MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na radu ohledně výběru kvalitního denního krému, který by byl proti vráskám a též s nějakým ochranným faktorem, aby byla pleť na nastávající slunečné letní období chráněna. Taktéž bych ráda nějaké kvalitní oční sérum, protože mám již znatelné vrásky kolem očí. Mám smíšenou pleť.

Předem velice děkuji.

Olga Mainzerová

Dobrý den,

kolem očí doporučuji večer i ráno Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Intenzivní ošetření pleti.

Více o séru ZDE

Na noc doporučuji krém, který bude řešit vrásky a to je Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

V tomto a letním období jako denní krém doporučuji jeden výrobek z řady Cílená ochrana pleti. Oba výrobky mají ochranný faktor.

Více o výrobcích ZDE

Nezbytně nutné pro pleť je důkladné čištění pleti večer i ráno.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Věřím, že budede spokojená.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
ráda bych věděla, jestli existuje pravidlo v jakém pořadí krémy aplikovat. Ráda používám Vaši kosmetiku a v současnosti používám krém depigmentační, hydratační s kyselinou hyaluronovou nebo matující s pudrovým efektem, SPF 30, pak podkladová báze a make-up. Je toto pořadí v pořádku? Ještě mě zajímá jak rychle po sobě mohu krémy aplikovat - rána bývají občas hektická :-).
Děkuji za odpověď. Petra Klokočníková

Dobrý den,

pořadí je v pořádku, ale trošku to upravíme.

Nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Následně aplikujte na pigmentové skvrny ráno i večer Depigmentační krém. Na noc jako druhý krém doporučuji Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou ,o kterém píšete.

Na den po Depigmentačním krému aplikujte Matující krém s pudrovým efeketem nebo Trio aktivní krém SPF 30 (pouze jeden z nich). Následuje Podkladová báze pod make -up a make-up dle barvy Vaši pleti.

Věřím, že i nadále budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den,
ráda bych poprosila o radu při výběru krému. Na zimní období používám krém od ryoru Q10 jak denní tak noční variantu. Moje pleť je smíšená a někdy citlivěji reaguje na kosmetické prostředky.
Ráda bych našla vhodný krém pro denní použítí na letní a jarní období, který ale má Uv faktor a bude se hodin k mému typu pleti.
Předem velmi děkuji.

Dobrý den,

pro Vaši pleť doporučuji jeden z výrobků z řady Cílená ochrana pleti.

Více o výrobcích ZDE

Jestliže budete mít více pleť citlivou, doporučuji hydratační výrobek z řady Ryamar.

Více o výrobku ZDE

Neznbytně nutné je důkladné čištění pleti večer i ráno.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Věřím, že budete spokojena.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych poradit jakou kosmetiku mám používat.Mam unavenou, ochablou pleť,začínají se tvorit vrásky . Vždy jsem vypadala mladší ale po 40 se vše změnilo. Děkuji

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Více o séru ZDE

V tomto období jako denní i noční krém aplikujte krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z řady Mořské řasy.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička f. Ryor

 

Dobry den, chci se zeptat zda jdou Vase produkty koupit i v zahranici, tedy konkretne v Nemecku? Ziji ve meste Pforzheim. Dekuji za odpoved.
Jarmila

Dobrý den,

děkujeme za zájem o výrobky RYOR!

V Německu působí náš exkluzivní distributor, můžete je kontaktovat buď na emailu, nebo přímo na eshopu.

EMAIL: info@b-z-s.com ESHOP: shop.b-z-s.com

Prodávají jak konečným zákazníkům, tak i kosmetičkám.


Hezký den, Veronika Čížková, zahraniční obchod

 

 

Dobrý den,prosím o řadu vhodného kremu z vaší rady. Mám sussi pleť.kolem úst se me tvoří vrásky ,pleť bych potřebovala zpěvnit. Děkuji za radu. Dolečková

Dobrý den,

důležité je důkladné čištění pleti večer i ráno. Večer použijte Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí pro normální a smíšenou pleť a následně vždy musíte pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Večer i ráno do vrásek aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej.

Více o výrobku ZDE

Následně večer i ráno aplikujte na celý obličej Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie z řady Arganový olej.

Více o krému ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Zdravím všechny u Vás v Ryoru.
Před cca 2, možná už 3 lety mne začaly trápit večer otoky horních očních víček a svědění. Začala jsem používat micelárku na citlivou pleť od Biodermy a měsíčkový krém od výrobce výrobce přírodní kosmetiky. Jednou jsem vyzkoušela Niveu na citlivou pleť a nastala bouřlivá reakce - ihned zarudnutí, oteklá víčka, svědění. horkost. Vrátila jsem se opět k měsíčkovému krému a měla jsem klid, ale trápil mě přes den mastný obličej, což souvisí s mastným měsíčkovým krémem. Pleť samu o sobě mám v T - zóně mastnější. Začala jsem mít pocit, že ten měsíčkový krém je sice moc fajn, ale asi není určen na péči proti vráskám. zabrousila jsem na váš web a s ohledeme na citlivost pleti jsem vybrala Klidnící sérum pro intolerantní pokožku. dvoufázovou odličovací emulzi, pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť, Denní krém s kys. hyaluronovou a argan. olejem a Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a argonovým olejem. Uvažovala jsem také nad vaší konopnou kosmetikou nebo řadou na citlivou pleť. Krémy jsem vyzkoušela na předloktí dle vašich pokynů, vše v pořádku. Na pleť používám 3 dny a není to ono. pleť mám po večerním očištění a nanesení séra a krému zarudlou hlavně v místě lícních kostí, cítím horkost a pokožka obličeje mi zhrubla. Přes den je to klidnější. Já už nevím, co na sebe patlat. Vím, že výrobě produktů věnujete náležitou péči. Poradíte něco? Měl někdo podobnou zkušenost? Díky za odpověď.

Dobrý den,

čištění pleti je nezbytně nutné.Každý večer doporučuji Dvoufázovou odličovací emulzi nebo Pleťové mléko čisticí Arnika pro suchou a citlivou pleť a následně je vždy nutné pleť dočistit Pleťovým tonikem na suchou a citlivou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Na noc na celý obličej i včetně očního okolí doporučuji Hydratační sérum s ceramidy z řady Intenzivní ošetření pleti. Toto sérum neobsahuje parfém ani konzervační látku.

Více o séru ZDE

Jako denní krém doporučuji z řady Cannabis Derma Care Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Více o krému ZDE

Doporučuji navtívit naše VIP prodejny, kde je možno získat testery k vyzkoušení některých výrobků.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

 

Dobrý den,
moje dcera 16 let trpí atopickým ekzémem, místy má až šupinatou pleť. Nepoužívá žádný kosmetický přípravek. V poslední době má problémy s akné hlavně v oblasti čela. Mám dotaz jaké přípravky používat na očištění a zda by byla vhodná na následnou péči řada Cannabis Derma Care. Děkuji Nováková

Dobrý den,

pro Vaši dceru je nezbytně nutné důkladné čištění pleti, kdy každý večer použije Mycí gel s minerály nebo Hydratační micelární vodu a následně je nutné pleť dočistit Pleťovou vodou Aquaton z řady Professional Skin Care (obsahuje velké množství hydratačních látek).

Jak pleť správně čistit uvidí dcera ZDE

Jako noční krém 100% doporučuji Konopný korekční krém pro problematickou pleť z řady Cannabis Derma Care.

Více o krému ZDE

Na šupinatá místa je vhodná noční aplikace Výživného konopného gelu - lokálně, na šupinatá místa.

Více o gelu ZDE

Jako denní ochranný krém doporučuji Duo aktivní krém SPF 15 z řady Cílená ochrana pleti.

Více o krému ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy.

Více ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

Věřím, že  se dceři pleť zlepší.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně me pleti.plet mám myslim smíšenou, dělá se mi akné někdy i zánětlivé,na bradě a na tváři. póry mam středně veliké a ucpané.kolem nosu k puse suche,občas šupinky oční okolí suché a mdlé jako cela moje pleť je úplně povadla jako by dehydratovaná ale piji dost a doma mám a dělám si obličejovou saunu.chtela bych vás poprosit jaké by stemi doporučili produkty, popřípadě nějaké rady.moc děkuji Jitka

Dobrý den,

nezbytně nutné je důkladné čištění pleti, kdy každý večer použijete Hydratační micelární vodu a následně vždy pleť dočistíte Bylinným tonikem na normální a smíšenou pleť.

Jak pleť správně čistit uvidíte ZDE

Jako noční krém aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť z řady Cannabis Derma Care.

Více o krému ZDE

Jako denní krém doporučuji z řady Cílená ochrana pleti Duo aktivní krém SPF 15.

Více o krému ZDE

1x za týden až 10 dnů doporučuji na rozšířené, ucpané póry aplikovat Gelovou masku slupovací z řady Aknestop.

Více o masce ZDE

Doporučuji též celkově pročistit organismus za pomoci bylinného čaje Lymfodren a nativní stravy.

Více ZDE

Je nutná pravidelná a důkladná péče.

S pozdravem kosmetička F. Ryor

 

Dobrý den, chtěla bych poradit s péči o pleť u mého 5letý syna. Můžete mi poradit s jakými vašimi konkrétními přípravky na to?
Děkuji

Dobrý den,

je možno aplikovat výrobky z řady Ryamar, které jsou dermatologicky testované na velmi citlivých typech pletí a tam se řadí i dětská pokožka.

Více o výrobcích ZDE

Jestliže má Váš syn nějaké problémy na pokožce jako např. atopiský ekzém, šupinatění a pod. doporučuji výrobky z řady Cannabis Derma Care (tělové mléko nebo výživný gel)

Více o výrobcích ZDE

S pozdravem kosmetička F. Ryor