MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

mám velice citlivou pleť se sklonem k akné. Na obličeji je vysušená a nepříjmně pne a pálí. Obzvláště pokud použiji nějaký parfémovaný krém nebo nevhodný krém na citlivou pokožku. Nejvíce suchou a citlivou pokožku mám na tvářích. Mohli byste mi prosím poradit vhodný krém? Velice děkuji Kuzebauchová

Dobrý den, paní Kuzebauchová,

na Vaši pleť by se nejvíce hodila naše konopná kosmetika, obsahující vzácný kanabidiol. Jedná se o látku, která řeší většinu problémů v pleti.

Na noc i den používejte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Pokud by Vám na den pak připadat moc výživný, vyzkoušejte lehčí variantu Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Celé tělo včetně obličeje večer, případně i ráno, ošetřete Konopným tělovým mlékem. Následně výživný nebo korekční krém.

Celá řada je neparfemovaná, tedy vhodná pro velmi citlivou pleť. Věřím, že tyto přípravky Vám budou nápomocny v péči o Vaší citlivou pleť a bude to to pravé.

Základem péče o pleť je její správné čistění, které spočívá ve dvou krocích. V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pleti jako např. smog a nečistoty rozpustné v tucích. Následuje druhý, neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot a mazu, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem Hydroperfekt. Ráno pak stačí pouze očistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Čištění je základ, pokud není pleť perfektně čistá, snižuje se vstřebávání aktivních látek z krému.

Věřím, že Vám zmíněná péče pomůže a budete spokojená. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Ďobbrý den, potřebuji prosím poradit. V katalogu jsem nenašla krém pro moji věkovou kategorii 65 plus.Téměř u každého krému je napsáno, že je pro všechny věkové kategorie. Asi mám spíše polomastnou pleť. Když se po odlíčení hned nenakrémuji, cítim spíše napnutější pleť. Bude vhodné Revitalizační sérum se zlatem a arg. olejem a na to nějaký krém, třeba Výplň vrásek se zlatem nebo Denní a Noční krém se zlatem. Prosím poraďte. Ještě bych se ráda zeptala, je-li to Revit. sérum nutné. Moc děkuji za radu. Marcela Slezáková 66 let

Dobrý den,

 


děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky.

 


Neklasifikujeme krémy na základě věkové kategorie, ale spíše dle typu pleti - je to velmi individuální. Můžeme mít 20letou zákaznici s vráskami a suchou pletí, ale třeba i 60ti letou zákaznici bez vrásek, kterou naopak trápí pupínky. Radši proto jdeme cestou osobního doporučení.

 


Revitalizační sérum se zlatem je pro Váš typ vhodné, ale nutné není. Dá se také nahradit za jakékoliv jiné sérum - ideálně bych doporučila Kyselinou hyaluronovou ve formě gelu. Séra dodávání pleti extra péči a výživu, a to ve velmi intenzivní míře.

 


Doporučila bych Vám ošetření přímo na míru:


VEČERNÍ PÉČE

1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt . (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3. Aplikujte sérum, doporučuji Kyselinu hyaluronovou ve formě gelu. Způsobuje vysokou hydrataci, výživu a protivráskovou péči. Je také možné pleť po aplikaci navlhčeným tamponkem (ve vodě nebo toniku) poťupkat, aby se do kyseliny hyaluronové dostala ještě větší hydratace.

 


4. Na noc doporučuji jeden z našich nejlepších krémů proti vráskám - Aktivující výživný krém s ASC III. Dodává pleti výživu, není příliš mastný a díky obsahu látky ASC III stimuluje tvorbu vlastního kolagenu v pleti.

 

RANNÍ PÉČE

1. Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

 

2. Pleť překryjte Kyselinou hyaluronovou ve formě gelu.

 

3. Aplikujte Denní krém s arganovým olejem a zlatem.

 


4. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech. Díky obsahuje zeleného pigmentu účinně kryje začervenání na pleti včetně červených žilek.

 

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, jaké přípravky by jste mi doporučili na moji citlivou pleť s výskytem rosacei
Děkuji

Dobrý den,

 


pro Váš typ pleti bych doporučila následující ošetření. U citlivých typů pleti je lepší zkoušet přípravky na vnitřní straně předloktí.

 


Večer

 

 

1) Vyčištění pleti pomocí Hydratační micelární vody (i pokud nepoužíváte make-up, pleť je třeba vyčistit od vnějších vlivů jako je např. prach, smog, atd.)

 

 

2) Dočištění za pomoci Pleťového tonika Hydroperfekt (tonikem pleť osvěžíme, zhydratujeme a dočistíme od zbytků nečistot a např. potu).

 

 

3) Aplikujte Klidnící sérum pro intolerantní pleť z řady Derma Ryor, které je velmi účinné v pomoci s potíži spojenými s růžovkou.

 

 

4) Aplikujte Krém pro zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor nebo případně i Tělové konopné mléko (je vhodné i na obličej a v případě, že byste cítila, že Vám nevyhovuje, můžete ho zpracovat na tělo :). Naše konopná řada obsahuje unikátní látku CBD (kanabidiol) získávanou z konopní, která je vhodná pro pleti s většinou zásadních problémů pokožky.

 

 

Ráno

 

 

1) Osvěžte plet pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

 

 

2) Aplikujte Klidnící sérum pro intolerantní pleť z řady Derma Ryor.

 

 

3) Aplikujte Krém pro zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky) z řady Derma Ryor nebo případně i Tělové konopné mléko.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, moc mě zaujala Vaše kosmetika, obal, vůně přípravku a příznivá cena. Od té doby, co jsem v létě roku 2015 vysadila antikoncepci, nemůžu najít vhodnou kosmetiku pro mou pleť. Buď krém a čistící gel vysušoval nebo naopak byl krém hutný a moje pleť byla mastná a lesklá. Jestli v létě nebo v zimě. Vyzkoušela jsem řadu značek Janssen, La Roche Posay, Miss kosmetika a nic. V době těhotenství jsem měla pleť pěknou a v pořádku a mohla jsem dokonce používat i uvedené značky, ale po těhotenství se vše změnilo a pleť je místy na čele a nosu lesklá mastnejsi a tváře a brada jsou místy normální, někde citlive a jinde zase suché. Nekdy se mi napíná pleť, hlavně po špatném krému a nebo mycím gelu a v zime mam tváře růžové z mrazu nebo naopak v přetopené mistnosti. Přála bych si najít produkty, které by mi na mou pleť už sedly. Proto Vás moc prosím o radu, které produkty z vaší značky mohu používat já. Děkuji moc za radu a pomoc. Přeji hezký den.

Dobrý den,

 


děkujeme za dotaz a zájem o naše produkty.

 


U mycích gelů pozor - pleť vysušují. Pleť máte evidentně smíšenou a nemusíte se bát používat lokálně různé krémy.

 


Stav pleti ovlivňuej jak přirozený typ pleti, tak např. životní styl, stres a hlavně hormonálními vlivy, které jsou u nás žen velmi typické a obvykle stav pleti silně ovlivňují. Právě pro tyto problémy máme speciální přípravek - Konopný korekční krém pro problematickou pleť. A ten bych do Vaší péče určitě zařadila.Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:Večerní péče:1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, zvýšené maštění pleti, různé vyrážky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 


Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 


3) V případě sušší pleti (pnutí) překryjte buď celou pleť, nebo jen problematická místa výživnějším krémem, vyzkoušejte např. Denní krém s mořskými řasami.

 

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Nezapomínejte, že při péči o pleť – a zejména problematickou je třeba důkladně a pravidelně pleť čistit! Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 


 

Dobrý den,mám smíšenou pleť.V pubertě poměrně masná aktózní.Večer a ráno si čistím pleť Micerální vodou,na noc si dávám pleť.krém na smíšenou pleť.Přes den tekutý make up a pudr.Potřebuji poradit,jestli máte přípravek na rozšířené póry.Potřebovala bych poradit,jaké přípravky používat,aby se póry stáhly.Děkuji za odpověď

Dobrý den,děkujeme za Váš dotaz a za zájem o naše výrobky. Doporučila bych ošetření přímo na míru Vaší pleti. Problémy, které popisujete jsou způsobeny jak přirozeným typem pleti, tak např. stresem, živostním stylem nebo hormonálními vlivy, které jsou u nás žen velmi typické a obvykle stav pleti silně ovlivňují. Právě pro tyto problémy máme speciální přípravek - Konopný korekční krém pro problematickou pleť. A ten bych do Vaší péče určitě zařadila.

 

Na rozšířené póry doporučuji Zklidňující sérum na rozšířené póry (pro docílení účinku je třeba aplikovat 2x denně).Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:Večerní péče:1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Zklidňující sérum na rozšířené póry (pro docílení účinku je třeba aplikovat 2x denně).

 


5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 


2) Zklidňující sérum na rozšířené póry (pro docílení účinku je třeba aplikovat 2x denně).

 

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

 

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


 

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den, vaši kosmetiku používám už řadu let,a k velké spokojenosti.Konkrétně jsou to mořské řasy,denní i noční krém, na odličování pleťové mléko čistící pro normální a smíšenou pleť.
Ale někdy na podzim, cca v září jsem začala mít problémy, ve střední části obličeje ,okolo nosu a na bradě ,se mi začalo tvořit drobné akné, zarudlé pupínky,pokožka je jako by zrudlá i hrubší. Doteď jsem byla se svou pletí spokojená, byla hladká a vypnutá, vlastně nemám ani vrásky, ale teď to opravdu není ono.
Za radu mockrát děkuji.

Dobrý den,


zařaďte do péče o pokožku Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Ve Vašem věku se pravděpodobně vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. živostním stylem, stresem nebo u náš žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

Večerní péče:

 

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :)

 

5) V případě potřeby je možné pleť překrýt i nočním krémem.

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Aplikujte Denní krém.

 


4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Ćížková

 

Dobrý den,
moc se mi líbí vaše nabídka produktů a chtěla bych se zeptat jestli byste mi neporadili krémy které by pro mě byly nejvhodnější? Od 14 let jsem měla těžkou formu akné a nyní kdy už to je téměř v pořádku je moje pleť velmi citlivá, zarudlá, a suchá (často šupinatí). Po většině krémů zrudne a začne svědit. Velmi špatně také reaguje na sluníčku, stačí pár vteřin a opět zrudne. Dermatoložka zmínila že se nejedná o hyperpigmentaci jak jsem si myslela, ale o rosacea. Mohli byste mi prosím poradit celkovou péči i kroky a hlavně produkty po kterých by má pleť nereagovala tak mizerně?
Děkuji moc.
Přeji hezký den

Dobrý den, Terezo,

základem péče o pleť je její správné čistění.

Večer by mělo čištěni vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletí jako např. smog a další nečistoty, které jsou rozpustné v tucích. Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem. Pro Vaši citlivou pleť Vám doporučuji Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť. Takto je pleť připravena pro krém. Čištění je základ, pokud není pleť perfektně čistá, snižuje se vstřebávání aktivních látek z krému a póry v pleti se zanáší.

Pro péči o pleť i celé tělo doporučuji vyzkoušet naši konopnou kosmetiku, obsahující vzácný kanabidiol. Jedná se o látku, která je až zázračná a řeší většinu problémů v pleti. Zákazníci jsou s ním velmi spokojeni, máme úžasné zpětné vazby a nejednomu atopikovi již pomohla. Více o kanabidiolu si můžete přečíst na našem blogu zde.

Tedy večer použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Krém vyživí pleť, kanabidiol bude řešit problémy v pleti.

Večer doporučuji po sprše či koupeli natřít celé tělo Konopným tělovým mlékem, klidně použijte i na obličej a až následně Konopný výživný krém.

Ráno pak stačí obličej jen přetřít pleťovým tonikem. Pokud máte takto citlivou pleť doporučuji NEpoužívat na omývání obličeje primárně vodu, je často přespříliš chlorovaná, což pleti nesvědčí. Ráno přetřete obličej tamponkem s tonikem včetně očí a pleť bude čistá :)

Píšete, že je pleť dost suchá, proto klidně použijte i na den Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Pokud by Vám ale přípravek připadal na den moc výživný, vyzkoušejte lehčí Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Obsahuje také vzácný kanabidiol, ale je lehčí než výživný krém.

Krásný den

Lucie Rysková

 

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu so starostlivosťou o pleť. Mám 38 rokov, typ pleti neviem presne odhadnúť - po umytí mám sťahujúci (suchý) pocit, v priebehu dňa je skôr mastnejšia, občas sa na nej objavia suché aj červené fliačiky (hlavne v zime). Mám rozšírené póry.
Ďakujem za radu, Janka.


Dobrý den, Janko,

dle Vašeho popisu bych řekla, že máte smíšenou pleť, tedy v některých místech suchou a jinde mastnější.

Základem péče o pleť je čistění pleti, které spočívá ve dvou krocích. V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes den na pleti jako např. smog. Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem. Ráno pak stačí pouze očistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Čištění je základ, pokud není pleť perfektně čistá, snižuje se vstřebávání aktivních látek z krému.

Pro denní péči doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti, tedy i případné pupínky a flíčky, zároveň je ale výživný pro pleť a řeší začínající vrásky. Po vstřebání aplikujte dekorativní kosmetiku, jak jste zvyklá. Můžete vyzkoušet náš Rozjasňující make-up 8v1, který sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Pleť hydratuje, rozjasňuje a zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením a zmatňuje pleť.

Po večerním dvoukrokovém odličení můžete použít stejný krém jako na den nebo výživnější, mastnější produkt Výživný krém s ceramidy. Obsažené ceramidy zvyšují pevnost a pružnost pleti, omezují tvorbu vrásek a dlouhodobě udržuje hydrataci.

Pro ještě větší zajištění hydratace můžete vyzkoušet jednou týdně Hydratační masku s minerály. Večer na vyčištěnou pleť naneste dostatečné množství, nechte 20 minut působit a následně nevstřebané zbytky vmažte do pleti, krku a dekoltu. Následně již nemusíte používat noční krém.

Na rozšířené póry také jednou týdně použijte Gelovou masku slupovací. Aplikujte ve slabé vrstvě na celý obličej s vynecháním očních partií. Po 20 minutách působení masku sloupněte směrem od brady nahoru. Pleť získá matný vzhled, bude hladná, jemná a póry budou vyčištěné a stažené.

Krásný den

Lucie Rysková

 

Dobrý den jasem velice spokojená s vaší kosmetikou a chci poradit.Mám světlou,citlivou pleť rosacea a rozšířené žilky,je pro mě vhodný rozjasňující makeup 8v1? Děkuji.
S pozdravem Zapletalová Věra

Dobrý den, paní Zapletalová,

pokud používáte již ochranný krém z naší řady Derma Ryor, klidně vyzkoušejte i make-up. Rozjasňující make-up 8v1 je unikátní v tom, že sjednocuje barevnost pleti, zmírňuje projevy zarudnutí a chrání pleť. Pošlete mi na email ryskova@ryor.cz svoji adresu, pošlu Vám vzoreček, abyste mohla vyzkoušet, který odstin by Vám vyhovoval, zda medium nebo light a věřím, že budete s make-upem spokojená. Pro dlouhotrvající efekt ještě doporučuji Podkladovou bázi, make-up Vám pak krásně vydrží celý den a zabraňuje rozmazání.

Krásný den

Lucie Rysková

 

Dobrý den, mastí se mi pleť, tak že vypadám, že jsem něčím namazaná.Potřebovala bych něco na redukci toho mazu. Dále se mi dělají tvrdé, a takové tuhé pupeny, které se nechají vymáčknout třeba až za týden.. většinou s pomocí jehly, jsou hluboko. Děkuji, Pavlína Vošahlíková.

Dobrý den,děkujeme za Váš dotaz a za zájem o naše výrobky. Doporučila bych ošetření přímo na míru Vaší pleti. Ve Vašem věku se již nejedná o typické aknotické projevy, zvýšená mazotvorba, černé tečky a různé druhy pupínků jsou způsobeny jak přirozeným typem pleti, tak např. vlivem životosprávy, stresu nebo hormonálními vlivy, které jsou u nás žen velmi typické a obvykle stav pleti silně ovlivňují. Právě pro tyto problémy máme speciální přípravek - Konopný korekční krém pro problematickou pleť. A ten bych do Vaší péče určitě zařadila.

 

Určitě však nedoporučujeme pupínky propichovat jehlou, můžete si roznášet infekci a takové zásahy nemusejí být vůbec ku prospěchu věci. Zkuste vydržet a používat níže doporučené ošetření.


 

Případně také navštívit zkušenou kosmetičku nebo dermatologa. Ale pevně věřím, že pravidelná a důsledná péče přinese výsledky.


 

 

Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:
Večerní péče:1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).


2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen. 

Ranní péče:

 

1) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť a smyjte vodou.

 

2) Pleť dočistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


 

4) Aplikujte Matující krém s pudrovým efektem.

 

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


 

Doplňkové výrobky

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

Nezapomínejte, že při péči o pleť – a zejména problematickou je třeba důkladně a pravidelně pleť čistit!


 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková