MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
děkuji za odpověď na mou otázku týkající se atopického ekzému v obličeji a doporučení konopné kosmetiky. Doporučeny mi byly na obličej krémy a na tělo mléko. Bohužel nevím,čím bych si správně měla pleť na noc odličovat a jak se o ni postarat ráno, aby mě pleť nesvědila a zůstala klidná?
Děkuji za odpověď
K.

Dobrý den, paní Kateřino,

omlouvám se, čištění pleti by mělo být standardní jako u jiné pleti, které máme i na videu zde na blogu k dispozici všem.

Čištění pleti je její základ. I přesto, že máte tyto problémy, je nutné pleť čistit, naše přípravky jsou šetrné.

Večer je odličování dvoukrokové. V prvním kroku odstraníte make-up a další nečistoty ulpělé za den na pleti, které jsou rozpustné v tucích a to Dvoufázovou odličovací emulzí. Následuje dočištění pleti od nečistot rozpustných ve vodě a to tonikem dle typu pleti. Doporučila bych Vám nejvíce hydratační tonikum Hydroperfekt. Následně již krém.

Ráno pak stačí pleť pouze přetřít tonikem Hydroperfekt a pak již krém.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Vážení,užvíc než 20 let používám denní krém "výživný krém exclusive".Poslední dobou nebyl u nás k sehnání.Dnes jsem objevila znovu v drog.Rossmann a koupila. Otevřela-hrůza: vytekla páchnoucí voda,zbytek divná nevábná hmota.Půjdu "TO" zítra vrátit,doufám,že o ty peníze nepřijdu . CO se děje?A teď nevím ,jestli si na ten obličej nedat raději sádlo. Strašně velké zklamání.Ani se mi nechce vás zdravit. Dvorská,Zlín
A klidně to zveřejněte -i s adresou-nekecám.

Dobrý den, paní Dvorská,

velice nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost. Skutečně je s tímto krémem nyní problém a tak jsme se rozhodli prozatím ho z prodeje stáhnout. Měla jste tedy bohužel smůlu, že jste na něj narazila, není nikde k sehnání a je stažen.

Jak se můžete na našem webu dočíst tuto informaci u zmíněného krému:

Tento krém nyní nelze objednat. Bohužel kvůli změně legislativy jsme byli nuceni změnit technologii výroby. Bude nám chvíli trvat než nový výrobní proces doladíme, avšak krém plánujeme vyrábět i nadále.

Mezitím doporučujeme vyzkoušet jako alternativu následující produkty – Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, Extra výživný krém s arganovým olejem nebo Výživný krém s mandlovým olejem.

Ještě jednou prosím přijměte naši omluvu za tuto nemilou zkušenost a věřím, že nám i nadále zůstanete věrná.

Krém samozřejmě na prodejně vraťte, vyřídí s Vámi reklamaci.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

V případě další dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici.

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
prosím jede kombinovat hydr. sérum s ceramidy a kys.hyalur. gel, pokud ano, v jakém pořadí?
Děkuji
M:

Dobrý den, paní Marto,

doporučovala bych kombinovat tyto přípravky tak, že ráno budete po přečištění pleti tonikem aplikovat Kyselinu hyaluronovou gel, která je lehčí. Přetřete pleť tonikem, tím pleť nasaje ještě více vláhy a následně denní krém, který máte ráda.

Večer pak po odlíčení pleti odličovacím mlékem nebo dvoufázovou emulzí a dočištění tonikem pak aplikujete na celý obličej, krk a dekolt Hydratační sérum s ceramidy, které je výživnější, mastnější. Po zaschnutí pak aplikujete oblíbený noční krém.

Vaše pleť si bude lebedit :)

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela Vaší kosmetiku, jelikož jsem nikdy neměla problémy s pletí, ale od doby kojení, mám pleť hodně vysušenou a povadlou.
Mám pleť suchou, ale ještě i citlivou, protože mě některé krémy svědí a po některých zčervenám. Nepoužívala jsem nikdy ani makeup, jelikož jsem si připadala, že mám ucpané póry. Používám jen řasenku.
Jelikož máte velkou spoustu nabízených produktů, nevím, pro který se rozhodnout, proto prosím o radu.
Jak správně začít s péči o pleť, a které produkty mi doporučíte.

Rovněž bych se chtěla zeptat, co byste mi doporučili pro mou maminku (věk 58 let) taktéž, spíše suchá pleť, povadlá, vrásky, váčky a kruhy pod očima.

Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Sylvie,

děkujeme za dotaz.

Dle popisu Vaší pleti, bych Vám doporučila následujícíc ošetření.

Základem péče o jakoukoliv pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pro dodání hydratace doporučuji použít Kyselinu hyaluronovou - gel, kterou nanesete na celý obličej, krk a dekolt. Po rychlém zaschnutí vezměte tampon, na které nalijete trochu tonika a lehce poklepete pleť, tím nasaje ještě více hydratace.

Pokud Vás trápí vrásky kolem očí, aplikujte na podočnicovou kost a kost pod obočím Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Pokud máte raději výživnější klidně můžete místo korekčního využít opět Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který budete používat večer. Nebojte se, že byste tento korekční nevyužila, až budou největší horka, ráda po něm sáhnete :)

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Aktivní sérum s Matrixylem na oční okolí.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná. Díky konopné kosmetice, která obsahuje vzácný kanabidiol, nebude Vaše pleť drážděná.

Pro maminku bych zvolila stejnou péči jak je výše popsaná. Základem je čistá pleť, tedy večerní a ranní čištění by bylo stejné.

Na noc bych mamince doporučila na oči Kaviderm, který řeší kruhy a váčky pod očima. Noční krém potom Extra výživný s arganovým olejem, který pleť krásně vyživí, regeneruje, bojuje proti vráskám.

Na den poté opět přečištění tonikem a na den pak Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, krém je lehčí než noční a také účinně bojuje s vráskami, chrání pleť a regeneruje ji.

Věřím, že zvolená péče Vám bude vyhovovat.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den.zaujímalo by mně jak dloho je má pleť chráněná s krém Tio-aktivni krem Spf 30. A jak casto je potreba ho za den nanaset.Dekuji

Dobrý den, paní Škvorcová,

tento přípravek je určen k ochraně pleti v běžném životě, tedy stačí nanést jednou denně ráno jako byste nanášela jiný denní krém. Pokud máte oblíbený nějaký jiný denní krém, lze jej aplikovat a až navrch aplikovat Trio aktivní krém SPF 30 nebo Duo aktivní krém SPF 15.

Neslouží ke slunění, opalování, k tomu jsou uzpůsobeny přímo opalovací přípravky z řady Sun Care .

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
ráda bych od Vás dostala následující informaci k výrobku "Kyselina hyaluronová gel".
Jak vysoké procento této látky (KH) v přípravku skutečně je a jaká je její molekulová váha.
Na příbalovém letáku je uvedeno pouze že:
"- obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou".
Děkuji
M.

Dobrý den, paní Martino,

děkujeme za dotaz.

Základní surovinou pro výrobu je prášková nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Z toho vychází popis na obale - 100% kyselina hyaluronová. Certifikát dodavatele suroviny uvádí molekulovou váhu 0,7 Mda.

Do receptury používáme 5% roztoku této kyseliny.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda máte kosmetiku přímo určenou nebo vhodnou pod laserovou špachtli.

Děkuji.

Dobrý den, paní Jitko,

laserové špachtle neznáme, myslím, že jste měla spíše na mysli ultrazvukovou. Pod tu výrobky máma, kosmetičky je hojně využívají.

Ultrazvukovou špachtli na zapracovávání krému doporučujeme používat jednou týdně (dle citlivosti pleti, pokud je pleť citlivější a viditelně jí to nevyhovuje tak intenzitu používání snížit).

Při zapracovávání krému se musí používat Vodivý gel, bez toho nedocílíme toho, že aktivní látky pronikají do pleti s větší intenzitou (v sérech a maskách není vodivá látka).

Pleť po použití Vodivého gelu můžete očistit pomocí tonika Aquaton (případně nového tonika Hydroperfekt) a poté aplikovat krém dle typu pleti.

Krém nemusíte zapracovávat ultrazvukovou špachtlí, pleť je již vyživená z prvního zapracování. Navíc krém sám o sobě opět bez Vodivého gelu pomocí ultrazvuku intenzivněji do pleti nezapracujete.

Přípravky, které lze na zapracování použít:

Kolagenový gel na vrásky

Zklidňující sérum na rozšířené póry

Revitalizační sérum se zlatem a arganovým olejem

Revitalizační sérum s kyselinou hyalurnovou a arganovým olejem

Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylme (dá se použít na celý obličej)

Hydratační sérum s ceramidy

Kyselina hyaluronová - gel

 

Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem

Věřím, že si z nabídky vyberete a budete spokojená.

V případě dalších dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
chtěla bych přejít na Vaši kosmetiku. Prosím tedy o radu, jaké produkty by pro mě byly nejvhodnější.
Mám normální, v některých partiích mastnější pleť (nos, brada, tváře u nosu, u uší), na tvářích a nose rozšířené póry, na nose černé tečky. V průběhu cyklu se s hormonálními výkyvy objevuje i akné.
Dále bych se chtěla zeptat, zda je pro odlíčení vhodnější dvoufázová odličovací emulze nebo pleťové mléko, jaký je mezi nimi rozdíl při odlíčení, čištění popř. jaké jsou jejich plusy a minusy?
Předem děkuji za radu.
Klára

Dobrý den, paní Kláro,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pro dodání hydratace doporučuji použít Kyselinu hyaluronovou - gel, kterou nanesete na celý obličej, krk a dekolt. Po rychlém zaschnutí vezměte tampon, na které nalijete trochu tonika a lehce poklepete pleť, tím nasaje ještě více hydratace.

Pokud Vás trápí vrásky kolem očí, aplikujte na podočnicovou kost a kost pod obočím Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol. Hebká a hydratovaná chodidla pak docílíte pravidelnou péčí s Konopným regenerační krémem na nohy. Díky obsaženým látkám budou chodila hebká bez ztvrdlých pat.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Aktivní sérum s Matrixylem na oční okolí.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná.

Všechny přípravky z konopné řady obsahují vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti, tedy i disbalanci v průběhu měsíce.

Ohledně rozdílu mléka a dvoufázové odličovací emulze a hydratační micelární vody. Všechy přípravky odlíčí a výběr je na klientce dle preference. Hydratační micelární voda je spíše pro mastnější typy pleti. Dvoufázovou emulzi doporučuji na oči pro všechny typy pleti. Pokud někdo má raději odličovací mléko, na zbytek obličeje pak může použít odličovací mléko. Emulze je u nás nejoblíbenějším produktem už po řadu let, tak nejdříve vyzkoušejte tu a pak můžete vyzkoušet i mléko.

Věřím, že budete takto s péčí spokojená a pokud byste měla další dotazy neváhejte se na nás znovu obrátit, případně přímo na mě na mail ryskova@ryor.cz

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,
prosila bych Vás o radu. Je mi 44 let a v obličeji se mi objevil atopický ekzém.Hlavně v oblasti očních víček a na tvářích. Oči mi hodně slzí, nemohu se vůbec ani nalíčit. Můžete mi prosím poradit, jakou kosmetiku bych měla používat?
Děkuji za odpověď. K.

Dobrý den, paní Kateřino.

naše zákaznice s těmito problémy mají úžasné zkušenosti s výrobky z naší konopné řady. Jako první značka jsme uvedli konopnou kosmetiku s obsahem vzácného kanabidiolu, který má velmi pozitivní účinky na pleť a řeší většinu problémů.

Nutností by pro Vás měl být Konopný výživný gel, který aplikujte na ty nejsušší místa. Na zbytek obličeje pak použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který navíc díky kmenovým buňkách řeší vrásky.

Denně po umytí by nemělo chybět Konopné tělové mléko, který klidně přetřete i obličej a následně pak nejsušší místa gelem.

Novinkou v této řadě je pak Konopný šampon se zklidňujícím efektem , který je také velmi chválený.

Jsem přesvědčena, že Vaše problémy se touto péčí vyřeší stejně tak, jako mnoha jiným.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková

 

Dobrý den,

ráda bych vyzkoušela nějaké výrobky od Ryoru, ale nevím, jakou řadu zvolit. Mám smíšenou až mastnou pleť, v oblasti t-zóny mám černé tečky a občas trpím na akné, i když mě je už 35 let. chtěla bych vyzkoušet i krémy, ale aby netvořili mastný film, neucpávali póry a zároveň pečovali o pleť s mírnými příznaky stárnutí. Také se denně líčím a používám make-up. Co by jste mi, prosím, doporučili? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, Lenko,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pletím jako např. smog, které jsou rozpustné v tucích.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem pro normální a smíšenou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pro dodání hydratace doporučuji použít Kyselinu hyaluronovou - gel, kterou nanesete na celý obličej, krk a dekolt. Po rychlém zaschnutí vezměte tampon, na které nalijete trochu tonika a lehce poklepete pleť, tím nasaje ještě více hydratace.

Pokud Vás trápí vrásky kolem očí, aplikujte na podočnicovou kost a kost pod obočím Aktvní sérum na oční okolí s Matrixylem.

Na celý obličej, krk a dekolt pak naneste Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácný kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Kmenové buňky pak bojují s vráskami.

Po večerní koupeli by nemělo chybět Konopné tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci pokožce a také obsahuje vzácný kanabidiol. Hebká a hydratovaná chodidla pak docílíte pravidelnou péčí s Konopným regenerační krémem na nohy. Díky obsaženým látkám budou chodila hebká bez ztvrdlých pat.

Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Na den bych Vám doporučila více hydratační krém Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

Případně pokud budete mít ráno dost času, můžete také použít znovu Kyselinu hyaluronovou a Aktivní sérum s Matrixylem na oční okolí.

Pokud i tak budete mít pocit černých teček, někdo k nim má větší sklony, aplikujte jednou týdně Masku na černé tečky na problematické partie. Nechte působit 5-10 minut a smyjte vodou. Následně pleť přečistěte tonikem a pokračujte ve večerní péči výše zmíněnou.

Pokud Vás spíše trápí rozšířené póry bude pro Vás vhodnější Gelová maska slupovací. Po 20 minutách působení sloupnete od brady k čelu v jednolité vrstvě. Pleť bude hebká a jemná.

Díky uvedené péči bude Vaše pleť opět hydratovaná a rozjasněná.

Věřím, že zvolená péče pro Vás bude to pravé a budete spokojená jako již spoustu našich zákaznic.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková