MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den. S Ryor kosmetikou právě začínám. A tak jsem se chtěla zeptat jaké produkty na péči o pleť by jste mi doporučili. Pleť mám spíše sušší a sem tam se mi vyskytne pupínek. Vypozorovala jsem,že se tak stane,když mám pleť více promaštěnou. K tomu mi začínají první mimické vrásky. Tak by mě zajímalo jakým způsobem se dá vznik zmírnit. Předem děkuji za odpověď :)

Dobrý den Kateřino,

nezmiňujete jak pleť ráno a večer čistíte a to je škoda, protože nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je právě odličování a čištění !!! Pozor si dávejte také na vodu (a to i při mytí vlasů nebo sprchování, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem ), voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní!!!!

Jak tedy správně postupovat?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří), na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10 , na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť  - unikátní hydratační krém, který je ideální pro pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin, dále pak kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci a redukci jemných vrásek. V případě pocitu suchost pokožky doporučuji překrýt Výživným krémem s mandlovým olejem 

Při výskytu pupínků doporučuji několikrát denně nanášet lokálně Antiakné roll-on - tato ,,zázračná tyčinka" kromě vybraných esenciálních olejů obsahuje i extrakt z irisu,který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti.

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Oční krém s koenzymem Q10, na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť + dle potřeby Výživný krém s mandlovým olejem. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, již několik let používám značku Ryor a jsem naprosto spokojená. Chtěla bych se však ujistit na správný postup a pořadí používání přípravků. Vždy čistím pleť dle Vašeho doporučení. Poté nanesu sérum, oční krém a krém dle potřeby. V případě, že bych chtěla ještě použít olej na obličej, tak tento až jako poslední v řadě? Nebo střídat místo séra? Děkuji Vám, přeji hezký den a spoustu spokojených zákazníků. Dáša.

Dobrý den Dášo,

pokud by jste chtěla zařadit aplikaci oleje při večerní péči, bude vždy první sérum , následovat bude oční krém a na závěr olej který nahradí noční krém. Při ranní péči by byl postup totožný, ale zakončit by jste musela ještě aplikací denního krému neboť pleťové oleje neplní ochrannou funkci.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den,

Prosím o radu, na kosmetice mi bylo doporučeno používat hydratační krémy a hydrofilní odlicovadla. Prosím o radu, co mi od vás doporučíte. Jak krémy, tak produkty na odlíčení.

Děkuji moc
Hodrová

Dorý den Brigito,

5.5.2021 jste nám zasílala dotaz na kompletí doporučení péče, na který jsme vám odpověděli. Doporučuji tento postup dodržovat. 

Co se týká vašeho dnešního dotazu, ano máme Hydrofilní odličovací olej  , hydratačních krémů máme opravdu mnoho : Hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou  , Výživný krém s ceramidy, Hydratační krém s levandulí , Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry , Konopný korekční krém pro problematickou pleť  , Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem , Kyselina hyaluronová-gel , Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami .......... a mnoho dalších :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den prosila bych o doporučení kosmetiky na pleť mám spíše mastnou pleť, ráda bych vyřešila i kruhy pod očima.

Děkuji za radu

Dorý den Kateřino,

velice ráda vám doporučím kompletní péči o vaši pleť. Jak jistě víte,nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění !!! Pozor si dávejte také na vodu (a to i při mytí vlasů nebo sprchování, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem ), voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní.

Jak tedy správně postupovat ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří), na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima , následovat bude aplikace Krému s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami , pokud máte pleť výrazně mastnou doporučuji Matující krém s pudrovým efektem 

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima, následovat bude aplikace Revitalizačního séra s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Měla jsem vždy krásnou pleť. Mám zvládnuté čištění a měla jsem krémy na různá roční období co mi spolehlivě vyhovovaly. Ale s nošením respirátorů jako bych se vrátila do doby, kdy mi bylo dvanáct let. Pleť mám suchou - mohu ji namazat čistým arganovým olejem, přesto jdu nakoupit s respirátorem, po půl hodince ho sundám a pleť je opět suchá a navíc zarudlá. Také se mi vrátilo akné a s tím jsem si neuměla poradit ani v pubertě. Mohli byste mi prosím doporučit oční / noční / denní krém a případně vhodné sérum? Sedím už měsíc nad vaším katalogem a máte tak širokou nabídku, že si nedokážu vybrat a vlastně ani nevím, co by bylo opravdu nejlepší. Předem děkuji za odpověď, mějte se krásně.

Dobrý den Lucie,

naše nabídka je opravdu široká :), vůbec se vám nedivím že si nemůžete vybrat, nehledě na to že kombinace suché pleti s výskytem akné je velice komplikovaná. Je skvělé že zmiňujete čištění pleti, protože právě to je ten nejdůležitější úkon který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti.

Naše doporučení by bylo následující:

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří!!!), na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy , na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - unikátní hydratační krém ideální pro pleť s občasným výskytem problematických partií a pupínků. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Součastí přípravku je i extrakt z irisu, vitamin A, zinek, arganové máslo a lecitin, dále pak také kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy které pleti zajišťují bohatou hydrataci. Vzhledem k tomu, že je tento krém lehký, bude nutné jeho překrytí ochranným, výrazně mastným Krémem s amarantovým olejem 

 Antiakné roll-on který výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti vám bude věrným pomocníkem při výskytu akné. Doporučuji nosit ho stále s sebou a nanášet bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího pupínku :)

Večer odlíčíte a vyčistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostatní části pleti aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť, vše zakončíte Krémem s amarantovým olejem.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, prosím o radu s péčí o mastnou pleť. Ideálně lehčí krémy (např. na bázi gelu). Děkuji

Dobrý den Evo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem z řady Mořské řasy je to lehká,velmi snadno roztíratelná emulze,která díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť a účinně absorbuje kožní maz.Vytváří na pokožce dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Tato emulze zároveň zklidňuje pokožku a chrání jí před působením volných radikálů.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký, jemný, snadno vstřebatelný noční krém,který hydratuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje vitamín E - vitamín krásy a mládí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Prosím o doporučení krému na zralou pleť,vrásky na bradě.Dekuji,Dagmar

Dobrý den paní Dagmar,

Děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt  je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s modení aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně působí na tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce. Tento krém zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky.Minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky satávající.Regeneruje a hydratuje pokožku. Je vhodný pro celorční použití.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze   a to i v případě,že nepoužíváte make -up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt  v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

4) Jako noční krém opět použijte Aktivující výživný krém s ASC III 

V případě dalších dotazů pište rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Citlivá pleť , při doteku zarudne.

Dobrý den paní Marie,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat. 

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít: 

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy  je to nepafémovaný přípravek ,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péče o oblast kolem očí.Komlex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci jemných vrásek.Tento krém zároveň snižuje redukci váčků pod očima.

3) Jako denní krém použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám  je to vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem vhodný pro všechny typy podražděné pokožky. Tento krém působí proti zarudnutí,pleť hydratuje a zklidňuje. Je vhodný pro celoroční použití.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

4) Jako noční krém opět použijte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
zakoupila jsem si ultr. přístroj Maya. Najdu někde podrobný návod jak ho používat? Návod k němu byl, ale moc nerozumím jak co nanášet na pleť. Třeba pleťovou masku. Společně s vodivým gelem nebo nejdříve gel a pak masku.
Děkuji Marcela

Dobrý den paní Marcelo, 

děkujeme za váš dotaz a co se týče použití přípravků pod utrazvuk MAYA,tak ten je nasledující:

Aktivní látky,které jsou obsaženy v sérech a maskách použijte vždy přímo na vyčištenou pleť a vodivý gel aplikujte na hlavici přístroje.Poté již přistroj použijte podle přibaleného návodu. Není natom nic složitého,ale určitě zjistíte,že je to užasná ,hloubková péče o vaší pokožku. Po aplikaci těchto přípravků vždy použijte pleťový krém.Ten již zapracujte ručně.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Kosmetiku Ryor používám už skoro 30 let a byla jsem vždy spokojená. Krémy jsem střídala, výživný exclusive, mandlový, s přírodními oleji, s ceramidy aj. až jsem si oblíbila s denní i noční s koenzymem Q10. V poslední době, možná je to zimním obdobím pozoruji, že se musím ráno než odejdu do práce natřít aspoň 3x, protože jako by mi jeden "nátěr" :) nestačil. Myslím si, že už s věkem potřebuji silnější nebo mastnější nebo nevím jak to mám říct. Poradíte mi jaký bych měla zkusit. Pleť mám spíše sušší a citlivou. Děkuji

Dobrý den,

nezmiňujete jak pleť ráno a večer čistíte a to je škoda, protože nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je právě odličování a čištění !!! Pozor si dávejte také na vodu (a to i při mytí vlasů nebo sprchování, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem ), voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní!!!!

Co se týká doporučení krému, pak jednoznačnou volbou bude Krém s amarantovým olejem tento ochranný, výrazně mastný krém je unikátní ve svém složení, komplex aktivních látek z amarantového oleje a účinné látky skvalen napomáhají obnovit přirozený ochranný film pokožky. Ta je pak dostatečně chráněna a nedochází k jejímu opětovnému vysušování :)  Krém aplikujte ráno i večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť !!!!

Z RYORU zdraví Renata :)