MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
chci se zeptat, kam se podělo vaše Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Luxury Care. Už ho nemáte v nabídce. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem z řady Luxury Care již nevyrábíme. Adekvátní náhradou za něj je z naší řady Intenzivní ošetření pleti Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem , který vzácný Matrixyl také obsahuje.

Prozradím Vám, že plánujeme novinky, ze kterých si také jistě vyberete :)

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je možné použít Vaše výrobky pod galvanickou žehličku? Mám žehličku od firmy Nu-skin a tam jsou tři programy, které je třeba absolvovat. První fáze je tato - Před-ošetřující gel váže nečistoty; vyhlazuje a uvolňuje póry a umožňuje jim dýchat; rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji (jsou zde záporné náboje)
druhá fáze je tato - Ošetřující gel odstraňuje nečistoty, s nimiž bojovala před-ošetřující fáze, a dodává pleti technologii ageLOCTM, která se zaměřuje na základní zdroje stárnutí, a tím uchovává mladý vzhled pleti a minimalizuje stárnoucí vzhled. (zde je gel pozitivně nabitý)
A třetí fáze je na pět minut, kdy se zažehluje krém proti vráskám.

Vždy jsem používala kosmetiku Ryor, proto bych se chtěla poradit, jestli je možné i nyní výrobky od Vás na žehlení použít a zda-li byste mi neporadili, který produkt by se měl pro danou fázi použít.
Předem moc děkuji za Vaši odpověď a přeji krásný den Lenka

Dobrý den, paní Lenko,

jsem ráda, že jste oslovila nás i co se týče přípravků pod galvanickou žehličku. Máme kompletní řadu pod galvanickou žehličku.

 

Ošetření galvanickou žehličkou (iontoforéza) vyžaduje specifické přípravky na ošetření. Nelze používat běžné funkční přípravky, ale pouze přípravky – speciální gely, které mají příslušný elektrický náboj a zaručují určitou, přesně zadanou funkci.

Princip použití gelů:

1. Krok – 1. ČISTÍCÍ GEL POD GALVANICKOU ŽEHLIČKU

Na pleť aplikujte 1. Čisticí gel, který má záporný náboj. Polarita aktivní elektrody žehličky je rovněž záporná. Dva stejné elektrické náboje se odpuzují a důsledkem těchto sil dochází k tomu, že gel č.1 je vtlačován do kůže, kde svým působením uvolňuje nečistoty. Pleť při aplikaci gelu č.1, musí být zvlhčována přípravkem Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku, aby nezůstala suchá. Na závěr aplikace gelu č.1 je nutné pleť vyčistit a osvěžit Zvlhčujícím roztokem.

1. Čisticí gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt z měsíčku lékařského.

2. Krok – 2. VYŽIVUJÍCÍ GEL POD GALVANICKOU ŽEHLIČKU

Jako druhý krok na pleť aplikujte 2. Vyživující gel, který má kladný náboj a v této aplikační fázi je nutné přepnout polaritu aktivní elektrody žehličky na kladnou. Dva stejné elektrické náboje se odpuzují. 2. Vyživující gel je vtlačován do kůže. V této fázi je zároveň 1. Čisticí gel s uvolněnými nečistotami „vytažen“ z hloubky pórů- Aby se zvýšila kluznost žehličky na pleti, je nutné pleť zvlhčit opět přípravkem Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku. Žehlička nesmí být používána na sucho. Na závěr aplikace vyživujícího gelu č.2 je pleť vyčištěna a osvěžena Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku obsahuje kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrak ze zeleného čaje a hydratační komplex obsahující glycerin, ureu, mléčnany a kyselinu mléčnou, inositol, sodium PCA a fruktózu.

Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku obsahuje účinné hydratační složky jako extrakt z aloe vera a komplex látek – glycerin, ureu, mléčnany a další látky podporující hydrataci.

Před samotným použití galvanické žehličky je nezbytně nutné důkladně vyčistit pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze a dočistěte tonikem dle typu pleti. Doporučuji Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt.

Výhody přípravků RYOR pod galvanickou žehličku

· Gely jsou plněny do hygienických 50 ml dávkovačů

· Jestliže jsou použity 4ml od každého přípravu – tedy gelu č.1 a gelu č.2 (stejné množství jako 1 ampule) vystačí jedno balení obou přípravků na 12 kompletních ošetření.

· Cena jednoho ošetření za použití obou typů gelů je cca do 70 Kč.

Věřím, že budete spokojená.

Hezký den a krásnou pleť přeje Lucie Rysková


 

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně produktu gelové změkčovadlo na komedony. Jak často je možné ho používat na mladou pleť (13 let)? Děkuji.

Dobrý den, Natálie,

jelikož se jedná o výrobek z profesionální řady, doporučovala bych opravdu jen jednou týdně.

Pro udržování pleti je třeba dbát na dokonalé čištění a denní péči, která by měla vypadat následovně.

Základem péče o pleť v jakémkoliv věku je její dokonalé čistění, které spočívá ve dvou krocích.

Večer by péče měla vypadat následovně:

V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up.

Aknotickou pleť je potřeba vyčistit Čisticí pěnou s mořskými řasami na problematickou pleť, můžete ji použít ve sprše i na záda, ramena a dekolt. Tu nyní již máte.

Následuje druhý neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot, rozpustných ve vodě a to Bylinným tonikem na problematickou pleť.

Nyní je již pleť připravena pro krém. Pokud by nebyla pleť perfektně vyčištěna, bude se zanášet a nebude moci využít všechny aktivní látky z krému.

Pokud máte rozšířené póry, použijte Zklidňující sérum na rozšířené póry, které viditelně póry stahuje. Aplikuje se ráno i večer pod krém a aplikuje se i po hlubokém čištění.

Následně použijte Krém s fytosfingosinem a irisem, který díky obsaženým aktivním látkám při pravidelné aplikace zmírňuje projevy akné, reguluje tvorbu mazu, zmírňuje začervenání a celkově zklidní pleť. Je pro denní i noční použití.

Ráno

Pleť přečistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť a následně aplikujte Krém s fytosfingosinem a irisem.

Jako akutní pomocník by Vám neměl chybět Antiakné roll-on s irisem, který noste u sebe, pokud ucítíte, že se Vám tvoří pupínek, několikrát denně použijte roll-on a akné se často ani nevytvoří.

Jednou týdně aplikujte Masku na černé tečky, pokud jimi trpíte nebo Gelovou masku slupovací na celý obličej.

Hodně úspěchu a krásnou pleť přeje Lucie Rysková

 

Dobrý den.
Chci začít používat kosmetiku Ryor, proto bych chtěla poradit , jaké krémy by byly pro mne nejvhodnější. Mám normální, neproblematickou pleť. Je mi 54 let, takže vrásek stále přibývá. Většinou jsem používala kosmetiku Nivea - denní, noční a oční krémy pro věkovou kategorii 50+.
Poradíte mi?
Děkuji.

Dobrý den,

 

doporučila bych Vám následující ošetření:

 

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Aplikujte na noc Aktivující výživný krém s ASC III. - díky obsahu látky ASC III vysoce regeneruje a obnovuje tvorbu vlastního kolagenu v pleti, pleť zhutňuje a pomáhá proti vráskám.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Na den můžete použít i krém, který jsem doporučila na noc - Aktivující výživný krém s ASC III. Případně je také možné používat na den ochranný krém s vyšším SPF faktorem - Duo-aktivní krém SPF 15.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den.
Prosím o sestavení péče pro moji pleť pro zimní období. Je mi 61 roku, mám smíšenou pleť, povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Ráda bych využila řadu AQUATON, s doplněním potřebných sér a masek. Děkuji a přeji pěkný den.
Alena

Dobrý den,

 

pro zimní období bych Vám doporučila:

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

5) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

6) Aplikujte na noc Krém proti vráskám z řady Aquaton.

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

4) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

5) Na den použijte Denní krém s arganovým olejem.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda testujete své výrobky ne zvířatech? pokud ne, ráda si od vás nechám poradit co na problematickou mastnou pleť. děkuji a pěkný den

Dobrý den,

 

firma RYOR výrobky na zvířatech nestuje a nikdy netestovala.

 

Kosmetické produkty vyrobené v ČR se nesmí testovat na zvířatech někdy od roku 2001, stejně tak i jednotlivé suroviny (od roku 2013). Českých produktů se nemusíte bát. Jedině kdyby výrobce vyvážel do Číny, kde testy na zvířatech vyžadují. Dnes se kosmetika testuje na umělých tkáních nebo ve zkumavkách.

 

Sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru problematické pleti. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se).

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

 

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv problémy pleti, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Zvýšená mazotvorba, akné a různé druhy pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami, stresem, životním stylem a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.


RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

2. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky). Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vhodné přípravky pro mou pleť.
Pleť je přes den spíše mastná se sklonem se na čele lesknout. Večer po umytí je však vysušená a napnutá. Chtěla bych doporučit vhodnou péči jak na noc , tak na den. Jednak s dostatečnou hydratací a také něco pro omlazení a vyhlazení vrásek.
Předem moc děkuji za radu.
N.L.

Dobrý den,

 

sestavila bych Vám ošetření pleti přímo na míru problematické pleti. Bylo by úplně ideální kdybyste ho zkusila celé dodržovat, počítejte však s tím, že výsledky se mohou dostavit až za 3-4 týdny (pleti nějakou dobu trvá než si navykne na nové přípravky a ustálí se).

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Doporučuji pořídit Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na různorodě problematickou pleť, od zvýšené mazotvorby, nebo i pupínků, které už nemusí být nutně problémem pouze náctiletých :) Takové různé problémy jsou často způsobeny např. hormonálními změnami, životním stylem, střesem a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ

VEČERNÍ PÉČE

1. Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2. Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

4. Na celý obličej (nebo jen oční okolí a oblast, kde se tváři vyskytují vrásky) aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

5. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť-

RANNÍ PÉČE

1. Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

2. Aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3. Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 8v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

S pozdravem, Veronika Čížková

 

 

 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda vaše kosmetika obsahuje konzervant kathon cg. Ráda bych si nakoupila kosmetiku pro mě a mého 17 měsíčního syna, ale jsme oba dva vysoce alergičtí na tuto látku. Kathon cg má další synonyma, prosím vás o vyhledání a nabídnutí kosmetiky, která látku neobsahuje. Ráda bych už zůstala u jedné značky. Děkuji mnohokrát a přeji hezký den

S pozdravem

Dobrý den Gabrielo,

 

děkujeme za Váš dotaz. Hned v úvodu této odpovědi Vás potěším informací, že v našich přípravcích Vámi zmíněná látka/látky nevyskytují.

 

 

Látka Kathon CG se v názvosloví INCI označuje jako Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazolinone. Používá se také označení MIT. V současnosti se obě tyto látky spolu nesmí používat. Mohou se používat pouze samostatně a ve velmi nízkých koncetracích a pouze v oplachových výrobcích (sprchové gely, šampony, atd.).

 

Naše firma tyto konzervační látky nepoužívá vůbec, ale některé firmy je stále používají. Tak si dejte u jiných firem pozor na Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazolinone.

 

 

Budeme rádi, když zůstanete u naší značky :) Kdybyste chtěla poradit co se týče výrobků pro Vás typ pleti (nebo pro syna), tak nám napiště a poradíme něco ni míru.

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den, můžete mi poradit nějaké vaše výrobky na opravdu velmi suchou a citlivou pleť? Bohužel se mi nedaří najít něco co by mi pleť alespoň trochu vyživilo. Děkuji

Dobrý den,

 

výrobky výborné na velmi suchou a citlivou pleť jsou Konopný výživný krém s kmenovými buňkami (díky obsahu vzácného kanabidiolu pleť klidní a vysoce regeneruje) a také Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Oba tyto přípravky jsou navíc neparfemované a tedy vhodné pro citlivé typy pleti.

 

Hlavně je třeba také dodržovat správné čištění pleti. Níže Vám posílám návod na ideální ošetření:

 

Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3) Aplikujte Hydratační sérum s ceramidy,.

4) Aplikujte na noc Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, případně Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.


Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

2) Aplikujte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, případně Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

 

 

Také doporučuji vyzkoušet Hydratační sérum s ceramidy, dává se pod krém, jedná se o lehké oleje, které pleť neucpávají, ale opravdu intenzivně vyživují. Toto sérum se používá pod krém.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veronika Čížková

 

Dobrý den,

trápí mě výskyt hlubokých vrásek na čele, které tam mám dlouho. Jaký krém byste mi doporučili? Pleť poctivě každý den čistím, jak jinak než výrobky od Vaší firmy. A na vlasy jsem si zase oblíbila bylinný šampon a kondicioner s panthenolem. Vlasy potom rychleji schnou, čehož si jako majitelka hustých a dlouhých vlasů velmi vážím.

S pozdravem

Andrea

Dobrý den,

 

děkujeme za Váš dotaz, moc nás těší, že poctivě čistíte - občas je složité zákaznicím vysvětlit jak důležitý krok to v péči o pleť je :)

 

Na vrásky na čele bych Vám doporučila 2x denně aplikovat Výplň vrásek pro korekci pleti - je opravdu důležité přípravek používat 2x denně (před aplikací krému), pouze lokálně na vrásky. Tento výrobek pracuje na "příkazovém principu" - přikazuje vlastním tukovým buňkám, aby se začaly vyplňovat a díky tomu dokážeme vrásku vyplnit a zmenšit.

 

To jsme rádi, že Vám šampon také vyhovuje! Já o něm ráda říkám, že je to naprosto univerzální šampon, který bude vyhovovat velké většině lidí - perfektně vlasy myje, nevysušuje a krásně voní :)

 

Vyzkoušejte i Vlasový keratin sprej - aplikuje se po umytí do vlhkých vlasů, pomáhá regenerovat a vlasy jsou po něm krásně zdravé a lesklé.

 

Přeji krásný den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková