MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
můžete mi poradit, jaké vybrat z Vaší nabídky krémy na den a noc? Pleť mám vcelku normální, černé tečky na nose, zřídka pupínek. Doteď jsem užívala kosmetiku Mary Kay, jsem zvyklá ráno užívat tonikum a krem a večer čištění, tonikum a krem, denně se licim. Děkuji.
S pozdravem
T.Mlcochova

Dobrý den,


určitě pořiďte Konopný korekční krém, který je výjimečný díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Pleť dočistěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.

3) V případě problémů s pupínky aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

4) Jako noční krém doporučuji Noční krém s mořskými řasami.Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3) Aplikujte Denní krém s mořskými řasami.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den
Mám poměrně citlivou a smíšenou pleť. Také bych měla zmínit, že se potýkám s akné již dlouhou dobu. Používám léky od kožního a také navštěvuji kosmetičku, která se mi o pleť stará. Odličuji se a čistím si pleť micelární vodou a používám hydratační krémy z lékárny. Ačkoliv se obličej zdá mastný, na dotek je vysušený, chtěla bych poprosit, zda by jste mi nedoporučili nějaké vhodné tonikum či krém. Vysušená místa jsou převážně nos a tváře.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Vendulo,


pro péči o problematickou citlivou pleť s akné máme řešení. Zde se můžete podívat na video jak pečovat o problematickou pleť - hlavně pravidelné čištění je zásadní a velmi důležité.


Mastnou pleť je třeba řádně hydratovat a neodmašťovat, vyvarujte se proto Pleťovým vodám s obsahem alkoholu. V případě, že bude mastná pleť odmašťovaná a vysušená - začne se brátit a naopak ještě více mastit.


Doporučila bych Vám následující ošetření:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na problematickou pleť, který pomáhá s akné i různými jinými pupínky. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami.


Ranní péče:

1) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť a smyjte.

2) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou.


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den,
potřebovala bych pomoci s volbou nejvhodnějšího krému. Moje pleť je smíšená – tváře jsou normální (v zimě sušší), ale T-zóna je problematická – dost se mastí a trpím na černé tečky (klasické akné výjimečně).
Miluji váš zmatuňující krém s pudrovým efektem, ale teď je na něj už moc chladno (kůže po nanesení pne). Po krémech s SPF15 a denním krému s ceramidy se mi hrozně brzy leskne pleť. Přemýšlela jsem nad: Ochranný krém na problematickou pleť, nebo: Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Ten konopný ale bude asi vhodnější spíš na léto že?
Děkuji Vám za doporučení.

Dobrý den,

 

Konopný korekční krém není vhodný do mrazu, takto na podzimní počasí je v pořádku, ale v zimě je třeba ho přetřít výživnějším krémem.


My vyznáváme a doporučujeme vrstvenou péči, v takovém případě bych Vám doporučila v prvním kroku použít na pleť Konopný korekční krém, překrýt ho Duo-aktivním krém SPF 15 a problematické mastící se části pleti překryla Matujícím krémem.

 

Nezapomínejte ani na správné čištění pleti:

 

Večer:

1) Hydratační micelární voda (i když nepoužíváte make-up, přes den nasbíráme hodně nečistot a je třeba je odlíčit)

2) Pleťové tonikum - dočištění a osvěžení pleti

3) Konopný korekční krém

 

Ráno:

1) Pleťové tonikum - očistí a osvěží plet po noci

2) Konopný korekční krém

3) Duo-aktivní SPF 15

4) Matující krém - lokálně na problematické a lesknoucí se partie

 

 

Nelekejte se většího množství kroků, jakmile si na ošetření zvyknete bude to automatické jako čištění zubů :)

 

Hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych poprosit o doporučení, jaký krém zvolit pro svou pleť. Vím, že je to nejspíš těžké takhle na dálku, ale možná pomůže sdělení, že mi velmi vyhovoval "výživný krém s měsíčkovým olejem", který už bohužel nějaký čas není ve vašem portfoliu. Musím říct, že mi velmi chybí. Zkoušela jsem alternativu v podobě výživného krému s měsíčkem a klíčkem a není to ono. Tento je příliš navoněný a ne tak mastný, jak bych potřebovala. Mám totiž sušší místa kolem nosu a mezi obočím, na které mi váš původní měsíčkový krém zabíral krásně. Bohužel se nevyznám v dalších olejích a než bych postupně jednotlivé krémy zkoušela, mohli byste mi, prosím, nějaký navrhnout? Potřebuji nějakou spíše mastnější variantu.

Moc děkuji předem a přeji hezký den
Marie Novotná

Dobrý den, paní Novotná,

 

doporučila bych Vám některý z našich novějších přípravků, které jsou moc povedené a oblíbené u zákaznic.


Dají se používat jak ráno, tak i večer, případně se dají i kombinovat:

 

Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

 

Doporučila bych Vám následující ošetření:

 

Večerní péče:

1) Hydratační micelární voda nebo Dvoufázová odličovací emulze (i v případě, že se nelíčíte, přes den na pleti "nasbíráme" spoustu nečistot, které se musí odlíčit a řádně vyčistit)

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt

3) Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

 

Ranní péče:

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt

2) Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

 

Oba dva krémy jsou dostatečně mastné, příjemně se vstřebávají a perfektně chrání. V případě, že byste chtěla krémy vyzkoušet osobně jsou k dispozici na vyzkoušení na naší prodejně v Praze na Národní třídě.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jakou pleťovou vodu, popř. jiný přípravek, zvolit na denní čištění pleti. Trápí mě hlavně černé tečky, jinak mám pleť bez problémů, žádné akné.
Děkuji,
Virágová

Dobrý den,

 

doporučila bych Vám nové hydratační Pleťové tonikum Hydroperfekt (používejte ráno a večer).

 

Večerní péče:

1) Hydratační micelární voda nebo Dvoufázová odličovací emulze

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt

3) Sérum na rozšířené póry

4) Noční krém dle typu pleti (např. Noční krém s mořskými řasami)

 

Ranní péče:

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt

2) Sérum na rozšířené póry

3) Denní krém dle typu pleti (např. Denní krém s mořskými řasami)

Na černé tečky doporučuji jednou týdne na max. 5 min používat Masku na černé tečky.

 

Odborné čištění a vymačkávání černých teček nechte na profesionálech, pokud byste měla zájem můžeme Vám doporučit kosmetičku. Jen nám prosím napiště odkud jste do emailu.


Hezký den, Veronika Čížková

 

Dobrý den chtěla jsem se informovat zda by u vas bylo možné vyskouseni vzorku některých produktů , léčím se s Ulcerózní kolitidou jsem po léčbě kortikoidy a ne vse mi sedne na pokožku kamaradka mi doporučila vaší znacku ale potřebovala bych ji nejdřív vyskouset.
Děkuji Zawadová

Dobrý den,

 

výrobky můžete vyzkoušet v brněnské prodejně, nevím přesně z kterého jste města a jestli máte příležitost se do Brna dostat.

 

Případně nám prosím odpovězte na email a pošlete informaci odkud konkrétně jste a já Vám doporučím konkrétní prodejnu.

 

Hezký den, Veronika Ćížková

 

Dobrý den.Prosím Vás o radu který krém by byl vhodný pro můj věk.Mám plet normální.Jaký krém na den a noc. Jaký vlétě a jaký v zimě.Zároven mně zajímá,zda bych mohla používat Váš make-up.Jestli je vhodný také pro zralou plet.Děkuji Vám za odpovědi.S pozdravem.

Dobrý den,

 

náš makeup je vhodný i pro zralou pleť, mohu jen doporučit :)

 

Níže Vám rozepíšu doporučení postup ošetření pleti:

 

Večerní ošetření pleti:

1) Dvoufázová odličovací emulze - používejte i v případě, že nepoužíváte makeup, je třeba odlíčit nečistoty, které přes den pleť "nasbírá".

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt pleť dočistí a osvěží.

3) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

4) NA ZIMU: Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

NA LÉTO: By Vám případně mohl stačit Noční krém s arganovým olejem (pokud nemáte příliš suchou pleť).

 

Ranní ošetření:

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt pleť po noci vyčistí a osvěží.

2) Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem

3) NA ZIMU: Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

NA LÉTO: Trio aktivní krém SPF 30 (s vyšším ochranným faktorem, pro denní nošení, pro opalování volte přípravky z řady SUN CARE)

4) Rozjasňující make-up 8v1

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se nevájte na náš obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den, je mi 56 let jsem po menopauze a chtěla bych doporučit celou řadu přípravků pro pěstění pleti obličeje, krku , dekoltu i těla. Mám pleť citlivou se sklonem k maštění a červenání, v obličeji s výplněmi s kyselinou hyaluronovou, potřebuji též podpořit pokožku těla ve zpevnění.Doposud používám kosmetiku alcina,/ mléko, tonikum ,dva krémy a hydratační gel/ ale domnívám se, že i vaše kosmetika je na stejné úrovni. Jde mi o komplexní péči včetně čištění a pěstění, děkuji. V řadách, které uvádíte se neorientuji.

Dobrý den, paní Marcelo,

 

těší nás Váš zájem o naše výrobky. Doporučila bych Vám následující ošetření:


Večer

1) Hydratační micelární vodu - odličuje makeup a další nečistoty (je třeba používat i v případě, že se nelíčíte, je třeba odlíčit i nečistoty, které přes den "posbíráme").

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Lokálně na začervenalé partie - Krém proti zarudnutí s probiotiky, díky exktraktu z korkového dubu tlumí začervenání pleti.

4) Kolagenový gel na vrásky - gel v balení 150 ml z řady Professional Skin Care je určen pro kosmetické salony, ale tento výrobek prodáváme i konečným zákazníkům . Jedná se o náš nejdražší výrobek, ale je opravu přesycen účinnými aktivními látkami, např. ASC III, který stimuluje tvorbu vlastního kolagenu v pleti nebo zpevňující látky Kalparian . Večer je tento přípravek možné použít i místo nočního krému.

5) Aktivující krém s ASC III - ASC III je látka, která stimuluje náš vlastní kolagen v pleti, aby se stal pružnější a tím účinně zpevňuje pleť.

 

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt, očištění pleti po noci a osvěžení pleti

2) Lokálně na začervenalé partie - Krém proti zarudnutí s probiotiky

3) Kolagenový gel na vrásky - přes den je třeba překrýt krémem, jedná se o gel plný aktivních látek, ale nemá vlastnosti ochranného krému.

4) Aktivující krém s ASC III

 

NA TĚLO:

Lipored ultra pomáhá s odbourávaní tuků v problematických oblastech těla a pomáhá též proti celulitidě.

 

Zpevňující emulze s rostlinnými extrakty - účinně zpevňuje pokožku celého těla, možno používat i na dekolt a poprsí.

 

Konopné tělové mléko -  výživné, ale rychle se vstřebávající a nezanechávající mastný pocit. Je výjimečné obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje i vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky. Přípravky z řady Cannabis Derma Care, tedy i zmíněné tělové mléko nebo krémy na obličej, jsou vhodné pro každodenní péči o pokožku suchou, šupinatou, zarudlou, svědící a podrážděnou.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobry den,

chtela bych se zeptat zda se muze pit caj lymfodren behem tehotenstvi ?

Trpim na otoky a jsem teprve v 5tydnu . Otoky a zadrzovani vody mne trapuly jiz pred otehotnenim.

Vsude se uvadi,ze nektere bylinky nejsou v tehotenstvi vhodne ale o tomto caji jsem nic nenasla.

Predem Vam velice dekuji,


s pozdravem,

Novotna


Dobrý den,

 

naše čaje v těhotenství a během kojení nedoporučujeme. Ohledně bylinných čajů je třeba vždy vše konzultovat s lékařem.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobry den,chci se poradit ohledne pouzivani sera kolem oci a rtu.Jaky krem by jste mi doporucili na oblicej -mam smisenou plet a trochu pigment.skvrny .Telovy krem na suchou ,misty svedici pokozku s pigm.skvrnami pod prsy.Kremy,ktere jsem doposud pouzivala mi uz nevyhovuji.Dekuji Vera

Dobrý den,

 

sestavila bych Vám následující návod na ošetření pleti:

 

 

Večer

1) Dvoufázovou odličovací emulzi - odličuje makeup a další nečistoty (je třeba používat i v případě, že se nelíčíte, je třeba odlíčit i nečistoty, které přes den "posbíráme").

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Oční okolí a kolem rtů: Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, aktivně působí proti vráskám, obsahuje restrukturalizační látku Matrixyl, ceramidy, vitamin E (vitamin krásy) a vzácné oleje.

4) Lokálně na pigmentové skvrny Depigmentační krém (je třeba používat ho ráno a večer).

5) Na noc bych Vám doporučila Výživným konopným krémem s kmenovými buňkami.

 

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt - pro ranní osvěžení pleti

2) Oční okolí a kolem rtů: Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

3) Lokálně na pigmentové skvrny Depigmentační krém (je třeba používat ho ráno a večer).

4) Trio-aktivní krém SPF 30 Přes den je třeba pleť chránit proti UV paprskům, které vytahují z pleti pigment a způsobují pigmentové skvrny.

 

NA TĚLO

Konopné tělové mléko - nejlepší tělové mléko z našeho sortimentu, výživné, ale rychle se vstřebávající a nezanechávající mastný pocit. Když se ráno namažete, i večer při koupeli budete cítit, že na tělo vydrželo celý den a zanechalo pleť vyživenou a hladkou.

 

Konopné telové mléko je výjimečné obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje i vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky. Přípravky z řady Cannabis Derma Care, tedy i zmíněné tělové mléko nebo krémy na obličej, jsou vhodné pro každodenní péči o pokožku suchou, šupinatou, zarudlou, svědící a podrážděnou

 

Nelekejte se množství bodů a kroků při péči o pleť, ráda tuto péči přirovnávám k čištění zubů. Když si na to zvyknete, tak se to stane tak automatické a samozřejmé jako čištění zubů :)

 

V krabičkách s krémy můžete najít nálepky (sluníčko a měsíček) tak si můžete označit a odlišit, které přípravky jsou na den a které na večer.

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Veronika Čížková