MůjRyor.cz Kosmetický blog

 

NEWSLETTER

 

Dobrý den, před časem byl v nabídce od série Bio care denní a noční krém. Chtěla bych se zeptat, zda je nyní v nabídce denní a noční krém, který by měl podobné složení. Děkuji

 

Dobrý den,

zmíněné 100% ní bio krémy již skutečně nemáme v nabídce, neprodávaly se tak dobře jako ostatní naše výrobky.

Z dalších výrobků Vám můžeme nabídnout např. z řady Mořské řasy oblíbený Denní krém a dobře prodávanou novinku Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, které jsou z více než 99% také v bio kvalitě (jsou minimálně konzervovány a parfemovány).

Mezi naše neparfemované přípravky určené pro citlivou pokožku patří Ryamar Hydratační krém s amarantovým olejem, který je z 98% v bio kvalitě a z řady Derma Ryor lehké Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku, které se pyšní 99% ní bio kvalitou.

Ryamar Hydratační krém doporučujeme jako denní krém (obsahuje UV filtry),stejně tak z řady Mořské řasy Denní krém,  Krém s kyselinou hyaluronovou lze používat přes den i jako noční krém, Klidnicí sérum dle potřeby během dne i na noc.

S pozdravem

Ing.Eva Horčíková

vedoucí úseku vývoje

 

Dobrý den,

zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi denním a nočním krémem. Musím si pořidzovat oba dva?

Děkuji za odpověď.

H.L.

 

Dobrý den,

ano, je lepší mít oba dva přípravky. Vysvětlíme si proč. Přes den je potřeba pleť chránit před nečistotami z ovzduší, zplodinami z aut, volnými radikály apod.;  některé denní krémy obsahují i UV filtry, které chrání před slunečním zářením, další obsažené látky chrání před mrazem a poškozením pleti povětrnostními podmínkami. Denní krémy jsou zkrátka nutností – OCHRANA PŘEDEVŠÍM! A JE TO NUTNOST!

Noční krém je podle hesla „pro krásu”, a to z toho důvodu, že v noci je organismus v klidu, neplýtvá energií na pohyby, trávení a jiné denní činnosti, ale veškerou energii věnuje na regeneraci během spánku. Pokud tedy dodáme pleti prostřednictvím přípravku ty správné látky, pokožka se regeneruje a vyživuje v daleko větší míře.

 

Také si pamatujte, že lepší je prevence než poté likvidovat vzniklé škody. Začínejte vždy problém, ať už se jedná o akne, vrásky, dehydratovanou pleť, řešit co nejdříve. Ale lépe je vždy problému předcházet!

 

 

S pozdravem

Ing. Eva Štěpánková

zakladatelka firmy RYOR