MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
mám už zralou pleť a kolem očí se mi začínají tvořit vrásky, pleť bje citlivější sušší. Ráda bych nějaký denni krém, noční krém a třeba i sérum proti vráskám. Děkuji za odpověď a přeju hezký den.
Marcela Prokešová

Dobrý den, paní Prokešová,

jako péči o zralou pleť bych Vám doporučila tuto kompletní péči.

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

 

Nelekejte se většího množství bodů, jakmile si za pár dní navyknete, bude to pro Vás rutina a pleť bude vyživená a svěží.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
požádala bych Vás o radu. Mám smíšenou pleť (T-zóna mastnější s černými tečkami a čelo, tváře normální až suché). Občasná tvorba akné. Používám: ráno: odlíčení pleti Bylinné tonikum pro normální a míšenou pleť, oční krém Q10, jako denní krém Duo aktivní krém SPF 15/30, na něj make up. Večer odlíčení Pleťové mléko a bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť. Jako noční krém Koenzym Q10. V zimní období mě začaly trápit rozšířené žilky v okolí nosu a na tvářích a zároveň trpím na pigmentové skvrny. Oba krémy - na žilky i depigmentaci bych si chtěla zakoupit a vyzkoušet, ale nejsem si jistá jak je správně "vrstvit" a v kterou dobu krémy používat, pokud bych chtěla pomoci od žilek i pigmentace a zároveň používat i krém se SPF. Ještě bych chtěla touto cestou vyjádřit obrovskou spokojenost s kosmetikou Ryor. A popřát mnoho dalších skvělých výrobků.

Děkuji za radu
Vanda

Dobrý den, Vando,

velice děkujeme za slova chvály, ty nás od zákaznic potěší vždy nejvíce :)

Doporučila bych Vám změnit denní a noční krém na Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Díky obsaženému vzácnému kanabidiolu řeší většinu problémů v pleti a akné by se mělo eliminovat.

Ráno by tedy péče měla vypadat tak, že přečistíte pleť tonikem, aplikujete oční gel, lokálně na pigmentovaná místa Depigmentační krém, na tváře a okolí nosu, kde trpíte na začervenání a žilny pak lokálně Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. Následně po zaschnutí na celý obličej aplikovat Konopný výživný krém a na něj až Duo aktivní krém.

Večer pak odlíčení jak jste zvyklá mlékem, dočištění tonikem, dále pak Oční krém, Depigmentační krém a jako poslední Konopný výživný krém, případně překrýt Nočním Q10, pokud by pro Vás byl Konopný výživný málo výživný. Ale v tuto chvíli, pokud píšete o občasném akné, volila bych spíše Konopný.

Proti černým tečkám použijte jednou týdně Masku na černé tečky. Použijte lokálně a nechte působit 5-10 minut, poté smyjte. Je potřeba používat krém s SPF, ale vzhledem k tomu, že již používáte Duo aktivní krém, je vše vyřešeno :)

Věřím, že uvedené přípravky Vám budou vyhovovat a vrátí Vaší pleť opět do pohody.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne Lucie Rysková

 

Hezký den,
chtěla bych vás požádat o radu s výběrem kosmetiky.

Je mi 35let a mám 8 měsíců po porodu.Plet je smíšená,v oblast i T.zony s viditelným i póry...,tváře dedicne se sklonem k červenáni a sklonem k praskání žilek.

Stále kojim a v noci se 2x nevyspim :-),tak bych potřebovala něco fungujícího :-),aby se pleť výživila.

Ráda bych od Ryoru zakoupila komplet co je mozne (pl.mleko,tonikum,sérum,oční,noční,denní....÷co doporučíte).
Mnohokrát děkuji za pomoc.

S pozdravem Balkova,Hradec Kralove

Dobrý den,

doporučila bych Vám používat přípravky z naší řady Derma Ryor. Kompletní péče by měla vypadat následovně:

Večer

1) Hydratační micelární voda - odličuje makeup a další nečistoty (používejte i v případě, že se nelíčíte).

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie

4) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Večer po vykoupání namažte celé tělo včetně obličeje Konopný tělovým mlékem.

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt - pro ranní přečistění a osvěžení pleti

2) Krém proti začervenání s probiotiky (používejte lokálně na problematické partie)

3) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Uvedená péče se o Vaší pleť skvěle postará :)

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne Lucie Rysková

 

Dobrý den.Asi před 3 lety,jsem Vám psala,který krém by jste mi doporučila.Používám na doporučení krémy z řady Ryamar -krém s amarantovým olejem a aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.Na odlíčení používám pleťové mléko čistící Arnika pro suchou a citlivou pleť a pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť.Chtěla by jsem ještě něco na doporučení,něco na vrásky.Jelikož je mi 43 let, tak už mám dost vrásek na můj věk.Děkuji moc .S pozdravem Lucie Paszeková . Zapomněla jsem Vám napsat,že jsem s Vaší kosmetikou velice spokojená.Děkuji

Dobrý den, Lucie,

moc děkujeme za slova chvály, to nás vždy moc potěší :)

Jako doplňkovou péči k Vámi uvedené bych Vám doporučila:

Večer:

Po vyčištění pleti Pleťovým mlékem a tonikem aplikujte na celý obličej Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

Na oči již používáte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

Na noc používejte Váš oblíbený krém, nebo můžete vyzkoušet Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.


Ranní péče:

Ráno na přečištěný obličej tonikem opět naneste Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na den použijte Krém s amarantovým olejem nebo opět Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.


Věřím, že uvedená dodatečná péče bude pro Vás ta pravá a budete spokojená.

Hezký den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli opravdu všechny výrobky, které máte v nabídce s označením jako celoroční i do zimy, mohu používat i vyloženě do mrazu? U některých krémů totiž udáváte, že v případě mrazu se mají překrýt konkrétně ochranným krémem aknestop nebo výživným krémem s ceramidy. Jsou tyto dva účinnější než ty ostatní? Konkrétně myslím např. hydratační krém s levandulí.
Moc děkuji za odpověď.

Tereza

Dobrý den, Terezo,

u všech krémů je vypsáno nebo symbolem označeno na co jsou vhodné.

Některé se hodí spíše na léto a v zimě je potřeba je překrýt výživnějšími, ochrannými krémy.

U Vámi zmíněného Hydratačního krému s levandulí je symbol sněhové vložky, tedy jej bez obav můžete používat i v zimě a nemusíte jej překrývat.

Každá pleť je individuální, tedy Vám tato péče může vyhovovat. Pokud byste cítila pnutí, je vhodnější krém ještě překrýt nebo používat výživnější. Pokud máte ráda levandulovou řadu můžete jako výživnější použít Výživný krém s levandulí.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním hezkého dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,chci přejít na vaši kosmetiku a potřebuji radu,co používat.Je mi 51 let, mám smíšenou pleť a žádné problémy.

Dobrý den,

učíme zákaznice, že naprotým základem pro dokonalou pleť je její dokonalé čištění. Tedy vzhledem k Vašemu popisu pleti a věku bych Vám doporučila následující péči.

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro normální a smíšenou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s ceramidy Komplex ceramidů hydratuje a regeneruje pleť. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky.


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Na celý obličej aplikujte Hydratační 24 hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou. Je to lehký, snadno vstřebatelný krém zajišťující celodenní hydrataci.

 

Do budoucna pak můžete přidat produkty v boji proti vráskám.

 

Věřím, že budete s naší kosmetikou spokojená. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Hezký den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den, ráda bych Vás požadala o radu s péčí o mou pleť. Má pleť bývala mastná, zvětšené póry, pupínky. Nyní v období mého těhotenství se má pleť úplně změnila. Je velmi suchá a citlivá na jakoukoliv kosmetiku, nesnese krémy, odličovací gely, žádnou kosmetiku.. V oblasti líček mám vysušené místa se šupinkama, do kterých se mi slívá přes den make-up. Zároveň mam stále zvětšené póry. Potřebovala bych poradit s celkovou péčí a doporučit nějaké produkty. Mockrát děkuji. Bára

Dobrý den, Báro,

vlivem hormonálních změn se pleť často mění. V aktuálním stavu bych Vám doporučila následující péči.

Večer

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti, od přesušené pleti po té se sklony k občasnému akné. Kmenové buňky pak bojují s vráskami. Hodí Vaší pleť opět do pohody.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol, namažte si jím celé tělo včetně obličeje. Na prevenci proti striím doporučuji Amarantový olej pro pleť i tělo. Pokud by pro Vás bylo konopné mléko málo výživné, můžete jej střídat právě s Amarantovým olejem.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť uvedeným tonikem Hydroperfekt. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila opět Kononý výživný krém s kmenovými buňkami.

Jsem přesvědčena, že uvedená péče vrátí Vaši pleť opět do pohody. Držím palce.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Hezký den a klidné těhotenství přeje Lucie Rysková.

 

prosím o doporučení ráda krém lehký vrásky nemám jen tak pro dobrý pocit

Dobrý den,

pro zajištění denní ochrany pleti bych Vám tedy dle Vašeho popisu pleti doporučila Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou. Jedná se o lehký, snadno vstřebatelný krém s obsahem kyseliny hyaluronové, aloe vera, vitaminu E tzv. vitamin krásy, jojobového a avokádového oleje. Zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti, zvyšuje pevnost a pružnost pleti. Vhodný pro všechny typy pleti a věkové katerogie, je pro denní i noční péči.

Hezký den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť.
Chcela by som si objednať krémy a sérum z rady morské riasy alebo argánový olej.
Mám mastnú pleť so sklonom k akné, viditeľné vrásky. Prosím Vás čo by ste mi odporucili?
S pozdravom Lívia V.

Dobrý den,

pokud máte mastnější pleť se sklonem k akné, raději bych Vám doporučila naše výrobky z řady konopné řady, která obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti.

Tedy kompletní péče by pro Vás měla vypadat:

Večer

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pro dodání hydratace doporučuji použít Kyselinu hyaluronovou - gel, kterou nanesete na celý obličej, krk a dekolt. Po rychlém zaschnutí vezměte tampon, na které nalijete trochu tonika a lehce poklepete pleť, tím nasaje ještě více hydratace.

Pokud Vás trápí vrásky kolem očí, aplikujte na podočnicovou kost a kost pod obočím Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť, případně teď v zimě opět Konopný výživný. Nebojte, Konopný korekční jistě využijete v létě :)

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Aktivní sérum s Matrixylem na oční okolí.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná.

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici.

Hezký den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den,

prosím, obsahují některé Vaše výrobky parabeny?Obsahují parabeny konkrétně krémy na ruce? Jestli ano, které to jsou?
Ještě malá poznámka: budete někdy publikovt v popisu výrobků jejich přesné složení (obsahové a přídatné látky) tak, jak je to na obalu výrobku? Moc bych to ocenila. Např. firma Lavera tyto informace ke každému výrobku na svém webu publikuje.
Jinak jsem po dlouhé roky velmi spokojena s Vašimi výrobky s amaranthem. Používámamaranthové mléko i krémy, které kupuji v drogerii TOP. Objednané mám i produkty pod galvanickou žehličku, tak se na ně těším :-)

Předem děkuji,
Ing. Margarita Müllerová

Dobrý den,

děkujeme za slova chvály, ty nás od zákaznic nejvíce potěší :)

O zveřejnění složení výrobku na webu jsme zatím neuvažovali, jelikož nebyla potřeba, zamyslíme se do budoucna.

Ohledně obsahu parabenů v krémech na ruce. Parabeny neobsahuje Krém na ruce s aloe vera, ostatní je obsahují.

Věřím, že i nadále budete s naší kosmetikou spokojena.

S přáním hezkého dne Lucie Rysková