MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Pekny vecer,prosim o radu jake vyrobky bych mela pouzit na citlivou plet,vek 47 let,posledni dva roky kozni problemy na obliceji,dekoltu a siji.A prosim jeste o radu jak na zacinajici ,,starecke,, skvrny na rukach.Dekuji Vam.Kamila

Dobrý den, paní Kamilo,

děkujeme za dotaz.

Ráno i večer Vám doporučuji namazat tělo od hlavy až k patě Konopným tělovým mlékem , které je krásně hydratační a zároveň výživné avšak bez pocitu mastnoty. Pokožku na krku, dekoltu, šíje a celého těla skvěle vyživí.

Na obličej pak doporučuji na večer Krém s amarantovým olejem pro velmi citlivou pleť. Je určen k ošetření a ochraně citlivé pleti. Obsahuje vysoké procento amarantového oleje s účinnou látkou skvalen, která má výrazně regenerační účinky. Je ideální k ošetření vrásek.

Ráno bych Vám pak na den doporučila Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který je více hydratační. Díky obsaženému vzácnému kanabidiolu řeší problémy v pleti a kmenové buňky řeší vrásky.

Proti skvrnám doporučuji pleť hlavně chránit a to Trio-aktiním krémem SPF 30. Jsme zvyklí, že v létě když jdeme na sluníčko, chráníme svoji pokožku. Někdo má pokožku citlivější a je třeba ji chránit po celý rok.

Pokud jste citlivější typ, doporučuji ještě na denní krém nanést právě zmíněný Trio-aktivní krém, který pleť ochrání.

Jsem přesvědčena, že Vám uvedená péče pomůže.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

 

 

 

Dobry deň. Poraďte mi vhodnú starostlivosť pre moju pleť. Mám 45 rokov trpela som na silné akné. Ešte stále mám skôr zmiešanú až mastnú pleť. Aj keď vekom s mimickymi vráskami okolo očí. Používam galvanicku žehličku s vašimi gelmi. Sú super! Ktoré krémy mi odporučíte. Nič príliš mastné a ťažké moja pleť neznesie. Za odpoveď ďakujem. S pozdravom. Sabina

Dobrý den, Sabino,

určitě od nás již víte, že naprostým základem v péči o pleť je čistění pleti, tedy na večer bych Vám doporučila nejdříve odlíčit Dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění tonikem Hydroperfekt.

Pro takzvanou vrstvenou péči doporučuji pro výrazný anti age efekt, navrácení hydratace Noční sérum se sněžnou řasou.

Na každé sérum patří krém. Dle Vašeho popisu Vám doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Kmenové buňky bojují s vráskami a obsažený vzácný kanabidiol pak proti problémům v pleti i případnému akné.

Ráno pak pouze přečistit tonikem Hydroperfekt. Následně Denní sérum s magnólií a mechem, které přes den pomáhá proti povoleným konturám pleti, pleť hydratuje a hlavně chrátní před vnějšími vlivy a klimatickými změnami, je proti začervenání pleti. Na něj pak stejný Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Pokud by na Vás byl přes den náhodou moc mastný vyzkoušejte lehčí Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Je více hydratační.

Gely pod galvanickou žehličku samozřejmě můžete používat tak, jak jste zvyklá.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o pomoc s výběrem komplexní péče o pleť, neboť váš sortiment je velmi rozsáhlý a nevím, jaké produkty, jaká řada je pro mě nejvhodnější. Do teď jsem používala především hydratační řady jiných značek, nyní jsem se rozhodla, že je čas na změnu a chtěla bych vyzkoušet českou kosmetiku vaší značky :-). Je mi čerstvě 40, pleť normální, na nose a bradě se sklonem k tvorbě černých teček. Jemné vrásky začínají být vidět na čele, výraznější vrásky od mimiky mezi obočím, nosoretní vrásky. Nejvíc mě asi trápí kruhy a pytle pod očima (jemné vrásky jsou též znatelné).
Prosím tedy o doporučení vhodných přípravků.
Předem děkuji a přeji mnoho úspěchů!
Zuzka

Dobrý den, Zuzko,

děkujeme, že jste se na nás obrátila :)

Základem v péči o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čištění, které večer spočívá ve dvou krocích.

Nejdříve je třeba pleť odlíčit od make-up a nečistot za den na pleti ulpělých a to naším favoritem Dvoufázovou odličovací emulzí nebo Odličovacím mlékem nebo Hydratační micelární vodou, zvolíte dle své preference. Následně nesmí chybět dočištění pleti tonikem dle typu pleti. Máme Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť anebo super hydratační Hydroperfekt. Nyní je pleť perfektně vyčištěná a připravená pro nanesení krému a může vstřebávat všechny aktivní látky v krému obsažené. Pokud bude pleť perfekteně vyčištěná, budou se i méně tvořit černé tečky.

Večer bych Vám po dokonalém vyčištění doporučila tuto péči:

1) na kruhy pod očima a váčky je perfektní Kaviderm stačí vklepak pod oči

2) s jemnými vráskami kolem očí zabojuje Aktivní oční sérum s Matrixylem to aplikujete také jen lokálně, případně lokálně na ostatní vrásky v obličeji.

3) pokud chcete o svoji pleť skutečně pečovat, doporučuji novinku v našem sortimentu a to Noční sérum se sněžnou řasou , které pleť skvěle regeneruje, navrací mu ztracenou hydrataci a bojuje také proti vráskám, má výrazný anti-age efekt.

4) jako poslední krok pak nanést na celý obličej krém a to Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, který pleť vyživí a kmenové buňky bojují proti vráskám.

Ráno pak péče bude vypadat následovně

1) přečistíte pleť tonikem.

2) proti kruhům a váčkům použijete Kaviderm a proti vráskám Aktivní oční sérum s Matrixylem

3) na celý obličej pak Denní sérum s magnólií a mechem, které pleť chrání před klimatickými změnami a nečistotami zvenčí, které pleť dráždí. Navíc posiluje povolené kontury pleti.

4) nakonec pak opět Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

Nelelejte se více kroků, jakmile si za pár dní zvyknete, už Vám to ani nepřijde.

Pleť bude chráněná, vyživená a vrásky se budou redukovat.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie


 

Vážení,
pár let si kupuji Váš luxusní krém mandlový ultra mastný, je neuvěřitelný, mé pleti velmi prospívá, je opravdu úžasný, jenže stárnu a na pleti je vidět, že by potřebovala asi jinou péči (vrásky a pod. nedokonalosti), mohla bych používat amarantový se skvalenem? Je amarantový krém také tak mastný a na citlivou pleť ? Vyzkoušela jsem spoustu krémů i velmi drahých, ale po použití jsem měla pocit že pleť nedýchá, obličej svědil a někdy krém i pálil, tak jsem obličej honem umyla a krém darovala někomu z rodiny. Od té doby co používám ultra mastný mandlový nemám problémy s pletí (zčervenání, olupování, ekzém ), používám jej i pod dermacol a je výborný.Moc děkuji za doporučení. Přeji krásný den. Vrtišková

Dobrý den, paní Vrtíšková,

děkujeme za tak milá slova chvály, ty nás nejvíce těší, spokojená zákaznice je pro nás tím nejdůležitějším.

Zmíněný Tradiční mandlový krém ultramastný je opravdu asi nejvíce mastný krém, který v naší nabídce najdete.

Krém s amarantovým olejem pro velmi citlivou pleť je pro tu nejcitlivější pleť, takže Vám bude jistě vyhovovat. Zároveň obsahuje skvalen, který má výrazně regenerační účinky. Je ideální k ošetření vrásek.

Druhou variantou by pro Vás mohl být Extra výživný krém s arganovým olejem. Skvěle se vstřebává a je bez mastného pocitu. Zabraňuje suchosti pokožky a vyhlazuje vrásky.

Doporučila bych Vám na den vybrat jeden z těchto dvou krémů, s amarantovým olejem je mastnější, a na noc si nechat Tradiční mandlový krém ultra mastný.

Věřím, že budete spokojená.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

 

Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem vhodného krému na podzim a zimu - denní a noční. Pleť mám smíšenou, mastnější čelo a bradu, zbytek pleti bych řekl normální, od té doby, co používám kosmetiku Ryor, se mi pleť zlepšila.
Čistím dle vašeho doporučení večer dvoufázově, i ráno se mi osvědčilo dvoufázové čištění. Ráno používám denní sérum z řady Every day + KKKPP, večer večerní sérum z řady Every day + noční krém s arganovým olejem.
Pak jsem se chtěl zeptat, zda-li je vaše luxusní sérum s ceramidy vhodné i na smíšenou pleť, chtěl jsem pořídit mamince, věk 66 let, ev. byste z nadstandartní péče doporučili něco jiného.
Děkuji za odpovědi a jsem s pozdravem.

Dobrý den, Tomáši,

musím Vás moc pochválit, jak se o svoji pleť perfektně staráte :)

Uvedenou péči můžete používat i na podzim a zimu, jen bych vyměnila denní krém za Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Nebojte se slova výživný, je také v dávkovači, je hydratační, zároveň více výživný, což se na podzim a zimu moc hodí. Obsahuje také vzácný kanabidiol, který v pleti řeší problémy.

Pro maminku bych Vád určitě Luxusní sérum s magnólií a ceramidy doporučila. Dokonale pleť hydratuje a má anti-age efekt. Zmírňuje zarudnutí způsobuje dehydratací pleti. Pleť bude pružnější, rozjasněná a saténově hebká již po 2 týdnech. Pokud by jí na den nevyhovovalo, bylo pro ní moc výživné, může používat jen na noc pod krém a na den pak Denní sérum s magnólií a mechem z řady Every Day, které používáte i Vy.

Věřím, že budete oba spokojeni :)

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

 

Dobrý den,
můžete mi říci zda Noční kaviárový krém obsahuje paraben?
Děkuji

Dobrý den, Pavle,

tento zmíněný krém parabeny obsahuje. Neprávem jsou parabeny často zavrhovány. Pro informaci posílám zajímavý článek k přečtení.

Pokud byste měl zájem o zaslání informace, které naše výrobky neobsahují parabeny, napište mi prosím na e-mail ryskova@ryor.cz

Hezký den přeje Lucie

 

Dobrý den,
koupila jsem u vás Kolagenový gel na vrásky a v informaci o výrobku chybí údaj
o tom, zda po aplikaci a době účinnosti mám gel smýt nebo aplikovat běžný krém nebo vůbec nic?

Děkuji za odpověď, Eva Camrdová.

Dobrý den, paní Camrdová,

Kolagenový gel na vrásky můžete používat jako masku jednou týdně, ale klidně i místo nočního krému. V obou případech, když nanesete větší množství, po vstřebání určitě nesmývejte, ale vetřete do pokožky.

Věřím, že budete spokojená, zákaznice na něj pějí chválu :)

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie

 

Už mnoho let používám produkt bylinné tonikum pro smíšenou a normální pleť. Minulý týden jsem si koupila nové balení a po aplikaci mi zrudla pleť obličeje. Začali jste tam přidávat nějaké jiné přídavky než předtím? Nedokáži si to vysvětlit.
Děkuji za odpověď Martina Studýnková

Dobrý den,

 

reakce jsou velmi individuální, může se dokonce stát, že i některá látka na kterou jste roky zvyklá Vaší pleti přestane vyhovovat.

 

Mohu Vás poprosit o zaslání informace o číslu šarže konkrétního výrobku? Naleznete ho vytištěné na flakonu. Prosím zašlete ho na subinova@ryor.cz a my výrobek i danou šarži zkontrolujeme.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nám napište. Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych poradit s celoroční péčí o pleť mé 12-ti leté dcery. Pleť má poměrně čistou, ( pouze v okolí nosu se jí sem tam vyskytuje akné, které zarudne a vytváří malé červené vřídky , černé tečky čistí gelovou slupovací maskou a vřídky roll-on tyčinkou ) , se sklonem k zarudnutí a vytváření suchých míst, které se loupou - hlavně při chladnějším počasí. Nechci ji pleť zatěžovat pro ni nevhodnými přípravky, prosím tedy o radu.
Děkuji Martina

Dobrý den,

 

děkujeme za Váš dotaz - pro dceru vymyslíme nějaké vhodné ošetření adekvátní jejímu typu pleti i věku. V jejím věku není pleť třeba zatěžovat velkým množstvím přípravků nebo aktivních látek, ale je třeba, aby se naučila pleť správně čistit a pečovat o ní - to se jí v dospělosti vrátí ve velkém :)

 

Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

Večerní péče:

1) Čištění pokožky pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Dočistění pleti pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Aplikace nočního krému – Výživný krém s měsíčkem a klíčkem.


Ranní péče:

1) Očištění a osvěžení pleti po noci pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikace denního krému s UV faktorem (i v zimě!) – Duo aktivní krém SPF 15..

 

Dále doporučuji pokračovat v používání Gelové slupovací masky a Aknestop Roll-onu na problematická místa.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů napište. Veronika Čížková

 

Dobrý den, na vaši kosmetiku jsem slyšela samou chválu, proto bych ji ráda vyzkoušela. Nejsem si ale jistá, který z produktů by byl pro mě ten nejvhodnější. Je mi 30 let, denně používám make-up a pleť mám spíše sušší (přes léto bych řekla že i normální, v zimě mi pleť šupinatí a místy se loupe). Upřednostňuji spíše kosmetiku bez parfemace. Vrásky se zatím téměř neobjevují, pouze drobné kolem očí, ale ráda bych jim předcházela. Jednou týdně také ráda zařadím hydratační masku. Mohli byste mi, prosím, na základě výše uvedeného doporučit vhodné produkty pro mou pleť (čištění, krém, masku, péči o oční okolí)?
Děkuji mockrát a přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.
S pozdravem Monika

Dobrý den Moniko,

 

děkujeme za Váš dotaz a projevenou důvěru! Navrhla bych Vám ošetření pleti pro ty problémů, které popisujete:

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro prevenci vzniku vrásek kolem očí je vhodné ve vašem věkou používat Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Na zimu bych doporučila Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, přkterý je velmi výživný, ale nezanechává mastný pocit. Je také bez parfemace a dá se používat ráno i večer.

 


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková