MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,chtěla bych vyzkoušet vaši kosmetiku, ale prosím o radu jaké přípravky by byly pro mne. Mám celkově po obličeji velké pory, které se hlavně v T zoně hodně zanáší, dělá se mi i akné. Střed obličeje /nos,brada mastný,čelo/mastné, tváře sušší. Předem vám děkuji za odpověď. S pozdravem Renata Šedivá

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné. Na Vaši pleť doporučuji Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Hydratační micelární vodu a následně je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Více o čištění pleti ZDE

Večer i ráno aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

Jestliže budete mít pocit tahu a pnutí aplikujte nyní na den i noc Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

V zimním období je možná aplikace Výživného krému s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.Opět následně po séru na den o noc.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů aplikujte na střed obličeje Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Je nutná pravidelná a důkldná péče + celkové pročištění organismu za pomoci bylinného čaje Lymfodren.

Více o čaji ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dajte mi prosím kontakt , aby som si mohla objednať Váš tovar...nakupujem poväčšinou v CZ, ale som z Považskej Bystrice a tu je málo Vašich výrobkov. . Ďakujem /inak mám veľmi dehydrovanú pleť..a tiež už svoj vek...
Okrem iného som si naposledy objednala arkanový krém + krém proti rastu chlpkov nočný krém na suchú pleť..kde je vždy napísané, že sa hodí pre každú vekovú kategóriu ...čo sa mi zdá čudné..predsa moja stará pleť , potrebuje inú výživu ako pleť mladá?

Dobrý den,

máte naprostou pravdu, že mladá pleť potřebuje jiné krémy než vyšší věk, ale je pravda, že je nutné se řídit typem pleti.

Mladá pleť bude nebude používat výrobky na hluboké vrásky, jelikož předpokládáme, že je nemá, ale klidně může být dehydrovaná pleť, tak jako u vyšší věkové kategorie.

Jestliže máte dehydrovanou pleť doporučuji ráno i večer aplikovat z řady Intenzivní ošetření pleti Hydratační sérum s ceramidy.

Více o séru ZDE

Následně doporučuji nyní aplikovat výrobky z řady Mořské řasy. Například Noční krém a Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Více o mořských řasách ZDE

V zimním období aplikujte výrobky z řady Arganový olej.

Více o výrobcích ZDE

Výrobky je možné objednávat přes e-shop sk.

Více ZDE

Dále je možné nakupovat na VIP prodejnách. Více ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o radu pri správnom výbere výrobku.
Kozmetiku RYOR som na odporúčanie svojej kozmetičky začala používať už pred mnohými rokmi. Nakoľko som počas posledných cca 5-6 rokov začala mať veľké problémy s pleťou (pracovala som v zahraničí a možno k tomu prispela aj voda v danom regióne), používala som inú kozmetiku. Po niekoľkých rokoch "skúšania" som konečne našla kožného lekára, ktorý ma tak trochu šokoval správou, že mám atopický ekzém, ktorý sa prejavoval začervenanou a suchou pleťou. Za posledné 2 roky som si pleť dala dosť dobre do poriadku a používala som len prípravok Excipial, ktorý mi on poradil a ktorý mi na pleť robí dodnes naozaj veľmi dobre. Chcela by som sa teda ale po čase vrátiť ku kozmetike RYOR a chcela by som Vás poprosiť o radu pri správnom výbere produktu. Väčšinou som doterz z Vašej ponuky používala prípravky na suchú a citlivú pleť (mlieko, voda a krém Exclusive).
Mala by som záujem o micelárnu vodu a krém a prosím Vás o radu, čo by ste mi doporučili ako najvhodnejší produkt z Vašej rady.
Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň.
Mgr. Svetlana Uhlířová

Dobrý den,

na Vaši pleť v žádném případě nedoporučuji Hydratační micelární vodu, ale Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Odličovací olej hydrofilní.

Více o oleji ZDE

Následně je nutné vždy pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť nebo pleťovou vodou Aquaton.

Více o pleťové vodě ZDE

Nyní Vám na Vaši pleť 100% doporučím výrobky z řady Cannabis Derma Care. Tělové mléko je vhodné a vyzkošené i na obličej.

Více ZDE

V zimním, chladném období doporučuji jako denní krém, Krém s amarantovým olejem z řady Ryamar.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda ve Vašich výrobcích máte také pleťové masky. Potřebovala bych pleťovou masku pro zregenerování plati obličeje a dekoltu, nic agresivního. S ohledem na věk - tedy 55+. A také mě zajímá, zda bude možné zakoupit výrobek v prodejně v Praze.
Předem děkuji za odpověď, přeji hezký den. J. Mejstříková

Dobrý den,

určitě masku na obličej, krk i dekolt najdeme a máme.

Je možná aplikace Výživné masky z řady Koenzym Q10. Více o masce ZDE

Dále je možná aplikace Hydratační masky s minerály z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o masce ZDE

A také můžete aplikovat z řady Professional Skin Care Masku s kyselinou hyaluronovou.

Více o masce ZDE

Všechny tyto masky je možné zakoupit na našich značkových prodejnách v Praze.

Více o prodejnách ZDE a ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,prosím o radu,koupila jsem si enzymatický peeling,je normální,že plet je v horším stavu a trochu pálí,mám mastnou a zaroven citlivou plet s výskytem akne,děkuji SOUČKOVÁ

Dobrý den,

při pocitu pálení je nutné ihned Enzymatický peeling smýt. Ihned po sundání peelingu je možné, že bude pleť začervenalá, ale po zklidnění je pleť vždy lepší. Nikdy by neměla být v horším stavu.

Jestliže tomu tak je, nedoporučuji Enzymatický peeling aplikovat.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či výrobky sú RYOR sú čisto prírodné alebo kombinácia bylinky a chémia. A ak kombinácia, v akom pomere. Ďakujem Eva

Dobrý den,

Ve výrobcích Ryor používáme velké množství přírodních látek, od různých olejů přes extrakty rostlin, extrakty mořských řas atd. Většina výrobků obsahuje vodu a tuto vodu ve výrobku chemicky konzervujeme. Voda je totiž živná půda pro mikroorganismy a my chceme, aby naše výrobky i po opakované kontaminaci (např. když zákazník nabírá krém prstem) byli mikrobiologicky nezávadné po dobu 2 let (expirace) a tím bezpečné pro zákazníky.  Další chemické látky jsou na např. tvorbu emulze (tj. základ krému, mléka).

Takže naše výrobky jsou určitě kombinací.

Poměr bylinek a chemie se v jednotlivých výrobcích liší. Přesný obsah jednotlivých látek je naše výrobní tajemství. Extrakty přírodních látek jsou koncentrované a stačí „malé“ množství pro dosažení účinku.

S pozdravem,

Mgr. Kateřina Böer

 

Oddělení Vývoje

 

Dobry den, potrebuji nejake serum na hluboké vrasky na čele u kořene nosu. Můžete mi prosím poradit. Děkuji

Dobrý den,

do hluboké vrásky aplikujte ráno i večer Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej. Následně aplikujte denní a noční krém na celý obličej.

Více o výrobku ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
nedokáži se zorientovat ve Vaší bohaté nabídce.Můžete mi poradit?
Pleť mám spíše smíšenou, v T-zóně mastnější, v oblasti dolní čelisti a spánků se občas objeví akné. Vrásky a kruhy s otoky kolem očí.Pleť je lehce povadlá.
Čím pleť čistit, jaký denní i noční krém, používat séra ?? Děkuji

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně je nutné pleť dočistit za pomoci Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Kolem očí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

Jako denní a noční sérum aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem z řady Arganový olej.

Více o séru ZDE

V tomto období aplikujte na noc v případě pocitu tahu a pnutí Noční krém z řady Mořské řasy a na den přes sérum aplikujte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Více o krémech ZDE ZDE

V zimním období aplikujte ráno i večer opět Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem a následně na den i noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den. Je mi 69 let a chtěla bych poprosit o radu jak pečovat o pleť. Jak v létě a jak v zimě. Pleť mám normální, nějaké vrásky, ale mám kruhy pod očima asi od 50 let. Na čištění pleti mám od vaši firmy dvoufázovou odličovací emulzi a bylinné tonikum. Krém denní, Mořské řasy. Myslím že by to chtělo něco víc a proto jdu k vám pro radu. Děkuji za odpověď. Zdena.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy používáte Dvoufázovou odličovací emulzi a Bylinné tonikum, což je velmi správně.

Kolem očí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pos očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více ZDE

V letním období doporučuji na noc Noční krém z řady Mořské řasy a na den Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

Více o mořských řasách ZDE

Nebo můžete aplikovat výrobky z řady Luxury Care, kde je vyšší procento aktivních látek.

Více ZDE

V zimním období aplikujte ráno i večer Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  a následně Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o výrobcích ZDE

Dále můžete aplikovat také výrobky Caviár Care.

Více o výrobcích ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,mám suchou povadlou pleť s výraznýmisvislými vráskami mezi obočím.Můžete mi prosím poradit vhodnou kosmetiku na období jaro-léto a podzim zima?Přečetla jsem si že je vhodné zařadit na každé období jiné výrobky. Moc děkuji.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jaro - léto aplikujte ráno i večer Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Následně na celý obličej aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

Více o séru ZDE

Více o krému ZDE

V tomto a zimním období aplikujte ráno i veče do vrásek výrobek Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej a následně na celý obličej doporučuji Výživný krém s mandlovým olejem.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor