MůjRyor.cz Kosmetický blog

 

NEWSLETTER

Ing. Eva Štěpánková

Ing. Eva Štěpánková

V roce 1991 založila firmu RYOR, aby po mateřské dovolené uživila dceru Janu. Získala několik ocenění včetně Nejlepší podnikatelka České republiky nebo Vedoucí podnikatelka světa. Její heslo zní „kvalitní péče za přijatelnou cenu“. Stále se podílí na vývoji nových přípravků a dodnes se pravidelně setkává se zákaznicemi, kterým radí, jak správně pečovat o pleť. Ráda čte, chodí do divadla a na koncerty a především ráda tráví čas se svojí fenkou Poly. Dodnes je 100% vlastníkem firmy RYOR.

 
Jana Štěpánková

Jana Štěpánková

Dcera Ing. Evy Štěpánkové a pokračovatelka tradice firmy RYOR. Ve firmě pracuje oficiálně od roku 2008 a neoficiálně od  tří let, kdy byla firma založena. Vystudovala chemii a ve firmě začínala v marketingovém oddělení, které je stále její srdeční záležitostí. Nyní působí na pozici obchodní ředitelky, a stále přichází s novými nápady. Velkým jejím zájmem je i edukace zákazníků v rámci složení kosmetiky. Mezi její záliby patří nejen práce, ale i malování (podílí se i na tvorbě designu nových obalů), čtení knih, péče o zahradu a cestování.

 
Jana Gibišová

Jana Gibišová

Ve firmě pracuje již 16 let na pozici hlavní kosmetická specialistka. Její prací je podílet se na tvorbě nových kosmetických přípravků, zkoušet nové i stávající produkty, vymýšlet nové postupy ošetření, školení pracovníků v kosmetických salonech po celé republice. Na stránce Mujryor.cz pro vás odpovídá na dotazy v poradně, které se týkají ošetření pleti i těla a výběru vhodných přípravků. Ve svém volném čase ráda relaxuje v přírodě se svými psy, má ráda jaro, kdy se věnuje zahradě a květinám.

 
Ing. Lenka Průšová

Ing. Lenka Průšová

Když jí bylo 8 let, na zahradní domek svých prarodičů pověsila ceduli „Laboratoř“ a hrála si na chemika. Když jí bylo 24, dokončila studium Kosmetologie na VŠCHT Praha a chemikem se stala. V téměř 27 se na odborném semináři náhodně setkala s Ing. Evou Štěpánkovou. Od té doby v laboratoři Ryoru pracuje a ceduli ze zahradního domku mohla zahodit, sny se totiž občas vážně plní:) Zabývá se hlavně formulováním nových produktů, proto v poradně odpovídá na dotazy ohledně chemického složení a legislativy. Ve volném čase ráda sportuje, nejraději MTB cyklistika, squash a sjezdové lyžování.