MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mám galv. žehlicku od Nu skin, mohu jako vodivy gel pri galvanizaci problematickych partii tela pouzivat váš vodivy gel Ryor ? Je cenově dostupnější, nez vodivy gel od Nu skin. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Jano,

pokud vaše galvanická žehlička umožňuje přepnutí na ultrazvuk, pak samozřejmě můžete použít Ryor Vodivý gel  (stejně tak jako ostatní vodivé gely jiných výrobců). Pro galvanickou žehličku která neumožňuje přepnutí na ultrazvuk je vhodný pouze Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku  . Zde odkaz na přípravky Ryor pod galvanickou žehličku https://eshop.ryor.cz/qx45/pripravky-pod-galvanickou-zehlicku 

Z RYORU zdraví Renata:)

 

Dobrý den , dneska jsem si koupila enzymatický peeling a slupovaci masku , což jsem si do dneška čistila pleť dloufazovou vodou, pěnou , tonikem a KKK PPP a krém s irisem. Ačkoliv by mě zajímalo , jaký je postup , když se rozhodnu použít buď ten peeling nebo masku , po čem to mám aplikovat. A zajímalo by mě ještě , jestli můžu ráno i večer aplikovat na pleť krém s irisem a na něj i KKK PPP , abych to nějak nenarušila děkuji za odpověď :)

Dobrý den Kláro,

Enzymatický peeling stejně tak jako Gelová maska slupovací jsou určené na aplikaci pouze 1x týdně, to znamená : 1 týden aplikujete Enzymatický peeling, 2 týden Gelovou masku slupovací . Oba přípravky se aplikují nejlépe večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť (Dvoufázovka, Čistící pěna, Pleťové tonikum)

KKKPPP i Krém s fytosfingosinem a irisem jsou určené pro problematickou pleť, ale nevidím důvod proč používat oba současně. Ve zkratce, pokud máte pleť výrazně problematickou, hodně akné, mastnou - pak doporučuji používat ráno i večer Krém s fytosfingoinem a irisem. Pokud je vaše pleť problematická s občasným výskytem akné - pak doporučuji ráno i večer KKKPPP. Další možností také je aplikovat Krém s fytosfingosinem a irisem ráno (je vhodný do mrazu), KKKPPP večer (není vhodný do mrazu)

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak často se může používat ultrazvukový čistič pleti a která kosmetika je vhodná a jak používat. Mám koupený jenom vodivý gel. Pleť mám mastnou a akné mám taky. Budu si u vás objednávat tak abych neudělala v něčem chybu ????.Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den .Renáta

Dobrý den Renáto,

Ošetření ultrazvukovou špachtlí můžete provádět několikrát do týdne. Záleží na Vašich potřebách. Není však vhodné pleť ,,ultrazvukovat" každý den, potřebuje si také občas odpočinout. Při čištění je důležité na špachtli netlačit, nečistoty odstraníte i tak. 

Na samotné čištění pleti nepotřebujete Vodivý gel  , ten je určen až na samotné zapracování (obrácenou stranou šplachte) séra, krému nebo masky. Při čištění pleti je potřeba pleť zvlhčit Zvlhčujícím roztokem pod ultrazvukovou šplachtli (ten si u nás může ale zakoupit pouze registrovaná kosmetička) více info o výrobku naleznete zde https://www.ryor.cz/profi/produkty/masaz--peeling-a-zmekceni-pleti/zmekcujici-roztok-pro-ultrazvukovou-spachtli/ .

Po vyčištění pleti můžete zapracovat přípravky z naší nabídky dle libosti a typu pleti :) - např. Sérum s retinolem , Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu jaká pleťová kosmetika je pro mě vhodná. Je mi 30 let, pleť mám mastnou, místy suchou, začínající vrásky. Trpím na akné a rozšířené póry. Nevyhovují mi těžké krémy, které pleť zatíží. Ráda bych pleť více hydratovala a produkty nosila celoročně a pod makeup.

Děkuji!
S pozdravem
A. Štrupová

Dobrý den Alžběto, 

základním a tím nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Jak tedy na to?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť  Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10 , na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné:). Sérum následně překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť  - ideální krém pro pleť které už není -náct :) , ale stále se chová tak jako kdyby bylo :). Tento jedinečný krém obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky (akné, pupínky a jiné nedokonalosti). Součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin, dále pak kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Na závěr můžete aplikovat Rozjasňující make-up 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. Díky vysoce modernímu složení je přípravek voděodolný a otěru-odolný

V boji s akné se vám jistě stane nepostradateným pomocníkem Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího pupínku :)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10, na ostatní části pleti aplikujete Sérum s retinolem které na závěr překryjete Konopným korekčním krémem pro problematickou pleť (na noc není nutné sérum překrývat krémem, záleží pouze na vašem pocitu)

1x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť naneste lokálně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu jaká pleťová kosmetika je pro mě vhodná. Je mi 30 let, pleť mám normální, začínající vrásky. Na akné netrpím. Ráda bych pleť více hydratovala a produkty nosila celoročně.

Děkuji!
S pozdravem
M. Filipová

Dobrý den Moniko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje intenzivní hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. Při pravidelné aplikaci bude pleť pevná,svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální připravek pro ošetření očního okolí. Výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť. Zpomaluje proces stárnutí pleti.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zároveň zajišťuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Tento krém můžete použít i v zimním období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční Krém Koenzym Q10 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pleť.Obsahuje vitamín E - vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí pleti.

V šechny tyto produkty můžete používat celoročně.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych se na Vás obrátit s radou, jak se starat o svou pleť. Vždy jsem koupila jen nějaký krém a nějaké čistidlo, ale nikdy nepečovala o pleť komplexně. S produkty Ryor mám dobré zkušenosti a taky bych s komplexností chtěla začít u vás. Je mi 36 let, mám první mimické vrásky, smíšenou pleť, občas se udělá pupínek ale i šupinky (okolo nosu). Velké póry a kruhy pod očima i přes dostatečný pitný režim (cca 3l denně). S věkem začínám i zjišťovat, že ne každý krém mi úplně sedne, ale vyloženě citlivou pleť nemám.
Mohli byste mi tedy prosím poradit, co by bylo nejlepší používat a jak aplikovat? Je nutné používat vždy přípravky z jedné řady nebo je možné přípravky i kombinovat?
Předem děkuji za Vaši odpověď a doporučení.
Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na aší poradnu.Velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Naše přípravky z různých řad můžete kombinovat .Nemusite používat pouze přípravky z jedné řady.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry a optimálně působí na místa projevů akné.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém zároveň zajišťuje intenzivní regeneraci a hydrataci v oblasto kolem očí,také redukuje drobné vrásky.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a aragnovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Také zajišťuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Tento krém celkově zklidňuje pokožku a je vhodný i zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký, jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E- vitamín krásy a mládí. Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o doporučení kompletní péče o pleť včetně čištění. Pleť smíšená, mastná T-zóna, velmi rozšířené póry, černé tečky. Zároveň je velmi náchylná k dehydrataci - suché šupinky. Objevují se první jemné vrásky kolem očí a úst.

Děkuji za doporučení

Dobrý den Kateřino, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a aragnovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Sérum viditelně stahuje póry..

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť .Zpomaluje proces stárnutí pleti.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou Hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Tento krém zaručuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E -vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí pleti.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účině redukují vyskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit a poté smyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, po použití čisticího mléka pro citlivou pleť ,mi zarudne obličej a bolí. Potom použijí jeste tonikum. U jiného výrobku u vás se mi to nestalo.Muzete mi poradit co místo mléka používat?Nebo jak se zarudnuti vyvarovat? Děkuji Vokačová

Dobrý den Anno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila naší poradnu.Pokud máte tento problém,tak bych vám doporučila vyzkoušet na odlíčení pleti Dvufázovou odličovací emulzi  tato emulze obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek.Není parfémovaná a proto je vhodná i pro citlivou pleť.Je určena k večernímu odlíčení pleti včetně očí. před použijtím tuto emulzi protřepete a můžete použít.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, používám Vaši kosmetiku, kterou jste mi před časem poradily přímo na mou pleť a jsem spokojená. Jen jsem se chtěla zeptat. Používám Revitalizační sérum s kyselinou hylauronovou a arganovým olejem na Vaše doporučení s tím, že ho mohu používat i na oční okolí. Přemýšlím jestli bych si neměla ještě vzhledem k mému věku i když mám smíšenou pleť s rosaceou nějaký oční krém z Vasi řady. Jak to vidíte Vy? Děkuji předem za Váš čas a přeji hezké dny s Váší kosmetikou. Sobotková Jitka

Dobrý den Jitko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší, že jste s našimi produkty spokojená. Co se týče vašeho dotazu,tak ano určite můžete do své péče zařadit oční krém. Já osobně bych vám doporučila vyzkoušet:

Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek spojující šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o blast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur v oblasti kolem očí a redukuje jemné vrásky. Tento krém zároveň snižuje vyskyt váčků pod očima. Při pravidelné aplikaci se zlepšuje pevnost a pružnost pleti a zároveň je pleť rozjasněná.Aplikovat  bude ráno i večer,vždy po aplikaci séra.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem kompletní péče o pleť. Mám vrásky na čele, jinde ne, kruhy pod očima a pleť je taková bez jasu, jakoby zašedlá.
Moc děkuji Šárka

Dobrý den Šárko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Při pravidelné aplikaci je pleť pevná, svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderrm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima. Tento krém zároveň zajišťuje vysokou hydrataci pokožky a redukci drobných vrásek v oblasti kolem očí.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Tento krém zároveň zajišťuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Je vhodný i do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém.Jeho aktivní látky cíleně působí na tvorbu kolagenu,čím dochází k výraznému omlazení pokožky. Tento krém,také zajišťuje optimální hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková