MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, kterou řadu vaší kosmetiky by jste doporučili pro věk 45+ Děkuji Helena

Dobrý den, Heleno,


děkujeme za Váš dotaz.


Nejdeme cestou doporučování přípravků dle věku. U každé ženy je typ pleti individuální a stejně tak jako najdeme např. 20ti leté slečny s velmi suchou pletí, tak najdeme i ženy kolem 50+, které stále trápí různé typy pupínků.


Velmi obecně se dá říct, že řada Arganový olej je vhodná pro ženy kolem 45+. I v této řadě máme přípravky na sušší typy pleti, případně i na normální/smíšený typ pleti.


Kdybyste měla zájem tak nám dejte vědět a popiště Váš konkrétní typ pleti a rádi Vám připravíme doporučené ošetření pleti na míru.


Při péči o pleť také nezapomínejte na důkladné čištění:


Večerní péče


1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).3) Aplikujte sérum/oční krém.4) Aplikujte noční krém.


Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt2) Aplikute sérum/oční krém.3) Aplikujte denní krém.4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Veronika Čížková

 

 

Dobrý den,
je mi 39 let a stále mne trápí ,,akné,, Nejčastěji se mi akné vyskytuje v oblasti dolní čelisti. Jsou to spíše tvrdé boule.
Jelikož neustále používám kosmetiku na mastnou pleť, tak mívám pleť suchou-šupinatou. Chtěla jsem se zeptat, jaký druh Vaší kosmetiky by jste mi doporučili?
Děkuji za odpověď.
Doláková Dana.

Dobrý den,děkujeme za Váš dotaz a za zájem o naše výrobky. Doporučila bych ošetření přímo na míru Vaší pleť. Ve Vašem věku se již nejedná o typické aknotické projevy (čemuž odpovídá i fakt, že klasické přípravky pouze na akné nazabírají) - zvýšená mazotvorba, černé tečky a různé pupínky jsou způsobeny jak přirozeným typem pleti, tak např. stresem, životním stylem nebo hormonálními vlivy, které jsou u nás žen velmi typické a obvykle stav pleti silně ovlivňují. Právě pro tyto problémy máme speciální přípravek - Konopný korekční krém pro problematickou pleť. A ten bych do Vaší péče určitě zařadila.Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

 


Večerní péče:1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

 

Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Doplňkové výrobky

Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

Nezapomínejte, že při péči o pleť – a zejména problematickou je třeba důkladně a pravidelně pleť čistit!

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den.
Mám smíšenou pleť a potřebuji poradit s běžnou péčí o pleť ( čistění, denní a noční krém ).
Děkuji.

Dobrý den,

 


níže Vám naleznete doporučený návod na ošetření pleti:

 


Večerní péče

 

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 


2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

 


3) Aplikujte Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, krém je lehký, vyživuje, vysoce hydratuje a díky obsahu kyseliny hyaluronové a kmenových buněk účinně působí proti vráskám.


Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

 


2) Aplikujte Denní krém s mořskými řasami.3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den, koupila jsem si Váš vlasový keratin sprej a chtěla bych se zeptat, jak jej správně užívat. Umyju si vlasy, použiji kondicionér, následně pak pěnové tužidlo a vlasy vyfoukám. Kam tedy zařadit keratin sprej,popřípadě co lze z mé péče vynechat, abych vlasy zbytečně nezatěžovala. Děkuji K. Dvořáková

Dobrý den,

 

doporučuji následnou aplikaci:

 

1) šampon

2) kondicionér

3) vlasový keratin sprej (aplikace do vlhkých ručníkem vysušených vlasů)

4) tužidlo

 

Při použití Vlasového keratinového spreje je možné vynechat klasický oplachový kondicionér. Pokud jsou však vlasy sušší a zničené, není ani klasický kondicionér na škodu. Určitě Vám taková kombinace přípravků neublíží.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý večer,chci se zeptat.Kosmeticka mi osetrila pleť profesionálními produkty od Ryoru,je možné tyto produkty u va s objednat a za jakou cenu?jedna se o Změkčovadlo na komedony,masku( nevím která byla použita),mám aknozni plet doporucte mi prosím co bych mela vše používat a v jakém pořadí se to vše nanáší a používá tak jako kdybych byla v salonu,chci se o pleť starat sama doma s těmito přípravky.Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,


z řady pro kosmetické salony Professional Skin Care máme pro konečné zákaznice pouze omezený sortiment.


Ale pro Váš typ pleti bych Vám doporučila následující ošetření:Ve Vašem věku se pravděpodobně již nejedná o akné, problémy s pletí včetně zvýšené mazotvorby a občasných sklonů k pupínkům a vyrážkám jsou např. hormonálního původu, důvodů samozřejmě může být víc. Ale buďte bez obav, máme krém přímo pro Vás - Konopný korekční krém pro problematickou pleť.Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:Večerní péče:


1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.3) Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.3) Překryjte Duo aktivním krémem SPF 15, který pleť chrání před vnějšími vlivy. Pleť je třeba chránit i v zimě :)4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.U problematické pleti je hlavně potřeba pleť řádně a pravidelně čistit.Doplňková péče


Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


Maska na černé tečky – používejte 1x týdně dle návodu na obale v případě výskytu černých teček.
Maska s kyselinou hyaluronovou – doplnění hydratace, protivrásková péče, intenzivní péče, používejte dle návodu na obale po večerním čištění pleti.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala na doporučení konkrétních produktů Vaší značky pro svou pleť. Trápí mě akné na bradě a tvářích, mám také rozšířené póry kolem nosu a tmavé kruhy pod očima. Pleť působí velmi unaveně a nezdravě. Ted v zimě mi pleť přijde sušší, ale nevím, jaký krém mohu použít, aby se mi nezhoršilo akné. Náhodně zkouším různé přípravky z drogerie určené pro problematickou pleť, ale zatím jsem nezaznamenala zlepšení. Nyní pleť ráno a večer čistím pleťovou vodou a mažu hydratačním gelem na problematickou pleť, cca 1x týdně peeling. Líčím se pouze příležitostně. Moc děkuji za odpověď. Marie

Dobrý den,


děkujeme za dotaz, doporučím Vám ošetření přímo na míru.Ve Vašem věku se pravděpodobně již nejedná o akné, tyto problémy s pletí včetně zvýšené mazotvorby a občasných sklonů k pupínkům a vyrážkám jsou např. hormonálního původů, důvodů samozřejmě může být víc, ale to, že Vám kosmetika na akné nepomáhá je jasným důkazem :) Ale buďte bez obav, máme krém přímo pro Vás - Konopný korekční krém pro problematickou pleť.Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:Večerní péče:


1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).4) Lokálně na problematickou oblast pod očima aplikujte Kaviderm krém proti kruhům a váčkům pod očima - nemastí, přitom vyživuje, pohámá proti otokům a vráskám a zároveň i dobře drží makeup.5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt2) Lokálně na problematickou oblast pod očima aplikujte Kaviderm krém proti kruhům a váčkům pod očima - nemastí, přitom vyživuje, pohámá proti otokům a vráskám a zároveň i dobře drží makeup.3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.4) Překryjte Duo aktivním krémem SPF 15, který pleť chrání před vnějšími vlivy. Pleť je třeba chránit i v zimě :)5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.U problematické pleti je hlavně potřeba pleť řádně a pravidelně čistit.Mechanický peeling vynechte, ten u problematické pleti není úplně vhodný, můžete si problémy na pleti přenášet, pokud peeling tak doporučuji enzymatický peeling, který mechanicky pleť neobrušuje. Nanesete ho a necháte 5 min působit, pleť může i zarudnout, je to vlivem ovocných kyselin, které pleť "obrušují" bez nutnosti mechanického tření.

 

 Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
před pár měsíci jsem začala používat vaší dvoufázovou odličovací emulzi a make-up a moc se mi zlepšila pleť. Tak bych vás chtěla poprosit o radu s kompletní péčí o pleť. Je mi 37 let, pleť mám myslím smíšenou (během dne se mi začne obličej lesknout, ale po omytí mám spíš stahující pocit, ve velkých mrazech se mi někdy nadělají červené fleky). Mám rozšířené póry a trochu problém s akné (někdy se mi udělá větší bolestivý vřídek). Ale při používání kosmetiky určené přímo na aknózní pleť se mi pleť paradoxně zhoršila. Ráda bych aby případný krém působil i proti vráskám. Mám výraznější svislou vrásku nad nosem - mezi obočím a vrásky v očním okolí.
Děkuji

Dobrý den,


děkujeme za dotaz, doporučím Vám ošetření přímo na míru.

 


Ve Vašem věku se již nejedná o akné, tyto problémy s pletí včetně zvýšené mazotvorby a občasných sklonů k pupínkům a vyrážkám jsou např. hormonálního původů, důvodů samozřejmě může být víc, ale to, že Vám kosmetika na akné nepomáhá je jasným důkazem :) Ale buďte bez obav, máme krém přímo pro Vás - Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

Večerní péče:


1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).


 

4) Lokálně na vrásky aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti - díky obsahu aktivních látek vypína jak okamžitě (efekt vydrží cca 6 hodin), ale hlavně dlouhodobě, vrásky vyplňuje vlastním tukem.

 

5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt


 

2) Lokálně na vrásky aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti.

 

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


 

4) Překryjte Denním krémem s koenzymem Q10, regeneruje, chrání a působí proti vráskám.

 

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, dostala jsem galvanickou žehličku a prosím, jakou mám zvolit popularitu pro čistící gel Ryor a jakou pod vyživující gel Ryor? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den Anno,


v případě galvanických žehliček obecně platí, že působí na principu polarity + (kladný náboj) a polarity - (záporný náboj).

 

Přípravky pro práci s galvanickou žehličkou jsou následující:


1. ČISTICÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.

 

2. VYŽIVUJÍCÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje  kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex.

 

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a další látky podporující hydrataci.

 

 

Postup práce:


1. Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti, doporučuji Pleťové tonikum Hydroperfekt.

 

 

2. Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou – dočištění, hydratace pokožky.

Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

 

 

3. Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-), jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.

 

 

4. Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.

 

 

5. Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou, kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty, které se uvolnily při 1. kroku.

 

 

Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší

 


6. Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku

 

 

NEZAPOMEŇTE HLÍDAT, ABY BYL PROPOJEN ELEKTRICKÝ OBVOD PODLE NÁVODU NA PŘÍSTROJI!

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý deň,
na čele mám pleť mastnú, nos mám suchý a na lícach a brade mám menšie akné. Mam gélové zmakčovadlo na komedony, mycí gél s minerály, bylinné tonikum na problematickou pleť Aknetstop,krém s fytosfingosinem a adstringentní masku. Myslím si, že som si výrobky nezakúpila správne. Páčia sa mi, ale potrebujem radu, lebo pleť stále neni taká ako by som chcela. Ďakujem za odpoveď :)

Dobrý den,


doporučila bych Vám vyměnit některé výrobky, návod posílám níže.


Jak používáte Gelové změkčovadlo na komedony? Toto je určieno spíš pro profesionální péči v salonech, pleť se s ním změkčuje před hlubokým čištěním.


Adstrigentní masku používejte dle návodu 1x týdně.


 

Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Hydratační micelární vody (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty  jako např. smog a prachové částice.

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných problematických partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Dočistěte pleť pomocí  Bylinného tonika Aknestop (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

4) Aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí  Bylinného tonika Aknestop

 

2) Aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

 

3) Na mastnější části obličeje aplikujte ještě lokálně Matující krém s pudrovým efektem.

 

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Nezapomínejte, že při péči o pleť – a zejména problematickou nebo citlivou je třeba důkladně a pravidelně čistit! Výsledky se dostavují po cca 3-4 týdnech.

 

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den,

Sháním nějaký hydratační krém (24h, denní, noční). Mám spíše smíšenou pleť, ale někdy bývá i citlivá. Podle recenzí jsem bych ráda vyzkoušela Ryor Ryamar Krém s amarantovým olejem, ale ráda bych zkusila i krém na normální pleť. Bylo by možné zaslat nějaké vzorky těchto hydratačních krémů? V případě, že by to bylo možné - má adresa je Na Petřinách 392, Praha 6, 162 00. Vzorky bych mohla případně i odkoupit.

Moc děkuji.

S pozdravem,

Veronika Kracíková

Dobrý den, Veroniko,


děkujeme za zájem o naše výrobky. Bohužela aktuálně nemáme skladem tester k Vámi uvedenému krému. Vidím, že jste z Prahy 6, doporučila bych Vám navštívit naší prodejnu v Lotyšské ulici v Praze v Dejvicích, kde mají veškeré krémy připraveny k okamžitému vyzkoušení.

 


Případně nám dejte vědět a pošleme Vám nějaké alternativy.

 


Každopádně Krém s amarantovým olejem je výživnější pro sušší typy pleti, na smíšenou pleť je dle mého názoru dost mastný. Doporučila bych Vám spíš Konopný korekční krém pro problematickou pleť, problémy blíže nespecifikujeme, ale jedná se o problémy, které již nepatří k pubertálnímu období a akné, ale spíše problémy typu mastnější pleť, pupínky, vyrážky, citlivá pleti.


 

Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:

 

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Ćížková