MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

je mi 23let a začínají se mi tvořit dvě výrazné vrásky na čele, je možné je nějaký produktem od vás redukovat až minimalizovat? Mám suchší typ pleti s drobnými projevy akné. Užívám krémy ryor denní a noční krém s arganovým olejem.

Děkuji za reakci,

Dominika

Dobrý den Dominiko,

 

lokálně na vrásky používejte Výplň vrásek pro korekci pleti z řady Arganový olej - je třeba tento přípravek lokálně na vrásku používat 2x denně, tedy ráno a večer.

 

Na dlouhodobém principu vrásku vyplňuje vlastním tukem, na krátkodobém principu vrásku pomáhá vyhladit okamžitě a tento efekt po pár hodinách ustoupí. Ale díky dlouhodobému efektu se vrásky zmenšují, je však třeba vydržet a dodržovat aplikaci 2x denně.

 

Na problematické části pleti doporučuji Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Pravděpodobně se vyloženě o akné již nejedná. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. životním stylem, stresem nebo u nás žen hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte Výplň vrásek.

4) Aplikujte Konopný korekční krém na problematickou pleť.

5) Aplikujte večerní krém.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikute Výplň vrásek.

3) Aplikujte Konopný korekční krém na problematickou pleť.

4) Aplikujte denní krém.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den dostala jsem galvanickou žehličku nu skin Zajímalo by mě zda gely od Ryoru můžu použít a jestli pracují na stejném principu .?Moc děkuji za odpoved

Dobrý den Ivano,


v případě galvanických žehliček obecně platí, že působí na principu polarity + (kladný náboj) a polarity - (záporný náboj).

 

Přípravky pro práci s galvanickou žehličkou jsou následující:

 

1. ČISTICÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.

2. VYŽIVUJÍCÍ gel pod galvanickou žehličku obsahuje  kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a hydratační komplex.

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a další látky podporující hydrataci.

 

 

Postup práce:


1. Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze nebo Pleťovým mlékem čisticím dle typu pleti a dočistěte tonikem dle typu pleti, doporučuji Pleťové tonikum Hydroperfekt.

2. Příprava pleti na ošetření galvanickou žehličkou – dočištění, hydratace pokožky.

Pleť dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

3. Aplikujte 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-) – následuje práce s galvanickou žehličkou (-), jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.

4. Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.

5. Nyní na pleť naneste 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou, kdy zapracujete 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a zároveň se vytahujete nečistoty, které se uvolnily při 1. kroku.

Jestliže žehlička přestává souvisle klouzat po pokožce, přidejte na pokožku

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší

6. Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku

 

 

NEZAPOMEŇTE HLÍDAT, ABY BYL PROPOJEN ELEKTRICKÝ OBVOD PODLE NÁVODU NA PŘÍSTROJI!

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
je mi 27 let a začínají se mi objevovat první vrásky. Stále se snažím najít nějakou vhodnou kosmetiku, která by vyhovovala pleti v mém věku. Můžete mi prosím doporučit, jaký výrobek by byl pro mě nejlepší?
Děkuji za Vaši pomoc
Lucie

Dobrý den,

 

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše produkty. Bohužel blíže nepopisujete jaký máte ty pleti (suchá, normální, smíšená, mastná, s pupínky), budu tedy předpokládat, že máte normální až sušší typ pleti s sklonem k tvorbě vrásek.

 

Případně mohu doporučit navštívit naší značkovou prodejnu na Národní třídě, že Vám kolegyně poradí vhodné výrobky nebo také prodejnu s kosmetickým salonem v Lotyšské ulici v Dejvicích. Jsou tam k dispozici i vzorky k vyzkoušení.

 

Níže posílám návrh na ošetření pleti:

 

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

4) Aplikujte na noc Aktivní krém proti vráskám z řady Mořské řasy.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2 Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3) Aplikujte Duo-aktivní krém SPF 15, který nejen, že vyživuje, hydratuje, ale také poskytuje ochranu.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

 

Dobrý den přeji, zdravím z červnových dnů. Udělala jsem si kosmetický kurz.
Chci nabízet kosmetiku a ráda bych něco věděla o kosmetice Ryor. Stačí mi tak 5 vět. Děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem Jitka Komonova.

Dobrý den,

 

česká kosmetika s přírodními extrakty RYOR nabízí široký sortiment maloobchodních výrobků ošetřujících nejen pleť a tělo, ale i profesionální řadu pro kosmetické salony. Byla založena v roce 1991 a dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

 

Provádí cílené osobní poradenství prostřednictvím speciálních poraden na prodejnách a na svém blogu.

 

Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

 

Produkty vyváží do více než 20 zemí světa. Česká kosmetika s přírodními extrakty má také své dva kosmetické salony, které slouží i jako zkušební a školící centrum, oba sídlí na stejné adrese v Praze 6 v Dejvicích v Lotyšské ulici.

 

S kosmetičkami a kosmetickými salony úzce spolupracujeme, jak prostřednictvím našich obchodních zástupců, tak i formou pravidelně pořádaného semináře pro kosmetičky, který se uskutečňuje vždy první pátek v měsíci listopadu v kongresovém sálu nemocnice na Homolce.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
prosím o doporučení přípravků na ošetření pleti.
Pleť mám velmi suchou a citlivou.

Děkuji

Dobrý den paní Dano,

 

doporučila bych Vám následující ošetření pleti:

 

Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Aplikujte Hydratační sérum s ceramidy - můžete použít na oční okolí, celý obličej i na krk a delkot.

4) Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - jedná se o krém z řady Cannabis Derma Care, která se soustření na péči o problematickou pleť - citlivou, s různými formami suchosti, šupinatění a zarudnutí. Na roztdíl od běžné konopné kosmetiky (která obsahuje pouze konopný olej srovantelný např. s mandlovým olejem) obsahují naše výrobky CBD (kanabidiol), který se získává z konopí a neobsahuje žádné psychoaktivní látky poskytuje velmi výraznou regeneraci.

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2) Aplikute Kyselinu hyaluronovou ve formě gelu.

3) Na obličej aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den snažím se zbavit pih na obličeji mám je všude hnědé krom celá.muzete mi poradit co by bylo neucinejsi děkuji

Dobrý den,

 

s pihami bohužel nic neuděláme. Hlavně je třeba chránit pleť před UV zářením - přes sluníčkem - kvůli němu pihy vznikají.

 

Na běžnou denní ochranu používejte buď Duo-aktivní krém SPF 15 nebo Trio-aktivní krém SPF 30.

 

Na opalování vždy Opalovací krém, buď SPF 15 nebo SPF 30 z řady SUN CARE.

 

Na zakrytí pih je také možné použít náš make-up. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobrý den,

mohu se prosím dotázat, zda lze použít Váš uvolňující mátový gel na namožené šlachy zápěstí ruky? Píšete, že v první fázi aplikace chladí, následně však prohřívá, čehož se bojím. V případě zánětu, by to asi nebylo dobré. Takže mám dilema :-) vyzkoušet, či nikoliv. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Ireno,

nemusíte se bát, že by prohříval jako například hřejivé masti typu koňské, psí sádlo atd. prohřívá pouze lehce.

Být Vámi, určitě bych ho vyzkoušela, mnoho lidí i například aktivních sportovců s ním má skvělé zkušenosti.

Sama ho vřela doporučuji.

Pokud se jedná jen o namoženost, pomůže Vám. Pokud se jedná o nějakou horší variantu, například zánět, platný Vám nebude, ale určitě Vám neublíží.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den, prosím o radu, které vaše produkty doporučíte pro moji pleť, nemám problém, ale líčím se denně, 1x za měsíc chodím na kosmetiku, chtěla bych zkusit vaši přírodní kosmetiku hlavně na odlíčení a krém na noc i den. Produktů máte mnoho, ale nechci kupovat nevhodné pro mě. Mám normální stárnoucí pleť, letos mi bude 50 let. Předem děkuji za odpověď. Karin Jurkáčková

Dobrý den, paní Jurkáčková,

děkujeme za dotaz.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čištění, tedy bych začala tím.

Níže zmiňuji kompletní péči o Vaši pleť:

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem- unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Věřím, že budete s uvedenou péčí spokojená a i kosmetička jednou za měsíc pozná změnu :)

 

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Krásný den přeje Lucie Rysková

 

Máte v nabídce nějaké jemné mýdlo na ruce - mám pokožku namáhanou častým mytím rukou v práci? Co byste mi doporučili? Děkuji Petra

Dobrý den, Petro,

v tuto chvíli Vám mohu nabídnout Pivní glycerinové mýdlo .

Je jemné s obsahem chmelového extraku s velmi příjemnou, elegantní vůní. Je vhodné pro každodenní šetrné mytí rukou i celého těla. Pokožka bude hebká a vláčná.

Skvělým doplňkem je pak Pivní krém na ruce, který se rychle vstřebává a krásně regeneruje pokožku rukou. Díky obsahu bambuckého másla a lecitinu bude pokožka vláčná a chráněná.

Budete jistě spokojena.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den. Chtěl bych poradit. Mám mastnější pleť, akné sporadicky, pleť se upravila poté, co jsem začal používat váš "KKKPPP", občas ještě překryji Matujícím krémem, hlavně v létě. Chtěl jsem se ale zeptat na čištění, čistím dvoufázově ráno i večer, mám takto pokračovat i nadále nebo ráno raději jen tonikum? Čistím pěnou Aknestop, ta vyhovuje, ale bohužel se mi opakovaně objevila silná alergická reakce na tonikum Aknestop, které jsem roky používal...neměnili jste složení? Jaké tonikum byste mi tedy místo Aknestop doporučili? Děkuji za odpověď. Tomáš

Dobrý den, Tomáši,

večerní čištění pleti by mělo být dvoukrokové.

Nejdříve pleť vyčistíte od nečistot rozpustných ve vodě a to buď Dvoufázovou odličovací emulzí nebo Čisticí pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť. Dle Vašeho věku bych Vám spíše doporučila emulzi nebo Odličovací mléko. Čisticí pěna se bojím, aby Vás nevysušovala, ale pokud jí máte osvědčenou, klidně používejte.

Následovat musí dočištění pleti od nečistot rozpustných ve vodě a to tonikem. Doporučuji Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt, které je velmi hydratační.

Změna ve složení Bylinného tonika neproběhla, je možné že Vás začaly dráždit obsažené byliny, i to se může stát.

Krém potom použijte buď oblíbený KKKPPP nebo výživnější Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Ráno pak stačí pleť přečistit tonikem, není potřeba pleť čistit odličovací emulzí nebo pěnou, zbytečně byste pleť vysušovat.

Následně již oblíbený krém KKKPPP , v létě spolu s matujícím.

V případě dalších dorazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním pěkného dne Lucie Rysková