35r.,asi treba daco na vrasky,lebo uz pomaly vykukaju,a je taká ochabla (neviem ako to napisat:-) ) ,mozem pouzivat ten" aktivnykrém proti vraskam"?napr.ráno by som dala krém na vrasky a na večer krem s fytosfin..?alebo čo by ste poradili.
A môžte mi ešte poradiť ako mám pokračovať v zime,ci nejaký krém vymeniť..?
Dakujem krásne za odpoveď,pekný deň Lucia

Dobrý den,

na Vaši pleť aplikujte tyto výrobky:

1. Každý večer je nutné pleť dokonale vyčistit za pomoci Ple´tového mléka čisticího pro normální a smíšenou pleť nebo použijte Hydratační micelární vodu.

2. Následně je nutné pleť dočistit Aknestop bylinným tonikem.

3. Jako noční krém aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

4. Jako denní krém nyní aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo - aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

1x za týden je vhodná Gelová maska slupovací.

Doporučuji též celkově pročistit tělo za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, máte krém na otoky nohou a křečové žíly? Děkuji Eva

Dobrý den,

doporučuji Vám Uvolňující mátový gel, který obsahuje vysoké množství silice z máty rolní.

Více o výrobku ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor