MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o doporučení krému na citlivou, problematickou pleť s tvorbou hlubokých vrásek kolem očí. Citlivost mé pleti se projevuje suchými místy, červenými fleky, problematická s tvorbou akné na čele a bradě.
Dále bych chtěla poradit jak nejlépe o takovou pleť pečovat při čištění.
Děkuji Eva

Dobrý den,

 


doporučila bych Vám následující ošetření pleti. V něm doporučuji přípravky z řady Cannabis Derma Care, které jsou perfektní pro citlivou a problematickou pleť, a to díky obsahu vzácného extraktu z konopí - CBD (kanabidiol), který je bez obsahu omamných látek, ale disponuje velmi výraznými regeneračními schopnostmi a díky tomu se hodí pro pleť citlivou, problematickou, suchou, přesušenou, olupující se a začervenalou.


Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Na vrásky kolem očí (nebo i jinde na obličeji) aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť - tento lehký krém cílí proti potížím s akné a různými pupínky. Ve vašem případě se pravděpodobně vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

5) Na suchá místa na pleti aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami ( klidně s ním překryjte Konopný korekční krém).

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Na vrásky kolem očí (nebo i jinde na obličeji) aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, které působí proti vráskám a je vhodné i pro citlivou ple´t.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť

4) Na obličej aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den, mohu aplikovat kyselinu hyaluronovou - gel i po aplikaci krému? Při použití samotného gelu, není pleť dostatečně promazana. Dekuji

Dobrý den,

 

naši Kyselinu hyaluronovou - gel aplikujte vždy pod krém (jako sérum), pro zvýšení efektu hydratace doporučujeme navlhčit vatový tamponek tonikem a do pleti po vstřebání kyseliny hyaluronové vklepat.

 

Poté na pleť aplikujte krém dle typu pleti. Kyselinu hyaluronovou je možné používat ráno i večer.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se naváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý večer,potřebovala bych radu jak pečovat a hlavně co použít za přípravky na povislou kůži na krku a podbradku.Jsem po léčbě ozářkami a chtěla bych pokožku trochu vyhladit a hlavně zpevnit .Děkuji Vítkovská

Dobrý den,


na povislé části kůže na těle, ale i poprsí, dekoltu, krku nebo i podbradku doporučuji dvakrát dennně používat Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty


Na péči o pleť doporučuji Kolagenový gel a Aktivující výživný krém s ASC III - tyto přípravky vrací pleti pružnost a zpevňují.


Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte Kolagový gel na vrásky.

4) Na obličej aplikujte Aktivující výživný krém s ASC III.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikute Kolagenový gel na vrásky.

3) Na obličej aplikujte Aktivující výživný krém s ASC III.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve

třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,chci Vás pozadat o radu, který z vašich kremu by byl vhodný po mou pleť. Od mych asi 15- ti let me trápí mastna pleť, rozsirene pory, tvorba pupínků . Moje kosmeticka mi rika, že mám pleť mastnou a přesto citlivou. Jakmile použijí přípravek s alkoholem, plet se mi vysuší a začne olupovat. Částo me po použíti kremu svedi pleť na čelistech a tvoří se drobne pupínky,ktere taktéž svědi . Předem za Vasi radu děkuji.. S pozdravem Leona Krivankova

Dobrý den,

 

mastná pleť volá po hydrataci, použití alkoholu není právě šťastné (nebo pouze jen lokálně pomocí Aknestop roll-onu, který obsahuje alkohol a směs esenciálních olejů, které pupínky zasušují a urychlují regeneraci).

 

 

Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru problematické pleti. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se).

 


 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

 


Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je určen Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme).

 

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť-

 

RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky). Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

 

U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
používám enzymatický peeling na obličej a na ruce, mám ale poměrně dost pigmentových znamének...nevadí na ně tento přípravek?

Děkuji za odpověd

Eva Š.

Dobrý den,

 

nevadí. Jen je při používání Enymatického peelingu třeba pleť před den chrátit proti UV záření. Stačí přes svůj obvyklý denní krém nanést na pleť ještě vrstvu Duo-aktivního SPF 15 nebo Trio-aktivního SPF 30 krému.

 

Přeji krásný den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
nejspíše vlivem hormonálních změn (vysazení HA a její opětovné užívání) se mi zhoršila pleť. Na tvářích a lícních kostech se znovu objevuje akné, po kterém zůstávají nevzhledné červené fleky.
Pleť bych charakterizovala spíše jako smíšenou. Někde je sušší někdy naopak mastnější.
Z Vašich přípravku mě zaujala řada aknestop a depigmentační krém. Bylo by vhodné začít některé přípravky užívat.
Děkuji za odpověď
Lucka

Dobrý den,


Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru problematické pleti. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se).


 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 


Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je určen Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme).

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť-

 

RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky). Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobry den Mám problem s registráciou. Ked sa chcem zaregistrovať Veľmi sa ospravedlňujeme, ale zvolené užívateľské meno v našom systéme už existuje. Pokiaľ sa jedná o váš účet, ku ktorému ste stratili prístup, použite prosím náš formulár určený o obnovenie strateného hesla. Inak si zvoľte jne užívateľské meno....vypíše mi tieto vety, ked požiadam o obnovenie strateneho hesla, tak mi zase vypíše, že taky registrovany klient neexistuje. Ako mam postupovat? Dakujem Kosťová.

Dobrý den paní Zuzano,

 

spojím se s kolegy ze Slovenska, zjistíme kde je problém a ozveme se Vám co nejdříve. Případně Vás ještě poprosím o zaslání telefonního čísla na cizkova@ryor.cz abychom Vám případně mohli i zavolat.

 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den,

ráda vych se zeptala na přesné použití depigmentační kosmetiky. Mám i Váš Enzymatický peeling - chápu tedy správně podle návodu, že se doporučuje používat 1krát týdně, nanést večer, nechat působit 5 minut a poté nanést např. Trio aktivní krém spf 30? Nebo mohu raději depigmentační krém?

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Hana C.

Dobrý den,


Enzymatický peeling je pri depigmentaci pouze pomocníkem, který pomáhá při použití Depigmentačního krému. Používá se večer,jednou týdně na 5 minut tak jak uvádíte.


Depigmentace se poté provádí lokální aplikací Depigmentačního krému na problematické partie, a to 2x denně, ráno a večer.


Krém se zvýšeným SPF faktorem je třeba používat na denní ochranu pleti, protože UV záření má tendenci pigmentové skvrtny opět "vytahovat" a pigmentace se vrací.


Ideální ošetření:


Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte lokálně na problematické partie Depigmentační krém.

4) Aplikujte noční krém.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikujte lokálně na problematické partie Depigmentační krém.

3) Na obličej aplikujte denní krém / Případně přímo Trio-aktivní krém SPF 30

4) Na obličej aplikujte Trio-aktivní krém SPF 30.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Péči doplňte o aplikaci Enzymatického peelingu 1x týdne dle pokynů.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
Jsem v prvním trimestru těhotenství a trápí mě akné (to mě trápí tedy již po vysazení antikoncepce před otěhotněním). Chci se zeptat, zda je řada aknestop v těhotenství vhodná? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

 

děkujeme za dotaz. Výrobky z řady Aknestop jsou v těhotenství i při kojení vhodné.

 

Z našeho sortimentu v těhotenství nebo při kojení nedoporučujeme pouze naše bylinné čaje.

 

Ve Vašem věku se již zřejmě vyloženě o akné nejedná. Akné a různé druhy pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami (právě vysazení antikoncepce nebo těhotenství) a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Doporučila bych Vám následující péči o pleť:

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť-


RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
vždy jsem bojovala s akné, ale po vysazení HA a vlivem hormonální nerovnováhy je to poslední tři roky hotová katastrofa. Nyní mám pleť spíše suchou s velkými pupínky. Nyní kojím. Zaujala mě konopná kosmetika. Byla by pro mě vhodná? Konopný korekční krém nebo spíše výživný krém? Moc děkuji, s pozdravem Katka

Dobrý den,

 

ve Vašem věku se již zřejmě vyloženě o akné nejedná. Akné a různé druhy pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami (právě vysazení antikoncepce nebo těhotenství) a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Doporučila bych Vám následující péči o pleť:


VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

5. Suché části pleti překryjte Konopným výživný krém s kmenovými buňkami.


RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Suché části pleti překryjte Konopným výživný krém s kmenovými buňkami.

4. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.

 


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


 

S pozdravem, Veronika Čížková