MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, s přibývajícím věkem mě trápí stále se rozšiřující se póry a také černé tečky, hlavně v tzv. T-zóně. Existuje nějaká péče, která by mi v tomto pomohla a póry nějak "stáhla"? Předem díky za odpověď.

Dobrý den Adrianu,

děkujeme za váš dotaz a z našich produktů,které řeší stažení pórů, tak bych vám doporučila tento:

na dokonale vyčištěnou pleť ráno i večer aplikujte naše Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem  toto sérum má extrmně vysoký obsah kyseliny hyaluronové a arganového oleje.Optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Viditelně stahuje póry. Poté aplikujte denní nebo noční krém tak jak jste zvyklá.

Na černé tečky použijte 1x týdně Masku na černé tečky  tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček a zárověň stahuje póry.Aplikjute lokálně na problematké partie ,nechte působit 5-10min. poté zbytky masky smyjte vodou nebo pleťovým tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Kterou řadu bych měla používat, když bych chtěla eliminovat vrásky kolem očí a mám hodně suchou pleť? Děkuji

Dobrý den Kateřino,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou -gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která zajišťuje vysokou hydrataci a postupnou redukci vrásek.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásekZajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v přípsdě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je pořeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
mívala jsem normální pleť s T zónou, cca před rokem začala být má pleť velmi citlivá na jakýkoliv kosmetický přípravek. Zkoušela jsem drahou kosmetiku z lékárny, krém připravený v lékárně na doporučení kožní lékařky a beze změny. Nejvíc podrážděnou pleť mívám po koupeli, pleť je vysušená, s kopřivkou i na krku.
Prosím o radu, jakou kosmetiku používat na čištění, hydratační, jen nemám ráda hutné krémy. Velmi děkuji.

Dobrý den Lenko,

citlivá pleť vyžaduje šetrné zacházení, jemnou a klidnící péči. Pleť může být citlivá od narození nebo se citlivou stává až v průběhu života- příčinou může být stres, hormonální změny, špatné životní prostředí, nevhodná péče, stres aj.

Velice důležité u citlivé pleti je:

-správně ji čistit

-dodat ji zklidňující látky

-používat ochranné krémy

-vyhnou se častému střídání kosmetických značek

Níže postup jak by jste měla o svou pokožku správně pečovat.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Aplikujete Denní krém s amarantovým olejem - lehký krém pro ošetření citlivé pleti se sklonem k podráždění.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí ta obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a hydratační komplex. NENÍ PARFEMOVANÁ, vhodná i na velmi citlivou pleť.

2)Dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - již NEOPLACHOVAT VODOU !!

3)Aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - unikátní výživný krém vhodný zejména pro sušší, podrážděné a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Do koupele a sprchy používejte Hydrofilní olej ten důkladně umyje, zklidní, zároveň ale i promastí a zkvalitní tak ochranný kožní film.

 Konopné tělové mléko aplikujte jako každodení péči. Je určené pro pleť vysoce citlivou se sklonem k podráždění, šupinatění a zarudnutí.

Hodně úspěchu s Ryorem :)

Hezký den přeje Renata

  

 

Renata Voláková

 

Dobrý deň, moja pleť sa v poslednom čase veľmi zhoršila a je extrémne mastná, už po 2-3 hodinách od toho, ako sa nalíčim a taktiež ráno po prebudení. Zhoršili sa mi aj vyrážky, ale vyhodia sa mi tak 2 za týždeň, nie je to žiadna katastrofa :) Trápi ma hlavne mastnota, bola by som rada za čokoľvek, čo by tento môj problém zmiernilo :) Moja pleť je veľmi citlivá, preto nemôžem používať výrobky s alkoholom. Ďakujem

Dobrý den Deniso,

faktorů které způsobují nadměrnou tvorbu mazu je hned několik, např. nesprávné čištění pleti, nevhodná kosmetika, hormonální změny, špatná strava, stres aj. Sestavím Vám osobní manuál péče o pleť a uvidíme zda se Vám kvalita pleti zlepší.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  BEZ OBSAHU ALKOHOLU. Tonik již neoplachujte vodou.

2)Aplikujete Matující krém s pudrovým efektem - jedinečný krém s inovovaným složením na bázi organogelu s VÝRAZNÝM MATUJÍCÍM efektem, účině absorbuje kožní maz, hydratuje a zklidňuje pokožku.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)K čištění můžete jako druhý krok, přidat i Čistící pěnu s mořskými řasami  - neobsahuje mýdlo, zachovává přirozenou hodnotu PH pokožky, redukuje a citlivě odtraňuje kožní maz.

3)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému. Tonik již neoplachovat vodou !!!

4)Aplikujete Matující krém s pudrovým efektem 

Hodně úspěchů s Ryorem :)

Budeme moc rádi když nám dáte třeba po měsící pravidelné péče vědět jak jste spokojená.

Heuký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den,ráda bych zvolila vhodné přípravky pro moji smíšenou, aknózní a pocitově hodně dehydratovanou pleť. Akné mě trápí opravdu dlouho i po 30roce života. Děkuji za doporučení přípravků. Lenka

Dobrý den Lenko,

základním a nejdůležitějším krokem, nejen u problematické pleti, je její důkladné a správné čištění !!!!

Níže postup jak by to mělo být správně :)

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť již NEOPLACHOVAT VODOU !!

2)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť - naprosto jedinečný lehký HYDRATAČNÍ krém s obsahem vzácného kanabidiolu (CBD), který řeší většinu zásadních problémů pokožky. My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nemusí být nutně problémem jen -náctiletých :).Při pravidelné aplikaci je pleť bez viditelných problémů. Doporučuji kombinovat s užíváním Čaje Lymfodren - ten obsahuje byliny vhodné na pročištění lymfatického systému, neboť ,,Na zevnitř vyčištěný organismus působí zvnějšku používaná kosmetika daleko lépe"

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a očistíte pleť Hydratační micelární vodou

2)Dočistíte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť  

3)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť 

Stále při sobě noste Antiakné roll-on a používejte lokálně, kdykoliv během dne, už při prvních příznacích výskytu akné, akné pak nemá šanci :)

1x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Enzymatický peeling - vysoce účinná emulze s obsahem AHA-kyseliny a enzymu, která jemně a cíleně odstraňuje odumřelé buňky a urychluje tak obnovu pokožky.

Hezký den přeje Renata

Renata Voláková

 

Dobrý den chci se zeptat co mám dělat. Mám suchou pleť a neustále se mi tvoritvoří akné i když se o pleť pečlivě starám. Nevíte co s tím?

Dobrý den Kristýno,

děkujeme za Váš dotaz a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat Vašemu typu pleti.Píšete,že máte suchou pleť a přesto se Vám stále tvoří akné.Pokud pleti chybí hydratace může být vysušená a přesto se může objevit akné.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní krém použijte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém,který působí proti volným radikálům.UV filtry omezují negativní vliv slunečního záření na pokožku.Tento krém zajišťuje hydrataci a má klidnící účinek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika na suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký hydratační krém,který obsahuje vzácný kanabidiol ( CBD ),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.My tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky,které už nejsou problémem pouze nástiletých.Při pravidelné aplikaci je pleť sjednocená,bez viditelných problémů.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

V případě jakéhokoliv projevu akné lokálně aplikujte Aknestop Roll-on je to oblíbený přípravek,který napomáhá redukovat aknotické projevy na pokožce.Můžete aplikovat několikrát za den již při prvních příznacích akné.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám dotaz ohledně péče o moji pleť . Mám problematickou a mastnou pleť tvoří se mi často akné a zůstávají mi po nic jizvičky kterých se nemůžu vůbec ničím zbavit vyzkoušela jsem spoustu věcí a na RYOR jsem slyšela samou chválu. Plus mě trápí i akné ve vlasech.
Moc děkuji za odpověď

Dobrý den Petro,

akné je jednou z nejčastějších kožních chorob, která trápí nejen mladistvé. Vliv na tvorbu akné mají hormonální změny, strava, stres a mnoho jiných aspektů. Základním a nejdůležitějším krokem je důkladné a správné čištění pleti !!!! Jak tedy na to ?

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Bylinným tonikem na problematickou pleť 

2)Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť s obsahem vzácného kanabidiolu, který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky (akné, jizvy...)

VEČERNÍ PÉČE

1)Pokud jste nalíčená, provedte nejprve odlíčení pomocí Hydratační micelární vody 

2)Pleť kvalitně vyčistíte Čístící pěnou s mořskými řasami , tuto pěnu je možné využít i při sprchování v rámci ošetření akné v místě dekoltu či zad.

3)Následně dočistíte Bylinným tonikem na problematickou pleť 

4)Aplikujete Konopný korekční krém na problematickou pleť 

Akné ve vlasech se zbavíte Konopným šamponem se zklidňujícím efektem - ten klidní pokožku hlavy a přispívá i ke zlepšení kvality vlasů.

Na odstranění, zesvětlení jizev po akné doporučuji používat 1x týdně Enzymatický peeling - vysoce účinná emulze s komplexem aktivních látek, které urychlují odstranění zrohovatělé vrstvy pokožky.  Po aplikaci je pleť sjednocená.

Jako další produkt Vám nabídnu Čaj Lymfodren - obsahuje bylinny vhodné na pročištění lymfatického systému, podporuje činnost ledvin....aj. výsledkem 6 týdení kůry je krásná pleť, vlasy i nehty. Čaj pijte teplý 1-2x denně po dobu 6 týdnů.

Hezký den přeje Renata :)

Renata Voláková

 

Prosim o zaslani slozeni techto produktu :
1/ http://www.ryor.cz/cz/produkty/morske-rasy/aktivni-krem-proti-vraskam/
2/ http://www.ryor.cz/cz/produkty/morske-rasy/krem-s-kyselinou-hyaluronovou-a-kmenovymi--unkami/
3/ http://www.ryor.cz/cz/produkty/luxury-care/aktivujici-vyzivny-krem-s-asc-iii/

Ktery z techto produktu byste nejlepe doprucili ? Mam subjektivne sussi plet, presto se sklonem k ucpavani poru. Rada bych vyhladila vrasky...

Predem dekuji za odpoved

Dobrý den Heleno,

děkujeme za váš dotaz a níže Vám zazasíláme složení produktů.

Aktivní krém proti vráskám
Aqua, Persea Gratissima Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Sodium Caproyl Prolinate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Glyceryl Laurate, Plankton Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Parfum, Citronellol, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool

Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami
Aqua, Persea Gratissima Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Plankton Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Caproyl Prolinate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Argania Spinosa Kernel Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Glyceryl Laurate, Oleyl Erucate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Symphytum Officinale Callus Culture Extract, Isomalt, Lecithin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Acrylates Copolymer, Parfum, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Eugenol, Lactic Acid

Aktivující výživný krém s ASC III
Aqua, Isohexadecane, Glycerin, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ozokerite, Sorbitan Isostearate, PEG-2 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Mannitol, Beta-Sitosterol, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Linoleic Acid, Dipalmitoyl, Hydroxyproline, Magnesium Sulfate, Magnesium Stearate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydrogenated Castor Oil Phenoxyethanol, BHT, Lactic Acid, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Linalool

V případě,že chcete aby krém,který budete používat řešil redukci vrásek,tak bych vám doporučila:

Aktivní krém proti vráskám je to výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek.Obsahuje extrakt z mořských řas,bambucké máslo,avokádový olej,vitamím E a kyselinu hyaluronovou.Tyto mimořádné účinné aktivní látky dodávají pleti potřebnou pevnost i elasticitu a ovlivňují výskyt vráset i v citlivých oblastech očního okolí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den , je mi 50 let a chtěla bych zkusit používat vaší kosmetiku. Pleť mám normální, trochu vrásky, ale nejvíce mě trápí váčky pod očima. Prosím o radu, jaké přípravky bych měla použít pro kompletní péči . Moc děkuji

Dobrý den Jaroslavo,

jsme moc rádi, že jste se obrátila právě na nás, určitě vybereme to nejlepší pro Vaši pleť :)

Jdeme na to

RANNÍ PÉČE

1)Očistíte a osvěžíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima - vysoce intenzivní přípravek s multifunkčními aktivními látkami. Pro vyšší účinek kombinujte s užíváním Čaje Lymfodren ten obsahuje byliny vhodné na pročištění lymfatického systému, podporuje činnost ledvin a odvodňuje organismus. Čaj pijte teplý 1-2x denně, kúru provádějte 2x ročně, vždy po dobu 6 týdnů.

3)Na ostatní části pleti aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie  - hydratuje, regenuje, zpevňuje a redukuje vrásky.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí 

2)Dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt 

3)Na oční okolí aplikujete Kaviderm-krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

4)Na ostatní části pleti aplikujte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie 

Hezký den a mnoho úspěchů s Ryorem :)

Renata Voláková

 

Dobrý den,mám spíše trochu mastnejsi pleť, vecet se vzdy odlicim,psk obcas vetru 3% kydrlinu hyaluronovou a pouziji noční krem. Ráno omyji jen vlažnou vodou,použijí denní krém a lehký matujici krém Stačí to takto?
Děkuji

Dobrý den paní Jaroslavo,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.Čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť a proto vám 

níže napíši jak správně čistit pleť a jaké produkty použít:

RÁNNO:

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť 

poté aplikujte přípravky ,tak jak jste zvyklá např: v tomto pořadí sérum , oční krém a naposledy denní krém.

VEČER:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

Poté si opět aplikujte přípravky,tak jak jste zvyklá např: v tomto pořadí sérum, oční krém a noční krém.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková