MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý večer, v prvé řadě bych chtěla poděkovat za zodpovězení mých předchozích dvou dotazů. Kosmetické produkty už mám všechny doma a pečlivě používám. Fakticky si ale u dvou věcí nejsem jistá a proto prosím ještě jednou o radu. 1) ráno na vyčištěnou pleť použiju sérum na rozšířené póry, duo krém uv filtr a pak krém s pudrovým efektem. Je toto pořadí vhodné? Neměl by např. uv filtr být až poslední vrstva? Případně pokud si dám ještě makeup, je to o jeden produkt složitější. 2) Koupila jsem si také enzymatický peeling a masku na černé tečky. Mám v plánu aplikovat enz.peeling každou neděli a masku na tečky každou středu. Je to moc? Měla bych změnit harmonogram? Děkuji předem
Na závěr bych chtěla moc a moc pochválit peeling na tělo s citronovou trávou, který jsem si koupila ze zvědavosti, a který byl pro mě úžasným překvapením, a s velkým nadšením ho doporučuji dál. Fakt, že je v něm olej, a po osprchování je pokožka hned i bezvadně promazaná, byl pro mě tak milým překvapením, že jsem měla radost jako dítě pod stromkem:) S pozdravem Eva

 

Dobrý den,

tak jdeme si upřesnit používání.

Na vyčištěnou pleť Sérum na rozšířené póry jako první - nazvěme to léčení, potom krém s pudrovým efektem  - tlumí produkci mazu a pohlcuje ho a nakonec krém s UV filtrem - chrání,

pokud budete mít pocit, že potřebujete sjednotit pleť, tak make-up, ale opravdu ten náš, rozjasňující  make-up 8v 1 , je nesmírně jemný, s japonskými pigmenty.

Můžete ještě zkusit, pokud si dáte make-up,vypustit Krém s pudrovým efektem, make-up totiž chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku.

Je tam ale také dobře aplikovat Podkladovou bázi pod make-up pro dlouhodobou fixaci.

Enzymatický peeling - 1x týdně, podle návodu, ale nechala bych větší rozestup mezi Maskou na černé tečky, která má také abrazivní účinky, minimálně 7 dní.

Čili jeden týden Enzymatický peeling, potom použít přípravek z řady Cílená ochrana pleti - SPF 15 nebo 30

Druhý týden zkuste Masku na čené tečky, potom můžete Zklidňující sérum na rozšířené póry a nakonec  přípravek z Cílené ochrany pleti, ale opatrně - NEPŘEHÁNĚT ABRAZE.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
vyzkoušela jsem hodně značek, podotýkám velmi drahých,ale chtěla bych se soustředit na jednu značku, která by mi všestranně vyhovovala. Nad Ryorem již dlouho dobu přemýšlím. Dívala jsem se na nabídku do vašeho produktového katalogu,ale trošku tápu jaké produkty bych si měla vybrat. Kolem nosu mám suchou plet/ hodně pórovitý/, ostatní část spíše mastnou. Jaké tedy produkty zvolit...Je mi 42 let. A také by mě zajímalo, jestli tuto kosmetiku může používat i má 14 dcera / akné na čele, nos póry, spíše zbytek obličeje mastný/.

Velmi děkuji za odpověď.

Michaela

dobrý den,

není dobré přemýšlet, je dobré zkoušet.

Tak já se budu snažit poradit alespoň po mailu.Na nos i když je suchý zkuste použít Masku na černé tečky- viz zde

Ošetření končí poučením o použití přípravků Cílené UV ochrany pleti - pro Vás je nutný Trio- aktivní krém SPF 30, který je lehce mastnější než SPF 15.

Asi byste měla začít jednoduššími přípravky, aby bylo jasné, že Vám nevadí konzervační látky.

Navrhla bych tedy řadu Mořské řasy Denní krém, Noční krém a bude -li vše v pořádku, je potom možné přejít i na Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami opět z řady mořské řasy.

Oční partie ošetřovat ráno i večer přípravkem z řady Intenzivní ošetření pleti Aktivní sérum na oční okolí, viz zde

Dcera by se měla zaměřit na přípravky z řady Aknestop viz zde

Alepoň čištění by měla absolvovat  podle videočlánku a potom může přejítna přírpavek z řady Cannabis Derma Care - konopný korekční krém pro problematickou pleť - viz zde

Samozřejmě může použít také Vámi používanou Masku na černé tečky se stejnou aplikaci , ostatně je zmíněna u řady Aknestop.

Ráda si přečtu, jak se Vám přípravky osvědčily - zdraví Eva Štěpánková

 

Zdravím paní Štěpánkovou,
chci Vám a týmu velice poděkovat za tak skvělou kosmetiku, kterou vyrábíte. Jste opravdu člověk na správném místě a přeji hodně úspěchů.
Píši ohledně rady o výběru a kombinaci přípravků.
Pleť: jemná, normální/smíšená, viditelné póry na a u nosu, rychle se plní mazem ( černé zátky), žádné akné ani pupínky, jemné mimické vrásky v okolí očí a na čele.
Rád bych aplikoval vrstvenou péči. Momentálně mám doma sérum s matrixylem, kys. hyal a konopný krém, ale nejsem si výběrem moc jistý. Krém jako takový (bez séra) mě moc nehydratuje, spíše tak zmatní,až si přijdu suchý. Mám i z mořských řas krém s kmen. buňkami, ten mi moc vyhovuje, jen si během dne musím párkrát otřít trochu mastný obličej.I vrásky kolem očí mě celkem ruší, k mému věku určitě ještě nepatří. Chtěl bych dát pleti maximum co se týče nových účinných aktivních látek,proto bych rád upřednostnil Vaše novinky. Zkoušel jsem i Výplň vrásek pro mé velké vějířky při úsměvu a ten mi u očí opravdu hodně pomohl, rád bych se třeba k němu vrátil.
Děkuji za odpověď. Jelínek

Dobrý den,

tak v první řadě doporučení Maska na černé tečky, která funguje rychle a spolehlivě-zde

Prosím,  pracujte podle pokynů připojených k použití masky, budete končit u přípravků Cílené ochrany pleti- tak u vás by mělo stačit  používání Duo aktivního klrému SPF 15.

Nasaďte potom Zklidňující sérum na rozšířené póry, po vyčištění viditelně snižuje tvorbu mazu.

Na vějířky kolem očí můžete ještě vyzkoušet Výplň vrásek pro korekci pleti - účinkuje dvěma typy aktivních látek i na vrásky v oblasti očního okolí, a to minimálně 2-3 měsíce.

Podle výsledků až po 3 měsících můžete přejít na Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Přeji viditelné, kvalitní výsledky - Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
nevím si rady rady s vhodným výběrem produktu.
Mám tmavé kruhy pod očima (je to u nás dědičné). Oční okolí je viditelně suché/mini vrásky a večer mívám unavené/podrážděné oči. Mohla byste mi prosím poradit, jaký výrobek si mám pořídit? Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem nebo Oční gel nebo Kaviderm? Další dotaz mám na Hydratační sérum s ceramidy - to mohu používat pod noční krém? Začala jsem používat Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Nebo je mám střídat? (mám velmi citlivou pleť se sklony k mírné suchosti) Moc děkuji za Váš čas a budu se těšit na odpovědi :)

Dobrý den,

nebojte se na oční okolí použít OBA typy přípravku, první vždy na kruhy pod očima, druhý s Matixylem naneste po 5 minutách na příspušné partie v linii lícní kosti.

Hydratační sérum použijte opravdu jako sérum, t.zn. pár kapek na pleť, nezapomínat na krk a dekolt.Opět po 5 minutách VK s kmenovými buňkami z arganie -volila jste opavdu velmi kvalitní a účinný přírpavek.

Ještě můžete   Hydratační sérum s ceramidy střídat s Kyselinou hyaluronovou - gelem, opět jako podkladové sérum - třeba týden ceramidy, týden kys. hyaluronovou  a samozřejmě ošetření ukončit VK s kmenovými buňkami.

Vrstvené ošetření se dnes považujem za nejkvalitnější, nespojují se aktivní látky v jednom přípravku, protože těchto akt. látek je vysoká koncentrace, ale nanáší se postupně.

A je třeba zvýšeit pitná režim, zejména kvůli očím.

Zdraví Eva Štěpánková

 

D.den prosím chci se zeptat do kterého věku je vhodný používat Aktivní krém proti vráskám? Děkuji za info.

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že hlavní aktivní látkou jsou mořské řasy a kyselina hyaluronová, lze používat  od věku 25 let, záleží na typu pleti, je-li tenká, pergamenová, má slabý tonus  - je lépe začít co nejdříve.

zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
výrobky RYOR použivám řadu let a to tímto způsobem:
večer použiji odlíčení mlékem a tonikem pro smíšenou plet, na vyčištěnou pleť použiji Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem, ráno odlíčím pouze pleťovou vodou a použiji Aktivující výživný krém s ASC III. Teď mi přípravky docházejí, jsem s nimi spokojená, jen se mi občas udělá jeden či dva pupínky (brada, čelo). Jinak je pleť celkem pěkná, skoro bez vrásek, lehce rozšířené póry na bradě a kolem nosu, jsem velmi světlý typ s výskytem pih na tváři a na nose. Ráda bych využila i jiné výrobky VAší firmy.
Můžete mi prosím poradit jaké výrobky dále používat při celodenní péči, jak pro letní tak zimní období.
Také prosím o radu pro dceru - 15 let, ta má v období 1x za měsíc akné na čele. Používá VAše výrobky pro problematickou pleť (Celou řadu).
Předem děkuji za Vaše odpovědi. Kateřina

Zodpovězeno v předchozím mailu - E Š

 

Dobrý den,
výrobky RYOR použivám řadu let a to tímto způsobem:
večer použiji odlíčení mlékem a tonikem pro smíšenou plet, na vyčištěnou pleť použiji Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem, ráno odlíčím pouze pleťovou vodou a použiji Aktivující výživný krém s ASC III. Teď mi přípravky docházejí, jsem s nimi spokojená, jen se mi občas udělá jeden či dva pupínky (brada, čelo). Jinak je pleť celkem pěkná, skoro bez vrásek, lehce rozšířené póry na bradě a kolem nosu, jsem velmi světlý typ s výskytem pih na tváři a na nose. Ráda bych využila i jiné výrobky VAší firmy.
Můžete mi prosím poradit jaké výrobky dále používat při celodenní péči, jak pro letní tak zimní období.
Také prosím o radu pro dceru - 15 let, ta má v období 1x za měsíc akné na čele. Používá VAše výrobky pro problematickou pleť (Celou řadu).
Předem děkuji za Vaše odpovědi. Kateřina

Dobrý den,

použití přípravků je správné, čištění pleti je podstatná záležitost a ze 40% ovlivňuje stav pleti.

Na pupínky využijte roll-on z řady Aknestop - antiakné roll-on na problematickou pleť, asi má i Vaše dcera, jinak by bylo dobré použít čaj Lymfodren na vyčištění organizmu, možná by pupínky přestaly http://www.ryor.cz/cz/produkty/caje-a-nativni-strava/lymfodren--nalevove-sacky/.

Na léto bych využila některý z přípravků řady Cílená UV ochrana pleti viz http://www.ryor.cz/cz/produkty/cilena-ochrana-pleti/, které chrání pleť před negativními účinky slunečního záření, máte-li raději lehká polomastný krém tak Duo, preferujete-li mastnější variantu potom Trio. Na noc bych se nezříkala Aktivního výživného krému s ASCIII, je úžasný.

Na zimu bychzkusila řadu Caviar care viz http://www.ryor.cz/cz/produkty/caviar-care/, nezříkala bych se ani Očního krému s kaviárem.

Dcera - čištění opravdu podle řady Aknestop zde, na ošetření bych ještě vyzkoušela novinku Konopný korekční krém pro problematickou pleť

Konopný korekční krém pro problematickou pleť

Popis produktu

Lehký hydratační krém, který je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.

-obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky

-kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy pleti zajišťují bohatou hydrataci

-při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů

-při mrazivém počasí překryjte Ochranným krémem na problematickou pleť nebo Výživným krémem s ceramidy

-dermatologicky testováno

Zdraví Eva Štěpánková

Konopný korekční krém pro problematickou pleť

Kategorie:
» Cannabis Derma Care
Balení:
» Dávkovač 50 ml
Obj.číslo:
» 17503
E-shop:
» zobrazit v českém e-shopu
» zobrazit ve slovenském e-shopu
Cena s DPH od: 223 Kč

 

 

Dobrý den,
teta si přeje tento krém: http://www.ryor.cz/cz/profi/produkty/pletove-kremy/ryamar---krem-s-amarantovym-olejem/
na e-shopu ale není, neexistuje prosím nějaká možnost ho objednat?
Děkuji

Dobrý den,

dostala jste odkaz na profi řadu, která je pouze pro profesionály a jsou pouze pro profesionální kosmetičky, které jsou registrovány.

Ale  v řadě Ryamar je krém s amarantovým olejem http://www.ryor.cz/cz/produkty/ryamar---velmi-citliva-plet/krem-s-amarantovym-olejem/ , na který posílám odkaz a e-shopu je běžně k mání.Je stejný jako profi balení, pouze jiná gramáž.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,

je mi 24 let, jsem tmavý fototyp, mám smíšenou pleť (mastnou T-zónu - čelo a bradu). Navíc se mi teď pod očima objevily první vrásky.
Chtěla bych se zeptat, jakou péči o pleť byste mi doporučili teď na léto, a potom taky na zimu. Nevím si rady především s výběrem krémů na letní a zimní období. A taky mě ještě zajímá krém proti vráskám v mém věku - ano nebo ne?

Předem děkuji za Vaše rady.

Dobrý den,

tak stále začínám s tím - dobře a kvalitně čistit pleť. Čištění ze 40% ovlivňuje kvalitu pleti-zde

A v první řadě začněte řešit vrásky kolem očí, 2x denně aplikovat Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - jemný příravek na citlivé oční okolí, vypíná a vyhlazuje vrásky, používat ho od mladého věku neškodí.

Na T zónu Matující krém s pudrovým efektem,vytváří dokonale matný a pudrový efek tbez lepivého pocitu.

Volila bych na pleť krémy, které jen pleť dobře hydratují např. Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry - určitě na léto, na zimu Denní krém z řady Mořské řasy.

Vrásky ve vašem věku nejsou obvyklé, soustředila bych se na hydrataci, která při použití kyseliny hyaluronové redukuje i počínající vrásky.Přípravek Kyselina hyaluronová - gel řeší vaše možné problémy.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,

Mohu řadu aknestop a RYOR Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem používat v těhotenství? Neuškodí to plodu?

Vseobecne je případně něco z vašich výrobní nevhodné?

Děkuji a přeji hezky den.
DK

Dobrý den,

všechny přípravky můžete používat, přestup přes kůži je minimální.

Jen byste neměla pít čaj Lymfodren, je to čistící čaj a tam by mohly nečistoty, které se uvolňují z organizmu dostat  do tělních tekutin.

Jinak vše můžete, je to velmi prospěšné, protože v těhotenství často pleť a pokožka dostávají zabrat. Na zvětšující se bříško je velmi dobré aplikovat amarantový olej, neudělají se v průběhu těhotenství strie.

 

Zdraví Eva Štěpánková