MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, prosím o sestavení péče o pleť na míru. Mám pleť smíšenou, ale v tomto období spíše sušší, zejména loupání na nose, sušší čelo i líce. Nesnesu hutné a mastné krémy. Chtěl bych něco moderního, účinného, co poslouží jako perfektní prevence proti vzniku vrásek. Zaujala mě Vaše nová řada Every day. Potřeboval bych poradit co používat ráno, večer a v zimním počasí. Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den, Romane,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro sérum a krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Doporučuji úžasná séra na den a noc z řady Every day. Na noc tedy Noční sérum se sněžnou řasou, které úžasně regeneruje pleť, hydratuje a díky své konzistenci se krásně vsákne.

Následně na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný korekční krém pro problematickou pleť.. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť. Takto je pleť připravena pro sérum a krém.

Denní sérum s magnolii a mechem s unikátním komplexem aktivních látek pro efektivní ochranu pleti proti stresu  z rychlých klimatických změn a z působení negativních vlivů okolního prostředí. Při pravidelné aplikace sérum posiluje povolené kontury obličeje.

Následně pak na den opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

Pokud budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu a doporučení Vašich výrobků na suchou pleť, je mi 30 let, doposud jsem zkoušela různé hydratační krémy, ráda bych něco kvalitního. Děkuji moc za radu a přeji krásné dny. Jitka

Dobrý den, Jitko,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť je její dokonalé čištění, které by mělo být večer dvoukrokové.

1. Dvoufázovou odličovací emulzí odlíčíte make-up a všechny nečistoty rozpustné v tucích

2. Pleťovým tonikem Hydroperfekt dočistíte pleť od zbylých nečistot a všechny nečistot rozpustných ve vodě

3. Pro doplnění hydratace naneste na celoup pleť Kyselinu hyaluronovou v gelu ta je na sebe schopná navázat až 1000 násobek své vlastní váhy. Je potřeba doplňovat vodu, jak pít, tak zároveň je ideální postříkat pleť Osvěžující mlhou, jedná se o lehké tonikum ve spreji. Zároveň můžete mít mlhu neustále u sebe a když budete mít přes den pocit pnutí pokožky, jednoduše přestříkejte pleť, můžete i přes make-up

4. aplikujte Noční krém s arganovým olejem, hedvábím a betaglukanem. Arganový olej krásně pleť regeneruje a vyživuje. Liposom ASC III stimuluje tvorbu kolagenu v místě aplikace. Beta-glukan eliminuje působení volných radikálů.

Ráno by pak měla péče vypadat následovně.

1. Přečistit pleť Pleťovým tonikem Hydroperfekt

2. Nanést Kyselinu hyaluronovou v gelu pro dodání hydratace a osvěžit mlhou.

3. Na celý obličej aplikovat Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. Extrak z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

Nelekejte se více kroků, jakmile se je naučíte, přijde Vám to jako hračka a pleť si bude lebedit :)

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

 

 

Dobrý den,
ráda bych se touto cestou zeptala, která z kosmetických řad pro mě bude vhodná. Vzhledem k tomu, že část mého obličeje je suchá (nos, výjimečně tváře) a část mastná, nejsem si zcela jistá, kterou z kosmetik použít. Jeden z dalších problémů jsou "beďary", mám černé tečky, klasické a sem tam i takové červené bolavé, které nejsou vymáčknout. Mačkám hodně.
Co se týče stravy, miluji sladké a nejsem schopná se toho vzdát, na druhou stranu ale piji neslazené bylinné čaje a pitný režim opravdu dodržuji.
Vyzkoušela jsem velké množství produktů od klasických drogeriových až po přírodní, ale žádné velké rozdíly jsem nepozorovala.
Předem děkuji za odpověď. Pavla

Dobrý den, Pavlo,

jak sama píšete nejen kosmetika má vliv na kvalitu pleti, i strava, tedy určitě i sladké může za akné, ale doporučím Vám aspoň kosmetiku, která Vám bude s problémy pomáhat a třeba trošku omezíte i to sladké :)

 

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

 

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Kaviderm.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

Dobrý den , chtěla bych prosím poradit jakou sadu nebo ktere výrobky od Vás pořídit při problémech s akné. Trpím akné už od puberty a stále jsem nenašla nic, co by mi opravdu pomohlo. Tak bych prosila o radu, chtěla bych výrobky na ráno i na večerní čištění pleti včetně denního a nočního krému, včetně čistících vod a nějaké masky.
Moc děkuji za Vaši pomoc a už se těším až Vaše výrobky vyzkouším s pozdravem Denisa

Dobrý den, Deniso,

 

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up.

Aknotickou pleť je potřeba vyčistit Čisticí pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť, můžete ji použít ve sprše i na záda, ramena a dekolt. Tu nyní již máte.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla pleť perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pokud máte rozšířené póry, použijte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které viditelně póry stahuje. Aplikuje se ráno i večer pod krém a aplikuje se i po hlubokém čištění.

Následně použijte Krém s fytosfingosinem a irisem, který díky obsaženým aktivním látkám při pravidelné aplikace zmírňuje projevy akné, reguluje tvorbu mazu, zmírňuje začervenání a celkově zklidní pleť. Je pro denní i noční použití.

Ráno

Pleť přečistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť.a následně aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

Jako akutní pomocník by Vám neměl chybět Antiakné roll-on s irisem, který noste u sebe, pokud ucítíte, že se Vám tvoří pupínek, několikrát denně použijte roll-on a akné se často ani nevytvoří.

Jednou týdně aplikujte Masku na černé tečky, pokud jimi trpíte nebo Gelovou masku slupovací na celý obličej.

Nelekejte se více kroků, jakmile si na péči zvyknete, uvidíte, jak se Vám pleť odvděčí a budete spokojená :)

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

Před třemi měsící jsem si koupila Denní krém s kyselinou hyaluronou a arganovým olejem, který chci používat až nyní. (Přes léto používám denní krém s UV filtry, abych ochránila pleť před sluncem.) Krém se nedá z flakonu napumpovat. Flakon váží 76 g, tak je určitě plný. Poraďte prosím, co mám udělat, abych se ke krému dostala. Děkuji.

Dobrý den,

 

asi jste měla smůlu na vadný obal.

 

Napište prosím kolegyni na naše oddělení kvality - subinova@ryor.cz a pošleme Vám nový krém.

 

Hezký den, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
velice ráda bych použivala vaší kosmetiku, ale nevyznám se ve vašich produktových řadách. V čem se liší jednoltivé řady na péči proti vráskám? (s arganovým olejem, kys hyaluronovou, mořskými řasami, koenzymemQ10 atd)
Mám i ve svém věku mastnou pleť s rozšířenými póry prakticky všude, dělají se mi černé tečky. Zároveň mám lehké vrásky kolem očí, lehké nosoretní rýhy a trochu povolené kontury obličeje. Která řada by byla pro mě nejvhodnější?
Děkuji

Dobrý den,


řady se většinou liší obsahem aktivních látek - řadu s arganovým olejem spojuje práve tento druh oleje, koenzym Q10 apod. Řada Intenzivní ošetření pleti obsahuje přípravky, které sice nespojuje jedna konkrétní surovina, ale způsob užití, jedná se o specifické a intenzivní přípravky na doplnění péče o pleť a řešení různých specifických problémů pleti.


Řady a výrobky cíleně nedělíme dle věku, protože jak uvádíte - i kolem 40ky nás může trápit mastnější pleť, naopak 20ti letá slečna může mít suchou pleť s vráskami.


Ošetření tedy volíme dle konkrétního typu pleti a problémů.


Dle vašeho popisu bych doporučila následující ošetření:


Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť (odličuje nečistoty rozpustné ve vodě, například pot)

4) Na rozšířené póry aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry

5) Na vrásky po celém obličeji používejte Aktivní sérum s Matrixylem - je to nemastné a lehké sérum s velkým účinkem proti vráskám.

Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné, různé druhý pupínků a mastící se pleť jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť (odličuje nečistoty rozpustné ve vodě, například pot)

2) Na rozšířené póry aplikujte Zklidňující sérum na rozšířené póry

3) Na vrásky po celém obličeji používejte Aktivní sérum s Matrixylem - je to nemastné a lehké sérum s velkým účinkem proti vráskám.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Doplňková péče

Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou (používejte 1x týdně večer po čištění, po použití a dočištění pleti naneste krém)

Maska na černé tečky – používejte 1x týdně dle návodu na obale v případě výskytu černých teček.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková


 

Dobrý den, doslechla jsem se, že na veletrhu v Letňanech budou již v prodeji vaše podzimní novinky. Bohužel se v tomto termínu do Prahy nedostanu. Kdy bude možno zakoupit nové produkty na vašem eshopu. Děkuji za odpověď, Petra

Dobrý den,

 

moc nás mrzí, že se s Vámi neuvidíme na veletrhu. Novinky v první fázi uvedeme na veletrhu a velmi brzy již i na eshopu :)

 

Hezký den, Veronika Čížková

 

Tento krém už dlho používam, ale pri poslednej kúpe a následnej aplikácii som ostala sklamaná. Menilo sa zloženie krému? Konzistencia je tak riedka, že mi steká po tvári. Ryor-u chcem ostať verná, dúfam, že je to len jednorázový problém, lebo s takouto konzistenciou sa asi problematické partie na pleti nevyriešia.
Ďakujem, Miriam

Dobrý den Miriam,

 

moc nás mrzí, že jste s výrobkem nebyla spokojena. Mohu Vás poprosit o zaslání informace o číslu šarže? Najdete ho natištěné přímo na výrobku a já výrobek prověřím v laboratoři.


Zdali se stala chyba u nás, nebo například při přepravě (výrobky jsou citlivé na skladování při převozu - mrazy nebo například i horké počasí, speciálně když několik hodin leží v autě jim nesvědčí).

 

Děkuji a zdravím, Veronika Čížková

 

Dobrý den, je mi 34 let, trápí akné, (nejen v obličeji, ale i v dekoltu a na zádech) a už i vrásky. Poprosila bych Vás touto cestou o radu jak se pleť starat a jaké výrobky používat?
Děkuji za pomoc¨
Hana

Dobrý den,

 

 

Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

 

Večerní péče:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Dočistěte pleť pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

4) Na celý obličej aplikujte Kyselinou hyalurovnou - gel. Dopřeje pleti vysokou hydrataci a protvráskovou péči.

5) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

6) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinou hyalurovnou - gel. Dopřeje pleti vysokou hydrataci a protvráskovou péči.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, je mi 45 let. Mám velmi citlivou pleť. Na nosu a bradě mám rhinophymu neboli rosaceu ( růžovku). V zimě se mi zhorší. Moje pleť je po koupání suchá (používám gel s aloe), večer zase mastná. Dříve jsem měla akné. Mám alergii na sluníčko. Moje kůže na těle je suchá, v zimě mi praská kůže na hřbetu rukou. Prosím o radu jakou kosmetiku používat na obličej a tělo.
Dále jsem se chtěla zeptat na kosmetiku pro dcery. Je jím 17 a 19 obě mají problém s akné, černými tečky na nose a jedna má akné i na zádech. Pleť mají normální až mastnou. Děkuji za odpověď. Hanka

Dobrý den, paní Hano,

Dobrý den,

na Váš problém s růžovkou Vám určitě doporučím naše produkty pro podrážděnou pleť. V zimě se problémy s pletí obecně zhoršují (již na podzim) vzhledem k chladnějšímu počasí, atd. Pleť tedy reaguje intenzivněji.

Doporučila bych Vám následující ošetření:

Večer

1) Hydratační micelární voda - odličuje makeup a další nečistoty (používejte i v případě, že se nelíčíte).

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt - dočitění, hydratace a osvěžení pleti

3) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

4) Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (používejte lokálně na problematické partie)

5) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Ráno

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt - pro ranní osvěžení pleti

2) Klidnící sérum pro intolerantní pleť (používejte lokálně na problematické partie)

3) Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (používejte lokálně na problematické partie)

4) Výživný konopný krém s kmenovými buňkami (používejte na zbytek obličeje, krk a dekolt)

Nelekejte se více kroků. Jsem přesvědčena, že pokud budete dodržovat tento postup, pleť se zlepší, mnohé zákaznice tuto péči velmi kvitují.

Pro dcery bych pak doporučila, pokud mají více mastnou pleť řadu aknestop a to následující péči:

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích a pro aknotiky to platí dvojnásob!

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up.

Aknotickou pleť je potřeba vyčistit Čisticí pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť, můžete ji použít ve sprše i na záda, ramena a dekolt. Tu nyní již máte.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla pleť perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pokud máte rozšířené póry, použijte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které viditelně póry stahuje. Aplikuje se ráno i večer pod krém a aplikuje se i po hlubokém čištění.

Následně použijte Krém s fytosfingosinem a irisem, který díky obsaženým aktivním látkám při pravidelné aplikace zmírňuje projevy akné, reguluje tvorbu mazu, zmírňuje začervenání a celkově zklidní pleť. Je pro denní i noční použití.

Ráno

Pleť přečistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť a následně aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem

Jako akutní pomocník by Vám neměl chybět Antiakné roll-on s irisem, který noste u sebe, pokud ucítíte, že se Vám tvoří pupínek, několikrát denně použijte roll-on a akné se často ani nevytvoří.

 

Jednou týdně aplikujte Masku na černé tečky, pokud jimi trpíte nebo Gelovou masku slupovací na celý obličej.

Myslím, že uvedená péče pro ně bude nejlepší, pokud by náhodou pro starší dceru byl Krém s fytosfingosinem a irisem málo výživný, pak doporučuji vyměnit za Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Držím palce a budeme rádi za zpětnou vazbu, když nám po měsíci pošlete na ryskova@ryor.cz

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie Rysková