MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, prosím o radu, chci si pořídit řadu péče o pleť s ohledem na roční dobu i typ mé pleti a věk.
Je mi 47, pleť v létě mastná, v zimě normální. Prosím o typ na sérum + denní a noční krém pro nadcházející období od podzimu do jara. Ráda bych péči "výkonnou" se zaměřením na výživu, anti-ageing. Zajímá mne i vaše maska s kyselinou hyaluronovou. Ale při balení 250 ml mám obavy, aby se mi nezkazila. Jaká je prosím její expirační doba po otevření? (konzervanty mi nevadí :-)).
Už se těším na vaši odpověď, nemůžu se dočkat, až si něco pořídím.
Mimochodem jste super, máte výborné výrobky, sleduji vás na IG a moc vám fandím. Rodinné firmy, které svou práci dělají poctivě mám moc ráda.
Díky předem a přeji vám mnoho zdaru a elánu.
Erika

Dobrý den Eriko,

jste skvělá, moc děkujeme za slova chváli :)

Vyberu pro Vás jen to NEJLEPŠÍ, dovolím si Vám sestavit ucelou péči od A do Z.

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt - jistě už jste slyšela jak vyjímečné pleťové tonikum to je, obsahuje aloe vera a má výrazný hydratační a vypínací účinek :)

2)Aplikujte, včetně očního okolí Denní sérum s magnólií a mechem  - díky obsahu unikátních aktivních látek sérum posiluje povolené kontury obličeje, zvyšuje pružnost a odolnost pleti, zlepšuje její hydrataci a redukuje projevy stárnutí.

3)Sérum překryjte, v ZIMNÍM období Aktivujícím výživným krémem s ASCIII - lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající. V LETNÍM ( ale klidně i v zimním ) období používejte naši JEDINEČNOU NOVINKU Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty  - podporuje syntézu vlastního kolegenu, posiluje přirozenou kožní mikroflóru, pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti, chrání pleť před modrým světlem z elektroniky...

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí  - tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci séra a krému.

3)Aplikujte, včetně očního okolí Noční sérum se sněžnou řasou - efektivně posiluje kožní bariéru, zlepšuje metabolismus kůže a ovlivňuje tzv. gen dlouhověkosti.Při pravidelné aplikaci je pleť dokonale hydratovaná, pevnější a pružnější, dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek a linek. 

4)Sérum překryjte, stejně tak jako ráno, buď Aktivujícím výživným krémem s ASCIII nebo Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty.

Maska s kyselinou hyaluronovou má skvělé PROFI :) balení, 150ml s dávkovačem, to znamená, že se vám do masky nedostanou žádné patogeny které by masku znehodnotily :), pokud budete masku používat 1-2x týdně ( tak by to mělo správně být ) opravdu se nemusíte bát, že by se Vám zkazila :). Další skvělá maska, kterou vřele doporučuji je Lifting maska s ASCIII -
obsahuje směs lipozomů ASC III, které ovlivňují nervová zakončení buněk, aby začala produkovat kolagen III, a tím intenzivně zvyšuje hydrataci, pevnost a elasticitu pokožky.

Je toho samozřejmě mnohem a mnohem víc co bych Vám ráda nabídla a doporučila, ale to už by bylo na trošičku delší román :) :) 

Budem moc rádi pokud nám zachováte svou přízeň a budete spokojenost s našimi výrobky šířit dál :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobrý den, obsahuje prosím odličovací olej (hydrofilní) paraffinum? Jsem na parafín alergická. Chtěla bych vyzkoušet nějaký odličovací olej, protože mám velmi suchou a velmi citlivou pleť. Doteď používám micelární vodu od Biodermy na citlivou pleť, to je zatím to nejlepší, co jsem našla - a vyzkoušela jsem toho už hodně... Ale dlouhodobě mi to přestává vyhovovat. Našly by se u vás výrobky bez parafínu, kterými bych mohla pleť pravidelně ošetřovat? Myslím čištění a pak krémy/séra, prostě komplexní péči o velmi suchou a citlivou pleť a vrásky? Děkuji.

Dobrý den Marie,

Odličovací hydrofilní olej i Dvoufázová oodličovací emulze OBSAHUJÍ Paraffinum Liquidium. 

Na odličování mohu nabídnout Hydratační micelární vodu a na dočištění ( micelární voda i další přípravky na čištění pleti se MUSÍ vždy dočistit pleťovým tonikem dle typu pleti !!!! ) Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť  ty NEOBSAHUJÍ Parafinnum Liquidum. Tonikum je též nezbytné použít i ráno na čištění pleti, nikdy nenechávejte na pleti vodu, ta narušuje ochranný kožní film !!!! Jako vhodný krém by pro Vás byl Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - výživný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami. Možno kombinovat s Saténovým hydratačním sérem s ceramidy  - intenzivní hydratační sérum pro citlivou, dehydratovanou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Z Ryoru zdraví

 

Renata Voláková

 

Dobrý den,
mám dotaz ohledně péče o obličej a tělo. Má pleť je velmi citlivá, reaguje na většinu kosmetických produktů pnutím a pálením, hlavně v okolí očí (i když si krém nanáším v dostatečné vzdálenosti od víček, oči začnou po nějaké době slzet), vrásky téměř žádné. Prosím o sestavení denní a noční péče vzhledem k mému věku (anti-aging produkty, masky atd.) a rovněž produkty k péči o tělo. Předem děkuji.
Katka

Dobrý den Katko,

zejména u citlivé pleti je velice důležité správně ji čistit, příliš neodmašťovat ( vodou, mýdlem, mycími gely apod. ), používat ochranné krémy které ji chrání před sluncem, zimou větrem apod.  A také se vyhnout častému střídání kosmetických značek. 

-Na oční okolí vždy aplikujte POUZE přípravky určené na tuto citlivou oblast, krémy na kterých není uvedeno :,, určeno na oční okolí ' NIKDY na oční okolí nenanášejte !!!!!

Níže postup jak by to mělo správně vypadat :)

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť - tonikum nikdy NEOPLACHOVAT VODOU !!!!!

2)Na oční okolí aplikujete Očí krém s koenzymem Q10 - Speciální přípravek pro ošetření CITLIVÉHO očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.

3)Na ostatní části pleti aplikujte Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím  - tento lehký krém má vysoce regenerační a antioxidační účinky a je určen pro ošetření citlivé pleti.

VEČERNÍ PÉČE

1)Očistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí - ( naprosto jedinečná emulze bez parfemace s obsahem extraktu světlíku lékařského a komplexu hydratačních látek, učena i pro velice citlivou pleť  ) -  tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod. - tedy nečistoty rozpustné v tucích.

2)Pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  - tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému.

3)Na oční okolí aplikujete Oční krém s koenzymem Q10

4)Na ostatní části pleti aplikujete Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - doporučuji Vám ho na noc, nevím totiž zda je Vaše pleť normální, smíšená nebo suchá. Pokud máte pleť sušší můžete tento krém aplikovat i jako denní. Krém je unikátní díky vysokému obsahu aktivních látek ( kanabidiol, kmenové buňky, kyselina hyaluronová, arganové a bambucké máslo... ) které řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky :) 

1-2x týdně, na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Pivní regenerační pleťovou masku  - maska obsahuje chmelový extrakt, bio arganový olej, skvalen a vitamin E. Využité aktivní látky zajišťují vysokou stimulaci, regeneraci, zpevnění a bohatou výživu pleti.

Na tělo doporučuji v první řadě náš úžasný Zjemňující cukrový peeling, na výběr máte Lemongrass nabo Sakura , peeling používejte 1-2x týdně, výsledkem bude jemná a vláčná pokožka :). Na každodenní sprchování doporučuji Osvěžující sprchový gel Lemongass nebo Jemný sprchový gel s japonskou třešní jemné, pěnivé sprchové gely pokožku šetrně myjí, zvláčňují a působí proti jejímu vysychání. Díky optimálnímu pH jsou vhodné nejen pro pravidelnou očistu celého těla, ale i pro intimní hygienu. U tělových mlék můžete vybírat ze čtyř druhů, já za sebe mohu doporučit Ultramastné tělové mléko s mořskou řasou - mastné, perfektně vstřebatelné tělové mléko s obsahem přírodních emolientů, hydratačního komplexu, ceramidů a extraktu z mořských řas.

Mohla bych se začít rozepisovat o dalších báječných přípravcích na ruce, nohy, vlasy...... Doporučuji postupně vše vyzkoušet :)

Z Ryoru zdraví

Renata Voláková

 

Dobry den, vim, ze uvadite, ze se nema oplachovat oblicej vodou tzn. pouzit dvofazovou odlicovaci emulzi, tonikum a pak peci. Stal by se velky hrich (resp. proc nemuzu) pozit odlicovaci emulzi, oplachnout mineralni vodou, tonikum a pak peci? Porad si rikam, ze po odlicovaci emulzi mi zustavaji chemikalie na obliceji. Dekuji moc za odpoved. Šárka

Dobrý den Šárko,

je pouze na Vás jak budete pleť čistit, nenechte si do toho od nikoho mluvit :)

Já si jen dovolím polemizovat : Dvoufázová odličovací emulze NENÍ plná chemie, naopak JE ÚŽASNÁ, protože obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek, jemně a šetrně tedy odlíčí a očistí pleť i té největší citlivky :). Proto NENÍ potřeba zařadit mezi Dvoufázovou odličovací emulzi a Pleťové tonikum, minerální vodu. Ale pokud tak činit chcete, můžete :)

Z Ryoru zdraví 

Renata Voláková

 

Dobrý den, jak často mohu používat kafrovou masku pro vypnutí pleti,mohu ji použít i pod oči,kde jsou vrásky znatelnější? Děkuji za radu, Blanka.

Dobrý den Paní Blanko,

děkujme za váš dotaz .

Kafrovou masku můžete použít 1x týdně,ale na oblast  kolem očí by se neměla používat.Tato maska má lehce adstringentmí účinek.

Pro vypnutí pleti a lifting bych vám ještě mohla doporučit 

Lifting masku ASC III je to výživná,vysoce účinná maska s vypínacím účinkem.Obsahuje lipozom ASC III ,který podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. Tato maska intenzivně zvyšuje hydratci,pevnost a elasticitu pleti.Vypíná pleť a vyhlazuje vrásky. Tuto masku můžete použít 1x až 2x týdně  a můžete aplikovat i kolem očí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý vecer,
Je možné použít jakykoli krém na krém vypl korekci vrasek? Děkuji

Dobrý den Nino,

Dekujeme za váš dotaz.

Ano na Výplň vrásek pro korekci pleti můžete použít jakýkoliv náš krém. Je to zcela na vašem výběru a typu pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych Vas poprosit o radu. Jsem maminka dvou dětí 9,5 a 11ti měsíčního miminka. Mám suchou, citlivou pleť. Po nalíčení se mi třeba pleť i leskne, hodně citlivá se sklon k zarudnutí je na bradě a dělá se i akné. Trápí mne i kruhy pod očima, vrásky sem tam už také vykukuji. Prosím o radu, jak správně pleť čistit, jaké sérum použít, masku, krém, zda i denní a noční, péče kolem očí.. Jaké přípravky by jste mi prosím poradili? Předem moc děkuji.

Dobrý den Jarmilo, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. 

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující učinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima  je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které redukují kruhy a váčky pod očima.Intenzivně regeneruje a hydratuje pleť.Redukuje drobné vrásky.

4) Jako denní krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné,šupinaté a zarudlé typy pleti. Obsahuje vzácný kanabidiol,který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužijete make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje kožní bariéru.

5) Jako noční krém opět použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
prosím o radu při výběru kompletní péče o pleť. Jakou řadu z kosmetiky Ryor používat pro ženu zralého věku po 50-ce se smíšenou pletí a váčky pod očima?
Děkuji za rady Zuzana

Dobrý den paní Zuzano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to výjimečné pleťové tonikum,které hydratuje a vypíná pleť.Je vhodné i pro citlivou pokožku.

2) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima.Tento krém zajišťuje vysokou hydrataci  a regeneraci pokožky a redukuje drobné vrásky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kavárem je to jemný,polomastný krém,který zajišťuje hydrataci pleti.Napomáhá vypínat a zpevňovat kontury pleti. Rozjasňuje pleť a omezuje vznik vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí použijte Oční krém s kaviárem je to přípravek určený k ošetření citlivého očního okolí,který hydratuje a vyživuje oblat kolem očí.Viditelně zpevňuje oční okolí a vyhlazuje drobné vrásky.

4) Jako noční péči použijte Noční krém s kaviárem je to lehký,regenerační noční krém,který zpomaluje přirozené stárnutí.Hydratuje a regeneruje pokožku.Dodává pokožce energii a zajišťuje výrazný protivráskový efekt.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, chtěla bych doporučit konkrétní výrobky vhodné pro moji 10-ti letou dceru, která nemá žádný problém s pletí, jen se zajímá a vyjadřuje zájem o péči o pleť a dožaduje se nákupu kosmetiky. I přes mou nelibost si občas nařasí řasy a celkově kopíruje trend svých spolužaček, které už často v tomto věku do školy líčí. Na druhou stranu si říkám, že základní péče je výborný návyk, tak ji to nechci zakazovat. Má po mě suchou a citlivou pleť, já sama jsem ve svých 14-ti letech začala používat denní krém s tekutými krystali od značky Ryor, který mi neuvěřitelně vyhovoval (škoda, že už není v nabídce) a čistící mléko a vodu, nevím už ale které konkrétně. Myslím, že dcera má velmi podobný typ pleti.
Děkuji a těším se na vaši odpověď, s pozdravem Helena Brdičková

Dobrý den Heleno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a pro vaší dceru bych vám dopučila tyto produkty:

Níže vám napíši jak je bude používat:

RANNO:

1) Pleť očistí a osvěží Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Jako denní péči použije Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím je to lehký krém pro citlivou pleť se sklonem k podráždění,má vysoký regenerační účinek.Tento krém rozjasňuje,zjemňuje a dodává výrazný pocit zvláčnění.

VEČER:

1) Pleť odlíčí pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě,že ještě nepoužívá make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistí pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

Pokud by měla večer pocit pnutí na pokožce může opět aplikovat Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

 

Jana Šebková

 

Dobrý večer, prosím o radu. Trápí mne mastná pleť s rozšířenými póry, sem tam pupínek, hlavně v T-zóně. Jemné vrásky kolem očí a vzhledem k věku také trošku povislé tváře. Noční krémy nepoužívám, jsou na mě moc hutné a mastné. Dále potřebuji poradit i jaký krém na noční směnu...bez UV filtru.
Jestli mohu poprosit ještě o doporučení produktů pro svoji 13-letou dceru. Pleť má jemnou, jemné pory, nemastí se. Jen T-zóna plná akné a černých teček.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Jitko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vám i vaší dceři.Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste něj neměly zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

Pro vás

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinek.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry,optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek určený především k ošetření očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky.Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Matující krém s pudrovým efektem tento krém,vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu.Je to lehká emulze,která optimálně hydratuje pleť.Zklidňuje, absorbuje kožní maz a zpevňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v příppadě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký,hydratační krém,který je ideální pro normální a smíšenoupleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD),který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.

Podukty pro vaší dceru:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistí a osvěží Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop

2) Jako denní krém použije Krém s fytosfingosinem a irisem z řady Aknestop je to vysoce účinný krém,který zmírňuje projevy akné,reguluje tvorbu mazu,zmírňuje začervenání a celkově zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odlíčí pomocí Hydratační micelární vody  stejný postup jako u vás musí odlíčit nečistoty,které se jí usadí na pleti přes den.

2) Pleť dočistí pomocí Bylinného tonika na problematickou pleť z řady Aknestop

3) Jako noční krém použije opět Krém s fytosfingosinem a irisem 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Na problematické partie a pupínky lokálně použije Aknestop roll-on je to oblíbený přípravek,který výrazně napomáha redukovat aknotické projevy nedostatky na poleti.Může používat nekolikrát denně i pří prvních příznacích vznikajícího akné.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková