MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den chci se zeptat od jaké věkové kategorie je vhodný konopný gel a mléko.dekuji

Dobrý den,

výrobky z řady Cannabis Derma Care nejsou limitované věkem.

Konopný výživný gel neobsahuje parfém ani konzervační látku a proto je vhodný lokálně na problematická místa a Konopné tělové mléko na celé tělo pro všechny věkové kategorie.

Více o výrobcích ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
je mi 35 a ráda bych začala používat Vaši kosmetiku. Má pleť je nyní taková nevýrazná. Můžete mi prosím poradit, jakou řadu výrobků z péče o pleť byste mi poradili? Dívala jsem se např. na denní a noční krém se zlatem a arganovým olejem nebo na krémy s kaviárem nebo koenzymem Q10. Mám vrásky kolem očí a trpím na kruhy pod očima.
Předem děkuji za radu.

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a v případě líčení použijte Dvoufázovou odličovací emulzi.

Po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Kolem očí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o krému ZDE

V tomto a zimním období je možná aplikace denního a nočního krému z řady Arganový olej.

Více o výrobcích ZDE

Nebo můžete aplikovat denní a noční krém z řady Koenzym Q10.

Více o výrobcích ZDE

Výrobky se zlatem nebo výrobky s kaviárem doporučujeme od 40 roku.

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den. Již dlouho používám čistící pěnu s mořskými rasami na problematickou plet aknestop a vždy jsem ji smyla vodou. Je to správně, nebo bych ji měla smýt vlhčeným ubrouskem? Napíšete mi prosím správně používání. Předem Děkuji mnohokrát.

Dobrý den,

Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť opláchněte vodou a následně vždy musí být druhá fáze čištění pleti.

Po Čisticí pěně s mořskými řasami na problematickou pleť je nutné vždy použít na dočištění Bylinné tonikum na problematickou pleť z řady Aknestop.

Více o toniku ZDE

Je nutné pravidelné a důkladné čištění pleti.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den. Je mi 13 a vždy jsem měla dobrou pleť. Nyní se mi asi vlivem puberty mastí T-zona, ale tváře mám suché. Často mívám reakci takže nemáte nějakou je hypoalergení? Poradíte mi jaký krém a jakou micelární vodu, popřípadě tonikum používat? A na večer? děkuji moc a odpověď. Značku ryor používá celá naše rodina :)

Dobrý den,

myslím si, že když už použíte Čisticí pěnu z řady Aknestop, tak je nutné pleť dočistit bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

Micelární vodu jestliže máte suché tváře nepoužívejte.

Jako noční krém aplikujte  Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou z řady Normální a smíšená pleť.

Více o krému ZDE

Jako denní krém aplikujte z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda je pro mě vhodné revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovym olejem (je mi 25), není určeno pro starší ročníky? Pokud ho lze používat i v tomto věku, může se aplikovat i na oční okolí? Děkuji

Dobrý den,

i ve Vašem věku je možná aplikace Revitalizačního séra s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Sérum aplikujte vždy večer i kolem očí.

Více o séru ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, prosím o radu.
Mám normální pleť s mastnější T-zónou, ve které mám dost černých teček. a občas pupínky. Nyní podle rady z této poradny z letošního jara používám na den i noc aktivní sérum s matrixylem na oční okolí, ráno vypínací a zpevňující fluid z řady mořské řasy a přes něj krém z řady cílená ochrana pleti, na noc noční krém s mořskými řasami. Na čištění pleti používám večer na oči - dvoufázovou odličovací emulzi, na zbytek pleti pleťové mléko čistící pro normální a smíšenou pleť, pak bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, ráno

pouze tonikum. A občas hydratační masku s minerály na celou pleť a slupovací masku na T-zónu. Prosím o doporučení vhodných přípravků na podzim a zimu - zaujala mě řada s koenzymem Q10. 1x měsíčně chodím ke kosmetičce, pleť se díky její péči za několik let zlepšila.
Moc děkuji a gratuluji k nedávnému ocenění vašich výrobků.
Hanka

Dobrý den,

čištění pleti je naprosto v pořádku a i nadále používejte ve stejném pořadí výrobky jako nyní.

Pro nastávající zimní období doporučuji tyto výrobky:

- na noc aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem (i kolem očí)

Více o séru ZDE

- na den aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

Více o krému ZDE

Nebo můžete aplikovat výrobky z řady Koenzym Q10.

Denní, Noční i Oční krém.

Více o výrobcích ZDE

1x týdně doporučuji Enzymatický peeling z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o peelingu ZDE

Věřím, že budete spokojená.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den,
vaše výrobky a jsem velni spokojena. Jenom mám nyní nejasnost ohledně čištění.
Celý život jsem používala k čištění pleťové mléko a poté pleťovou vodu.
Nyní se vyskytla micelární voda, a já nevím, jak ji používat. Místo původního způsobu- tzn. nahradí pl. mléko i vodu? A pak použít osvěvěžující vodu nebo už nic?
Děkuji.
Dana

Dobrý den,

Hydratační micelární voda Vám nahrazuje pleťové mléko čisticí.

Jestliže použijete micelární vodu, je vždy nutné následně použít pleťovou vodu nebo pleťové tonikum na dočištění pleti.

Více o micelární vodě ZDE

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den, na jaře jste mě poradili použít použít dvoufázovou odlič emulzi, tonikum a dále jsem použila občas výplň vrásek se zlatem a multifunkční krém s betaglukanem - avokádo a krém s ASC III.
Protože se blíží zima, chci poprosit o radu vzhl. k mému věku jak dál.
Koupila jsem si včera u Vás oční krém s kaviárem a ještě krém s ASC + na vrásky se zlatem, používám revitaliz. sérum s kyselinou hyaluronovou.
Večer používám arganový olej.
Díky za radu.
V létě jsem se mazala řadou SUN CARE a byla jsem velmi spokojená. Hezký den. Pavla Volfová

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné a jestliže Vám vyhovují výrobky na čištění pleti, tak je nemusíte měnit. Zůstaňte u Dvoufázové odličovací emulze a tonika.

Kolem očí aplikujte Oční krém s kaviárem, který jste si zakoupila a na zimní období doporučuji na den i noc též krém s kaviárem.

Nyní aplikujte na den i noc Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou  a následně Aktivující výživný krém s ASC III z řady Luxury Care.

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobrý den ´,zakoupila jsem oční sérum s Matrixylem - v dávkovači. Nepochopila jsem, jak dávkovač použít..... Nabízí se stiskem( pumpovaním). No- ať se snažím jakkoliv, svisle, nahoru, dolu, vodorovne, sikmo- ani kapka. A zadnym zpusobem to nejde rozšroubovat. už s tím tady bojuji pul hodiny- a nic. Poradíte???? ( jen podotykam, ze jsem vcelku technicky zručná, ale zde fakt nevim.

Dekuji

Jitka R

Dobrý den,

dávkování je opravdu velmi jednoduché. Po odejmutí víčka, pouze několikrát zmáčknete(zamáčknete) pumpičku dávkovače směrem dolů, někdy je potřeba udělat více opakování než se krém dostane přímo do výstupu dávkovače (ale to pouze při jeho prvním použití), při opakovaném použití by pak krém měl dávkovat při zmáčknutí pumpičky okamžitě. Pokud takto postupujete a přesto se nic neděje, je možné, že dávkovač je vadný a nefunguje dobře.

Pak radím , pokud máte účtenku z obchodu, jít tento kus vyměnit za jiný a pro jistotu již tam vyzkoušet dobrou funkci dávkovače přímo v obchodu nebo tento kus, který máte již doma můžete zaslat jako reklamaci k nám do firmy a výrobek vám vyměníme za jiný (samozřejmě stejný výrobek).

Adresa firmy:

Martina Šubínová

RYOR a.s.

Karlovarská 207

273 51 Kyšice

Předem velmi děkuji za pochopení.

Hezký den.

Martina Šubínová

 

Úsek řízení kontroly jakosti

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jakou kosmetiku mě doporučíte z vaší výroby?
Jsem žena 66 let mám smíšenou pleť a musím používat kolem očí krémy pro citlivou pleť. Chtěla bych doporučit krém kolem očí a odličovací emulzi. Teď momentálně používám váš denní krém "Hydratační krém s aloe vera a UV filtrem.
Děkuji za informaci a jsem s pozdravem
Marie Šimková

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzi. Následně po mléku i emulzi je nutné pleť dočistit Ple´tovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer ne celý obličej i kolem očí aplikujte Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Toto sérum je bez parfému a konzervace, tudíž je vhodné pro citlivé typy pletí.

Více o séru ZDE

Pro nastávající chladné počasí doporučuji jako denní krém aplikovat Výživný krém s mandlovým olejem z řady pro suchou a citlivou pleť.

Více o krému ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička f. Ryor