MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
objevila jsem krém Lipored. Chci se zeptat, zdaby pomohl i při lipedému a lipolymfedému. Také za se účinnost zvýší při současném pití Lymfočaje.
Nebo zda nárůst tohoto problému může alespoň zastavit.
Za odpověď moc děkuji.

Dobrý den Dano,

Náš produkt Lipored ultra je přípravek, který zlepšuje stav pokožky ,napomáhá odvádět toxické látky z těla a aktivuje limfatický systém. Obsahuje extrakt z mořských řas ,středomořských bylin a kofeinu. Napomáha odbourávaní tuků a k redukci celulitidy.Myslím, že tento produkt můžete s klidem používat.

Při pítí čaje Lymfodren by se váš stav měl zlepšit. Ve vaše případě by bylo dobré pít tento čaj 2x denně  aby se lymfatický systém pročišťoval intenzivněji, nejlépe po dobu 6 týdnů , jako kůru. Pokud by jste neviděla žádný účinek ,tak by bylo lepší navštívit nějakého odborníka.

V případě dalších dotazů pište

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
prosím o radu. Je mi 38let a již 10let trpím vitiligem, které se mi objevilo všude na těle a poslední 3 roky mě trápí i v obličeji. V místech, kde mám skvrny bez pigmentu a samozřejmě i všude kolem mám viditelně rozšířené póry s černými tečkami, ale tam, kde jsou místa bílá, jsou o to víc viditelná:( Někdy se mi objeví i akné - brada, nos, spánky. Snažím se o pleť starat, čistím, používám masky, ale asi nevolím správnou řadu. S ohledem na svůj věk si myslím, že bych už mohla mít pleť bez černých teček - mám pocit, že se mi poslední dobou póry rozšiřují čím dál víc. Pleť se mi zdá suchá na tvářích a čele, ale kolem nosu a brada je spíše mastnější. Prosím, bylo by možné poradit, jak se o pleť denně starat. Nevím, zda používat v mém věku jen řadu aknestop a konopný korekční krém pro problematickou pleť (který je mimochodem výborný na nedokonalosti pleti) - ráda bych pleť i vyživila a už pomalinku začala pečovat i oční okolí a vrásky.
Předem Vám moc děkuji a přeji spousty spokojených zákazníků.
S pozdravem Lenka.

Dobrý den Lenko,

děkujeme ,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím , že pro vás vybereme správné produkty v péči o vaší pleť. Určitě bych začala správným a důkladným čištěním pleti, je to nejdůležitější krok v péči o pleť.

Níže vám napíši , jak a v jakém pořadí by jste  vybrané produkty měla používat.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť

2) Po té aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a Arganovým olejem , je to sérum s extrémě vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganového oleje. Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.Viditelně stahuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Vypíná a vyhlazuje vrásky,zajišťuje hydrataci a regeneraci pokožky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a Arganovým olejem, je to lehce vstřebatelný denní krém, který zaručuje celodenní hydrataci a redukci drobných vrásek. Zklidňuje a působí proti začervenání. Obsahuje UV filtr a je vhodný i do mrazivého počasí.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v připadě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeby důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť která díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti.

3) Dočistěte pleť pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť, v tomto kroku odličujeme látky rozpustné ve vodě.

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem

5) Jako noční péči použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, je to lehký hydratační krém , který obsahuje vzácný kanabidiol  ( CBD ), který ovlivňuje a napomáha řešit většinu zásadních problémůpokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Maska na černé tečky Použijte lokálně na místa ,kde se vám vyskytují černé tečky . Aplikujte  1x týdně dlé návodu na obale.

Věřím, až tyto produkty vyzkoušíte , budete spokojená a vaše pleť také.

V případě dalších dotazů pište.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Zdravím,
můj dotaz se týká chemie v krémech. Nakolik procent jsou vaše výrobky přírodní ??
Jakou chemii používáte ??
Už roky používám Bio oleje na obličej a přírodní kosmetiku .
Chtěla bych změnu a zároveň co nejvíce přírodní kosmetiku.
Moje máma si nemůže vaši kosmetiku vynachválit a to dříve používala krémy několika násobně dražší, než je ta vaše. ...:-)

Moc děkuji
Eva

Dobrý den Evo,

 

to jsme moc rádi, že je vaše maminka s našimi přípravky spokojená! Snad budete také :)


Co se týče přírodnosti našich výrobků, my naprosto otevřeně říkáme, že z 98%.

 

Uvádíte, že používáte přírodní BIO oleje, ale v případě emulzí / krému je vždy součástí výrobku voda a právě z tohoto důvodu je potřeba používat konzervaci. Používáme mnoho druhů konzervantů, třeba i přírodní nebo ty, které se užívají v potravinářstíví, ale neobojíme se přiznat, že milujeme parabeny - doporučuji si přečíst tento článek - Ubohé utiskované parabeny!

 

BIO olej vám poskytne výživu, ale neposkytne pleti hydrataci ani ochrannu, třeba na denní nošení použití pouze oleje na obličej bych nedoporočila. Přes den je třeba pleť chránit proti vnějším vlivům - slunce, mráz, UV záření, vítr, smog, atd. To vše bohužel olej nesplní.


My halvně vybíráme látky do našich přípravků tak, aby nebyly škodlivé, aby byly účinné a našim zákaznicím pomáhaly.

 

Ptáte se jakou chemii používáme. Slovo chemie v dnešní době nabylo strašně špatnou pověst, ale chemie je vše kolem nás, ovoce, zelenina, byliny jsou vlastně směsi chemických látek a naše tělo, to jak funguje, jsou chemické látky a chemické vzorce.

 

Jen je třeba si látky správně vybírat :)

 

U některých látek také záleží na tom jaký druh se vybere, vemte si třeba uhlík, ten může být ve formě diamantu, nebo tuhy v tužce. Na spoustu látek se zbytečně nakládají různé pověry a pomluvy, ale vždy to není úplně pravda.

 

My vždycky říkáme - nemusíte kupovat RYOR, ale vyberte si značku, která ví o čem mluví a je s vámi třeba i ochotná diskutovat a vysvětlovat vaše dotazy.

 

Doporučuji Vám vyzkoušet některé z našich přípravků a věřím, že budete spokojená.

 

Kdybyste chtěla poradit ohledně druhu výrobků, látek v kosmetice obsažených nebo jiných dotazů neváhejte mi napsat na cizkova@ryor.cz. Ráda Vám poradím nebo vysvětlím vaše dotazy.

 

Přeji krásný den, Veronika

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký krém používat. Vyzkoušela jsem už hodně krémů, ale nemůžu najít ten pravý. Většina krémů mě štípe do očí, pak mě celý den oči slzí, mám vysušenou kůži kolem očí a dost vrásek kolem očí. Pleť mám spíše vysušenou, staženou, nepříjemné pocity pnutí, ale když si ji namažu krémem, tak se zase lesknu. Mám i sklon k pupínkům. Pleť vypada povadle, nezdravě. Je nějaký kompromis, co používat? Nejraději bych používala jeden krém na den a jeden na noc, když mám na sebe dávat 3 krémy v jednom kroku, obtěžuje mě to. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Hano,

děkujeme ,že jste se svým dotem obrátila na naší pordnu a věřím, určite vybereme produkty přesně pro vaší pleť.Určitě bych připoměla, že nejdůžetější krok v péči pleť je dokonalé čištění pleti a proto bych si vám dovolila doporučit i přípravky na oličování a čištění pleti.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect

2) Na oblast očí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti, je to přípravek pro rychlou a dlohodobou výplň vrásek. Zajišťuje okamžitý i postupný účinek redukci vrásek včetně vrásek v oblasti očí.Zajišťuje vynikajícívýsledný efekt.  Při ošetření očí musíte vždy použít přípravek určený k ošetření očního okolí, nikdy by se neměl použít stejný přípravek , který používame na obličej.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a Agranovým olejem, je to lehce vstřebatelný denní krém s kyselinou hyaluronovou , který zaručuje celodenní hydrataci pleti. Obsahuje UV filtr, zaručuje redukci drobných vrásek.Zklidňuje a působí proti začervenání. Je vhodný do mrazivého počasí.

VEČERNÍ OŠETŘNÍ:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i vpřípadě , že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistity, které je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme látky rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect, v tomto kroku odličujeme látky rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím, betaglukanem a arganovým olejem tento krém obsahuje arganový olej , ASC III, hedvábí a betaglukan cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k omlazení pokožky.Tento krém nadále zajišťuje hydartaci, která velmi důležitá pro pleť aby neměla tendenci se vysoušet.

V případě dalších dotazů pište.

Hezký den přeje Jana


Jana Šebková

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem krému. Mám mastnou pleť, která se v zimním období stává paradoxně citlivou - na nosu a kolem něj a na bradě se mi často olupuje kůže. Používám pravidelně Ryor kosmetiku. Hydroperfekt tonikum, čistící pleťové mléko, Kyselinu hyaluronovou gel, hydratační 24hodinový krém s aloe vera a kys. hyaluronovou. Přes jaro a léto v pohodě, ale s příchodem podzimu a zimy mě kůže více pne, občas červená a olupuje se, ale přitom mám mastnou pleť s občasným sklonem k akné, a bojím se výběru hutnějšího krému, které mi spíše vadí a mám pocit, že mi pleť "zavře" a ucpe póry, které mám hodně viditelné. Mohli byste mi prosím poradit, který krém bych mohla zkusit? Děkuji, s pozdravem Eva Matoušková

Dobrý den Evo,

děkujeme za váš dotaz a věřím, že najdeme krém , který vám bude vyhovovat v zimním období.Velice náš těší ,že používáte naše produkty, v čištění pleti pokračujte ,tak jak jste zvyklá, protože důkladné čištění pleti je ten nejdůležitější krok v péči o pleť.

Níže vám nápíši použití produktů na zimu:

RANNÍ PÉČE:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect, tak jak jste zvyklá

2) Aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou Hyaluronovou a Arganovým olejem,toto sérum optimálně hydrytuje  pleť a vypíná vrásky. Viditelně stahuje póry.

3) jako denní péči použijte Denní krém s Amarantovým olejem a hedvábím, je to lehký krém pro ošetření i velmi citlivé peti s obsahem amarantového oleje a hedvábných protejnů.Má vysoké regenerační a antioxidační účinky..Pleť rozjasňuje ,zjemňuje a dodává výrazný pocit zvláčnění.

VEČERNÍ PÉČE:

1) Odličte pokožku pomocí Pleťového mléka pro normální a smíšenou pleť, tak jak jste zvyklá

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect opět tak jak jste zvyklá

3) Aplikujte Kyselinu hyaluronovou - gel

4) Jako noční péči použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, je to lehký hydratační krém , který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ) , který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Jako jsou například pupínky. Po pravidelné aplikaci je pleť sjednocená ,zmatněná a bez viditelných problémů.

V případě dalších dotazů pište

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
teď jsem prohlížel různé výrobky od různých firem a chtěl bych se zeptat jaký máte názor na firmu LR health & beauty? Mě osobně se tato firma docela zaujala tak bych se chtěl zeptat na váš názor? S pozdravem Patrik Ch.

Dobrý den,


jsme výrobce a prodejce kosmetiky značky Ryor, můžeme Vám tedy poradit s dotazy na sortiment Ryor.

 

S pozdravem

Veronika Čížková

 

Dobrý den, moje plet je citlivá se sklony k nedokonalostem (obcas par pupinku), k tomu ke ale sucha az skoro se supinky.. Používám od vas ma vasi radu tedy odlicovaci emulzi pro všechny typy pleti nadale po odlíčení konopný krem proti nedokonalostem pres nej jswm mazala 24 h hydratační krem pro normální az smíšenou plet ale ten mi nejspíš na začínající mrazy nestačí plet mam stale suchou se supinky a poslední dny me take svrbi az stipe hlavně kdyz strávím čas venku. Chci se tedy zeptat jaky krem od vás bych mohla použít na zimu? Aby hydratoval byl ochranný ale naopak aby mi neucpal pory protoze mam sklony k pupinkum.. Slyšela jsem ze by na zimu mel byt krem bez vody. Děkuji

Dobrý den Aneto,

celoročně, ráno i večer používejte na místa kde se Vám tvoří pupínky Konopný korekční krém pro problematickou pleť, v zimním mrazivém počasí je vhodné překrýt KKKPPP Dením krémem s amarantovým olejem který je lehký, takže Vám nebude ucpávat póry, ale zároveň ochranný, vhodný do mrazu, určený pro velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění. Nezapomínejte však na důkladné čištění pleti ráno i večer, tak jak jsme Vám doporučovaly ve Vašich předchozích dotazech.

V případě nejasností pište, rádi Vám na vše odpovíme

Hezký den Vám přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,
ráda bych poprosila o radu. V posledním roce se mi objevilo na obličeji akné, zlepšila jsem proto čištění pleti a začala jsem mimo jiné používat vaše bylinné tonikum na problematickou pleť. Bohužel po jeho aplikaci pleť zčervená a pálí, vše se ale do 20 minut dá opět do pořádku. Chci se zeptat, zda je tato reakce normální nebo zda bych měla raději produkt přestat používat. Mám citlivou pleť a trpím atopickým ekzémem.

Dobrý den Radko,

děkujeme, že jste se svým dotazem obrátila na naší poradnu. Čištění pleti je určitě ten nejdůležitější krok v péči o pleť,ale ve vašem případě bych vám doporučila jiné produkty, které by něměly dráždit vaší citlivou,atopickou pleť.

Níže vám rozepíši celkové ošetření pleti.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1)Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect, je to výjimečné pleťové tonikum,vhodné i velmi citlivou pleť.Má výrazný hydratační  a zklidňující učinek.

2) Jako denní péči použijte Denní krém s Amarantovým olejem a hedvábím, je to lehký krém pro ošetření velmi citlivé peti s obsahem amarantového oleje a hedvábných protejnů. Má regenerační a antioxidační učinek,pleť je rozjasněná a zvláčněná.Tento krém se může použít i v zimním mrazivém počasí. Pro vaší pleť s atopickým ekzémem je velice důležité , pleť v zimě chránit.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě, nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme látky rozpustné v oleji.

2) Na pleť aplikujte Čistící pěnu s mořskými řasami  na problematickou pleť z řady Aknestop. Tato pěna díky obsahu mořskych řas redukuje a citlivě odstraňuje kožní maz, řeší problémy spojéné s akné.Dlouhodobě udržuje matný vzhled pleti a její vláčnost.

3) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfect , v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

4) Jako noční péči použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť , je to lehký hydratační krém ,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ) , který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů na pokožce. My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky , které už nejsou problémem pouze náctiletých.

Věřím, že mnou vybrané produkty vám budou vyhovovat a budete spokojená.

V případě dalších dotazů pište.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
je mi 42 let, mám smíšenou pleť, v T-zoně se leskne, občas se vyskytne nějaký pupínek ( většinou brada a okolí úst ). Na odlíčení používám micelární vodu a tonikum pro smíšenou pleť nebo Hydroperfekt. Z krému je to Konopný korekční krém a na noc Krém z řady mořské řasy s kmenovými buňkami. V poslední době se mi stává, že pleť na tvářích je zarudlá a někdy i lehce svědí, skoro až pálí. Většinou po sprchování nebo po návratu ze zimy do tepla. Je možné, že Konopný korekční krém je už na toto chladné počasí moc lehký? Objevila jsem u Vás Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám, myslíte, že by byl pro mě vhodný? Nebude pro mou pleť příliš hutný, aby se mi nezhoršilo akné?
Děkuji za odpověď, Eva

Dobrý den Evo,

provedla bych malinkou změnu a to následovně

RÁNO

1)Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2)Na T-zónu aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť

V období MRAZIVÉHO POČASÍ je možné KKKPP překrýt Výživným krémem s ceramidy

3)Na místa zarudlá a citlivá aplikujte Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím je to lehký, ale zároveň ochranný krém určený pro velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění a zarudnutí.

VEČER

1)Odličte pleť Hydratační micelární vodou

2)Dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť , nezapomínejte na to, že tonik je to poslední co se dotkne Vaší pleti před tím než aplikujete krém, neboť voda narušuje její ochranný kožní film.

3)Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť

3)Vzhledem k tomu,že v noci dochází k výrazné regeneraci pokožky, na místa zarudlá a citlivá aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám který obsahuje mimo jiné extrakty z dubu korkového a mořských řas které výrazně snižují zarudnutí pokožky. Konzistence krému je lehká, dobře vstřebatelná a tak se nemusíte obávat, že by se Vám po jeho aplikaci zhoršil stav akné a pleti vůbec :) Určitě ho ale nepoužívejte na celý obličej, pouze tam kde je ho zapotřebí.

V případě nejasností či dalších dotazů, pište, velice rádi Vám na vše odpovíme :)

Hezký den Vám přeje Renata

 

Renata Voláková

 

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit přípravek na pleť vzhledem k mému věku? Nejvíce potřebuji zpevnit kontury obličeje a krk. Vrásky beru jako přirozenou součást stárnutí, ale uvítala bych nějaký přípravek na vrásky nad horním rtem. Cena není důležitá.
Děkuji

Dobrý den Dano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší, že jste se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Věřím, že najdeme produkty ,které budou vyhovovat přesně vaší pleti. Pokud vám to nebude vadit ,tak bych vám do váší péče o pleť ještě zařadila produkty na odličování a čištění pleti.To je první a nejdůležitější krok v péčí o pleť, protože pokud není správně vyčištěná pleť, tak aktivní látky ,které  naše krémy obsahují nemohou správně působit v pleti.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect, je to výjmené pleťové tonikum vhodné i pro citlivou pleť. Má výrazný hydratační a vypínací účinek.

2) Lokálně aplikujte ( na oční okolí , oblast rtů a krk ) Výplň vrásek pro korekci pleti, je to přípravek pro rychlou a dlohodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý  i postupný účinek při redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí peti.

3) Jako denní péči použijte Aktivující vyživující krém s ASC III, je to lehký výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu, cíleně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Ovlivňuje zvýšenou elasticitu a pevnost pleti a výrazně zpomaluje stárnutí pleti..Regeneruje a hydratuje pokožku. Je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Plěť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfect, v tom to kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Lokálně opět aplikujte ( na oční okolí, oblast rtů a krk ) Výplň vrásek pro korekci pleti

4) Jako noční péči opět použijte Aktivující vyživující krém s ASC III

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

A jako třešničku na drotu bych vám, ještě doporučila náš jedinečný Kolagenový gel na vrásky, který obsahuje unikátní aktivní látky , které ovlivňují tvorbu kolagenu a výrazně omezují tvorbu vrásek. Zvyšuje hydrataci, která je pro pleť ,tak důležitá.

Použití: 1x týdně večer jako maska

nebo jako každodenní péče večer pod noční krém.

Věřím, že až naše produkty vyzkoušíte, budete určitě spokojená.

V případě dalších dotazu pište.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková