MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,je možné používat produkty Ryor k zažehlovací galvanickou žehličkou NuSkin? Všude se píše o kladne a záporné polarizaci, tak by mě zajímalo zda jsou vaše gely k tomu vhodné.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, paní Radko,

ano, určitě, máme řadu přímo pod galvanickou žehličku, která je pro tento účet vyvinuta.

Jako první je Čisticí gel pod galvanickou žehličku, který má hloubkovou čistící funkci. Na pokožku nanesete větší množství gelu, aby žehlička dobře klouzala. Gel obsahuje kromě základních složek gel aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského. Ve spojení s galvanickým proudem žehličky uvolňuje v hloubce uložené nečistoty, které při dalším přepnutí polarity žehličky jsou vytaženy z pokožky ven.

Druhý je Vyživující gel pod galvanickou žehličku, který je ošetřující - vyživující gel pro hloubkovou výživu pokožky. Pomocí žehličky je vtlačován do hlubších vrstev pokožky. Gel obsahuje kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex obsahující hned několik účinných látek. Při pravidelném ošetření lze zlepšit vzhled a kvalitu pokožky.

Nedílnou součástí práce s galvanickou žehličkou je Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku. Aplikuje se na pleť v případě rychlého vstřebání gelů do pokožky, aby pleť při používání žehličky nezůstala suchá. Používá se také na aktivaci a očištění pleti vždy po ukončení práce s každým jednotlivým gelem.

Obsahuje účinné hydratační složky.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Chtěla bych zpevnit pleť v oblasti spodní části obličeje - kontury kolem spodní čelisti + krk. Vrásky mám minimálně. Má pleť je ale v těchto partiích povadlá a málo pružná. Prověšují se mi trochu tváře a tato oblast tváře pusobí jako oteklá. Pleť mám citlivou, spíš sušší vyžadující každodenní krémování. Jinak mám pocit stažené pleti. Co mi prosim doporučujete na daný problém? Děkuji za odpověď. Alena

Dobrý den, paní Aleno,

na zpevnění pokožky máme přímo přípravek Zpevňující emulze na tělo s rostlinnými extrakty, která je primárně na tělo, na krk, dekolt, poprsí, ale ozývají se nám dámy, že používají i na obličej jako masku.

Pokud bych Vám měla doporučit nejlepší krém na zhutnění pleti a vypnutí, bude to Kolagenový gel na vrásky . Prípravek je sice dražší, ale nabitý aktivními látkami a navíc velké balení, které Vám vydrží hodně dlouho. Obsahuje dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalparine, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.

Pokud byste chtěla levnější alternativu, doporučím Vám Aktivující výživný krém s ASC III. Je to lehký výživný krém, který můžete používat na den i na noc. Látka ASC III cíleně podporuje tvorbu nejvalitnějšího kolagenu v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a minimalizuje tvorbu vrásek. Má vliv na zvýšenou elasticitu a pevnost pleti. Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti. Regeneruje a hydratuje pokožku.

Píšete, že máte ráda mastnější krémy. Myslím si, že by Vám měl tento stačit. Pokud byste měla ale pocit pnutí, tak můžete klidně ještě tento krém překrýt krémem, na který jste zvyklá a bude se jednat o tzv. vrstevou péči.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

 

 

 

Dobrý den, moc prosím a přimlouvám se, aby byla do prodeje vrácena opalovací mléka s původní parfemací. Dělala tím výrobek vyjímečným a typickým pro Ryor. Tato inovovaná verze (jak říkáte pro alergiky a citlivé) příšerně smrdí a přesně tento odér je typický pro opalovací prostředky v běžné prodejní síti. Bohužel to nejsem schopná používat, protože se mi z těchto "nevůní" zvedá žaludek. Původní verze s vůní se neměnila ani potom, co byl výrobek celé dny na sluníčku. A lepší parfemaci jsem ještě u opalovacího výrobku neměla. Je velká škoda, že inovujete tímto způsobem :-( Kvalita tohoto výrobku je totiž na špičkové úrovni, zejména roztíratelnost+mléko nedělá bílé stopy+není přehnaně mastné. S pozdravem, Klára

Dobrý den, paní Kláro,

děkujeme za názor a kladné hodnocení výrobku. Mrzí nás, že nejste s absencí parfemace nadšená, avšak převládají nám pozitivní názory na chybějící parfemaci. Bohužel je to jako se vším, 100 lidí 100 chutí a musíme brát v potaz názor většiny, která je raději za neparfemovaný výrobek vhodný pro nejcitlivější jedince a celou rodinu a že mohou použít případně na ovonění svoji parfemovou vodu.

Věřím, že i přes nelibost v neparfemaci zůstanete díky jiným vlastnostem Váš oblíbený.

Krásný den za tým Ryor přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den,

mám typově spíše normální pleť, trošku sušší v okolí očí. Mám výrazné mimické vrásky právě v okolí očního okolí. Jaký přípravek byste mi prosím doporučili? Hodil by se mi i typ na noční i denní krém.

Děkuji Kamila

Dobrý den, Kamilo,

proti vráskám v oblastí očí je nejlepší Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, které je díky obsaženým aktivním látkám velmi účinné v boji proti vráskám kolem očí, ale zároveň in a ošetření jemných vrásek celé pleti. Unikátní látka Matrixyl restrukturalizuje kožní 3D sítě, vypíná a vyhlazuje vrásky. Nanášejte ráno i večer na vyčištěnou pleť na podočnicovou kost, následně naneste denní nebo noční krém.

Dle Vašeho popisu bych Vám doporučila krém z řady arganový olej. Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem po celý den skvěle hydratuje pleť díky kyselině hyaluronové a díky arganovému oleji pleť regeneruje. Extrakt z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

Na noc pro Vás pak bude vhodný Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem, který pleť restrukturalizuje, cíleně působí na tvorbu kolagenu, tím dochází k výraznému omlazení pokožky. Liposom ASC III stimuluje tvorbu kolagenu v místě aplikace, beta-glukan pak eliminuje působení volných radikálů. Pleť bude vyživená a vrásky budou redukovány.

Věřím, že budete s přípravky spokojena. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den přeje Lucie Rysková

 

 

 

 

Dobrý den, jaký ochranný faktor mají vámi prodávané denní krémy (např. Denní krém s UV filtry - koenzym Q10, Denní krém - mořské řasy, Denní krém s kaviárem apod.). Nemám na mysli speciální krém s SPF 30 nebo 15, ale ty, u kterých není ochranný faktor v popisu udáván.
Děkuji Jana Málková

Dobrý den,

 

u každého přípravku je to individuální dle zastoupení surovin, ale velmi obecně se dá říci, že u denních krémů s obsahem UV se to pohybuje kolem 5. Ale přesné číslo na obale nemůžeme u těchto přípravků deklarovat neboť ho nemáme přesně změřené.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem vhodného krému. Mám pleť zatím bez vrásek, potřebuji hlavně zpevnění pleti. Používala jsem oční krém Q10, hydratační ve flakonu a výživný s měsíčkem, ale cítím, že by to chtělo něco silnějšího. Pleť už začíná být sušší. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem Jana

Dobrý den,

 

doporučila bych Vám vyzkoušet následující ošetření pleti:

 

 

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

4) Aplikujte Hydratační sérum s ceramidy

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3) Aplikujte Hydratační sérum s ceramidy

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

 

 

Dobrý den, můj dotaz se netýká péče o pleť. Snad mi ale pomůžete s dotazem.Kam se prosím podělo tekuté mýdlo s amarantovým olejem.Nikde ho nemůžu sehnat. To se už nevyrábí? Pokud ano = velká chyba. Používám řadu let! A nic lepšího neznám. Čím nahradit? Určitě je nás vice. Děkují za odpověď Preisová

Dobrý den,

 

opravdu jsme ukončili prodej tohoto přípravku, ale chystáme nové a ještě lepší mýdlo na ruce! Brzy se na něj můžete těšit.

 

Hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
roky jsem spokojenou uživatelkou kosmetiky Ryor, především Aktivního krému proti vráskám (Mořské řasy) 14003. Krásně se vstřebával a vrásky opravdu mizely :-). Nyní jsem si koupila nový a jsem nepříjemně překvapená jeho změnou: dříve býval spíše průsvitný a krásně rychle se vstřebával, nyní má barvu spíše sněhově bílou a přetrvává pocit mastnoty :-(.
Nemohl by se Ryor vrátit k původnímu složení? Bylo lepší....
S pozdravem,
Věra

Dobrý den,

 

opravdu u tohoto přípravku došlo ke změně technologického postupu a přípravek je nyní více viskózní, což si některé zákaznice velmi chválí, ale chápeme, že každého to asi nepotěší.

 

Jako alternativu bych Vám doporučila používat Kyseliny hyaluronovou ve formě gelu (perfektní vyhlazující a protivrásková péče) + kombinavat s některými z následujících přípravků, které jsou strukturou velmi lehké, hydratační a zároveň obsahují látky proti stárnutí pleti:

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

 

 

Dobrý deň,
dostala som galvanickú žehličku nuskin a chcela by som ju používať na redukciu celulitídy. Ktoré produkty by boli na to vhodné? Ďakujem

Dobrý den,

 

galvanické žehličky jsou obecně koncipované na čištění a výživu pleti. Naše přípravky pro práci s galvanickými žehličkami řeší pouze čištění a výživu.

 

Přípravek na celulitidu kompatibilní s galvanickou žehličkou nemáme.

 

Preferujeme práci s utrazvukovými přístroji. V takovém přípradě se aplikuje Břečťanový gel nebo Lipored Ultra (ten také navíc pomáhá nejen s celulitidou, ale i s redukcí tuku), poté se aplikuje Vodivý gel a přípravek se zapracovává ultrazvukovou hlavicí.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobry den, kamarádka mi doporučila zn. kosmetiky Ryor, jenže nevím si rady co zvolit. Potřebuji něco pro unavenou, smíšenou až místy suchou pleť, se začínajícími vraskami. Koukala jsem na krémy s arganovym olejem a kys. hyaluronovou, myslíte ze pro mě bude to pravé? nahodou testry nemáte? děkuji za odpověď, Míša

Dobrý den, Míšo,

to ráda slyším a jsem si jistá, že najdete výrobky, které Vám budou sedět.

Říkáme, že základem v péči o pleť je jeji dokonalé čištění, které je večer dvoukrokové.

Dle popisu Vaší pleti bych Vám doporučila, večer odlíčit pleť Dvoufázovou odličovací emulzí, která dokonale smyje make-up a nečistoty za den na pleti ulpělé, ty které jsou rozpustné v tucích. Tedy i pokud nepoužíváte make-up, je potřeba pleť vyčistit od těchto nečisto, jako je například smog, prach atd. Druhý a velmi důležitý krok je dočištění pleti pleťovým tonikem. Vyzkoušejte Hydroperfekt, který je nejvíce hydratační. Tonikum smyje zbytky nečistot a druhý typ nečistot, které jsou rozpustné v tucích.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Dle popisu bych Vám doporučila na noc Noční krém s betaglukanem, hedvábím a arganovým olejem.

Díky obsaženým látkám skvěle působí proti vráskám, zároveň hydratuje pleť a pleť není vysušená.

Pokud byste chtěla účinně bojovat proti vráskám kolem očí, doporučuji Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem. Sérum nanášíte jako první na vyčištěnou pleť na podočnicový oblouk a na podobočnicový, ne těsně k oku, aby Vás nepálily. Sérum působí tak, že vzlíná, tedy se k jemné kůži pod okem dostane.

Až následně tedy použijete noční krém.

Ráno pak stačí pleť jen přetřít tonikem, který sundáte přebytečný maz. Na den pak můžete vyzkoušet ze stejné řady Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Arganový olej vyživuje pleť a kyselina hyaluronová úžasně pleť hydratuje.

Ve Vašem kraji najdete naše partnerské prodejny, jejich soupis najdete ZDE . Tam Vám dají k dispozici vzorečky na doma.

Pokud byste se k nim nedostala, můžete mi napsat na email ryskova@ryor.cz a já Vám vzorečky pošlu :)

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den přeje Lucie Rysková