MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Používám kosmetiku Ryor od samého začátku,velmi spokojená. Až teď.
VÝŽIVNÝ KRÉM EXCLUSIV suchá a citlivá pleť. Koupen asi před měsícem,expir. do 09.2019. Po otevření několik dní ok. Ale teď již asi týden je v něm denně dosti vysrážené vody. Za 24 hod se v kelímku vysráží tak 6 kapek vody !

Můj dotaz: Asi to není v pořádku,ten krém mám již poněkolikáté. co mám dělat?

Děkuji Hájková

Dobrý den, paní Hájková,

omlouváme se za nepříjemnost, takto krém skutečně nemá vypadat, prosím o vrácení na prodejnu, kde jste jej koupila, o reklamaci.

Bohužel kvůli změně legislativy Evropské unie jsme byli nuceni změnit technologii výroby a krémy nejsou dle našich představ a na co jsou zákaznice zvyklé, proto jsme se rozhodli je na chvíli stáhnout, do té doby než s nimi nebudeme spokojení.

Bude nám chvíli trvat než nový výrobní proces doladíme.

Mezitím doporučuji vyzkoušet jako alternativku produkty, Konopný výživný krém s kmenovými buňkamiExtra výživný krém s agranovým olejem nebo Výživný krém s mandlovým olejem.

Věřím, že budete s dočasnými náhradami Vašeho oblíbeného Exclusivu spokojená a nadále nám zůstanete věrná.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním krásného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor používám roky. Vždy jsem byla velmi spokojená. Používám na den krém Exclusive a na noc krém s ASC III z řady Luxury Care. Ani jeden se nyní nedá objednat! Na to u vás nejsem zvyklá! Mám přejít na jinou značku? Ev. kdy budou k dispozici? Děkuji za odpověď. Anna
P.S. Dozvěděla jsem se, že od vás odešla paní doktorka Průšová, to je škoda, byla vynikající specialistka.

Dobrý den, paní Pekařová,

omlouváme se za nepříjemnost, bohužel kvůli změně legislativy Evropské unie jsme byli nuceni změnit technologii výroby a krémy nebyly dle našich představ a na co jsou zákaznice zvyklé, proto jsme se rozhodli je na chvíli stáhnout, do té doby než s nimi nebudeme spokojení.

Bude nám chvíli trvat než nový výrobní proces doladíme.

Mezitím doporučuji vyzkoušet jako alternativku produkty, Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, Extra výživný krém s agranovým olejem nebo Výživný krém s mandlovým olejem.

Ano, slyšela jste správně, inženýrka Průšová po společné domluvě opustila naši společnost.

Stejně jakou jsou změny přirozené v koloběhu život, stejně tak ve firemním životě.

Máme jiné přední odborníky, na které se můžete spolehnout.

Věřím, že budete s dočasnými náhradami Vašich oblíbených krémů spokojená a nadále nám zůstanete věrná.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním krásného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné místo dvoufázové odličovací emulze použít mycí gel. Vyhovuje mi vždy nejříve obličej omýt vodou a nějakým gelem a až poté otírat micelární vodou nebo tonikem.
Bylo by tedy vhodné použít tento postup?
Večer
- mycí gel s minerály
- bylinné tonikum
- kys. hyalorunová gel
- konopný výživný krém
A ráno
- bylinné tonikum
- konopný korekční krém
Mám nejspíš smíšenou pleť, kdy T zóna se mi dost mastí a leskne a zbytek pleti je spíše sušší.
Také musím být opatrná při výběru kosmetiky, občas moje pleť reaguje zarudnutím nebo svěděním.

Děkuji

Dobrý den, paní Ireno,

Vámi uvedená péče večer a ráno je velmi správná.

V textu se ještě zmiňujete o přetírání micelární vodou po mycím gelu, tak ji nepoužívejte.

Pro zjednodušení říkáme, že přípravky na odlíčení s fialovou květinou, jakou má Dvoufázová odličovací emulze, Hydratační micelární voda nebo Mycí gel nebo Odličovací mléko mají přijít na pleť jako první krok odlíčení, když odličujete pleť od make-upu a nečistot rozpustných v tucích. Ve druhém kroku pak dočišťujete pleť přípravky s bílou květinou, což jsou pleťová tonika a pleťová voda.

Pokud byste použila Mycí gel a následně Micelární vodou, zbytečně budete pleť 2x čistit od nečistit rozpustných v tucích a tím i pleť zbytečně zatěžovat a vysušovat.

Případně můžete použít jen na odlíčení očí Dvoufázovou odličovací emulzi a na zbytek obličeje pak Mycí gel nebo Micelární vodu, dle Vaší preference.

Pokud mají zákaznice sušší pleť doporučujeme zkusit se vyhnout omývání obličeje vodou, která je často nadmíru chlorovaná a tak pleť přesušuje, pleť má pak tendenci se více, zbytečně mastit, proto ta T-zóna.

Pro někoho je to nepředstavitelný krok, protože je to psychické ráno se opláchnout vodou. Vyzkoušejte opravdu jen tonikum po dobu 14 dní a uvidíte, zda se stav zlepší.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý deň, vďaka dobrým recenziám na vašu kozmetiku som premýšľala o zakúpení vašich výrobkov. Mám však veľmi špecifickú pleť. Vzhľadom k tomu, že som v tínedžerskom veku, mám v oblasti T-zóny mierne mastnú pleť so sklonom k akné. Avšak väčšina produktov mi vie pleť tak vysušiť, až mám na celom nose šupinky. Líca a zvyšok pleti mám suchý až dehydratovaný. Nechýbajú ani čierne bodky na nose, ktoré sa do pár hodín po vytláčaní vrátia naspäť. Taktiež mám problémy s nosením make-upu. Po každom nanesení mi do pár minút vsiakne do pleti aj napriek tomu, žesom použila hydratačný krém. Čo je však horšie, na tvári sa mi objavia nové vyrážky aj napriek dôkladnému odlíčeniu. Aké produkty by ste mi odporučili? A mám sa zbaviť make-upu úplne?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, Emo,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up.

Aknotickou pleť je potřeba vyčistit Čisticí pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť, můžete ji použít ve sprše i na záda, ramena a dekolt.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla pleť perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pokud máte rozšířené póry, použijte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které viditelně póry stahuje. Aplikuje se ráno i večer pod krém a aplikuje se i po hlubokém čištění.

Následně použijte Krém s fytosfingosinem a irisem, který díky obsaženým aktivním látkám při pravidelné aplikace zmírňuje projevy akné, reguluje tvorbu mazu, zmírňuje začervenání a celkově zklidní pleť. Je pro denní i noční použití.

Ráno

Pleť přečistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť a následně aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

V zimních měsících pak používejte jako ochranu na den Ochranný krém na problematickou pleť, který pleť chrání před mrazem a pleť nevysušuje.

Jako akutní pomocník by Vám neměl chybět Antiakné roll-on s irisem, který noste u sebe, pokud ucítíte, že se Vám tvoří pupínek, několikrát denně použijte roll-on a akné se často ani nevytvoří.

Pro to, aby Vám make-up vydržel co nejdéle doporučuji vyzkoušet Podkladovou bázi pod make-up, stačí jí opravdu velmi malé množstí. 

Následně pak již můžete nanést make-up, máme jej ve třech odstínech. Vyzkoušet můžete na některé z našich prodejen, jejich seznam najdete zde, nebo Vám můžeme vzorečky poslat přímo domů. V tom případě mi prosím napište na email ryskova@ryor.cz

Pokud byste nechtěla některý den make-up použít, ale chtěla byste matný vzhled pleti, zákaznice mají velmi oblíbený Matující krém s pudrovým efektem.

Věřím, že díky důkladnému čištění pleti se Vám budou černé tečky tvořit méně, přesto někdo na ně trpí více. Potom jednou týdně aplikujte Masku na černé tečky, nebo Gelovou masku slupovací na celý obličej, která také čistí póry avšak se slupuje po zaschnutí oproti Masce na černé tečky, která se po cca 10 minutách smývá.

Věřím, že uvedená péče Vám pomůže a budete spokojená.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

  

Dobrý den,
děkuji za odpověď na mou otázku týkající se atopického ekzému v obličeji a doporučení konopné kosmetiky. Doporučeny mi byly na obličej krémy a na tělo mléko. Bohužel nevím,čím bych si správně měla pleť na noc odličovat a jak se o ni postarat ráno, aby mě pleť nesvědila a zůstala klidná?
Děkuji za odpověď
K.

Dobrý den, paní Kateřino,

omlouvám se, čištění pleti by mělo být standardní jako u jiné pleti, které máme i na videu zde na blogu k dispozici všem.

Čištění pleti je její základ. I přesto, že máte tyto problémy, je nutné pleť čistit, naše přípravky jsou šetrné.

Večer je odličování dvoukrokové. V prvním kroku odstraníte make-up a další nečistoty ulpělé za den na pleti, které jsou rozpustné v tucích a to Dvoufázovou odličovací emulzí. Následuje dočištění pleti od nečistot rozpustných ve vodě a to tonikem dle typu pleti. Doporučila bych Vám nejvíce hydratační tonikum Hydroperfekt. Následně již krém.

Ráno pak stačí pleť pouze přetřít tonikem Hydroperfekt a pak již krém.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Vážení,užvíc než 20 let používám denní krém "výživný krém exclusive".Poslední dobou nebyl u nás k sehnání.Dnes jsem objevila znovu v drog.Rossmann a koupila. Otevřela-hrůza: vytekla páchnoucí voda,zbytek divná nevábná hmota.Půjdu "TO" zítra vrátit,doufám,že o ty peníze nepřijdu . CO se děje?A teď nevím ,jestli si na ten obličej nedat raději sádlo. Strašně velké zklamání.Ani se mi nechce vás zdravit. Dvorská,Zlín
A klidně to zveřejněte -i s adresou-nekecám.

Dobrý den, paní Dvorská,

velice nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost. Skutečně je s tímto krémem nyní problém a tak jsme se rozhodli prozatím ho z prodeje stáhnout. Měla jste tedy bohužel smůlu, že jste na něj narazila, není nikde k sehnání a je stažen.

Jak se můžete na našem webu dočíst tuto informaci u zmíněného krému:

Tento krém nyní nelze objednat. Bohužel kvůli změně legislativy jsme byli nuceni změnit technologii výroby. Bude nám chvíli trvat než nový výrobní proces doladíme, avšak krém plánujeme vyrábět i nadále.

Mezitím doporučujeme vyzkoušet jako alternativu následující produkty – Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, Extra výživný krém s arganovým olejem nebo Výživný krém s mandlovým olejem.

Ještě jednou prosím přijměte naši omluvu za tuto nemilou zkušenost a věřím, že nám i nadále zůstanete věrná.

Krém samozřejmě na prodejně vraťte, vyřídí s Vámi reklamaci.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

V případě další dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici.

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
prosím jede kombinovat hydr. sérum s ceramidy a kys.hyalur. gel, pokud ano, v jakém pořadí?
Děkuji
M:

Dobrý den, paní Marto,

doporučovala bych kombinovat tyto přípravky tak, že ráno budete po přečištění pleti tonikem aplikovat Kyselinu hyaluronovou gel, která je lehčí. Přetřete pleť tonikem, tím pleť nasaje ještě více vláhy a následně denní krém, který máte ráda.

Večer pak po odlíčení pleti odličovacím mlékem nebo dvoufázovou emulzí a dočištění tonikem pak aplikujete na celý obličej, krk a dekolt Hydratační sérum s ceramidy, které je výživnější, mastnější. Po zaschnutí pak aplikujete oblíbený noční krém.

Vaše pleť si bude lebedit :)

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela Vaší kosmetiku, jelikož jsem nikdy neměla problémy s pletí, ale od doby kojení, mám pleť hodně vysušenou a povadlou.
Mám pleť suchou, ale ještě i citlivou, protože mě některé krémy svědí a po některých zčervenám. Nepoužívala jsem nikdy ani makeup, jelikož jsem si připadala, že mám ucpané póry. Používám jen řasenku.
Jelikož máte velkou spoustu nabízených produktů, nevím, pro který se rozhodnout, proto prosím o radu.
Jak správně začít s péči o pleť, a které produkty mi doporučíte.

Rovněž bych se chtěla zeptat, co byste mi doporučili pro mou maminku (věk 58 let) taktéž, spíše suchá pleť, povadlá, vrásky, váčky a kruhy pod očima.

Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Sylvie,

děkujeme za dotaz.

Dle popisu Vaší pleti, bych Vám doporučila následujícíc ošetření.

Základem péče o jakoukoliv pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pro dodání hydratace doporučuji použít Kyselinu hyaluronovou - gel, kterou nanesete na celý obličej, krk a dekolt. Po rychlém zaschnutí vezměte tampon, na které nalijete trochu tonika a lehce poklepete pleť, tím nasaje ještě více hydratace.

Pokud Vás trápí vrásky kolem očí, aplikujte na podočnicovou kost a kost pod obočím Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Pokud máte raději výživnější klidně můžete místo korekčního využít opět Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který budete používat večer. Nebojte se, že byste tento korekční nevyužila, až budou největší horka, ráda po něm sáhnete :)

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Aktivní sérum s Matrixylem na oční okolí.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná. Díky konopné kosmetice, která obsahuje vzácný kanabidiol, nebude Vaše pleť drážděná.

Pro maminku bych zvolila stejnou péči jak je výše popsaná. Základem je čistá pleť, tedy večerní a ranní čištění by bylo stejné.

Na noc bych mamince doporučila na oči Kaviderm, který řeší kruhy a váčky pod očima. Noční krém potom Extra výživný s arganovým olejem, který pleť krásně vyživí, regeneruje, bojuje proti vráskám.

Na den poté opět přečištění tonikem a na den pak Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, krém je lehčí než noční a také účinně bojuje s vráskami, chrání pleť a regeneruje ji.

Věřím, že zvolená péče Vám bude vyhovovat.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den.zaujímalo by mně jak dloho je má pleť chráněná s krém Tio-aktivni krem Spf 30. A jak casto je potreba ho za den nanaset.Dekuji

Dobrý den, paní Škvorcová,

tento přípravek je určen k ochraně pleti v běžném životě, tedy stačí nanést jednou denně ráno jako byste nanášela jiný denní krém. Pokud máte oblíbený nějaký jiný denní krém, lze jej aplikovat a až navrch aplikovat Trio aktivní krém SPF 30 nebo Duo aktivní krém SPF 15.

Neslouží ke slunění, opalování, k tomu jsou uzpůsobeny přímo opalovací přípravky z řady Sun Care .

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
ráda bych od Vás dostala následující informaci k výrobku "Kyselina hyaluronová gel".
Jak vysoké procento této látky (KH) v přípravku skutečně je a jaká je její molekulová váha.
Na příbalovém letáku je uvedeno pouze že:
"- obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou".
Děkuji
M.

Dobrý den, paní Martino,

děkujeme za dotaz.

Základní surovinou pro výrobu je prášková nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Z toho vychází popis na obale - 100% kyselina hyaluronová. Certifikát dodavatele suroviny uvádí molekulovou váhu 0,7 Mda.

Do receptury používáme 5% roztoku této kyseliny.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková